» »

Dobra GPS Navigacija za Android z govorom?

Dobra GPS Navigacija za Android z govorom?

Sandi1987 ::

Potrebujem dobro GPS navigacijo za Android z govorom.

robida ::

Sygic GPS Navigation.

Sandi1987 ::

Hvala. Dobra navigacija. Ali lahko nastavim, da govori v slovenščini? Kje nastavim, da prikazuje tudi stranske poti in ne samo glavnih cest?

Vanadium ::

Copilot live profesional je zame najboljša izbira :)

Zvezdica27 ::

lp,

sygic je OK, a karte niso najbolj ažurne. Skor najboljše so Nokiine (in če maš nokiin telefon, je đabe, aplikacija pa ti tud lokalno shranjuje file).

Za download imaš downloader - slovenščine ni? Žal sam ne vem, ker uporabljam angleško.

tisto glede stranskih poti ne razumem... pozumiraj v karto pa se vse vidi (torej enostavno si nastavi zoom če to rabiš). Je to to?

zz

šernk ::

iGo je druga izbira.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

win64 ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

sygic je OK, a karte niso najbolj ažurne. Skor najboljše so Nokiine (in če maš nokiin telefon, je đabe, aplikacija pa ti tud lokalno shranjuje file).

Za download imaš downloader - slovenščine ni? Žal sam ne vem, ker uporabljam angleško.

tisto glede stranskih poti ne razumem... pozumiraj v karto pa se vse vidi (torej enostavno si nastavi zoom če to rabiš). Je to to?

zz

Ima slovenščino, vendar mu nič ne pomaga, ker nima nokie. Uporablja lahko samo online zemljevide na http://maps.nokia.com/, ki pa nima navigacije

Sandi1987 ::

Sedaj sem nastavil, da govori slovensko.

Sandi1987 ::

Ali pozna kdo offline navigacijo brez uporabe interneta?

kixs ::

Sygic GPS Navigation.

-valvoline- ::

igo nima konkurence

Sandi1987 ::

Sygic GPS potrebuje internetno povezavo.

IceBoX ::

Kakšna pa je offline navigacija, ki je dokaj dobra pa zastonj?
Huh...

Mavrik ::

Ne, Sygic ne rabi internetne povezave. Zna pa jo uporabiti zato da ti pokaže vreme, prometne podatke in še kaj - nikakor pa ni obvezna in normalno deluje brez nje (testirano - me je uspešno vodil vse od Hrvaške, do Danske, Švice, Madžarske in še kje).

Kakšna pa je offline navigacija, ki je dokaj dobra pa zastonj?


Izmišljena.
The truth is rarely pure and never simple.

bdoxx ::

IceBoX je izjavil:

Kakšna pa je offline navigacija, ki je dokaj dobra pa zastonj?

Navigator je zastoj offline, če je pa ''dokaj dobra'' pa presodi sam :)

tx-z ::

Sygic je super:)

Zvezdica27, kako pa zloadaš karte za nokio? A to je tist ovi maps?
tx-z

kixs ::

Sandi1987 je izjavil:

Sygic GPS potrebuje internetno povezavo.


Za navigacijo je ne potrebuje. Oziroma jo potrebuje le takrat, ko nalozi mape - torej prvic ob namestitvi.

Sandi1987 ::

Sygic GPS je super navigacija. Ko zaženeš program te vpraša, če želiš dostopati preko interneta.

Doman ::

Jaz uporabljam igo in je res super :)

Sandi1987 ::

Meni je pa Sygic najbolj všeč od vseh.

kixs ::

Sandi1987 je izjavil:

Sygic GPS je super navigacija. Ko zaženeš program te vpraša, če želiš dostopati preko interneta.


Pac reces, da ne sme it na net in to je to.

Vanadium ::

Mavrik je izjavil:

Ne, Sygic ne rabi internetne povezave. Zna pa jo uporabiti zato da ti pokaže vreme, prometne podatke in še kaj - nikakor pa ni obvezna in normalno deluje brez nje (testirano - me je uspešno vodil vse od Hrvaške, do Danske, Švice, Madžarske in še kje).

Kakšna pa je offline navigacija, ki je dokaj dobra pa zastonj?


Izmišljena.


niti ne maš navfree k uporablja mape od http://www.openstreetmap.org/ zanimiva zadeva skratka

Ziga Dolhar ::

Zelo sem zadovoljen z Navigon MobileNavigatorjem. Ni sicer zastonj, a je offline in me je natančno pripeljala do naslova v eni obskurni enosmerni uličici v Kölnu, na naslov v Leidnu ter v neki vasici med Leidnom in Haagom.
https://dolhar.si/

Zvezdica27 ::

lp,

saj sem napisal če ima nokia.ČE. Če ima nokio - je edina pametna izbira Nokia maps. Če nimaš, vleče sproti dol, kar ni kul.

Dobr offline - je tisti, ki ima dobre karte. Sygic je čisto OK, sam ni čist ažuren (recimo glede omejitev hitrosti itd). Kolikor sem gledal ma pa skor vse not kar češ, v Trstu dela bp, kar je zame dovolj. Za vsakega seljaka čist kul. Najbrž tudi IGo. Sicer pa je milijon načinov kako karte nalagat in pretvarjat, sam to ni stvar tega foruma.

Bolj je problem da telefon dobr lovi signal.

lp,

zz

Ziga Dolhar ::

Zvezdica27 je izjavil:

Bolj je problem da telefon dobr lovi signal.


Po mojih izkušnjah držalo za vetrobransko steklo glede tega dela "čudeže" :).
https://dolhar.si/

francek1 ::

Držalo pojača signal???? Najboljši vic ta teden....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Tomas 33 ::

To ne, mu pa kovinska streha ne omejuje GPS signala.

Vanadium ::

Sem pozabil link dat od navfree: http://www.navmii.com/navfree/?country=..., sem jo sprobal in dela kar dobro, čeprav sam prisegam na copilot.

BlaY0 ::

Jaz telefon vržem v luknjo z merilniki hitrosti in obratov pa mi lovi OK.

basket ::

Sygic ali pa iGo.

Sygic mogoče malo lepše deluje v primerjavi z iGo (pri tem mislim brskanje po menijih), drugače sta pa obe zelo kul (vsaka ima svoje prednosti).

DEFINITIVNO PA OBE DELUJETA POPOLNOMA OFFLINE!!

Pri Copilotu pa so ble karte slabe..

Vanadium ::

Malo ma copilot karte zastarele mislim da so iz 2010 vsaj pri verziji 8, vendar če se vsaj malo znajdeš in logično razmišljaš so tudi te vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sygic - navigacija - nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517081 (11783) dunda
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816976 (13318) Mavrik

Navigacija za S6

Oddelek: Mobilne tehnologije
234486 (3341) Mavrik
»

Android navigacija?

Oddelek: Mobilne tehnologije
368463 (7339) Jst

Več podobnih tem