» »

windows in mreža - neverending story

windows in mreža - neverending story

romario ::

ok...težava je v tem

imam doma postavljeno omrežje 2 računalnika (win XP in Win2000), vse deluje ok, imam ADSL in delim povezavo še na drugi računalnik.

do sem vse ok...ampak sem priklopo na mrežo na mesto računalnika ko ima Win 2000 računalnik od kolega, da si je z neta potegnil par stvari. Nato pa sem nazaj priklopo moj računalnik in več ne dela mreža, niti interneta ni. Nastavitve pa nisem nobene spremenijal. Le "shut down" , potem priklopo drugi računalnik, končal in nazaj priklopil prejšnji računalnik.

Tak da mi nikak ni jasno zakaj zdaj ne deluje?!? nisem nobenih nastavitev spreminjal...

Windows SUX!:\

iskra ::

pali explorer ... tools/ internet options/ izbereš connections/ klikneš setup in potem slediš čarovniku. Ni problem če ti nisi nč spreminjal, spremenilo se je nekaj na drugem računalniku v mreži in to je problem. Jst sm mel popolnoma enako mrežo s cimrom in sva mela podobn problem - pa se da use rešit na brzino s to malenkostjo.

mrTwelveTrees ::

hehhe

isti primer, le da je men zmanjkalo štroma, se server - win 2k nazaj prižge , pa ni ene mrežne ?!?!, resetiram še enkrat pa dela , LOL :D

romario ::

zakaj pa pol ni računalnika več v omrežni soseščini?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izklopit dostop do interneta v domeni...??

Oddelek: Omrežja in internet
341578 (1127) uros678
»

XPji mreža ne dela...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6930 (842) Oblivion
»

Mreža win 2k - win 2k ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141095 (1031) SkIDiver
»

Terminal Services???

Oddelek: Operacijski sistemi
452014 (1621) andrej
»

Internet connection sharing

Oddelek: Omrežja in internet
321811 (1313) Quickbeam

Več podobnih tem