» »

Katero CompactFlask kartuljo?

Katero CompactFlask kartuljo?

M&M ::

Zdravo.

Zanima me, katero CompactFlash kartico se najbolj splača kupiti za digitalca, ker je trenutno na voljo ogromno različnih proizvajalcev. Ali se to kaj pozna na kvaliteti, hitrosti prenosa,... življenjski dobi ???

Cene so prav tako kot proizvajalci zelo različne.

Naj nekdo malo razloži, kako je s to zadevšno.

HVALA
M&M

flipflop ::

Sandisk,Viking,...

Yohan del Sud ::

Potrošna roba, cene hitro padajo, zato čudne cene. Načeloma nisem opazil razlike, mi je še vsaka kartica delala bp. Za nekaj boljše pa veljajo Viking in Sandisk, kot je že napisal kolega pred mano. Na tvojem mestu bi šel v trgovino, kjer imajo veliko izbiro in prosil za testiranje na licu mesta, za vsako kartico posebej.

Dr_M ::

pa se ksn twinmos je med boljsimi...in najcenejsimi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Uporabnik ::

trenutno na ceno in hitrost zaposovanja -twinmos (sam ku*ac k ga majo sam v mlakomu)

andrej ::

to je vecinoma potrosna roba. Kupi kaj dobis, in seveda najbolj poceni. tak nima smisla nasedat in kupovat posebne 48x kartice, ker jih vecina digitalcev tak ne sfolga, oz velikokrat sploh ni razlike med tistima 1x karticami.

Crkne pa ti lahko kartica Vikinga ali nekega neznanega proizvajalca. Velikokrat doloceni proizvajalcu kupijo od teh neznanih in nalepijo svojo nalepko gor...

M&M ::

Torej vsaj nekje firma ne igra bistvene vloge :D

Največji hec je, ko stopiš v neko FOTO-trgovino, pa hočeš Compact Flash kupit, ti pa ponudi 128 MB po ugodni ceni 19900, v sosednji računalniški trgovini pa ista stane 8500 SIT. :D Celo firme sta iste TRANSCEND
M&M

andrej ::

da da. fotografske trgovine so dalec za cajtom. pri njih se splaca samo razvijat oz natisnih slike. digitalne fotoaparate pa sse tak dobi bistveno ceneje v racunalniskih trgovinah. zanimivo, a resnicno.:D

azeed ::

Glede kvalitete: SanDisk veljajo za relativno počasne, Viking za manj zanesljive.

Zelo dobre so Lexar, vendar pri nas precej drage.

Zelo dober, če ne najboljši nakup pri nas je Transcend!
You gotta say YES to another excess!!!

Matty ::

Kaj pa (SONY) Memory Stick? A obstajajo tudi kaksne cenejse variante?

M&M ::

Brat je dobil memory stick za sonya (neorginal) za 13500 SIT 128 MB že pred kakšnim mesecem (poznanstvo v trgovini), ravno danes pa sem opazil, da jo imajo tudi pri ROLANU za isti denar. Torej 13500. Ravno danes sem bil pri njih in nabavil 256 MB kartuljo za 13900. Sicer je SanDisk, samo ni opazit, da bi bila ka počasnejša od 128 MB Transcenda. Upam da bo trajala!! :\
Lepo pa je tudi, da jo lahko naročiš preko spletne trgovine, brez stroškov dostave, če te pot ne vodi ravno mimo njihove trgovine.

Nočem delat reklame, takšne so pač cene! Trgovci so pa za en kurac. MOrš pol ure po trgovini skakat, da se te usmilijo in ti pomagajo. Držte se raje spletnega nakupa :(
M&M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M&M ()

Uporabnik ::

hitri prelet googla, ne pokaže kakšnih večjih težav z Viking karticami... zato sem si jo naročil pri zgoraj omenjeni firmi (v juniju brezplačna dostava :)

azeed ::

You gotta say YES to another excess!!!

Uporabnik ::

mah ja, bom videl ali bom dal pet zvezdic al pa eno.... Trenutno mam simpletech, pa dela za enkrat BP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero microSD kartico ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19236185 (11241) LuIK
»

Katero spominska kartico "Compact Flash" kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
141413 (1246) Slowenc
»

Katero spominsko kartico za Canon A80?

Oddelek: Kaj kupiti
61504 (1407) Slowenc
»

Kje v Lj. najceneje do CF 256MB kartice?

Oddelek: Kaj kupiti
232084 (1634) BlackHole

Več podobnih tem