» »

Pitarello čevlji

Pitarello čevlji

Cokolesnik ::

Prijatelj me je poprosil, naj mu poizvem za kakšno spletno informacijo o čevljih italijanske znamke Pitarello, vendar žal nisem nič našel. Morda pozna kdo to znamko oz. ve za kakšen konkreten URL, kjer bi dobil več podatkov o dotičnih čevljih. Bojda jih prodajajo tudi v Avstriji (Graz).

Še nekaj... Na njegovi vrečki ima napisano www.pitarello.com
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

root987 ::

Klik! Morda tu, vendar se nauči italjansko...Sicer pa boš za vsake resnično uporabne informacije se moral naučiti italjansko.

Dodatek: mislim samo za to informacijo, drugače bi verjetno lepo shajal samo z ang oz. nem.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Cokolesnik ::

Sicer ni neposredno tukaj, kot si zgoraj navedel link, vendar pa si mi dal idejo... Ki je rodila sadove. :)

V url, ki mi ga je posredoval prijatelj, se je očitno prikradel fićr.

Pravi in s čevlji vsebinsko napolnjen naslov je: http://www.pittarello.com/ .

Mimogrede... Rajši bi se učil francoščino, mi je bolj všečna. Pravzaprav sem osnove že dojel na tečaju izpred nekaj let. Na embalaži s testeninami pa je k sreči še slovensko navodilo za uporabo. ;)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Kaboom ::

če bi uporabnik uporabljal Google in vtipkal Pitarello bi mu googl ponudil : "Did you mean: pittarello" >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Mercier ::

Najboljših čevljev nimajo v 1280x1024 resoluciji. :(

ssitcm ::

Znamka/model čevljev Pittarello ne obstaja - je samo distribucijski center/trgovina drugih (dobrih) znamk.
Veliko avtomobilov s slovenskimi tablicami se vidi pred trgovino severno od Vidma(Udine) na državni cesti proti Trbižu.

zino ::

Tako je ssitcm. Pittarello je veriga trgovin in ne znamka cevljev. Najblizja trgovina je najverjetneje v Trstu v trgovinskem centru Julia.

root987 ::

Cokolesnik: Me veseli! :D Glede italjanščine in francoščine...Menda je italjanščina lažja, vendar se je verjetno nikdar ne bom učil(če pa že pa na stara leta ali ko bo res nuja), ker bom na gimnaziji izbral nemščino(kaj drugega pomoje tako ali tako ne bo) in informatiko v drugem letniku. Čeprav bi namesto angleščine imel raje italjanščino/francoščino, ker angleščino že tako ali tako dovolj dobro obvladam.:\
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421081 (2930) gruntfürmich
»

Nakup oblačil preko spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5239824 (3589) balluf
»

vračanje kolesa v leclercu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11620853 (11845) cebelar123
»

Katere jezike obvladate (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514810 (3890) ThinMan

Več podobnih tem