» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
18 / 21
»»

ales85 ::

Ganon je izjavil:

Bistvo je igranje preko spleta. Mario Kart je ena tistih iger, ki se je nikoli ne naveličaš.:D

Mogoče tebi in mogoče ti. Jaz sem se ga naveličal v pol ure.

TheHijacker ::

ales85 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Bistvo je igranje preko spleta. Mario Kart je ena tistih iger, ki se je nikoli ne naveličaš.:D

Mogoče tebi in mogoče ti. Jaz sem se ga naveličal v pol ure.


Pri nas nobeden ne igra Mario Kart sam. Vedno vsaj dva da tekmujeta med seboj ali dodamo še CPU igralce. Največja zabava pa je seveda, ko igramo vsi štirje. Si tudi sam težko predstavljam, da bi ga šel igrat sam. Tudi če so drugi igralci iz spleta. Pri nas je to izključno družinska igra.
http://www.google.si

Ganon ::

Igranje proti računalniku ni zanimivo. Štirje igralci so premalo (razumem, da zna biti za kratek čas zanimivo). Pravi izziv predstavlja spletno večigralstvo, kjer gre na nož in se spopade 12 "mojstrov". Tam pa res uživaš.

ales85 ::

Ti pa si trmast. Enostavno ne doumeš, da so okusi različni.

Machete ::

Kadarkoli grem Mario kart 7 na 3DS, zlahka najdem polno sobo online igralcev, kar mi je zmeraj fascinantno - za danes že pokopano konzolico.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gregor P ::

Mario Kart je pač igra za več igralcev; sam je tudi ne bi šel igrat sam. Enako Street Fighter ipd. tega nisi nikoli igral sam, razen če si treniral udarce za "turnirje".
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jimyboy ::

IZREDNA novica !! Izšel je Metroid Prime remaster. Igra je izjemna tako po grafični kot igralni plati !!!!



8-)

opeter ::

To je ženska v tem oklepu? 8-O Jaz sem vedno mislil, da je nek robot. Res pa je, da se mi je vedno zdelo čudno, da ima takšna suhljasta postava relativno široke boke ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Jup.

A woman od vsega začetka.
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

Hm, hvala za informacijo. :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Machete ::

Jaz sem se zataknil na 3ds verziji. Ne najdem naprej. Sitno je pa, ker se sobe stalno obnavljajo in potem, ko iščem, se mi ne da več enakih situacij preigravat :(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Jaz sem 2020 kupil Nintendo Switch predvsem zaradi Ring Fit Adventure, ki se mi zdi še vedno dobra ideja za hišno rekreacijo. Sem pa opazil, da so Nintendo igre (razni Mario, Zelde itd.) zelo drage in to ne samo ob izzidu, ampak potem še leta cena ne pade. Tudi rabljene so cenejše samo za kakšnih 10 €. In enako drage so tudi igre v digitalni obliki, ki so vezane na uporabniški račun in jih torej bistveno težje prodaš kot tiste v fizični obliki. Kako to lahko uspeva Nintendu, mi ni jasno. Očitno je publika, ki igra te igre, pripravljena plačati tako visoko ceno in Nintendo si očitno tako prakso lahko privošči. Na srečo obstaja sedaj Steam Deck, tako da tisti, ki bi radi igrali igre na prenosni napravi imajo na voljo bistveno boljšo rešitev in tudi igre so na Steam s popusti bistveno bolj ugodne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

111111111111 ::

dronyx je izjavil:

Jaz sem 2020 kupil Nintendo Switch predvsem zaradi Ring Fit Adventure, ki se mi zdi še vedno dobra ideja za hišno rekreacijo. Sem pa opazil, da so Nintendo igre (razni Mario, Zelde itd.) zelo drage in to ne samo ob izzidu, ampak potem še leta cena ne pade. Tudi rabljene so cenejše samo za kakšnih 10 €. In enako drage so tudi igre v digitalni obliki, ki so vezane na uporabniški račun in jih torej bistveno težje prodaš kot tiste v fizični obliki. Kako to lahko uspeva Nintendu, mi ni jasno. Očitno je publika, ki igra te igre, pripravljena plačati tako visoko ceno in Nintendo si očitno tako prakso lahko privošči. Na srečo obstaja sedaj Steam Deck, tako da tisti, ki bi radi igrali igre na prenosni napravi imajo na voljo bistveno boljšo rešitev in tudi igre so na Steam s popusti bistveno bolj ugodne.

Ne razumeš filozofije. :) Nintendo NIKOLI ne da nekih hudih popustov na svoje igre. Zelda, Mario, itd...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Kako lahko igre na Steamu primerjaš z Nintendo ekskluzivami? In switch z deckom? Ne čudim se, da ti ni nič jasno.

dronyx ::

Ganon je izjavil:

Kako lahko igre na Steamu primerjaš z Nintendo ekskluzivami? In switch z deckom? Ne čudim se, da ti ni nič jasno.

Če pošteno povem nisem igral še nobene Nintendo ekskluzive (razen ring fit). Se psihično pripravljam da preigram Lugi Manson 3. Mogoče mi postanejo všeč.. :)

Za nekaj let staro igro v digitalni obliki pa ne dam nikdar 60EUR, pa ne glede na to če je od Nintenda. Tu gre za princip.

Glede primerjave Switch in Steam Deck pa se mi zdi ta kar na mestu, če ne gledaš s stališča Ninetndo ekskluziv in družinske zabave ampak igranja na prenosni napravi (recimo na dopustu, letalu, vlaku ...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

111111111111 ::

dronyx je izjavil:


Če pošteno povem nisem igral še nobene Nintendo ekskluzive (razen ring fit). Se psihično pripravljam da preigram Lugi Manson 3. Mogoče mi postanejo všeč.. :)

Za nekaj let staro igro v digitalni obliki pa ne dam nikdar 60EUR, pa ne glede na to če je od Nintenda. Tu gre za princip.

Razumem princip. Predlagam pa morda igranje franžize Zelda ali Mario Oddesy, osebno sta meni bolj všeč kot Lugi Manson 3.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Ne kupuj v digitalni obliki, če prodajaš naprej. Pri Nintendu je vedno veljalo, da igre obdržijo ceno. Lahko kupiš rabljeno in jo prodaš za enako ceno. Lahko kupiš novo in minimalno izgubiš. Kvaliteta šteje.

Jaz imam Mario Kart in Splatoon rad v digitalni obliki, ker je tako bolj udobno.

dronyx ::

Jaz sem v digitalni obliki kupil samo nekaj ne-Nintendo iger (Rayman Legends). Te se da dobiti precej ceneje na razprodajah.

Gregor P ::

Tako je; zlato pravilo je, da vse te Nintendo ekskluzive ala Mario igre ipd. kupuješ originalne v fizični obliki za morebitno nadaljnjo prodajo, ostale pa online, takrat ko imajo vsaj 50 % popust ali več - s pomočjo kakšnih botov, ki te opozorijo, ko cena dozori za nakup.

In Switch je pač idealen za otroke predvsem, ker je to prava prenosna konzola in pa seveda, ker so določene igre res odlične za njih, pa tudi za družinsko igranje, ker je res lahko zabavno.

Steam deck ipd. (pa tudi neprenosne konzole Xbox, PS 5 idr.) bi si pa mogoče kupil predvsem zase oz. za otroke, ko bodo starejši; ker so pač igralne preference in tehnične zahteve malo drugačne.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Alien123 ::

Nintendo igre se kupuje samo v fizični obliki, čeprav jaz kar na eshopu, ker hočem igro takoj.

Zelo pa pogrešam pc igre v fizični obliki. Žal tega ne bo več :'(

111111111111 ::

Alien123 je izjavil:

Nintendo igre se kupuje samo v fizični obliki, čeprav jaz kar na eshopu, ker hočem igro takoj.

Zelo pa pogrešam pc igre v fizični obliki. Žal tega ne bo več :'(

Jaz sem samo mario Oddesy kupil v e obliki, ker sem kupil rabljeno konzolo in je prišel pač zraven. Ostale imam strogo na kasetah.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Alien123 ::

111111111111 je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Nintendo igre se kupuje samo v fizični obliki, čeprav jaz kar na eshopu, ker hočem igro takoj.

Zelo pa pogrešam pc igre v fizični obliki. Žal tega ne bo več :'(

Jaz sem samo mario Oddesy kupil v e obliki, ker sem kupil rabljeno konzolo in je prišel pač zraven. Ostale imam strogo na kasetah.


Zanimivo je, da imam mario odyssey edino igro v fizični obliki, ker sem jo dobil za božička 😄

111111111111 ::

Alien123 je izjavil:



Zanimivo je, da imam mario odyssey edino igro v fizični obliki, ker sem jo dobil za božička 😄

Priden božiček. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Ganon ::

Mimogrede, za preverjanje eShop cen obstaja zelo dobra spletna stran:

https://www.dekudeals.com/

dronyx ::

Kakšne ideje za igre, ki jih lahko igraš recimo na vlaku, v čakalnici ali kaj podobnega, da čas hitreje mine. Torej mora biti kaj enostavnega, da lahko nadaljuješ tudi če en teden nisi igral, preproste komande...

Gregor P ::

Tetris?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dronyx ::

Gregor P je izjavil:

Tetris?

Sam sicer nisem bil nikdar velik ljubitelj Tetrisa, sem pa pred kratkim gledal film Tetris, ki med drugim prikazuje tudi napet triler glede licenciranja te igre za Nintendo Game Boy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Gregor P ::

Zdaj smo ga dobili skupaj z emulacijo Game Boy-a na Switchu; je še vedno kar zasvojliva igra :D

P.S.: je sicer na voljo tudi neka napredna različica za nakup, ampak nisem nikoli poskusil.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bedarija ::

tetris effect je zakon

dronyx ::

Vprašanje, kako bo izgledala naslednja Nintendo konzola... Morda Switch 2, torej enak koncept, samo boljši HW. To po moje ne bo nek prodajni hit, saj lastniki obstoječega Switch verjetno ne bodo stare konzole metali v smeti in menjali za nove. Kupci Switch verjetno te konzole ne kupujejo zato, da bi na njih igrali Elden Ring. Da bi bila nova Nintendo konzola samo škatla z gamepadom za priklop na TV po moje je tudi majhna možnost. Glede na to, da prihaja nova Zelda na "stari" Switch je pa tudi možno, da še leta ne bo nove Nintendo konzole, ker sicer bi Zeldo izdali kot ekskluzivo na novi konzoli (razen seveda če ne izdajo Switch 2 in bo nazaj kompatibilen).

Ganon ::

Tvoj komentar nima smisla. Saj se zavedaš, da nove konzole prinesejo tudi nove igre? Ne gre samo za novo "škatlo".

Hibrid se je izkazal za uspešnega in s tem bodo zagotovo nadaljevali. Ampak, kot je Nintendu v navadi, bodo dodali še kakšen bonbonček za popestritev.

dronyx ::

Nintendo je vsekakor pred težko nalogo. Njihova konkurenčna prednost namreč ni grafika, ampak njihove ekskluzive, igralnost, družinska zabava, inovativnost...Igre na Switch so grafično na nivoju xbox360, pa se igre in konzole kljub temu dobro prodajajo. Razvoj grafično zahtevnih iger je tudi bistveno dražjim kar pomeni večje tveganje za založnika.

predi ::

Tole ste videli?

Zmaga za potrošnike: Nintendo bo zagotovil popravilo igralnih konzol z vgrajeno napako

Na poziv potrošniških organizacij je podjetje Nintendo sprejelo zavezo za brezplačno popravilo okvarjenega igralnega ploščka konzole Nintendo Switch.

Po pritožbi Evropske potrošniške organizacije BEUC in njenih članic, tudi Zveze potrošnikov Slovenije zaradi prezgodnje pokvarljivosti izdelka Nintendo Switch, je podjetje Nintendo z Evropsko komisijo sklenilo dogovor, ki je v prid potrošnikom, saj jim bo omogočilo brezplačno zamenjavo okvarjenega igralnega ploščka, a vseh problemov s tem vendarle nismo uspeli rešiti.

Potrošniške organizacije so pritožbo nacionalnim nadzornim organom in Evropski komisiji poslale v začetku leta 2021, potem ko so prejele skoraj 25 tisoč pritožb potrošnikov zaradi ponavljajoče se tehnične težave z igralnimi ploščki pri eni od najbolj priljubljenih igralnih konzol na trgu.

Po pričevanjih potrošnikov so v 88 odstotkih primerov okvaro zaznali v prvih dveh letih uporabe. Ker je ni bilo mogoče preprosto ali brezplačno odpraviti, so potrošniki pogosto morali zamenjati igralni plošček, s čimer so nastali tudi nepotrebni elektronski odpadki. Potrošniške organizacije so sumile, da gre pri tej napaki za prezgodnjo pokvarljivost.

Napaka, znana kot "Joy Con Drift", povzroča nenadzorovano premikanje likov sredi igre, zaradi česar igralna konzola postane povsem neuporabna. Podjetje Nintendo se je zdaj zavezalo, da bo to napako v celotni življenjski dobi konzole Nintendo Switch, torej tudi po pretečeni garanciji, brezplačno odpravilo.

Na ZPS smo zadovoljni, saj je dogovor med Evropsko komisijo in Nintendom spodbuden in brezplačno rešuje težavo potrošnikov z okvarjenim izdelkom. Z vidika trajnosti pa ključnega koraka naprej še nismo naredili. Prezgodnja pokvarljivost izdelkov je nesprejemljiva, saj potrošnikom povzroča nepotrebne stroške, hkrati pa prispeva tudi k naraščajočim goram e-odpadkov.

Zato bi morali proizvajalci poskrbeti za večjo vzdržljivost njihovih izdelkov. Potrošniške organizacije pozivamo k spremembi zakonodaje EU, s katero se bomo v prihodnosti bolj učinkovito spopadli s prezgodnjim zastaranjem zaradi nepotrebnih okvar izdelkov.

https://www.zps.si/novice/zmaga-za-potr...

Veda11 ::

Zdravo,
imam zelo "začetniško" vprašanje. Odločam se za nakup Nintendo Switch Lite in na ameriški spletni strani imam že ogledanih nekaj iger. Nato sem preklopila na avstrijsko in še na nemško stran, kjer so cene višje in ni na voljo vseh iger, ki sem jih izbrala. Če prav razumem, po nakupu konzole ustvariš profil in si pri nakupu omejen na svojo regijo. Na spletni strani sicer med možnimi regijami ni Slovenije; je možno sploh kupiti igre na spletu ali jih je treba kupiti v fizični obliki?
(Res nimam pojma o tem. :D )

Gregor P ::

Tudi sam bom tole sedaj na hitro na pamet. Regije kako vem lahko po potrebi tudi spreminjaš, recimo če si želiš kupovati japonske igre, ki jih pri nas v EU ni. Kar veliko iger je tudi v fizični obliki, ampak vsaj običajno je strategija, da fizično kupuješ le Ninetndo ekskluzive (Mario igre ipd.), ker te vedno držijo cene in jih potem lahko lažje prodaš naprej; ostale igre kupujemo online, ko so znižane (v ta namen si namestiš bota, ki spremlja cene; glej prejšnje komentarje) - teh seveda ne moreš prodajati naprej (razne če prodaš vse skupaj s tvojim računom vred).

Morda le še v razmislek glede Lite različice; torej zate je bistvena samo prenosljivost, nimaš nobene želje igrati teh iger tudi na večjih zaslonih? Meni je namreč ravno to najbolj všeč, da je Nintendo Switch hibridna konzola.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dronyx ::

Menda se da na Switchu narediti več uporabniških računov, ki so vezani na različne regije (tule YT video).

Ganon ::

Regijo lahko zamenjaš kadarkoli. Ampak to ti omogoča samo igranje fizičnih iger iz izbranih regij. Fizična igra, kupljena na japonskem, se lahko igra samo v primeru, da spremeniš regijo.

S spremembo regije pa nimaš dostopa do tujih vsebin in popustov na eShopu. Da bi kar menjaval in izkoriščal ugodnosti, to ne gre. Za to si je potrebno ustvariti nov račun in profil.

dronyx ::

Ali kdo ve če morda obstaja za Switch kaj podobnega kot so očala Lenovo Glasses T1? Torej ne VR ampak očala, ki projicirajo sliko iz prenosne konzole tako da izgleda kot bi igral na velikem ekranu?

Veda11 ::

Hvala za vse odgovore! :)

Ganon ::

Pred nakupom dobro razmisli, kar ti je povedal že Gregor. Lite različici je odvzeta možnost igranja na večjih zaslonih, imaš samo ročno konzolo.

Pwoob!Sloob ::

Ja, dobro razmisli ali ima smisel kupovati Nintendo Switch, ce lahko kupis SteamDeck, nalozis emulator in na njemu igras piratske igre za Switch + igre za linux in windowse. Danes kupovati Switch je naravnost neumno.

Tule: https://store.steampowered.com/steamdeck

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Ransom ::

Pwoob!Sloob je izjavil:

Ja, dobro razmisli ali ima smisel kupovati Nintendo Switch, ce lahko kupis SteamDeck, nalozis emulator in na njemu igras piratske igre za Switch + igre za linux in windowse. Danes kupovati Switch je naravnost neumno.

Tule: https://store.steampowered.com/steamdeck


LOL :))

Pwoob!Sloob ::

Ransom je izjavil:

Pwoob!Sloob je izjavil:

Ja, dobro razmisli ali ima smisel kupovati Nintendo Switch, ce lahko kupis SteamDeck, nalozis emulator in na njemu igras piratske igre za Switch + igre za linux in windowse. Danes kupovati Switch je naravnost neumno.

Tule: https://store.steampowered.com/steamdeck


LOL :))


Resno, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, nažigam na SteamDecku, ni sicer 60fps, je pa ves čas 28-30fps. Dejansko bi bilo čisto sran metanje denarja, da bi kupil Switch in bil priklenjen na samo Nintendo igre, s tem, da pilijo emulatorje kot zmešani in je vedno več iger igralnih.

111111111111 je izjavil:

Ne razumeš filozofije. :) Nintendo NIKOLI ne da nekih hudih popustov na svoje igre. Zelda, Mario, itd...


Ti ne razumeš filozofije. Če ne uporabljaš Switcha, jih zdownloadaš iz torrentov in ne plačaš niti centa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Ransom ::

Sorry ampak ljubiteljev Nintenda pomoje ne gane igrati Nintendo špilov preko nekih emulatorjev na steam deck-u itd...

Ni pristna izkušnja, poleg tega pa na Nintendu igraš igre out of the box in se ni treba ukvarjati s kakšnimi torrenti itd..

Pwoob!Sloob ::

Ransom je izjavil:

Sorry ampak ljubiteljev Nintenda pomoje ne gane igrati Nintendo špilov preko nekih emulatorjev na steam deck-u itd...

Ni pristna izkušnja, poleg tega pa na Nintendu igraš igre out of the box in se ni treba ukvarjati s kakšnimi torrenti itd..


Ta del bi razumel, če bi šlo za nov hardware ampak Nintendo Switch je bil izdan 2017 in je 8 let star hardware. Ne rečem, če bi prišel ven verzija 2 z hardwarom iz leta 2025, ampak danes kupovati Switcha je pa res stran vržen denar.

Kot bi kupil 8 let star laptop/telefon. Zakaj, če je pa že tako star, da ga zna moderen hardware emulirat in razen tega ponuja veliko več.

Smrklja je srala, da hoče Switcha, ga je dobila, ko je prišel vem SteamDeck sem ga kupil sebi in danes igra svoje kupljene Switch igre na Steamdecku, Switch pa sameva v škatli. Večji screen, razlike v hitrosti izvajanja ni, razen pri igrah, kjer pač emulatorji določenega dela funkcionalnosti ne ponujajo, kontrole so postavljene enako, pa še hall effect joysticke sem nalotal notri, da sploh ne omenjam, veliko kolekcijo iger, ki sem jih kupil tokom let, od Witcherja 3, do Fallouta in Skyrima.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Ganon ::

Se lahko odstraniš iz teme s svojimi piratskimi neumnostmi?

Pwoob!Sloob ::

Ganon je izjavil:

Se lahko odstraniš iz teme s svojimi piratskimi neumnostmi?

Zakaj? V čem je težava? A ni vredu, da Velda1 pozna vse možnosti, preden se zaklene v ekosistem, iz katerega nato ne more in je hkrati do maksimuma toksičen (pred kakšnim mesecen ali dvema je nintendo šel s tožbo prisilit neko znano fanart stran, da umakne dol slike, ki so jih fani risali).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Ganon ::

1. Spodbujaš k piratstvu.
2. To ni tema ne o emulaciji in ne o Valveovi nišni konzoli, ki tukaj nikogar ne zanima.
3. Navajaš laži, kot je na primer večji ekran. OLED in deck imata enako velik ekran.

Naj moderator počisti temo, vključno z mojimi komentarji.

Pwoob!Sloob ::

Ganon je izjavil:

1. Spodbujaš k piratstvu.
2. To ni tema ne o emulaciji in ne o Valveovi nišni konzoli, ki tukaj nikogar ne zanima.
3. Navajaš laži, kot je na primer večji ekran. OLED in deck imata enako velik ekran.

Naj moderator počisti temo, vključno z mojimi komentarji.


Ne vzpodbujem k piratstvu, samo povem, da lahko spiratiziraš. Kar ni enako in bistvo communitya je dati prednost posamezniku, članu foruma, ne pa podjetjem. Če služiš od preprodaje, je to tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Pwoob!Sloob ::

Ganon je izjavil:

2. To ni tema ne o emulaciji in ne o Valveovi nišni konzoli, ki tukaj nikogar ne zanima.

Pa bi vas morala, ker uporabljate zastarel hardware in priporočate celo nakup zastarelega hardwara (8 let ni malo)

Ganon je izjavil:

3. Navajaš laži, kot je na primer večji ekran. OLED in deck imata enako velik ekran.


2 od 3 Switchov imajo manjši ekran. Se pravi sem se jaz zlagal za 33.33%, ti pa za 66.66%. Reciva, da predvsem zavajaš.

Kot sem že omenil, priporočam vsakemu, ki razmišlja v smeri Switcha, da 2x razmisli, ali bi se spustil v ta toksični ekosistem.

Razen tega, se za SteamDeck da dobiti halo effect joysticke in je narejen v smeri preprostega popravili vključno z vsemi navodili na youtubu. Switch pač ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()
««
18 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
141153 (596) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3912576 (2049) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
418154 (5796) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8517103 (10463) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
299424 (7165) zmaugy

Več podobnih tem