» »

Boljši (in enako tih) ventilator kot Zalman 80

Boljši (in enako tih) ventilator kot Zalman 80

mm ::

Zanima me, kateri 80mm ventilator (-ji) je boljši in enako ali bolj tih, ne glede na ceno od Zalmana 80mm, ki ga imam trenutno (Tt Smart Fan2 sem preizkusil in je veliko glasnejši).

pingo76 ::

To bo pa zeloo težko. Zalmnaov FM1 je zelo zmogljiv ventilator. Kar se pa glasnosti tiče, zame niti slučajno ni tih. Razmerje glasnost/ zmogljivost pa je verjetno zeankrat najboljši.

mm ::

Se strinjam, da Zalman ni tih, je pa najtišji od tistih, ki sem jih slišal. Zagotovo je kak boljši???

asPeteR ::

mm: Jasno, da je! Kupis Delto 80EHE, jo das na ultra low vrtljaje, bo popolnoma tiha in zalman se lahko sam skrije.

8-)
http://blog.stegnar.com

mm ::

Torej se tudi ostali strinjate, da bi bil Delta na nižjih vrtlajih najboljša izbira???

asPeteR ::

mm: ... Edin problem je v tem, da pa ti enkonomicna! Za tak denar dobis 4-5 vente 80mm ...

Odloci se pa sam.

8-)
http://blog.stegnar.com

gabl136 ::

Se strinjam! Delto 80EHE je absolutno boljša od zalmana, sam je 5.000 zalman pa 1.000, poleg tega se pa da zalmana utišat na 20 dB z uporom, ki ga dobiš zraven! Skratka jest menim da je zalman najboljši 80x80 ventilator v razmerju zmogljivost/glasnost/cena.

PS: jest mam zalmane!!:D

Golden eye ::

kup zalmana in ne metat dnarja proč za Delte ventilatorje:))

mm ::

Zalmana 80 že imam (pravzaprav 6) in tisti na cpu na 3000 obratih ne hladi dovolj dobro, zato potrebujem vent, ki bi hladil bolje na 2000-3000 obratih in ne bi bil preveč glasen. Z ostalimi na uporu sem zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mm ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slk900a vs silentboost

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101227 (1003) boha
»

Tt Volcano 12 vs. Silent Boost

Oddelek: Kaj kupiti
402107 (1424) G@MER
»

Arctic-cooling copper silent2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161271 (1006) prismo
»

Kateri ventilator na SLK - 900?

Oddelek: Kaj kupiti
301627 (1226) Leo
»

Ali je ventilator z 2500 obrati dovolj za xp 2000+

Oddelek: Kaj kupiti
341472 (986) FANATIK

Več podobnih tem