» »

Black Adam (DC)

Black Adam (DC)

oo7 ::

DC's Black Adam to be Standalone Movie Starring The Rock




Dwayne Johnson is set to star in a Black Adam movie for DC. Johnson first announced that he would play the villainous role in the forthcoming Shazam film more than two years ago, but it has now been reported that he will instead headline a standalone movie.

According to Deadline, Warner has decided to split the Shazam film into two. Shazam itself is still scheduled for 2019, while the Black Adam movie has no confirmed release date. It is not known if Johnson will also feature in Shazam.

The star first revealed that he would play Black Adam back in September 2014. In a subsequent interview with Digital Spy, he explained that the more complex nature of the role had drawn him to it. "I just felt Black Adam was inherently more interesting to me because I felt there were more layers to [him], starting out as a slave and then ultimately becoming the anti-hero who we enjoy today."

Black Adam first appeared in 1945 as a one-off villain for a comic book called The Marvel Family, published by Fawcett Comics. He was later licensed by DC, alongside Shazam, and revived in the '70s as an ongoing character. In more recent years he has been portrayed as a more complex anti-hero than an outright bad guy, who will sometimes use his powers for good as well as evil.


http://www.gamespot.com/articles/dcs-bl...



Superman Vs Black Adam


Black Adam




Prvo je bil mišljen samo en film Shazam za leto 2019 zdaj pa so se odločili, da naredijo dva Shazam in Black Adam.

oo7 ::

Dwayne Johnson Reveals Plans To Start Shooting His Black Adam Movie

https://www.cinemablend.com/news/246993...

Film Black Adam naj bi začeli snemati v začetku 2020.


Black Adam in Shazam večna sovražnika.

oo7 ::

Film začnejo snemati julija 2020. Se pravi izid filma enkrat proti koncu 2021 ali v začetku 2022.

oo7 ::

22 december 2021

Horas ::

zanimivo. do zdej je še vse bilo fajn posneto in uspešno. recimo venom.

oo7 ::

BLACK ADAM Teaser Trailer (2021)

oo7 ::

V filmu bodo predstavili enega izmed najmočnejših DC junakov Dr Fate

oo7 ::

oo7 je izjavil:

V filmu bodo predstavili enega izmed najmočnejših DC junakov Dr Fate




Pierce Bronsnan bo upodobil lik Dr Fate.

Po 7 letih bodo končno začeli snemati film Black Adam. Snemati naj bi začeli v roku treh tednov.

oo7 ::

Black Adam Producer Says The Rock's DC Movie Uses Technology That's "Never Been Done Before"

https://comicbook.com/dc/news/black-ada...

ahac ::

Teaser trailer (2:45 v videu, pred tem Dwayne pa ostali nakladajo kolk bo to kul film):

https://twitter.com/TheRock/status/1449...
Ladies & gents...
Enjoy your WORLD EXCLUSIVE first look?

He is ruthless.
He is unstoppable.
He is the reason the hierarchy of power in the DC UNIVERSE is about to change.

He is #BLACKADAM

The Man in Black has come around...
#DCFanDome
@SevenBucksProd

@flynnpictureco
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Teaser trailer (2:45 v videu, pred tem Dwayne pa ostali nakladajo kolk bo to kul film):

https://twitter.com/TheRock/status/1449...
Ladies & gents...
Enjoy your WORLD EXCLUSIVE first look?

He is ruthless.
He is unstoppable.
He is the reason the hierarchy of power in the DC UNIVERSE is about to change.

He is #BLACKADAM

The Man in Black has come around...
#DCFanDome
@SevenBucksProd

@flynnpictureco



Teaser

oo7 ::

Pierce Bronsnan - Dr Fate

ahac ::

Black Adam - Official Trailer 1
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

bambam20 ::

Mmmm... upam, da bo tole dobr.

oo7 ::

Možno, da bo imel Superman cameo v tem filmu vsaj Rock namiguje nekaj v tej smeri. Upam, da bo Hennry.

Ganon ::

Zakaj Johnson, kje so njega našli. ;(( On lahko kraljuje v nizkoproračunskih, B filmih, nikjer drugje.

ahac ::

Black Adam - Comic-Con Sneak Peek
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Horas ::

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

BLACK ADAM "Black Adam Vs Doctor Fate" (4K ULTRA HD) 2022

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

BLACK ADAM "Black Adam Vs Doctor Fate" (4K ULTRA HD) 2022




Kar se mene tiče v napovednikih izgleda odlično.

oo7 ::

Dwayne Johnson Says He "Absolutely" Intends To Make Black Adam-Superman Crossover Film: "That Is The Whole Point" Of Upcoming Anti-Hero Standalone


https://deadline.com/2022/10/black-adam...

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Horas ::

tk slabo?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BlackHole ::

Dwayne zgleda čist preveč smešno v tem trikoju. Preveč je buckast ali pa nabit. Slaba izbira.
LP Marko

Horas ::



:))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

psychoshorty ::

Film je cisto ok, saj smo vedli, da zaradi Dwayna to ne bo ravno neka mojstrovina - pac ni za taksno vlogo idealni izbor. Ampak ce primerjam vsebinsko black adama z zadnjim thorom je black adam par nivojev boljsi, sploh kaj se akcije tice.

meho7 ::

DC Fanboyi onanirajo na film zaradi znanega lika, ki se pojavi v filmu ceprav je film tipicen DC gnoj:))

bambam20 ::

Joj.. tole je pa slab film. Od likov, igre... Trailer sicer dobro zmontiran, a sam film in zgodba dolgočasna.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Joj.. tole je pa slab film. Od likov, igre... Trailer sicer dobro zmontiran, a sam film in zgodba dolgočasna.


Ni veliko akcije ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Joj.. tole je pa slab film. Od likov, igre... Trailer sicer dobro zmontiran, a sam film in zgodba dolgočasna.


Ni veliko akcije ?


Zgodba je slaba, liki nezanimivi, akcija je, samo dolgočasna, Rock je dolgočasen.. Boš pogledal pa povedal. men je to eden najbolj zanič filmov o superjunakih v ključno z Eternalsi..

Morison ::

No ja. Na nivoju Shazama (2del pride še letos v kinematografe)
V primerjavi z zadnjim Thorom res masterpiece.
Nekaj se trudijo kopirat Avengerse pa jim ne rata najboljš.
3/10

bambam20 ::

Morison je izjavil:

No ja. Na nivoju Shazama (2del pride še letos v kinematografe)
V primerjavi z zadnjim Thorom res masterpiece.
Nekaj se trudijo kopirat Avengerse pa jim ne rata najboljš.
3/10


Shazam je boljši od tegale.

ahac ::

Če bi učitelj v razredu na tablo napisal kaj vse mora vsebovati superhero movie in potem učencem dal nalogo, da napišejo zgodbo za enega, bi jih večina napisala Black Adam.
Mislm, zgodba tega filma je kot, bi nek AI šel čez vse superhero ali DC filme, vzel povprečje vseh in iz tega sestavil zgodbo.

Ima vse kar naj bi superhero film imel in čisto nič drugega.
Težko bi posneli bolj generičen movie. Če bi zamenjal superjunake v tem filmu za druge naključno izbrane superjunake iz DCjeve knjižnice, bi bilo čisto vseeno, ker bi dobil enak film.

Vseeno mi je bil pa bolj všeč kot sem pričakoval. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

cyberwarfare ::

po zaslugi SJW materiala povsod... danes povprečen film (brez SJW) pomeni dober film... to je nova realnost.

ahac ::

cyberwarfare je izjavil:

po zaslugi SJW materiala povsod... danes povprečen film (brez SJW) pomeni dober film... to je nova realnost.

Hočeš rečt, da je Black Adam povprečen film, ki je dober ker je SJW?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Film že raste na travniku ;)

Kodrnusa ::

Pogledal.. mi ni tok slab.vsec mi je da je lik temacen in ubija zlobne ljudi in jih ne lovi in zapira). Na jetra mi gre da vlecejo not neke postranske superheroj like, pa uno antipaticno amando wheeler... Stranski superheroj liki so sploh zanic. Neki teenager tornado, pa model s krili ki se lahko enakovredno kosa s likom ki ima bozje moci... Kle ga res mim pihnejo. Drugace pa mi je rock dobro odigral temacnega adama samo ostali liki ne bi smeli bit v filmu.. vse unicijo s tem

oo7 ::

Kodrnusa je izjavil:

Pogledal.. mi ni tok slab.vsec mi je da je lik temacen in ubija zlobne ljudi in jih ne lovi in zapira). Na jetra mi gre da vlecejo not neke postranske superheroj like, pa uno antipaticno amando wheeler... Stranski superheroj liki so sploh zanic. Neki teenager tornado, pa model s krili ki se lahko enakovredno kosa s likom ki ima bozje moci... Kle ga res mim pihnejo. Drugace pa mi je rock dobro odigral temacnega adama samo ostali liki ne bi smeli bit v filmu.. vse unicijo s tem



Men je bil pa ravno postranski heroj Dr Fate najboljši del filma.
Film sicer nič posebnega je pa za pogledat.

yoco ::

Nisem pričakoval, da bo film tako zanič! Pa je bil!
Zgodba je glupa! Po 5000 tisoč letih "spanja" Rock zna angleški jezik! Edina stvar, ki mi je sedla v oko je bla Sara Shahi, Še vedno je top!

delavec44 ::

Meni je še vedno boljši od vsega kar Marvel sedaj daje ven.

Pa da se v filmih o superherojih pogovarjamo o tem kako zna naš jezik, ker vse drugo je pa logično. Mogoče pa pride zraven ostalih sposobnosti ;)

Morison ::

yoco je izjavil:

Nisem pričakoval, da bo film tako zanič! Pa je bil!
Zgodba je glupa! Po 5000 tisoč letih "spanja" Rock zna angleški jezik! Edina stvar, ki mi je sedla v oko je bla Sara Shahi, Še vedno je top!

Res! Da ti je najbolj glupo to, da zna angleški jezik! Se vprašaj, kdo je tukaj glup.
Sara Shahi ŠE vedno je top?! Koliko si star sinko! Pri 42 letih je v najboljših letih, ti pa še vedno je top.
Daj pojdi k mami na dudo in se ne oglašaj več.

bobby ::

Folk dejansko placuje za ogled takih skopucal?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

yoco ::

Morison je izjavil:

yoco je izjavil:

Nisem pričakoval, da bo film tako zanič! Pa je bil!
Zgodba je glupa! Po 5000 tisoč letih "spanja" Rock zna angleški jezik! Edina stvar, ki mi je sedla v oko je bla Sara Shahi, Še vedno je top!

Res! Da ti je najbolj glupo to, da zna angleški jezik! Se vprašaj, kdo je tukaj glup.
Sara Shahi ŠE vedno je top?! Koliko si star sinko! Pri 42 letih je v najboljših letih, ti pa še vedno je top.
Daj pojdi k mami na dudo in se ne oglašaj več.

Zakaj ste nekateri takoj užaljeni, ko vam kakšen odgovor ni všeč in takoj morate vključiti mamo? Sem skoraj 40 let star, filme gledam že od malih nog in dude nikoli nisem imel, mami me je dojila :P
Jezik sem omenil, ker ne želim spoijlat filma. Z razlogom ima oceno tako kot jo ima? Ali pa so vsi, če jim film ni bil všeč, glupi po tvojem mnenju?
Povej kaj je bilo tako dobrega? Želim tvoje mnenje.

Morison ::

yoco je izjavil:

Morison je izjavil:

yoco je izjavil:

Nisem pričakoval, da bo film tako zanič! Pa je bil!
Zgodba je glupa! Po 5000 tisoč letih "spanja" Rock zna angleški jezik! Edina stvar, ki mi je sedla v oko je bla Sara Shahi, Še vedno je top!

Res! Da ti je najbolj glupo to, da zna angleški jezik! Se vprašaj, kdo je tukaj glup.
Sara Shahi ŠE vedno je top?! Koliko si star sinko! Pri 42 letih je v najboljših letih, ti pa še vedno je top.
Daj pojdi k mami na dudo in se ne oglašaj več.

Zakaj ste nekateri takoj užaljeni, ko vam kakšen odgovor ni všeč in takoj morate vključiti mamo? Sem skoraj 40 let star, filme gledam že od malih nog in dude nikoli nisem imel, mami me je dojila :P
Jezik sem omenil, ker ne želim spoijlat filma. Z razlogom ima oceno tako kot jo ima? Ali pa so vsi, če jim film ni bil všeč, glupi po tvojem mnenju?
Povej kaj je bilo tako dobrega? Želim tvoje mnenje.

Torej se nisem nič zmotil. Si že SKORAJ 40 let star in ŽE od majhnih nog gledaš filme LOL hahahaha.
No vidiš ravno zaradi takih komentarjev izpadeš... in zaradi takih komentarjev naj bi bil užaljen.
Se hecaš ane...
Ne vem kje tebi, da je bil meni film dober?
Če bi le malo prebral temo in ne samo nabijal nekaj v prazno, sem že zdavnaj podal svoje mnenje.
Film pa je že zdavnaj zunaj tako, da ne razumem kaj je tukaj problem "spojlanja"?

yoco ::

Res je, nisem prebral celotne teme. Sem samo podal svoje mnenje o filmu. Kaj je tako narobe, da te moti?
Imam spomine, ko sem se skrival za očijem, ko sva gledala filme Petek 13, Terminator, Aliens, itd. Imel sem manj kot 10 let. To zate ni od malih nog? Bi moral kaj drugega napisati?
Bom samo eno stvar o filmu spoijlav. Npr. na začetku filma, ko iščejo grobnico "heroja", a se ti ne zdi glupo, da se PRIPELJEJO z vozilom do samega vhoda? A v vseh teh letih nihče prej ni našel te jame? Taki prizori so meni res debilni. Kot da je ta ženska edina, ki pozna zgodovino! In to naj bi se dogajalo v DCEU, kjer je mnogo pametnejših ljudi.
Sej se ni treba strinjati z mano, nisem nikjer trdil, da se moraš. Jaz ne razumem, zakaj folk takoj piše neke žaljivke, če jim kaj ni všeč?

meho7 ::

Je kar malo zalostno kam smo prisli od prvega Iron Mana pa do skropucal, ki jih stancajo danes. Cisto vse je sedaj CGI.

oo7 ::

Kot kaže je tudi Dwayne The Rock Johnson zaključil.

'Black Adam 2' Not Happening at DC, Says The Rock
Following Henry Cavill being cut from playing Superman, Dwayne "The Rock" Johnson's Black Adam antihero is out of DC's cinematic universe

https://www.cnet.com/culture/black-adam...

svecka ::

DC je res zaral na polno, si ustvaril kup sovražnikov in jeznih fanov. Reboot ne bo nič pomagal. Preprosto pomanjkanje dolgoročne vizije in začrtanega cilja sta pripeljala do bednih filmov in ene polomije za drugo polomijo. Razočaran, bomo pač spet samo na travniku gledal.

Bezukhoff ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže je tudi Dwayne The Rock Johnson zaključil.

'Black Adam 2' Not Happening at DC, Says The Rock
Following Henry Cavill being cut from playing Superman, Dwayne "The Rock" Johnson's Black Adam antihero is out of DC's cinematic universe

https://www.cnet.com/culture/black-adam...


Bolje tako, because the movie was shite anyway.

Nupina ::

Black Adam ni dovolj woke za moderne publike.
The future is woke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nupina ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fast And Furious 8, 9 in 10 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
27953134 (4517) Bolt
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435312 (15505) meho7
»

Shazam (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6413252 (7360) WallSreet

Več podobnih tem