» »

VIRUS, slišal sem za virus, ki ni še antivirusa in zahtevajo denar za podatke

VIRUS, slišal sem za virus, ki ni še antivirusa in zahtevajo denar za podatke

alese ::

To je bilo pred časom na pop tv, je policija dejala, da gre za nek virus za katerega še ni rešitve, ki ti pride na računalnik in pol zablokira vse in da rečejo da moraš nekam nekaj nakazat neke velike denarje, če hočeš, da ti potem odblokurajo računalnik. Prejle sem na fb nek filmček pogledal, ko je en objavil z erotično vsebino in zdej se bojim, da ni ta virus, kok hitro se to izve, če imaš ta virus.Sem takoj ugasnil računalnik in ponovni zagon, če sem s tem kaj pomagal, da kao prekinem prenos tega virus na računalnik.Kaj menite.lp

BivšiUser2 ::

To sporočilo zgleda,kot da te je zgrabila panika. Pomiri se in stvar napiši še enkrat.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

connel ::

You're doomed, vrži vse skupaj v kanto, aluminijasto folijo na glavo pa v kot se skrij :D

Đizs no, pomiri se, nič nisi fasal.

Riff ::

connel je izjavil:

You're doomed, vrži vse skupaj v kanto, aluminijasto folijo na glavo pa v kot se skrij :D

Đizs no, pomiri se, nič nisi fasal.



haha kaj ga pa strašite :)), ja pa men povej v kero kanto boš vse skp zabrisal :D

drgač pa zakaj obstajajo antivirusi ?

goranzaric ::

Ribič ::

Nič novega, taki virusi so zunaj že lep čas, na disku ti pa zašifrirajo vse pomembne podatke. Nazaj jih lahko dobiš le na dva načina: tako, da plačaš za svojo neumnost (če odpiraš neznane datoteke z interneta ali e-pošte) ali pa tako, da si pred okužbo ustvariš varnostno kopijo vseh podatkov. Druga opcija je cenejša.

alese ::

hvala za odgovore, zaenkrat dela upam da bo vse ok.

jero_no1 ::

A te je strah, da ti bo ta virus zakriptiral vse 'dokumentarne' filme in slike in jih boš mogu potem še enkrat dol vlečt iz Partisa :P

alese ::

jero_no1 je izjavil:

A te je strah, da ti bo ta virus zakriptiral vse 'dokumentarne' filme in slike in jih boš mogu potem še enkrat dol vlečt iz Partisa :P

kako si uganu lol, kaj je to partis

Thuban ::

omg omg omg, leta 2018 bo v zemljo treščil komet

http://fusion.net/story/261074/asteroid...

Hitro resetirat računalnik in zagnat paniko na forumu!

BorutK-73 ::

Če te je strah za podatke, naredi takoj backup na drugi disk. Todo backup je free

ps
Pa ne vse Poptv-ju verjet.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

calix izsiljevalski virus

Oddelek: Informacijska varnost
172918 (1712) mtech7
»

Izsiljevalski virus Petya padel

Oddelek: Novice / Kriptovalute
159871 (7021) Laskota
»

Po Sloveniji se širi Cryptolocker (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6130945 (17941) alro
»

Kako ločiti virus/trojan OD datoteke ?

Oddelek: Programska oprema
51188 (977) _sem_
»

Za glodanje: nek čuden virus ie/mirc virus

Oddelek: Omrežja in internet
273114 (2225) Predator

Več podobnih tem