» »

Domače gojenje šampinjonov

Domače gojenje šampinjonov

M-XXXX ::

Ima kdo izkušnje z domačim gojenjem šampinjonov (varijanta v naprej pripravljeni "mešanici" humusa, zemlje, gliv,...) uglavnem komplet? Ter kje se to splača kaj kupit? Našel sem tole http://www.goba.eu/ponudba/gojenje-gob/... pa se mi zdi hudičevo veliko denarja, za kilo prsti. Dejansko iz tega na koncu zraste zgolj 700g gob?

N0t0ri0us ::

v lidlu ali hoferju imajo občasno tak komplet za 4€ iz katerega naj bi dobil 700g gob. Sem ga kupil nedolgo nazaj ampak bi moral vlažiti zemljo s šprico in ne zalivati. Zemlja se je zbila in postala presuha zato nisem dobil ravno 700g šampinjonov kot naj bi jih. Pri kolegici so pa kupili 4 škatle in so imeli celo veselico :D

negotiator ::

N0t0ri0us je izjavil:

v lidlu ali hoferju imajo občasno tak komplet za 4€ iz katerega naj bi dobil 700g gob. Sem ga kupil nedolgo nazaj ampak bi moral vlažiti zemljo s šprico in ne zalivati. Zemlja se je zbila in postala presuha zato nisem dobil ravno 700g šampinjonov kot naj bi jih. Pri kolegici so pa kupili 4 škatle in so imeli celo veselico :D


A kaj veš, kdaj bodo spet imeli?
All easy problems have already been solved.

N0t0ri0us ::

ne ne vem. mogoče piše kaj na njihovi strani. Spremljal posebno ponudbo.

Zgodovina sprememb…

telexdell ::

Kilogram šampinjonov dobim za 2..3 €, za zmes iz katere bi naj dobil 0,7 kg pa naj dam 4€. Pa še strah me mora biti, da mogoče ne bo kaj zraslo.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

...:TOMI:... ::

Pri pridelovalcu gob dobiš cel žakelj zemlje za tak denar.
Tomi

blackbfm ::

v bistvu je gojenje gob bolj zabavno in cenejše če se ga sam lotiš kot če se greš neke growkite


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gojenje gob

Oddelek: Loža
94683 (4008) Vanich
»

Radioaktivnost v začetku meseca

Oddelek: Loža
394630 (3373) slotechar
»

"Poslovne" ideje

Oddelek: Loža
104498 (4015) boss-tech
»

Fungi from scratch, optimizacija s SEOMoz in Žalec, kot ga še niste videli

Oddelek: Novice / Kiberpipa
63269 (2560) brodul

Nore gobice v naravi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16341441 (28910) Gandalfar

Več podobnih tem