» »

Si.mobil in Allianz zavarovanje!

Si.mobil in Allianz zavarovanje!

Martell ::

Dober večer!

Imam vprašanje, letos bom vzel nov telefon preko Si.mobila, kot sem videl imajo tudi možnost zavarovanje naprave preko "Allianz" zavarovalnice...Ker bom vzel telefon višjega cenovnega razreda bi ga rad tudi zavaroval z primeru škode ali padca, ker sem imel v pretekloti zelo slabo izkušnjo z iPhone 6S+...Kot sem tudi bral, da stane mesečni obrok za zavarovanje 5,99€...Kar me moti je to, da moraš ob primeru, če se naprava zamenja ali popravlja, da se mora plačati zavarovalnici 99€? Ali je to normalno ali se splača zavarovati telefon pri drugi boljši zavarovalnici?
Ker če računam 24 mesecev*5,99€=143,76€ + če se v primeru kaj zgodi moram doplačati vseeno 99€?

Prosim če mi lahko nekdo svetuje, če se to splača ali pa mi predlaga kaj boljšega oz. boljšo zavarovalnico?

Hvala in lep pozdrav!

joni_fego ::

Odvisno kaki so pogoji zavarovanja. Koliko denarja ti izplacajo ce se kaj zgodi s telefonom in pod kakimi pogoji?

Ce ti izplacajo toliko kot je stal ko si ga kupil in ni milijona pogojev s pomocjo katerih se lahko izmuznejo, se splaca. Pac ko si zazelis novega oziroma tik pred iztekom, se telefon pokvari (tako ali drugace) in ti si kupis nov high end telefon in ga spet zavarujes. In ponavljas...

Martell ::

Pogoji so, da podpišeš pogodbo z njimi za 24 mesecev in redno plačuješ mesečen obrok za zavarovanje in telefon. Mislim, da ti sploh ne izplačajo telefona v denarju ampak je to dogovor med zav. in Si.mobilom...Primer: če se naprave ne, da popraviti v primeru vdara strele in če se naprava zamenja za novo moraš plačati zavarovalnici 99€, isti primer je če se kaj popravlja na telefonu primer: če telefon pade po tleh in poči zaslon in, če se menja zaslon je potrebno plačati zav. 99€...Ker se na to ne spoznam nevem ali je to drago ali se sploh splača glede na dodatna doplačila ob menjavi ali popravilu...

joni_fego ::

Kak telefon pa dobis?

Martell ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Martell ()

PowerofPeopl ::

Martell je izjavil:

Dober večer!

Imam vprašanje, letos bom vzel nov telefon preko Si.mobila, kot sem videl imajo tudi možnost zavarovanje naprave preko "Allianz" zavarovalnice...Ker bom vzel telefon višjega cenovnega razreda bi ga rad tudi zavaroval z primeru škode ali padca, ker sem imel v pretekloti zelo slabo izkušnjo z iPhone 6S+...Kot sem tudi bral, da stane mesečni obrok za zavarovanje 5,99€...Kar me moti je to, da moraš ob primeru, če se naprava zamenja ali popravlja, da se mora plačati zavarovalnici 99€? Ali je to normalno ali se splača zavarovati telefon pri drugi boljši zavarovalnici?
Ker če računam 24 mesecev*5,99€=143,76€ + če se v primeru kaj zgodi moram doplačati vseeno 99€?

Prosim če mi lahko nekdo svetuje, če se to splača ali pa mi predlaga kaj boljšega oz. boljšo zavarovalnico?

Hvala in lep pozdrav!


Telefon tvoj je vreden 800€ + , torej boš za porpavilo plačal pod 300€ s tem da bo telefon potem ali nov ali pa povsem popravljen. Ponavadi dajo kar nov telefon, saj so stroški na uradnem servisu za popravilo (primer za A5: 349€).
Tako, da če obstaja možnost da se ti telefon poškoduje ali kakorkoli pokvari da ne velja garancija, se ti to izplača. Načeloma pa moraš računati 21 mesecev, če boš vzel v decembru, saj so 3je meseci zavarovanja zastoj.

Martell ::

PowerofPeopl je izjavil:

Martell je izjavil:

Dober večer!

Imam vprašanje, letos bom vzel nov telefon preko Si.mobila, kot sem videl imajo tudi možnost zavarovanje naprave preko "Allianz" zavarovalnice...Ker bom vzel telefon višjega cenovnega razreda bi ga rad tudi zavaroval z primeru škode ali padca, ker sem imel v pretekloti zelo slabo izkušnjo z iPhone 6S+...Kot sem tudi bral, da stane mesečni obrok za zavarovanje 5,99€...Kar me moti je to, da moraš ob primeru, če se naprava zamenja ali popravlja, da se mora plačati zavarovalnici 99€? Ali je to normalno ali se splača zavarovati telefon pri drugi boljši zavarovalnici?
Ker če računam 24 mesecev*5,99€=143,76€ + če se v primeru kaj zgodi moram doplačati vseeno 99€?

Prosim če mi lahko nekdo svetuje, če se to splača ali pa mi predlaga kaj boljšega oz. boljšo zavarovalnico?

Hvala in lep pozdrav!


Telefon tvoj je vreden 800€ + , torej boš za porpavilo plačal pod 300€ s tem da bo telefon potem ali nov ali pa povsem popravljen. Ponavadi dajo kar nov telefon, saj so stroški na uradnem servisu za popravilo (primer za A5: 349€).
Tako, da če obstaja možnost da se ti telefon poškoduje ali kakorkoli pokvari da ne velja garancija, se ti to izplača. Načeloma pa moraš računati 21 mesecev, če boš vzel v decembru, saj so 3je meseci zavarovanja zastoj.


Sepravi se to po tvojem mnenju splača? Namreč ja dobil sem 3 mesece zastonj zav. ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup telefona in dodatno zavarovanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
132180 (1773) urosrht
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012543 (7719) BCSman
»

Ameriška zavarovalnica ponuja življenjska zavarovanja s sledenjem

Oddelek: Novice / Zasebnost
327012 (4410) zmaugy
»

Zavarovanje telefonov

Oddelek: Mobilne tehnologije
137442 (3520) Machete
»

Zavorvanje avtomobila za voznika začetnika

Oddelek: Na cesti
285042 (4536) fosil

Več podobnih tem