» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
8 / 20
»»

111111111111 ::

Gledam tudi rabljeno robo. Tale deal ni slab:
https://www.bolha.com/racunalnistvo/igr...

Za koliko si pa kupil pro controler?

Ganon ::

Ni slaba ponudba. Vseeno lahko vprašaš, če je pripravljen še malo spustiti ceno. Nič te ne stane. >:D

Jaz sem za kontroler odštel 20 evrov manj, kot je v BB.

shotalick ::

111111111111 je izjavil:

Ne mi s takimi. Glih gledam solznih oči v BB: 390€ switch + mario potem pa še 80€ za kontroler pa še 60€ za zeldo in si na 500€. Porkaduš.



Ma dej nehej, mene taku rajca. PS4 prodat, pa tole kupt + Mario...jaooo kje so dnevi SNES in Super Mario World :).

shotalick ::

111111111111 ::

Za 60€ razlike bi lahko kupil še kontroler...

Jaz sem pri kolegu igral Zeldo. Jebeš neke tehnične blesarije kot so da ni 4k itd... Igra je ODLIČNA, igralnost vrhunska in grafika mi je fantastična. Edino kuharija me je jezila. :D

Ampak čakam da se zadeva spusti, nekako se ne morem prepričat, da bi dal toliko denarja.

shotalick ::

111111111111 je izjavil:

Za 60€ razlike bi lahko kupil še kontroler...

Jaz sem pri kolegu igral Zeldo. Jebeš neke tehnične blesarije kot so da ni 4k itd... Igra je ODLIČNA, igralnost vrhunska in grafika mi je fantastična. Edino kuharija me je jezila. :D

Ampak čakam da se zadeva spusti, nekako se ne morem prepričat, da bi dal toliko denarja.


Se strinjam, kakšne tehnične blesarije...ravno zato razmišljam, ker mi špili za Switch delujejo prov "old school". Ma tut jst nisem pripravljen odštet toliko za konzolo, a če pomislim, da sem lani tak cajt odštel za PS4 bundlle (Uncharted, Rachet&Clank, Drive club + še en joy 400€), bi lahko tut za tole :D...mika me mika...se bom znal iz službe samo še v BB zapeljat :). Sm ne vem kaj bo žena rekla :P...skp bova Maria špilala :D.

111111111111 ::

Zapelji se, jaz bom pa solze pretakal. Zeldo sem res veliko prešpilal sicer šele od N64 in SPET so zadeli žebljico na glavico. Majku jim Japoncem.

shotalick ::

Mene so s temle Super Mario Odyssey kupil, res. Kot sem rekel, preigral Super Mario World v otroštvu, poleg vrsto ostalih špilov za SNES. Bom razmislil o nakupu :). Mogoče kakšna decembrska akcija.

111111111111 ::

Potem nisi šel v BB? :)

Ganon ::

111111111111 je izjavil:

Jebeš neke tehnične blesarije kot so da ni 4k itd... Igra je ODLIČNA, igralnost vrhunska in grafika mi je fantastična.


Imam enake občutke. Mene igre na konkurenčnih sistemih pustijo povsem hladnega. Po večini gre za generične strelske igre, ki stremijo k fotorealizmu. Dolgčas. Nintendo ponuja izkušnjo, ki je drugje ne dobiš. Ko zaženem njihove igre, se spet počutim kot otrok, srce mi zaigra. Barvit svet, vrhunsko zamišljeni nivoji, glasba ... Pravljica.

vres.ales ::

Zakaj pa bi še moral kupit en kontroler?
Ni ta kontroler, ki se razdeli že za dva igralca?

rawlit ::

Ganon je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Jebeš neke tehnične blesarije kot so da ni 4k itd... Igra je ODLIČNA, igralnost vrhunska in grafika mi je fantastična.


Imam enake občutke. Mene igre na konkurenčnih sistemih pustijo povsem hladnega. Po večini gre za generične strelske igre, ki stremijo k fotorealizmu. Dolgčas. Nintendo ponuja izkušnjo, ki je drugje ne dobiš. Ko zaženem njihove igre, se spet počutim kot otrok, srce mi zaigra. Barvit svet, vrhunsko zamišljeni nivoji, glasba ... Pravljica.


Točno to, zato bo Switch zamenjal PS3 na katerem se nabira prah :)

Vazelin ::

Jaz na ps4 pogrešam magične nintendo igre:)

vres.ales ::

Vazelin je izjavil:

Jaz na ps4 pogrešam magične nintendo igre:)


pa jaz tudi, sploh je couh co-op špilov tako malo, da je brezveze. Mam še WII zraven pa me mika, da bi še kar switcha nabavil.
Igre se dajo izposojati iz konzole na konzolo kot pri ps4?

Ganon ::

vres.ales je izjavil:

Zakaj pa bi še moral kupit en kontroler?
Ni ta kontroler, ki se razdeli že za dva igralca?


Gre za osebne preference. Ko igraš na TVju, imaš več možnosti. Za joycone obstaja držalo (priloženo konzoli), ki jih spremeni v klasičen kontroler (na sliki levo). Obstaja še namenski Pro kontroler, ki ga kupiš posebej (na sliki desno).

shotalick ::

111111111111 je izjavil:

Potem nisi šel v BB? :)


Nisem :)...ampak dans je petek in to je dan, ko me zna spopasti, da krenem :). Ti javim. Drgač pa tko kot ste napisali, Nintendo ve kaj dela. Če se predhodniku nabira prah na PS3, se meni na PS4, mogoče s ena Switch-u ne bo :P :).

111111111111 ::

shotalick je izjavil:


Nisem :)...ampak dans je petek in to je dan, ko me zna spopasti, da krenem :). Ti javim. Drgač pa tko kot ste napisali, Nintendo ve kaj dela. Če se predhodniku nabira prah na PS3, se meni na PS4, mogoče s ena Switch-u ne bo :P :).

Javi, javi. Meni se še na wii-ju ne nabira prah. :) Se tolažim s tem da igram Mario Galaxy 2. :( Smrk, smrk.

shotalick ::

111111111111 je izjavil:

shotalick je izjavil:


Nisem :)...ampak dans je petek in to je dan, ko me zna spopasti, da krenem :). Ti javim. Drgač pa tko kot ste napisali, Nintendo ve kaj dela. Če se predhodniku nabira prah na PS3, se meni na PS4, mogoče s ena Switch-u ne bo :P :).

Javi, javi. Meni se še na wii-ju ne nabira prah. :) Se tolažim s tem da igram Mario Galaxy 2. :( Smrk, smrk.


Kolk pogrešam te zadeve, sploh igre kot je Mario. Na PS4 me moti to, ker ni takih špilov. Imam Rayman-a, MegaMan-a (tale je kr ql), ampak se nič ne približa Mariu. Pač Nintendo, d main :).

Ganon ::

shotalick ::

Ganon je izjavil:



Hudo dobra reklama. Thumbs up. ;)

Ganon ::

Še en Nintendov težkokategornik je pred vrati - Xenoblade Chronicles 2. Za torek ob treh popoldne so napovedali Nintendo Direct.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

opeter ::

Pravilno, da so sedaj malo pohiteli s svojimi franšizami in niso čakali več let.
Še vedno pa bi lahko izali nove igre iz serije Star Fox, F-Zero, Paper Mario, še kakšno Kirby igro (poleg Allias), Excite serije ipd.

Cel kup jih je, tako da imajo res izbiro (obenem vedno pridejo zraven nove):
http://nintendo.wikia.com/wiki/Nintendo...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ganon ::

Ogromno jih je. Pravijo, da bo dotok iger stalen in da naj pričakujemo nepričakovano, več kot samo tradicionalne Nintendo franšize. Že prihodnje leto bi znala luč sveta ugledati kakšna povsem nova igra. S Splatoonom in ARMS jim je dobro uspelo.

Ganon ::



Še par tednov!

Vazelin ::

Switch ma odličen start:
Zelda
Mario
Arms
Xenoblade
...

adhoc ::

Samo by the potka...Zeldo se da čisto brez problema emulirat na PCju. Meni deluje gladko in stabilno.

Mario pa...hja ali 400€ ali pa jok pa gledat filmčke na youtubeu.

Ganon ::

Končal Odisejado. Zbral 999 lunic in končal vse nivoje. Igra, ki ti vzame sapo.

AndreAS ::

Grats man

Ganon ::

Odbojka in skakanje čez vrv sta mi požrla nemalo živcev. :D

opeter ::

Koliko ur si igral?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ganon ::

75 ur.

Tr0n ::

Jaz se pa studiram, ce bi kupo. Treba najprej Destiny 2, Wolf2 in WW2 koncat I guess. :P

YesMan ::

Jaz grem drug teden po Switcha, če bo vse šlo po planu (kar bo moja prva Nintendo konzola od Gameboy Advance-a leta 2003) :D Saj rabljene dobiš že za tam okrog 230-240EUR in to z garancijo. Mislim, da je to sprejemljiva cena za to fleksibilno napravco. Je že kar nekaj solidnih iger gor, + seveda 2 čista GotY kandidata, ki jidva absolutno ni za zanemarit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

111111111111 ::

Svaka čast Ganon, jaz pa še kar nekaj čakam in bluzim...

Ganon ::

Mi lahko pokažeš primer oglasa, kjer je cena konzole 230 evrov? Kdo in pa predvsem zakaj bi prodajal konzolo za več kot 100 evrov nižjo ceno?

YesMan ::

En je prodajal za 240EUR na bolhi, z garancijo do oktobra 2018 in kupljeno pri Goblinu. Oglas je že dal dol, v torek grem zadevo pogledat pa bomo vidli kaj bo :P Če dela kot mora, je brez praske, potem seveda kupim.

Drugače sem pa tudi na LetGo zasledil za 300EUR v kompletu z Zelda BotW in garancijo do julija 2018 par dni nazaj, ne vem pa, če še je gor. Se najde kaj pametnega, samo redno moraš preverjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

opeter ::

Ganon je izjavil:

75 ur.


Huh, častitljiva dolžina. 8-O

Ganon je izjavil:

Mi lahko pokažeš primer oglasa, kjer je cena konzole 230 evrov? Kdo in pa predvsem zakaj bi prodajal konzolo za več kot 100 evrov nižjo ceno?


Jaz sem podobne cene videl na nemškem eBayu.
Ampak to moraš potem "udarit" v trenutku, ker so prodane že naslednjo sekundo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

111111111111 ::

Na bolhi je bila konzola + mario Oddesy, 280€. Mi je žal da nisem izkoristil Ganon. :(

Ganon ::

Po toči zvoniti je prepozno. :P Se nekdo drug zabava namesto tebe.

yayo ::

Kaj je ali bo kakšna starejša Zelda na Switchu? Nekaj fantaziram, da bi nabavil rabljen Wii U samo zaradi Zeld, pa so običajno tako dragi (če se jih sploh dobi), da se skoraj splača zvohati deal za Switch.

Ganon ::

Ko bo na voljo Virtual Console. Prihodnje leto.

opeter ::

Wii U se zdaj več ne splača kupit.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

adhoc ::

Ekola, sem danes nabavil. Müller je imel najboljso ceno za maria + switch + case. Zaenkrat sem nadvusen po parih urah. Zanima me, ce se v docku switch in joy coni polnijo v sleep modeu?

Ganon ::

Dobrodošel v klub! Rdeči joyconi izgledajo fantastično. In, ja, polnijo se med spanjem.

111111111111 ::

adhoc je izjavil:

Ekola, sem danes nabavil. Müller je imel najboljso ceno za maria + switch + case. Zaenkrat sem nadvusen po parih urah. Zanima me, ce se v docku switch in joy coni polnijo v sleep modeu?

Koliko si dal?

adhoc ::

Nisem kompleta vzel, ker sem si zelel cartridge, v setu pa dobis kodo za download :) moj zadnji handheld je bil gameboy (navadni) in nostalgija dela svoje. Vzel sem moder/rdec joy con. Tak da 330 za switcha, 60 za mariota in 20 za case. V BB je 340 switch, 60 mario pa case 30. Poleg tega itak niso imeli na zalogi v europarku v mariboru navadnega switcha, samo na trzaski ga imajo ki je zaprta v nedeljo. Je Müller sprejel moj denar pa se prisparal sem 20€ :)

Ganon ::

Müller je super za konzole in dodatke, kar se tiče iger, pa se jih izogibam kot hudič križa. Imajo samo nemške različice iger.

adhoc ::

Zanimivo! Ja, moja skatla je v nemscini. To pomeni, da so nekateri spili cenzurirani? Mario predvidevam da je isti povsod :) jebemu mast je spil feel good - the game.

Ganon ::

Prihaja tudi do cenzure. Pri Mariu si sicer varen, pa vendar. Mene odbija že škatla v nemščini. Če pogledaš naslovnico, so zaradi ogromnega USK logotipa morali pomanjšati in premakniti logotip igre. Šlamparija.

Igra sama je odlična. Ti priporočam, da ne hitiš in si v vsakem kraljestvu vzameš čas in poiščeš vse, kar je na voljo.

adhoc ::

Hvala, da si me opozoril. Imam v bodoce v glavi, ker nemske cenzure (ali bognedaj sinhronizacije) si ne zelim v igrah. Za Maria imam obcutek, da bom dolgo casa igral. Nimam ravno veliko prostega casa za igre, tako da bo najbrz trajalo, ampak ob takem spilu me to sploh ne moti. :)
««
8 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14790 (233) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3911750 (1223) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
417298 (4940) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516019 (9379) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
298863 (6604) zmaugy

Več podobnih tem