» »

Volcano 7+ ali Volcano 11+ ?

Volcano 7+ ali Volcano 11+ ?

monster-x ::

Danes sem gledal malo Mlacomov cenik in videl Volcano 11+. Gledal sem ga že na netu pa zgleda zlo "fancy" in me zanima, kateri hladilnik boljše hlad?. Se pravi, da mora delovati tudi na zelo visokih frekvencah, ker bom navijal:) .


PS: Če sem zgrešil forum naj moderator temo premesti.;) Hvala.
  • zavaroval slike: monster-x ()

OZZY ::

Zakaj ne bi probal z SK7. Drugače pa v11+, ki ni nič drugačen kot v7+ samo z 8x8 ventom.
Go with the flow.

monster-x ::

v bistvu sem danes malo primerjal specifikacije in ima 11+ največ 4800 obratov, 7+ pa 6000. 11+ ma 80X80 vent, 7+ pa 70X70. torej kaj se bol splača za en dober overclock?

c3R4R ::

Jst bi rajš vzel vulcano 7+... Ker je to dober izdelek in ker je standart med navijači, ki proc hladijo zračno... Najboljši med hladilniki vulcanove serije... Vsaj meni se tko zdi...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

DjTonic ::

Pomoje pa se bolj splača Vulcano 11+ saj ima večjo površino hlajenja. Obrate lahko če hočeš zvišaš (z Voltažo), reber pa ne moraš kar tako povečati.

Dr_M ::

uceri sm spraseval za v11 in jih se nimajo.tip je sicer reku da jih dubijo u sredo, ampak...sej veste, mlacom je to.dvomim pa da bo cena tok ugodna kot je na ceniku. k obema modeloma pristej najmn 2k sit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

monster-x ::

Dr_M: zakaj pa naj bi bili dražji kot na ceniku?

DjTonic, jst sm podobnega mnenja. čeprav je najvišja hitrost 4,8k RPM jo lahko zvišaš z večjo voltažo, velikost reber pa ne, tko da bom verjetn kr vzel volcano 11+

frenk ::

jest bi uzeu 11:)

monster-x ::

Torej bom vzel kar 11+, če bom pa rabil kaj več obratov pa bom zvišal voltažo :). anyway frenk: kako ti hladiš svojo mašino, ker vidim, da maš kar lep overclock :)

frenk ::

morm podpis popravt:D...mam pa vodnga in jutr prehajam na vodno črpalko 1000l/h...zdej mam 600l/h pa je zlo zanč:(

Marjan_2 ::

Kako se pa voltažo na fanu viša? Se to da samo pri vulkanih?

BaRtMaN ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TT Volcano 12

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201674 (1203) boštjan

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373447 (2865) boštjan
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402150 (1423) Coinbird
»

Volcano 7 Silent Viking

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171356 (777) Dj-Prah
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604125 (3375) miguell

Več podobnih tem