» »

Stropna led luč ,plafonjera ,kje kupiti.

Stropna led luč ,plafonjera ,kje kupiti.

sočan ::

Pozdrav ,

iščem stropno led plafonjero s senzorjem.

Nekaj takega :
http://vergos-media.com/proizvod/st77a/

Želel bi da je moči nekje 18W+ .. in pa da ima možnost nastavitve občutljivosti senzorja na razdaljo lovljenja. Ta na linku kolikor vidim tega nima.


Se pravi da ima možnost da nastaviš kdaj začne "loviti" oziroma vklopi svetilko. Gre za prostor kjer se v sosednjem dosti hodi in je obvezno da se da nastavitit da lovi recimo samo dva metra stran od luči.

Glede na prebrano je boljša izbira IR senzor kot pa radarski ?

Obvezno mora imeti tudi senzor ,nastavitev občutljivosti na svetlobo. Da se pri dnevni svetlobi ne vklaplja.

Kakšna ideja ,nasvet ?

lp

barakus ::

V lidlu jih imaš v akciji kmalu...

sočan ::

Hvala..bom pogledal če so v kakšnem prospektu ? Datum slučajno veš ?

Lp

videc ::

barakus je izjavil:

V lidlu jih imaš v akciji kmalu...
Verjetno misliš Hofer.

valdo ::

ta je bila novembra s kodo 30€,
pa sem se takrat nekaj premišljeval
Lp

barakus ::

videc je izjavil:

barakus je izjavil:

V lidlu jih imaš v akciji kmalu...
Verjetno misliš Hofer.



Ne mislil sem lidl, v hoferju nimajo take s senzorjem kolikor sem gledal...

edi123 ::

Mene pa zanima katere barve žarnic priporočate da vgradim v kuhinjo 3000K ali 4000K. Kuhinja, jedilnica, dnevna je en večji prostor. Za v kuhinjo bi rabil dve vgradni luči za v knauf pa berem da priporočajo 4000K ampak mi je osebno 3000K bolj paše za oči zdaj pa ne vem...

Slopek ::

edi123 je izjavil:

Mene pa zanima katere barve žarnic priporočate da vgradim v kuhinjo 3000K ali 4000K. Kuhinja, jedilnica, dnevna je en večji prostor. Za v kuhinjo bi rabil dve vgradni luči za v knauf pa berem da priporočajo 4000K ampak mi je osebno 3000K bolj paše za oči zdaj pa ne vem...

Kako ne veš, če si pa že odgovoril kaj ti paše?
Jaz imam povsod 3000K, razen v kopalnici je 4000K. Sploh za dnevno sobo, bi absolutno odsvetoval 4000, saj je to "delovna" svetloba, 3000K, pa je bolj prijetna, topla in vsekakor primernejša za dom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Ganon ::

Po celotnem stanovanju imam 3000K, se mi zdi najbolj prijetna svetloba.

edi123 ::

Kako pa je kaj z notranjimi senzorskimi plafonjerami vgrajenimi zunaj pod streho, namrec notranje so cenejse ker imajo zaščito samo ip20 in glede na to da bo luc montirana pod streho ne rabi taksne zascite. Me pa vseeno malo skrbi ker je zunaj vec vlage, megla itd... Ce bo zdrzalo to ali bo hin?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED žarnice, domača uporaba (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27464174 (8416) dela
»

Katero podelementno kuhinjsko svetilo?

Oddelek: Loža
474110 (2002) Avenger
»

Protipožarna Gu10 ohišja za LED luči

Oddelek: Loža
91287 (1018) windigo
»

Ali je LED razsvetljava res tako škodljiva

Oddelek: Loža
429114 (7083) gruntfürmich

Več podobnih tem