» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
19 / 21
»»

111111111111 ::

Pwoob!Sloob je izjavil:


Ti ne razumeš filozofije. Če ne uporabljaš Switcha, jih zdownloadaš iz torrentov in ne plačaš niti centa.

Ne, kupiš switch, kupiš 5-6 res dobrih iger, shekaš switch in ostale naslove malo pogledaš. :D

Pwoob!Sloob je izjavil:

Ransom je izjavil:

Sorry ampak ljubiteljev Nintenda pomoje ne gane igrati Nintendo špilov preko nekih emulatorjev na steam deck-u itd...

Ni pristna izkušnja, poleg tega pa na Nintendu igraš igre out of the box in se ni treba ukvarjati s kakšnimi torrenti itd..


Ta del bi razumel, če bi šlo za nov hardware ampak Nintendo Switch je bil izdan 2017 in je 8 let star hardware. Ne rečem, če bi prišel ven verzija 2 z hardwarom iz leta 2025, ampak danes kupovati Switcha je pa res stran vržen denar.

Kot bi kupil 8 let star laptop/telefon. Zakaj, če je pa že tako star, da ga zna moderen hardware emulirat in razen tega ponuja veliko več.

Smrklja je srala, da hoče Switcha, ga je dobila, ko je prišel vem SteamDeck sem ga kupil sebi in danes igra svoje kupljene Switch igre na Steamdecku, Switch pa sameva v škatli. Večji screen, razlike v hitrosti izvajanja ni, razen pri igrah, kjer pač emulatorji določenega dela funkcionalnosti ne ponujajo, kontrole so postavljene enako, pa še hall effect joysticke sem nalotal notri, da sploh ne omenjam, veliko kolekcijo iger, ki sem jih kupil tokom let, od Witcherja 3, do Fallouta in Skyrima.

Ampak steamdeck je 600€ to je za dva switcha. :)

JAz enostavno nimam časa igrati toliko iger, zato tiste 2-3 kupim za dušo. Za switcha sem kupil Zeldo, Oddesy in Zeldo 2. Mislim, da so to odlične igre in si zaslužijo tistih 60€
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Pwoob!Sloob je izjavil:


Kot sem že omenil, priporočam vsakemu, ki razmišlja v smeri Switcha, da 2x razmisli, ali bi se spustil v ta toksični ekosistem.

Steam pa ni toksičen? :) Pa kakor sem gledal je tale njihova konzola kopija switcha. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Veda11 ::

Hvala vsem za nasvete. Vem, da Switch Lite ni možno povezat s TV, ampak že v štartu nisem nameravala igrat prek televizije ali računalnika. Hvala za vse druge možnosti, ki ste jih predstavili. :)

Quazza ::

111111111111 je izjavil:

Pwoob!Sloob je izjavil:


Kot sem že omenil, priporočam vsakemu, ki razmišlja v smeri Switcha, da 2x razmisli, ali bi se spustil v ta toksični ekosistem.

Steam pa ni toksičen? :) Pa kakor sem gledal je tale njihova konzola kopija switcha. :D

Ravno zato je kot idealna za ljubitelje Nintendovih iger s posodobljenim hardwarom.

111111111111 ::

Quazza je izjavil:


Ravno zato je kot idealna za ljubitelje Nintendovih iger s posodobljenim hardwarom.

Ostajam na Nintendu in komaj čakam 12.5.2023. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Quazza ::

111111111111 je izjavil:

Quazza je izjavil:


Ravno zato je kot idealna za ljubitelje Nintendovih iger s posodobljenim hardwarom.

Ostajam na Nintendu in komaj čakam 12.5.2023. :D

Kaj bo pa takrat? :)

luclucluc ::

Quazza je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Quazza je izjavil:


Ravno zato je kot idealna za ljubitelje Nintendovih iger s posodobljenim hardwarom.

Ostajam na Nintendu in komaj čakam 12.5.2023. :D

Kaj bo pa takrat? :)


Tears of the Kingdom in en mesec dopusta od penzije.

111111111111 ::

luclucluc je izjavil:


Tears of the Kingdom in en mesec dopusta od penzije.

Jaz imam pa petek fraj, potem pa v soboto in nedeljo še preigram in obrnem. :D

Potem pa od začetka počasi in z užitkom.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Quazza ::

luclucluc je izjavil:

Quazza je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Quazza je izjavil:


Ravno zato je kot idealna za ljubitelje Nintendovih iger s posodobljenim hardwarom.

Ostajam na Nintendu in komaj čakam 12.5.2023. :D

Kaj bo pa takrat? :)


Tears of the Kingdom in en mesec dopusta od penzije.


Ah cool, me zanima koliko časa bo zadeva rabila, da pride do torrentov :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

111111111111 ::

PO moje bo na torrentleach 11.5.2023. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Evo, sistem se updata, ko čakamo, da se požene nova Zelda. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Kar težko verjamem, da jo bom danes igral. Komaj čakam.

111111111111 ::

V dveh zrah kar sem špilal sem se prebil čez uvodno špico. :)

Sedaj pa otroke v šolo in gremo dalje. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Samo ne hiti, počasi in z užitkom. :D

JOKER ::

Pozdravljeni ljubitelji swiča,

bi najprej dodal, da smo tudi pri nas doma ljubitelji (bolj zasvojenci) z konzolo swič. Doma imamo kar tri komplete in sedaj čakamo na novo Zeldino izdajo.
Mene predvsem zanima naslednje in sicer:
ali obstaja v Sloveniji kje trgovina z rabljenimi igrami za vse vrste konzol, kot imajo to recimo v ameriki?
Ne mislim na Goblina in Konzolko, ker je izbira zelo slaba, pač mislim, če obstaja kje trgovina, kjer se da kupit nove, rabljene igre, ter razni dodatki ... plišaste igrače recimo Mario, Zelda, Pokemon ... tiste zbirateljske stvari, vse na enem mestu. Vem, obstaja Amazon, eBay, ampak ne, rad bi prišel v trgovino, si stvar pogledal in kupil, to bi rad in če kdo ve, na dan z besedo.

Drugače pa iščem igro Snowrunner za Nintendo Switch ..... s škatlo in kartico, hočem imet fizično v zbirki ne pa, da jo kupim na Nintendo Shopu ... če kdo koga pozna, ki bi jo prodal, naj me kontaktira.
Toliko, bom hvaležen za vse info. Lp Nintendo User
________________________________________________________
Ka te češ ....

Cveto ::

Nintendo je objavil, da želijo, da ima vsaka dom "več switchev". To verjetno pomeni znižanje cene?

Pozna kdo kako pametno ponudbo za Oled? Ali je bolje počakati do jeseni?

Ganon ::

Tudi, če pride do znižanja, ne bo bistvene razlike. Preveri še tujino, če kaj ponujajo.

Ransom ::

Najceneje dobiš na francoskem amazonu:

https://www.amazon.fr/Console-Nintendo-...

JOKER ::

ja, ampak, ko plačaš poštnino in potegneš črto se še vedno bolj splača kupit v naši trgovini - moje mnenje.
Vprašanje, kako je z uveljavitvijo garancije ... itd. Saj veste, kako je to. Najprej vse obljubljajo, samo, da te prepriča v nakup, ko pa do česa pride, pa komplicirajo.

V kolikor pa se s poštninored bolj splača v tujini kupit, potem pa itak ni vprašanja. Let's Go!
________________________________________________________
Ka te češ ....

Ransom ::

Točno 323,15€ te stane skupaj s poštnino v SLO.

Pri vračilih/reklamacijah nobenih težav, skratka precej boljši support kot pri nas, tako da se nimaš kaj bati.

Ganon ::

30 evrov prihraniš v primerjavi s Konzolkom. Če ti to odtehta, veš sam. Uveljavljanje garancije bo manj enostavno. Je pa res, da je še za nobeno Nintendo konzolo nisem uveljavil. Ampak nikoli ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

111111111111 ::

Ganon je izjavil:

Samo ne hiti, počasi in z užitkom. :D

He, he, he... Celo dopoldne je trajalo, da sem se privadil novim močem, preizkusil nove trike. :) Več pa ne bom pripovedoval, da vam ne pokvarim kakšnega presenečenja.

Na začetku mi je bila... Meh... Saj je samo druga zgodba drugače pa breath of the wild. Po nekajurnem igranju, sem pa že padel noter in se zaenkrat super odvija.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Alien123 ::

111111111111 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Samo ne hiti, počasi in z užitkom. :D

He, he, he... Celo dopoldne je trajalo, da sem se privadil novim močem, preizkusil nove trike. :) Več pa ne bom pripovedoval, da vam ne pokvarim kakšnega presenečenja.

Na začetku mi je bila... Meh... Saj je samo druga zgodba drugače pa breath of the wild. Po nekajurnem igranju, sem pa že padel noter in se zaenkrat super odvija.


A je za kaj? Botw me nikakor ne potegne not, pa sem v dvomih.

111111111111 ::

Alien123 je izjavil:


A je za kaj? Botw me nikakor ne potegne not, pa sem v dvomih.

Jaz sem bolj tipa uživancije, poglej v vsako jamo, delaj recepte za hrano itd... Tako da sem po cca. 7 urah igranja še bolj na začetku. Ampak moram priznati, da me je BOTW bolj potegnila noter, ker je bila tudi odmik od prejšnjih in je predstavljala novo ero in mi je risankasta grafika všeč.

Pri Tears mi že ni žal denarja, in bi jo takoj spet kupil. Imaš nekaj čudovitih fint, ki bodo naredile gameplay izredno zanimiv v nadaljevanju. Morda ti bo bolj sedla ker je gameplay vseeno kar konkretno drugačen, čeprav na prvi pogled izgleda da je kopija BOTW.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Quix ::

Dobro dela, downloadam :)

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Nov račun si si ustvaril, da trolaš naprej? Žalostno.

Quix ::

Ganon je izjavil:

Nov račun si si ustvaril, da trolaš naprej? Žalostno.

Žalostno je, da se ti zdi to trolanje. Si razvil stockholmski sindrom ( Stockholm syndrome @ Wikipedia )?

Stockholm syndrome is a proposed condition in which hostages develop a psychological bond with their captors. It is supposed to result from a rather specific set of circumstances, namely the power imbalances contained in hostage-taking, kidnapping, and abusive relationships.

Kar vredu opisuje odnos med nintendom in njegovimi strankami, mar ne? :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bedarija ()

111111111111 ::

Quix je izjavil:


Kar vredu opisuje odnos med nintendom in njegovimi strankami, mar ne? :)

Mah, tukaj smo bolj za nintendo, kar je logično glede na naslov teme. Lahko pa seveda svoje izkušnje s steam decka deliš v temi:
The legend of Zelda: Breath of the Wild .. Na pc

Tam je en lep filmček, kako oboževalci, lezemo v rit nintendu. :) Ampak se splača. Že cel vikend igram novo Zeldo na konzolici in ni mi žal denarja. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Ransom ::

Mah... Nintendo je zakon pa tudi če grafika ni top of the top, tukaj šteje originalnost in igralnost ;)

Doma samo še switcha nažigamo, na ps5 pa se prah nabira, čeprav imam tudi za slednjega cel kup iger in sedež ter volan, samo pri nas prevladuje nežnejši spol, tako da izvisim :(

Ploobu ::

Ransom je izjavil:

Mah... Nintendo je zakon pa tudi če grafika ni top of the top, tukaj šteje originalnost in igralnost ;)

Doma samo še switcha nažigamo, na ps5 pa se prah nabira, čeprav imam tudi za slednjega cel kup iger in sedež ter volan, samo pri nas prevladuje nežnejši spol, tako da izvisim :(


Ja, saj zato pa igraš nintendove igre na PCju ali steamdecku. Zakaj bi igral špile na nekem zastarelem hardwarju?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

111111111111 ::

Ploobu je izjavil:


Ja, saj zato pa igraš nintendove igre na PCju ali steamdecku. Zakaj bi igral špile na nekem zastarelem hardwarju?

Za switch sem igralč Zeldo pri kolegu pa ni bilo OK. Mogoče je hardvare močnejši na PC, je pa kar štekalo. Ni bilo pa tako slabo, da se ne bi dalo igrati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Že tretji račun je ustvaril, meji na obsedenost. :))

111111111111 ::

Ganon je izjavil:

Že tretji račun je ustvaril, meji na obsedenost. :))

Kaj češ, želi biti slišan. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ploobu ::

Ganon je izjavil:

Že tretji račun je ustvaril, meji na obsedenost. :))

Ja, na tvojo z logičnimi zablodami, še posebaj ad-hominem.

Cancer ::

Je se kdo, ki ni navdusen nad novo Zeldo? Trenutno sem se vedno na zacetku, ampak vso sestavljanje komponent je bolj frustrujajoce kot pa zadovoljivo.
BOTW sem preigral dvakrat, odlicna igra, tole je pa kopija prejsnje igre s slabsimi abilities. V primerjavi z Great plateau je uvodni del kot slab priokus.
Ne vem, bom se dal igri priloznost, mogoce bo kaj boljsa v nadaljevanju.

111111111111 ::

Cancer je izjavil:

Je se kdo, ki ni navdusen nad novo Zeldo? Trenutno sem se vedno na zacetku, ampak vso sestavljanje komponent je bolj frustrujajoce kot pa zadovoljivo.
BOTW sem preigral dvakrat, odlicna igra, tole je pa kopija prejsnje igre s slabsimi abilities. V primerjavi z Great plateau je uvodni del kot slab priokus.
Ne vem, bom se dal igri priloznost, mogoce bo kaj boljsa v nadaljevanju.

He, he, he... Prvi koraki so res muka. Jaz sem si mislil, pa to je samo malo bolj frustrirajoča kopija, BOTW, ampak ko enkrat zapustiš "great plateau" in začneš harat po svetu, posatane pa zakon. To sestavljanje je bilo tudi meni na začetku kar nekaj, pa full me jezi, da se ne da lažje kuhat, in zapravim ogromno časa. :D

Preguraj prvih nekaj ur. Se vsekakor spalača, ker potem začneš obvladovat nove moči in postane zadeva fantastična.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cordoba ::

Tale steam deck zgleda zanimivo. A to laufa potem tudi emulacija ps5, nintendo in pc iger? Kje se pri nas to sploh dobi in kero verzijo vzeti?

Ganon ::

Zelda do 10 milijonov prodanih kopij v treh dneh. Lep mejnik.

Speaking with Game Informer, series producer Eiji Aonuma confirms that Breath of the Wild and Tears of the Kingdom's style will be the blueprint for future Zelda games. In explaining this, he compared it to the effect that Ocarina of Time had on the series in 1998.


cordoba je izjavil:

Tale steam deck zgleda zanimivo. A to laufa potem tudi emulacija ps5, nintendo in pc iger? Kje se pri nas to sploh dobi in kero verzijo vzeti?


Zataval si v temo o konzoli Nintendo switch. Odpri temo o decku in tam razpredaj o njem. Ni težko, vzame 5 sekund.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

zoken ::

cordoba je izjavil:

Tale steam deck zgleda zanimivo. A to laufa potem tudi emulacija ps5, nintendo in pc iger? Kje se pri nas to sploh dobi in kero verzijo vzeti?

Zadeva je PC v kompaktni obliki, delajo PC igre (ne najnovejši blockbusterji ampak Witcher 3, Portal, Skyrim lepo laufajo), na PS5 pozabi, emulatorjev imaš pa miljon (tole si poglej, od switcha naprej: https://www.emudeck.com/ )

Ganon je izjavil:

Zataval si v temo o konzoli Nintendo switch. Odpri temo o decku in tam razpredaj o njem. Ni težko, vzame 5 sekund.


Nič ni zataval, dokler je debata o igrah za Nintendo switch. Mar je pomembno na čem se jih igra? Ne razumem zakaj tako zelo pizdite, namesto, da bi skupaj debatirali o Zeldi, vas fovšija daje?

Mimogrede, ravno ga razstavljam (ker je dokumentirano, kako se ga razstavi in popravi), ker bom namesto originalnih joystickov vgradil hall effect joysticke, za 20 eurov. Bi si ti tudi želel kaj takega na Switchu, mar ne? :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

111111111111 ::

zoken je izjavil:


Nič ni zataval, dokler je debata o igrah za Nintendo switch. Mar je pomembno na čem se jih igra?

Mimogrede, ravno ga razstavljam (ker je dokumentirano, kako se ga razstavi in popravi), ker bom namesto originalnih joystickov vgradil hall effect joysticke, za 20 eurov. Bi si ti tudi želel kaj takega na Switchu, mar ne? :)

Seveda je zataval. Pogovarja se o PS5 igrah in o PC igrah. LAhko odprete svojo temo in tam težite s steam deckom in kaj se da z njim delat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zoken ::

111111111111 je izjavil:

zoken je izjavil:


Nič ni zataval, dokler je debata o igrah za Nintendo switch. Mar je pomembno na čem se jih igra?

Mimogrede, ravno ga razstavljam (ker je dokumentirano, kako se ga razstavi in popravi), ker bom namesto originalnih joystickov vgradil hall effect joysticke, za 20 eurov. Bi si ti tudi želel kaj takega na Switchu, mar ne? :)

Seveda je zataval. Pogovarja se o PS5 igrah in o PC igrah. LAhko odprete svojo temo in tam težite s steam deckom in kaj se da z njim delat.


Potem mu pa le razloži na način ki ga bo razumel. Ne moreš o nintendovih igrah debatirati v temi o steamdecku, konec koncev je le igra primarno narejena za vendor locked-in sistem.

Ali samo hočeš povedati, da ni samo igra vendor locked-in ampak so tudi možgani uporabnikov nintenda vendor locked-in?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

111111111111 ::

zoken je izjavil:

111111111111 je izjavil:

zoken je izjavil:


Nič ni zataval, dokler je debata o igrah za Nintendo switch. Mar je pomembno na čem se jih igra?

Mimogrede, ravno ga razstavljam (ker je dokumentirano, kako se ga razstavi in popravi), ker bom namesto originalnih joystickov vgradil hall effect joysticke, za 20 eurov. Bi si ti tudi želel kaj takega na Switchu, mar ne? :)

Seveda je zataval. Pogovarja se o PS5 igrah in o PC igrah. LAhko odprete svojo temo in tam težite s steam deckom in kaj se da z njim delat.


Potem mu pa le razloži na način ki ga bo razumel. Ne moreš o nintendovih igrah debatirati v temi o steamdecku, konec koncev je le igra primarno narejena za vendor locked-in sistem.

Ali samo hočeš povedati, da ni samo igra vendor locked-in ampak so tudi možgani uporabnikov nintenda vendor locked-in?

Tukaj je tema o Ninetdovi novi konzoli, zraven pa rinete steam deckovci? Zakaj. Jaz sem vesel, da vam dela Zelda, čeprav vam je zanič igrica. :D Zato prijazno predlagam, da hacke z joysticki in kako namestiti piratsko Zeldo premaknete v svojo temo. Al je stem deck preslab da bi imel svojo temo ali so možgani steamdeckovcev zaklenjeni na to, da smetijo po ostalih temah kako so bolj kul od vseh ostalih?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zoken ::

111111111111 je izjavil:

zoken je izjavil:

111111111111 je izjavil:

zoken je izjavil:


Nič ni zataval, dokler je debata o igrah za Nintendo switch. Mar je pomembno na čem se jih igra?

Mimogrede, ravno ga razstavljam (ker je dokumentirano, kako se ga razstavi in popravi), ker bom namesto originalnih joystickov vgradil hall effect joysticke, za 20 eurov. Bi si ti tudi želel kaj takega na Switchu, mar ne? :)

Seveda je zataval. Pogovarja se o PS5 igrah in o PC igrah. LAhko odprete svojo temo in tam težite s steam deckom in kaj se da z njim delat.


Potem mu pa le razloži na način ki ga bo razumel. Ne moreš o nintendovih igrah debatirati v temi o steamdecku, konec koncev je le igra primarno narejena za vendor locked-in sistem.

Ali samo hočeš povedati, da ni samo igra vendor locked-in ampak so tudi možgani uporabnikov nintenda vendor locked-in?

Tukaj je tema o Ninetdovi novi konzoli, zraven pa rinete steam deckovci? Zakaj. Jaz sem vesel, da vam dela Zelda, čeprav vam je zanič igrica. :D Zato prijazno predlagam, da hacke z joysticki in kako namestiti piratsko Zeldo premaknete v svojo temo. Al je stem deck preslab da bi imel svojo temo ali so možgani steamdeckovcev zaklenjeni na to, da smetijo po ostalih temah kako so bolj kul od vseh ostalih?

Tudi jaz sem vesel Zelde. Zakaj ne bi delila svojega entuziazma do Zelde? Ne razumem, kje imaš problem. Če ne bi povedal, da ga igram na superiorni konzoli, zastonj (nintendo zaradi tega ne bo propadel, ga dobro zalagate z denarjem), te pa to ne bi motilo?

Malo hinavsko mar ne?

(Mimogrede, ne gre za noben hack z joystickom, ampak se Steam drži logike "right to repair", ki jo nintendo nima in vas poizkuša čimbolj odreti. Zato je na trgu joystick, ki je superioren tako steamdeckovemu originalnemu joysticku kakor tudi nintendovemu (ker pač oboji šparajo na delih, pri steamdecku to ni problem, pri nintentdu pa je). In ga lahko kupiš za drobiž. Ampak to je verjetno druga zgodba, mar ne? :) Pazi foro, imam Switcha doma, ker je smrklja sitnarila. Kje zdaj igra Nintendove igre? Na steamdecku (za 40 eurov dobis dock iz aliexpressa), na Switchu pa se nabira prah)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Nyana ()

Alien123 ::

zoken je izjavil:

111111111111 je izjavil:

zoken je izjavil:

111111111111 je izjavil:

zoken je izjavil:


Nič ni zataval, dokler je debata o igrah za Nintendo switch. Mar je pomembno na čem se jih igra?

Mimogrede, ravno ga razstavljam (ker je dokumentirano, kako se ga razstavi in popravi), ker bom namesto originalnih joystickov vgradil hall effect joysticke, za 20 eurov. Bi si ti tudi želel kaj takega na Switchu, mar ne? :)

Seveda je zataval. Pogovarja se o PS5 igrah in o PC igrah. LAhko odprete svojo temo in tam težite s steam deckom in kaj se da z njim delat.


Potem mu pa le razloži na način ki ga bo razumel. Ne moreš o nintendovih igrah debatirati v temi o steamdecku, konec koncev je le igra primarno narejena za vendor locked-in sistem.

Ali samo hočeš povedati, da ni samo igra vendor locked-in ampak so tudi možgani uporabnikov nintenda vendor locked-in?

Tukaj je tema o Ninetdovi novi konzoli, zraven pa rinete steam deckovci? Zakaj. Jaz sem vesel, da vam dela Zelda, čeprav vam je zanič igrica. :D Zato prijazno predlagam, da hacke z joysticki in kako namestiti piratsko Zeldo premaknete v svojo temo. Al je stem deck preslab da bi imel svojo temo ali so možgani steamdeckovcev zaklenjeni na to, da smetijo po ostalih temah kako so bolj kul od vseh ostalih?

Tudi jaz sem vesel Zelde. Zakaj ne bi delila svojega entuziazma do Zelde? Ne razumem, kje imaš problem. Če ne bi povedal, da ga igram na superiorni konzoli, zastonj (nintendo zaradi tega ne bo propadel, ga dobro zalagate z denarjem), te pa to ne bi motilo?

Malo hinavsko mar ne?

(Mimogrede, ne gre za noben hack z joystickom, ampak se Steam drži logike "right to repair", ki jo nintendo nima in vas poizkuša čimbolj odreti. Zato je na trgu joystick, ki je superioren tako steamdeckovemu originalnemu joysticku kakor tudi nintendovemu (ker pač oboji šparajo na delih, pri steamdecku to ni problem, pri nintentdu pa je). In ga lahko kupiš za drobiž. Ampak to je verjetno druga zgodba, mar ne? :) Pazi foro, imam Switcha doma, ker je smrklja sitnarila. Kje zdaj igra Nintendove igre? Na steamdecku (za 40 eurov dobis dock iz aliexpressa), na Switchu pa se nabira prah)


Če se že menimo o handheld zadevah lahko prednaročiš ROG Ally, ki poje steamdeck v vseh pogledih ;)

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

zoken je izjavil:


Tudi jaz sem vesel Zelde. Zakaj ne bi delila svojega entuziazma do Zelde? Ne razumem, kje imaš problem. Če ne bi povedal, da ga igram na superiorni konzoli, zastonj (nintendo zaradi tega ne bo propadel, ga dobro zalagate z denarjem), te pa to ne bi motilo?

Malo hinavsko mar ne?

(Mimogrede, ne gre za noben hack z joystickom, ampak se Steam drži logike "right to repair", ki jo nintendo nima in vas poizkuša čimbolj odreti. Zato je na trgu joystick, ki je superioren tako steamdeckovemu originalnemu joysticku kakor tudi nintendovemu (ker pač oboji šparajo na delih, pri steamdecku to ni problem, pri nintentdu pa je). In ga lahko kupiš za drobiž. Ampak to je verjetno druga zgodba, mar ne? :) Pazi foro, imam Switcha doma, ker je smrklja sitnarila. Kje zdaj igra Nintendove igre? Na steamdecku (za 40 eurov dobis dock iz aliexpressa), na Switchu pa se nabira prah)

Zaradi mene lahko igraš na zastonj shekani konzoli od Nintenda. Pač s svojim superiornim steam deckom se premakni v drugo temo. Jaz se tudi ne vpletam v steamdeck temo in jo smetim z izjavami kako se Zelda bolje igra na switchu, kar dejansko se, vsaj Tears of the Kingdom, ker ga kolega uporablja.

Sem ne prihajaš da bi se pogovarjal o igrah na nintendu, ampak da bi malo smetil in se delal norca. Dokler ne greš v primeren ton in se držiš teme, te bom pač predlagal za izbris, pa me lahko imaš za Nintendo fan boya ali kaj drugega.

P.S. Nisi omenil da igraš Zeldo na steamdecku, ampak nam držiš predavanje o tem kako je Switch zanič in kako se da na tvoji platformi menjat joystike kar spada v drugo temo. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

Pusti ga, vsak steamdeck owner je malo poseben, vem po njihovih komentarjih v grupi na fbju..

ON topic: trenutno iščem horror igro, da bi malo švical :)) tale bramble mi je zanimiv, kakšne ideje?

FrupplePlex ::

Alien123 je izjavil:

Pusti ga, vsak steamdeck owner je malo poseben, vem po njihovih komentarjih v grupi na fbju..

ON topic: trenutno iščem horror igro, da bi malo švical :)) tale bramble mi je zanimiv, kakšne ideje?


Alien: Isolation. Skakanje po kavču zagotovljeno. :)

Best horror games

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Drži. Ta igra je TOP. Pravo mojstrsko delo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

JOKER ::

Smo doma imeli PS1, XBOX, XBOX360, XBOne, PS4, ampak nam osebno, ko smo kupili Switcha, nam je ta konzola top. Sodeluje vsa družina, stvar je zelo majhna, priročna ... vse povsod gre z nami. Imamo tudi Samsungov projektor na katerega priklopim Switcha kjerkoli smo in zabava ob večerih na terasi se lahko začne. Meni osebno - naj konzola.
________________________________________________________
Ka te češ ....
««
19 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
141153 (596) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3912576 (2049) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
418154 (5796) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8517103 (10463) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
299424 (7165) zmaugy

Več podobnih tem