» »

Motorola modem, in WInXP povezava

Motorola modem, in WInXP povezava

akulp ::

Naslednja težava


Motorola SM 56 (neki takega);56.6kbps
Win XP
Dial Up (itak ane:)

Problem je sledeč....ko se prviš konektaš na net gre vse ok..potem ko pa greš dol prvič kar je full traja da se disconnecta, ko pa se končno in hočeš spet gor pa ne gre...kot da ne bi bla frej linija...kdo ve kje je fora?

Če je ma kdo ta modem, katere gonilnike uporablja, a je kakšna nastavitev v tistem programčku k je spodaj v taskbaru, tnx!

LP, luka

mrTwelveTrees ::

driverji...
poišči nove > google > motorola

akulp ::

sem sem brezskrbi ..sam nevem sej delajo očitno sam mogoče niso ravno ql...zato pa bi rabil nekoga ki ma kaj izkušenj s tem

mrTwelveTrees ::

jaooooooo

pa kaj ti je ?
reku sem ti pejt na google pa najdi noveše driverje > maš več verzij pa spobavej:
a je to toliko težko ?!

google > motorola PCI 56k ali motorola drivers , motorola PCI drivers
veselo na delo

soory, razpizden sem danes ;((

Dusko ::

Pa to je normalno da se tak dolgo diskonecta meni se je to tudi dogajalo.Pol sn pa kupo adsl pa ni več problemov:)
Da pa ne morš potem nazaj gor tega problema pa nisn mel.Mislim drugače pa poglej v z ctrl alt delite kateri procesi se zaganjajo pa če piše motorola ga pač "ubij"
Drivere sn pa mel tiste ko jih dobiš zraven taki oranžni pa sn mel od win2000 ker za win xp jih tak ni vsaj za toti modem.

mare87 ::

Jaz mam tud to Motorolo Sm 56 modem. Z Vii-nim chipsetom je povezava v Windows XP bla tak slaba da je joj. Zdaj ko pa mam Nforce 2 pa je povezava zelo dobra.. To je vse blo z istimi driverji modema. Skratka zanimiv je ta modem:D. No vseeno če maš legalno verzijo XP-ja daj gor SP1 ki naj bi odpravil težave z motorolinim modemom... Tukaj, tukaj, tukaj in tukaj maš driverje za modem.

Jose ::

K Motorolinem modemu sem zraven dobil CD, kjer je bilo treba instalirati NetoDragon gonilnik. Stvar dela OK.

akulp ::

no zdej sem nasel ene gonilnike za motorolin modem, k delajo stabilno (se takoj disconnecta in connecta) vendar pa je zdaj problem da se vedno poveze samo z 28.8 ceprav je modem 56.6 pa tud driverji naj bi bili..se da to kej nastavit, vem da se da tam pod modem properties, vendart tam je nastavljeno..je se kje drugje?

tnx, lukc

mare87 ::

Prej se ti pa je z 50.x povezalo?

akulp ::

jah tko tam od 45.6 pa do 52.8 kakor sem opazil..

mare87 ::

Nebi več vedo kaj tebe zafrkava. Probaj še SP1 gor dat.

akulp ::

ja tud to sem že...ej mare tnx vseen ker si se potrudu!

mare87 ::

Še kdaj:)).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomatska povezava do interneta v XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
231479 (922) Riff
»

Modem Motorola PCI 56k in podpora nastavitvi za Slovenijo-problemi!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161685 (1506) Jeebs
»

Modem under LinuX

Oddelek: Operacijski sistemi
141108 (952) Gh0st
»

Neznani modem

Oddelek: Strojna oprema
5747 (652) yankee
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191434 (1196) Koci

Več podobnih tem