» »

windows inštalacija problem!

windows inštalacija problem!

ludbe ::

Pozdravljeni,

nabavil sem nov laptop asus L502S..brez prednaloženega operacijskega sistema..sedaj imam problem z inštalacijo..probal sem inštalirati windows 7, 8 in 10..Problem je sledeč vse poteka normalno dokler računalnik ne pride do faze kjer je potreben ponovni zagon za dokončanje inštalacije...računalnik se zažene ponovno vendar pri windowsu 7 piše samo starting windows, pri windowsu 8 mi kaže samo windows logo nonstop, pri windowsu 10 pa mi vrže napako da se bo računalnik znova zagnal zaradi napake(memory_mamagement) in se zaganja znova in znova...inštaliral sem z usb ključka...

prosim za kak nasvet..

ST-777 ::

Meni ni uspelo inštalirati windows 10 iz usb ključka, inštalacija pa je potekala brez problemov iz DVD. Orodje za ustvarjanje medija dobiš na https://www.microsoft.com/sl-si/softwar...

Moj laptop nima DVD enote, zato sem na laptop priključil zunanjo DVD enoto. Če tudi tvoj laptop nima vgrajene DVD enote, svetujem, da storiš enako.

ludbe ::

si imel enak problem kot jaz?

ST-777 ::

ludbe je izjavil:

si imel enak problem kot jaz?
Ko sem poskušal inštalirati windows 10 iz usb ključka, je bil neki napis, vendar se ne spomnim, kaj je pisalo.

mastah ::

za delanje bootable usb ključkov uporabi Rufus

Han ::

Če imaš na ključku zadnjo uradno desetko (Redstone 1), bi zadeva morala delovat, v kolikor si na disku pobrisal vse particije in ob prvem ponovnem zagonu izvlekel ključek...

slovo ::

TOP ::

Ja lahko da imaš težavo z ramom,imel podoben primer.

slovo ::

nimaš težav z ramom!
Več ur sem imel pred sabo prenosnik L502SA-XX134D in ugibal zakaj na njega ne uspem inštalirati win10. Memory_Management error je javljal.
Vedno do sedaj sem uporabil Rufus za kreiranje USB inštalacije na osnovi iso datoteke in vedno sem bil uspešen. Tokrat pa ne.
Potem sem našel "Universal USB Installer" (https://www.pendrivelinux.com/universal... in namesto z Rufusom naredil USB ključek za inštalacijo Win10 z njim.
S tako narejenim ključkom sem Windows 10 inštaliral brez težav.
Pišem na ta forum, da se ne bo še kdo drug tako brez potrebe matral kot sem se jaz sedaj.

TOP ::

Ja ali pa probaj orginal winse 10 z microsoftom toolom gor dat,če je res v tem problem potem bi moralo delat,sam tole je čudno.da z Rufusom ne gre.

slovo ::

Ja, na L502SA-XX134D z rufusom gotovo ne gre. Win 10 je bil iz partisov.
Original DVD bi težko vstavil v L502SA-XX134D, ker nima DVD pogona.

tone 45 ::

Najverjetneje je težava z gonilniki, katere še ne vsebuje Windows 10 za navedene prenosnike.Prav tako je lahko težava z napako v particiji, katera ni pravilno razdeljena. Tukaj je rešitev ta, da se izbriše particija v celoti in z Windowsi ponovno naredi nova particija. Zadeva deluje brezhibno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako naložiti W10 z USB-ja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
304047 (3348) solatko
»

Windows 10 BSOD memory_management

Oddelek: Operacijski sistemi
92192 (1723) slovo
»

Nov prenosnik med inštalacijo ne zazna ssd diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
385285 (4309) solatko
»

Napaka - Memory_Management - Namestitev Windows10

Oddelek: Operacijski sistemi
111894 (1589) Zheegec
»

težave pri nameščanju windows 10 na ASUS-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5611729 (10256) solatko

Več podobnih tem