» »

Neredi na Univerzi Berkely

Neredi na Univerzi Berkely

«
1
2

michael32 ::

https://www.rt.com/usa/376001-milo-yian...

Včeraj so na Univerzi Berkely v Kaliforniji izbruhnili hudi neradi in nasilje. Vzrok za nasilje levičarskih skrajnežev je bil ta, da so preprečili govor konservativnega novinarja Mila Yiannopoulosa. Kdor pa pozna zgodovino te univerze lahko ve, da je bilo v 60ih na tej isti univerzi levičarsko "free speech" gibanje in protesti, ki so zahtevali svobodo govora in političnega organiziranja za levičarje. Zdaj, ko pa so levičarji povsem zasedli to univerzo, so pa svobodo govora ukinili in z nasiljem preprečujejo svobodo govora vsakomur, ki nima ekstremno levičarskih stališč. Ali se vam ne zdi, da gre tukaj za veliko dvoličnost levičarjev in Churchill je imel še kako prav, ko je nekoč izjavil "fašisti prihodnosti se bodo imenovali antifašisti".
  • zaklenil: bluefish ()

VelkBla ::

Levo ali desno, vsak izgovor je dober za izgrede. Enkrat eno, enkrat drugo.

Mavrik ::

Temo pustim odklenjeno samo če točno razložiš koga misliš z "levičarskimi skrajneži", "levičarji" in vse ostalo. Teme v kateri politične probleme poenostavite na dva tabora in se potem obmetavate z vzdevki nimajo nobenega smisla.
The truth is rarely pure and never simple.

michael32 ::

Ne vem, zakaj bi zaklepal temo. Levičarski skrajneži so pa zamaskiranci, ki sami sebe imenujejo antifa in so včeraj kurili in razbijali po Berkeleyju.

NikolormousB ::

Levičarski skrajneži so pa zamaskiranci


Kako pa to vemo, glede na to, da niti ne vemo kdo so?

zmaugy ::

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Milo_Yi...

Do tega trenutka še nisem slišal zanj, ampak Google ga najde in glede na to, da je tip po wikipedii nasprotnik levičarjev in da so bili protesti proti njemu, bi rekel da ni težko sklepati, kdo je protestiral. Razen če ni šlo za "false flag" :))

In glede na to, da so na isti univerzi PC loleki protestirali celo proti Billu Maherju, ki je na levi, potem bi lahko sklepal, da gre tam za precej skrajne politične usmeritve, ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Meni je to sumljivo. Če so to anarhisti potem so še anarhisti šli po zlu. Jebeni nedeljski hipster anarhisti.
Zakaj bi anarhisti protestirali proti Milotu...beats me.
Jz mislim, da so SJWji najdi lepo krinko za sproščat svoje fašistoidne tendence.


I'm telling you people, fašisti so fašisti, neglede ali imajo živo pobarvane lase ali črne uniforme. It's the same sewage.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> Zakaj bi anarhisti protestirali proti Milotu...beats me.

Zato, ker verjame (in javno pove), da je treba diskriminirat zoper drugačne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

Kaj pomeni drugačne?

Jaz bi tudi diskriminiral ISISove klavce.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> Jaz bi tudi diskriminiral ISISove klavce.

A zato ker imajo enako številko čevljev kot Hitler?

vostok_1 ::

Nope. Ker mečejo geje dol z stolpnic.

Misli, da ne rabim razlagat kje se razlikujemo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

jype je izjavil:

vostok_1> Zakaj bi anarhisti protestirali proti Milotu...beats me.

Zato, ker verjame (in javno pove), da je treba diskriminirat zoper drugačne.


In ker se z njim ne strinjajo, hočejo diskriminirat proti njemu. Snežinke občutljive.

PS: Sploh nimam pojma o tem Milotu, ampak svoboda govora je svoboda govora. In zaščito potrebuje ravno govor, ki vznemirja, ker logično govor, ki nikogar ne vznemirja, ni ogrožen, ane?

jype ::

vostok_1> Nope. Ker mečejo geje dol z stolpnic.

Aha! Torej nisi tak kot Milo, ki bi ISISove klavce diskriminiral zato, ker so muslimani?

In z njimi vred tudi vse ostale muslimane, ker so muslimani?

zmaugy> In ker se z njim ne strinjajo, hočejo diskriminirat proti njemu. Snežinke občutljive.

http://www.cc.com/video-clips/gdsj0c/th...

zmaugy> PS: Sploh nimam pojma o tem Milotu, ampak svoboda govora je svoboda govora. In zaščito potrebuje ravno govor, ki vznemirja, ker logično govor, ki nikogar ne vznemirja, ni ogrožen, ane?

Svoboda govora ne pomeni, da nihče ne sme protestirat zoper tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Colt1911 ::

Kaki levičarji zaboga ???;(
Vsega prenažrta mularija izkorišča priliko za vandalizem in objesnost in vse skupaj prepakira v neko salonsko "levičarstvo". Ker je trenutno to pač full kull , ker pičke padajo na to in ker ne stane nič.
Ko pa se je potrebno izkazati z kakim konkretnim denarnim prispevkom pa vidiš da so ti levičarji stisnjeni kot dihtunga. Prej boš iz granitne kocke dobil 50 l vode kot pa od "levičarja" 50€.

vostok_1 ::

@jype

Muslimane je žal potrebno diskriminirat, predvsem zato ker nimamo zmogljivosti za jih ne diskriminirat.

Norvešane, dance, belgijce, japonce ki vstopajo v Slovenijo pa ne rabimo preveč diskriminirat, ker se že bližamo stoletju, ko niso naredili ničesar preveč zaskrbljujočega in prihajajo iz krajev, z še bolj kultivirano, kulturo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

@jype: eno je protestiranje, drugo je nasilno utišanje ljudi, ki imajo za povedati karkoli, kar ti ne želiš slišati. Zveni znano...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jype ::

zmaugy> nasilno utišanje ljudi,

Lahko vidimo to nasilno utišanje?

eric_cartman ::

vostok_1 je izjavil:

@jype

Muslimane je žal potrebno diskriminirat, predvsem zato ker nimamo zmogljivosti za jih ne diskriminirat.

Norvešane, dance, belgijce, japonce ki vstopajo v Slovenijo pa ne rabimo preveč diskriminirat, ker se že bližamo stoletju, ko niso naredili ničesar preveč zaskrbljujočega in prihajajo iz krajev, z še bolj kultivirano, kulturo.


Pravzaprav bi jih glede na stopnjo korupcije moral sem z Danske, Švedske in Finske s kamionom uvažat in jih prosit, da pridejo k nam. Vendar se Slovenija preveč boji, da se bomo od njih lepih navad nalezli.

jype ::

vostok_1> Muslimane je žal potrebno diskriminirat, predvsem zato ker nimamo zmogljivosti za jih ne diskriminirat.

To je neumnost na več nivojih. Ne le, da imamo zmogljivosti, tudi tvoji razlogi za diskriminacijo muslimanov težave, za katere trdiš, da jih s tem rešuješ, zgolj poglabljajo.

vostok_1> Norvešane, dance, belgijce, japonce ki vstopajo v Slovenijo pa ne rabimo preveč diskriminirat, ker se že bližamo stoletju, ko niso naredili ničesar preveč zaskrbljujočega in prihajajo iz krajev, z še bolj kultivirano, kulturo.

Japonci morijo s sarinom na postajah podzemnih železnic v velemestih, Norvežani pa streljajo na najstnike na otokih in sprožajo bombe v središčih glavnih mest, in take ljudi bi ti rad uvažal?

ZaphodBB ::

Zato, ker verjame (in javno pove), da je treba diskriminirat zoper drugačne.

Očitno še enkrat nisi poslušal kaj ima povedat.

Sicer pa, če odmislimo, da si zapisal laž.

Zelo lepo od tebe, da spet izpostaviš, kako je tepež, vandalizem in požigalništvo manjši greh od grešnih misli, če so le pravi ljudje na pravi strani zgodovine.

Se spomniš kako mi rad očitaš, da imam enake vrednote kot ISIS?

Dobro jutro.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy> nasilno utišanje ljudi,

Lahko vidimo to nasilno utišanje?


Menda so izbruhnili hudi neredi in nasilje. S ciljem da tega govorca, s katerim se ne strinjajo, utišajo. Očitno jim je uspelo. Kaj tukaj ni jasno?

http://edition.cnn.com/2017/02/01/us/mi...

jype ::

ZaphodBB> Očitno še enkrat nisi poslušal kaj ima povedat.

Pedrov mi pa res ni treba poslušat, da vem, da se motijo.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Muslimane je žal potrebno diskriminirat, predvsem zato ker nimamo zmogljivosti za jih ne diskriminirat.

To je neumnost na več nivojih. Ne le, da imamo zmogljivosti, tudi tvoji razlogi za diskriminacijo muslimanov težave, za katere trdiš, da jih s tem rešuješ, zgolj poglabljajo.

vostok_1> Norvešane, dance, belgijce, japonce ki vstopajo v Slovenijo pa ne rabimo preveč diskriminirat, ker se že bližamo stoletju, ko niso naredili ničesar preveč zaskrbljujočega in prihajajo iz krajev, z še bolj kultivirano, kulturo.

Japonci morijo s sarinom na postajah podzemnih železnic v velemestih, Norvežani pa streljajo na najstnike na otokih in sprožajo bombe v središčih glavnih mest, in take ljudi bi ti rad uvažal?


Napad na podzemno je bil one time only zadeva, z izredno majhno incidenco in trhlim zaledjem. Brejvik. It did rarise an eybrow, ampak spet je to precej omejen lone wolf.

Ne jype, nimamo zmogljivosti kar open border sprejemat. Face it. No, odvisno kaj ti je cilj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB> Očitno še enkrat nisi poslušal kaj ima povedat.

Pedrov mi pa res ni treba poslušat, da vem, da se motijo.

Spet zganjaš black-block cenzuro?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

zmaugy> Menda so izbruhnili hudi neredi in nasilje. S ciljem da tega govorca, s katerim se ne strinjajo, utišajo. Očitno jim je uspelo. Kaj tukaj ni jasno?

Očitno je, da je nekdo pripeljal 150 zamaskiranih ljudi (in čisto nič drugega).

ZaphodBB> Spet zganjaš black-block cenzuro?

Ne, na tvoj nivo se spuščam.

Horejšio ::

Slej ko prej boste potegnili pištole in začeli streljati okrog sebe. Kam naj se selim, da mam mir ?

ZaphodBB ::

Ne, na tvoj nivo se spuščam.

Če bi se spustil na moj nivo bi imel za pokazat kakšen argument. Tako pa samo pošiljaš nad nas svojo božansko auro.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zmaugy ::

jype je izjavil:

ZaphodBB> Očitno še enkrat nisi poslušal kaj ima povedat.

Pedrov mi pa res ni treba poslušat, da vem, da se motijo.


Sovražni govor? A nisi na sosednji temi napisal, da te moti, da se v EU dopušča sovražni govor? Čas je, da začneš urejati stvari pri sebi.

jype ::

vostok_1> Ne jype, nimamo zmogljivosti kar open border sprejemat. Face it. No, odvisno kaj ti je cilj.

In vendar to počnemo, tem incidentom navkljub, čeprav Norvežani in Japonci nimajo nobene potrebe po tem, da bi pri nas karkoli počeli. Pravzaprav brez kritičnega premisleka dovoljujemo japonizacijo naše kulture.

Horejšio> Slej ko prej boste potegnili pištole in začeli streljati okrog sebe. Kam naj se selim, da mam mir ?

Lahko kar tu ostaneš, saj je mir.

ZaphodBB> Če bi se spustil na moj nivo bi imel za pokazat kakšen argument. Tako pa samo pošiljaš nad nas svojo božansko auro.

Ti nisi pokazal nobenega argumenta, zgolj brez dokazov si obtožil nekoga nečesa, kot je to v navadi za ljudi, ki komunicirajo na tvojem nivoju.

zmaugy> Sovražni govor? A nisi na sosednji temi napisal, da te moti, da se v EU dopušča sovražni govor? Čas je, da začneš urejati stvari pri sebi.

Sovražni govor je že višje gor, tako da gre v tem primeru zgolj za samoobrambo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Colt1911 ::

eric_cartman je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

@jype

Muslimane je žal potrebno diskriminirat, predvsem zato ker nimamo zmogljivosti za jih ne diskriminirat.

Norvešane, dance, belgijce, japonce ki vstopajo v Slovenijo pa ne rabimo preveč diskriminirat, ker se že bližamo stoletju, ko niso naredili ničesar preveč zaskrbljujočega in prihajajo iz krajev, z še bolj kultivirano, kulturo.


Pravzaprav bi jih glede na stopnjo korupcije moral sem z Danske, Švedske in Finske s kamionom uvažat in jih prosit, da pridejo k nam. Vendar se Slovenija preveč boji, da se bomo od njih lepih navad nalezli.


Kakih lepih navad ? Misliš podkupovanja ?
Vidim da imaš spomin zlate ribice , da se ne spomniš (ali ne želiš spomniti) afere Patrija kjer so kleni severnjaški vikingi veselo podkupovali v sloveniji , hrvaški , egiptu in verjetno tudi na poljskem.
Ja , res rabimo z kamionom sem uvažati take skandinavce ki so 10 x bolj balkanski od nas balkancev!

jype ::

Colt1911> veselo podkupovali v sloveniji , hrvaški , egiptu in verjetno tudi na poljskem.

Ah, arijci so super, oni nikoli ne bi podkupovali, če ne bi verjeli, da je to del naše kulture.

cirecire ::

Amerika ima prvi amandma k ustavi, ki zagotavlja pravico do svobode govora. To kar počnejo ti levičarski sktajneži na ameriških univerzah je eklatantno kršenje emeriške ustave. Tukaj bi morala policija in sodišlča najstrožje kaznovati te nasilne agitatorje. Nekoč so nasilneži v belih kapucah črncem prepovedovali, da vstopajo na univerze, danes pa eni drugi nasilneži oblečeni v črne uniforme ameriškim konservativcem z naselijem prerečujejo, da vstopajo na univerze.

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy> Menda so izbruhnili hudi neredi in nasilje. S ciljem da tega govorca, s katerim se ne strinjajo, utišajo. Očitno jim je uspelo. Kaj tukaj ni jasno?

Očitno je, da je nekdo pripeljal 150 zamaskiranih ljudi (in čisto nič drugega.


Tinfoil hat much?

jype ::

zmaugy> Tinfoil hat much?

Čisto verjamem, da so tudi med levičarji norci, ki so se pripravljeni zamaskirat in nasilno preprečit Milotu, da pove, kar želi povedat, ampak dejstvo je, da je med levičarji ogromno tudi takih, ki so mu pripravljeni preprosto povedat, da se moti.

zmaugy ::

jype je izjavil:


Sovražni govor je že višje gor, tako da gre v tem primeru zgolj za samoobrambo.


A nisi ti boljši? A se sploh razlikuješ od nasprotnikov?

Unilseptij ::

Horejšio je izjavil:

Slej ko prej boste potegnili pištole in začeli streljati okrog sebe. Kam naj se selim, da mam mir ?

Mah, od nas, ki se še spomnimo ZX spectruma, zadnjih izdihljajev Juge in začetkov interneta, nihče ne bo vlekel pištol, samo prav na veliko bomo pametovali, naredil pa nihče ne bo nič. Tisti, ki bodo na koncu nekoč (upam, da le ne še tako kmalu) potegnili pištole in rekli "Zdaj je pa dosti!", bodo mladi, kot recimo na tej univerzi. In njihovih motivov morda sploh ne bomo dobro razumeli, saj smo preveč ujeti v vzorec "partizan-domobranec", "levo-desno" ipd. In medtem, ko bo svet gorel, se bomo obkladali s tem, kdo je bolj lev ali desen :D. Kaj čmo, če je kaj upanja, je mogoče v generaciji 20-, vse ostalo je že čisto okuženo.

jype ::

cirecire> Tukaj bi morala policija in sodišlča najstrožje kaznovati te nasilne agitatorje.

Katere, natanko? Vse, ki so bili zamaskirani? Ali zgolj tiste, ki so izvajali kakršnokoli nasilje? Iz tvojega pisanja to ni najbolj jasno, tvoje siceršnje pisanje pa daje vedeti, da rad pripišeš krivdo po pripadnosti.

Kdaj boš torej odšel odslužit svoj del kazni za večkratni umor in povzročitev hudih telesnih poškodb kanadskega ultradesničarja?

zmaugy> A nisi ti boljši? A se sploh razlikuješ od nasprotnikov?

Ja, se: Jaz imam prav, oni se pa motijo. Drugih razlik načeloma ni.

konspirator ::

Na yt se cela serija "milo vs ", kjer se lepo vidi, kdo koga owna.
Sjw/feministi in logika pač ni kompatibilno med seboj.

Ignorirajte trola, to bo zanj najboljše zdravilo.
--

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Ne jype, nimamo zmogljivosti kar open border sprejemat. Face it. No, odvisno kaj ti je cilj.

In vendar to počnemo, tem incidentom navkljub, čeprav Norvežani in Japonci nimajo nobene potrebe po tem, da bi pri nas karkoli počeli. Pravzaprav brez kritičnega premisleka dovoljujemo japonizacijo naše kulture.




Yes, I admit...it will take some getting used to. Ampak mislim, da bom zmogel, če se dobro pripravim.


http://edition.cnn.com/2015/11/04/asia/...

No thanks. I like my women on top, not below.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

konspirator> Sjw/feministi in logika pač ni kompatibilno med seboj.

Reče nekdo, ki ima v podpisu nacistično propagando s sovražnim govorom.

vostok_1> No thanks. I like my women on top, not below.

Cherry picker.

nevone ::

No, odvisno kaj ti je cilj.


Cilj je lahko plemenit, le cilj, ki ga potem dejansko dosežemo, je lahko videti drugačen. Sploh zato, ker so ljudje nagnjeni k temu, da plemenite cilje drugih ljudi zlorabljajo.

Zelo težko ideje ostanejo plemenite v očeh soljudi, vsaj nekaterih, to je pa včasih zadosti, da se izrodijo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

zmaugy ::

jype je izjavil:

cirecire> Tukaj bi morala policija in sodišlča najstrožje kaznovati te nasilne agitatorje.

Katere, natanko? Vse, ki so bili zamaskirani? Ali zgolj tiste, ki so izvajali kakršnokoli nasilje? Iz tvojega pisanja to ni najbolj jasno, tvoje siceršnje pisanje pa daje vedeti, da rad pripišeš krivdo po pripadnosti.

Kdaj boš torej odšel odslužit svoj del kazni za večkratni umor in povzročitev hudih telesnih poškodb kanadskega ultradesničarja?

zmaugy> A nisi ti boljši? A se sploh razlikuješ od nasprotnikov?

Ja, se: Jaz imam prav, oni se pa motijo. Drugih razlik načeloma ni.


"Yes, I'm right and I will build such a beautifull wall."

Kako je že odgovarjal Hillary na debatah? S kratkimi:"Wrong!". Hmm, le na koga me to spominja...?

jype ::

zmaugy> Kako je že odgovarjal Hillary na debatah? S kratkimi:"Wrong!". Hmm, le na koga me to spominja...?

Vseeno mi je. Trump se moti: Tudi če bo zid zgradil, bo to zgolj turistična atrakcija. Migracij ne bo ustavil, ampak to Trump, če ni res slaboumen, dobro ve.

vostok_1 ::

nevone je izjavil:

No, odvisno kaj ti je cilj.


Cilj je lahko plemenit, le cilj, ki ga potem dejansko dosežemo, je lahko videti drugačen. Sploh zato, ker so ljudje nagnjeni k temu, da plemenite cilje drugih ljudi zlorabljajo.

Zelo težko ideje ostanejo plemenite v očeh soljudi, vsaj nekaterih, to je pa včasih zadosti, da se izrodijo.

o+ nevone


Exactly. There's a thin line between helping others and screwing yourself.

Ne bom trdil, da jo poznam. Vem pa da open border to ni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy> Kako je že odgovarjal Hillary na debatah? S kratkimi:"Wrong!". Hmm, le na koga me to spominja...?

Vseeno mi je. Trump se moti: Tudi če bo zid zgradil, bo to zgolj turistična atrakcija. Migracij ne bo ustavil, ampak to Trump, če ni res slaboumen, dobro ve.


Tudi Trump pravi, da se edino on ne moti in tudi njemu je vseeno in se nikomur ne opraviči. Res, kako zanimivi vzorci delovanja. Čas je, da se malo zamisliš.

jype ::

zmaugy> Tudi Trump pravi, da se edino on ne moti in tudi njemu je vseeno in se nikomur ne opraviči. Res, kako zanimivi vzorci delovanja. Čas je, da se malo zamisliš.

Trump se moti, jaz pa ne. Trumpove napake je trivialno dokazati, jaz pa lahko dokažem, da imam prav.

cirecire ::

jype je izjavil:

cirecire> Katere, natanko? Vse, ki so bili zamaskirani? Ali zgolj tiste, ki so izvajali kakršnokoli nasilje? Iz tvojega pisanja to ni najbolj jasno, tvoje siceršnje pisanje pa daje vedeti, da rad pripišeš krivdo po pripadnosti.


vsakogar, ki preprečuje svobodo govora drugim na kakršen koli način. Ameriški konservativci so polovica populacije v ZDA, plačujejo davke tudi za javno univerzo Berkely in njihovi otroci imajo ravno tako pravico, da se šolajo na javni univerzi kot je Berkely, ne da bi se bali, da bodo njihovi otroci žrtve nasilja in pranja možganov na univerzi.

jype ::

cirecire> Ameriški konservativci so polovica populacije v ZDA,

Ne, niso.

cirecire> plačujejo davke tudi za javno univerzo Berkely in njihovi otroci imajo ravno tako pravico, da se šolajo na javni univerzi kot je Berkely, ne da bi se bali, da bodo njihovi otroci žrtve nasilja in pranja možganov na univerzi.

Vse to drži.

Kako to pomaga razložiti, kdo so bili tisti, ki so izvajali nasilje? Na kakšen način je kdorkoli, ki ni izvajal nasilja (ali pozival k njemu, svoboda govora gor ali dol), odgovoren zanj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

zmaugy ::

jype je izjavil:

zmaugy> Tudi Trump pravi, da se edino on ne moti in tudi njemu je vseeno in se nikomur ne opraviči. Res, kako zanimivi vzorci delovanja. Čas je, da se malo zamisliš.

Trump se moti, jaz pa ne. Trumpove napake je trivialno dokazati, jaz pa lahko dokažem, da imam prav.


Imaš prav v čem točno? V tej temi še ne.

jtothek ::

Yup, standard Slo tech "debata".
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Neo-boljševiki (Part 2)

Oddelek: Problemi človeštva
212726 (2565) leiito
»

Sporni videoposnetek na YouTubu blokiran v čedalje več državah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10026368 (22675) para!

Več podobnih tem