» »

Creative 5.1 INSPIRE 5300 se splača?

Creative 5.1 INSPIRE 5300 se splača?

lvirag ::

Zanima me če se mi splača kupit Creative 5.1 INSPIRE 5300 zvočnike za 22.000SIT al naj rejši ostanem na starih Juster multimedia za 1.300SIT. Več kot 22 čukov tak ne dam za zvočnike me pa zanima če so ti dovolj dobri.
  • premaknil: Predator ()

YdoIPonU ::

Js mam iste in morem reč da špilajo noro!!. Kupil sem jih 5 mesecev nazaj in dal 30.000 SIT za njih. Sedaj jih že dobiš za 22.000 SIT, tak da si jih kr prvoš. Ne bo ti žal! :D

ganzi ::

kupi, js jih mam pa so ful dobri..
ne boš razočaran.

lvirag ::

danes sem šel v trgovino po njih... kaj naj rečem... TO JE NEVERJETNO... dam CD v računalnik in začnem poslušat... usta mi je vleklo v nasmeh...ne da bi vedel...če ma kdo 20 jurjev preveč naj gre kupit te zvočnike takoj zdaj

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Senitel ()

jest10 ::

A si predstavljaš kako bi ti jih šele vleklo narazen, če bi kupil nekaj za 50jurjeu?
Mal dnarja mal kvalitete(muzike)>:D

Bug ::

Kaj se samo cakas, brz v trgovino ponjih - za ta "kes" ne bos dobil boljsih!:D

Lp,
Bug

DrAndy ::

Hehe, nič čudnega, če ti je usta od zadovoljstva vleklo narazen, ko pa si prej životaril s piskalicami za 1.000 SIT.

Še bolj bi ti jih vleklo narazen, če bi za zvočnike odštel vsaj 30.000 do 40.000 SIT, saj Inspire 5300 med današnjimi zvočniškimi sistemi 5.1 niso nič posebnega, oziroma je to eden slabših sistemov, pa še basovcu primanjkuje moči.

YdoIPonU ::

Mi smo v bajti, pa mam v zgornjem stanovanju te zvočnike. Pa če mal bolj naglas dam me že fater kliče, ker nizkotonc iber seka (pa ga mam v winsih na polovico naštelan, pa še na njemu tudi na polovici)! Tak da ne bi glih govoril da ne nima dobrih basov! Super je! Za ta denar carski!!

jest10 ::

Pol pa pridi k meni pogledat kaj so pravi basi>:D
Polej gotovo ne boš več hvalil tega "kao" wooferja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472302 (1599) boštjan
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232291 (1619) jest10
»

A se splaca kupit Logitech Z-640 sistem zvocnikov

Oddelek: Zvok in slika
91281 (1134) Deadly
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332702 (2012) partysound
»

Zvočniki 5.1 sistem

Oddelek: Zvok in slika
201386 (1033) LunKi

Več podobnih tem