» »

Tipkovnica Asus Cerberus

Tipkovnica Asus Cerberus

nooby ::

Živjo.

Do sedaj sem imel tipkovnico Logitech g110 katero moram zamenjat. Sem gledal da bi vzel kar isto G110 nakar mi je padla v oči tipkovnica Asus Cerberus.
Jo ima kdo od vas, kako se odnese, je dober nakup(res je poceni). Nikjer ne najdem kok tipk lahko naenkrat držiš od enkrat.

Lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Nesta ::

TOP tipkovnica. Jo imam dober mesec

Beta2 ::

Videl v big bangu, ena redkih ki je bila prav SLO layout in ne nekaj napol dogravirana na US/DE :).

nooby ::

Sem jo nabavil en teden nazaj. Nekaj sem zdrmal še sam nevem kako. Vglavnem usvetlitev mi utripa(prižiga&ugaša) pa še nekatere tipke so pomešane. Naprimer G je K, C je M.


Nimam pojma kako to ratal. Je morda tu kdo ki mi lahko pomaga kako "RESETIRATI" TIPKOVNICO na prvotno stanje? Softwerja ni pa tko nobenega zanjo.


Lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Buggy ::

Izklopis iz masine in vklopis nazaj pa se stvar resetira ce si ponesreci premapiral tipke. Imas tudi v navodilih:

NOTE
: Once you disconnect the gaming keyboard from the USB port of
your computer, [Fn] + [F11], [Fn] + [Q], [Fn] + [Tab], and [Fn] + [Win] function
keys will be reset to factory defaults.

nooby ::

Buggy je izjavil:

Izklopis iz masine in vklopis nazaj pa se stvar resetira ce si ponesreci premapiral tipke. Imas tudi v navodilih:

NOTE
: Once you disconnect the gaming keyboard from the USB port of
your computer, [Fn] + [F11], [Fn] + [Q], [Fn] + [Tab], and [Fn] + [Win] function
keys will be reset to factory defaults.



Nikakor mi negre tole. Še vedno mam na rdeči osvetlitvi dost tipk premešanih. Na modri je OK samo se osvetlitev prižiga & ugaša(dihanje efekt).


Res mi žal nakupa :S
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

forg0tten ::

Kaj če bi navodila prebral? To je efekt osvetlitve ki ga lahko menjaš... Podobno je z barvo, ena je za 'gaming mode' druga za normalen. Sicer pa tipke pri nobenem nebi smele biti pomešane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Repeater z mocnim sprjemnikom

Oddelek: Omrežja in internet
71571 (701) Oldi
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16047679 (42289) LordPero
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114138 (12555) 3man
»

Press a key to reboot - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
121336 (1028) Procesor
»

Problem z compom!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201164 (954) All33xx

Več podobnih tem