» »

Skupinski nakup baterij/svetillk/ostalo

Skupinski nakup baterij/svetillk/ostalo

Temo vidijo: vsi

koyotee ::

Ker kitajci nočejo več pošiljat litijskih baterij.

Opciji sta dve:

www.nkon.nl ali www.akkuteile.de
Z obema imam samo pozitivne izkušnje.

Vsak, ki je zainteresiran, naj prilepi povezavo do produkta, katerega želi, in število kosov. Naročilo bo oddano tam, kjer bo najceneje.

Najbolje je, če imate paypal, druga opcija je nakazilo na trr, plačilo po povzetju ne pride v poštev. Stroške transakcij v zvezi s paypalom oz bančnim nakazilom, krije vsak posameznik zase. Cenik poštnih storitev je dosegljiv na strani PS, cena male podložene kuverte je 0,23€.

Naročilo bo oddano najkasneje 23.12., tako, da bodo naročeni produkti pri nas še letos.

Bom jaz začel:

https://www.nkon.nl/panasonic-ncr18650b... 20 komadov
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aborko ::

A že dolgo ne pošiljajo? Ker jst sem ravno včeraj dobil 8xNCR18650B (made in Japan, 2,5€/kom) ter 4x Liitokala 26650 5000mAh (4€/kom) brez problemov iz kitajske (19 dni od naročila). So mi jih pa dali v plastično embalažo po 4 skupaj, če igra to kaj vloge...

koyotee ::

Od koga? Banggood? Gearbest?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aborko ::

Gearbest

koyotee ::

Zdej mi je sicer sprejelo, bomo videli. Ker bi moral en paket ze dobiti, pa se je nekje izgubil, sem hotel da pošljejo znova, pa niso hotl. Če se še da, pol ni panike :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

aborko ::

Ncr1860B je zdaj stara že 5 let, pa za low current zadeve (tam do in okoli 1C) od takrat naprej nekega velikega napredka ni bilo. So se pa res zelo pocenile celice v tem času... Kaj se je zgodilo z NCR18650G? Imel bi nekaj za laptop powerbank (6x18650), ki potegne v povprečju manj kot 1A iz vsake od celic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baterija 18650

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
447434 (513) FireSnake
»

Prenosna baterija, cim ceneje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
392586 (736) Samael
»

Power bankov ne pošiljajo!

Oddelek: Kaj kupiti
243495 (2714) fujtajksel
»

Kje dobiti dobre, poceni Li-Ion celice ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172300 (1613) koyotee

Več podobnih tem