» »

Nintendo Switch

Nintendo Switch

Temo vidijo: vsi
««
7 / 20
»»

OK.d ::

LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

Ganon ::

Tri mesece star brezzvezen članek in slika licenciranih micro SDXC kartic. Hudo!

naepc ::

Nič ne rabiš čakat. Switch ne bo odklenjen še dolgo časa vprašanje će sploh bo, sicer ima tako imenovan killswitch tako da bo treba eliko konzol žrtvovat kar pa tudi hacerji ne bodo delal.

renofkinja ::

shield tablet k1 ima kill swich pa so hitr shekal. namrec ena serija tablc je bla z problematicno baterijo in so lastnikom teh kar posiljal nove tablce tastaro pa "ubil". tko da so si "hekal" problematicne tablce predn so jih ubijal in nakoncu imel dve. tko da dvomim da je ta killswitch ključni faktor. prej al slej bojo neki zgruntal. kdaj pa pa lahko samo ugibamo.

note3 ::

Kje nakupujete igre za switch pri nas jih ni veliko oz so drage.

Ganon ::

Izključno iz VB. Veliko nižje cene in pogosti popusti. Največ naročam iz TGC in base.

http://www.thegamecollection.net/
https://www.base.com/
http://www.gameseek.co.uk/
http://www.game.co.uk/
https://www.shopto.net/

naepc ::

Če maš visa, master card potem je base.com najboljše. Samo te stane poštnina + provizija polnjenja. Tako da je potem odvisno, če te pride veliko ceneje.

Ganon ::

naepc je izjavil:

Če maš visa, master card potem je base.com najboljše. Samo te stane poštnina + provizija polnjenja. Tako da je potem odvisno, če te pride veliko ceneje.


Vise in Mastercarda ne polniš. Ti govoriš o predplačniških karticah.

Kar se pa tiče cen, se hecaš? Pri nas so igre klasičnih 59 ali 69 evrov. Da ti navedem samo par primerov.

Splatoon 2
VB: 43 evrov
SLO: 59 evrov

Mario Rabbids Kingdom Battle
VB: 45 evrov
SLO: 59 evrov

ARMS
VB: 45 evrov
SLO: 59 evrov

TLoZ: Breath of the Wild
VB: 55 evrov
SLO: 69 evrov

Poštnina pri trgovcih znaša slaba 2 evra, na zavvi je celo zastonj. Ni razloga, da bi igre kupoval pri nas. Konzole že, iger niti slučajno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

naepc ::

Da, sam še nimam rednih dohodkov zato mi ostane predplačniška. Na srečo sem do zdaj vedno ujel dobre cene tako da ni blo tako hudo. Vedno pa lahko na bolhi probaš vzeti igre za 40€, kakšen splatoon in zeldo.

Melanholija ::

Doom ter Wolf2 prideta na Switch

Tr0n ::





L1nK ::

switch postaja must buy
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

MisterM ::

Sam sem ga nabavil prejšnji teden. Vsakodnevna vožnja z vlakom v službo in domov mi vzame slabe 4 ure, ki jih navadno zapolnim z branjem knjig, revij in cajtengov in sem si zaželel še kakšne aktivnosti. Switch je odlična prenosna konzola, je pa celotna stvar kar draga, saj je poleg konzole skoraj nujno dokupiti še pro controller (okoli 80€), torbico (okoli 25€) in jasno igre, ki varirajo od 20 tja do 70€.

Sicer je vožnja z vlakom dokaj mirna, vseeno pa občasno kaj rukne ali zatrese. Pri Zeldi sem zato parkrat zgrešil strel z lokom, kajti za merjenje uporablja interni giroskopski senzor. Se pa da tega izklopit.

VSekakor priporočam. Od ostalih prenosnih konzol me Sonyeva PS Vita ni navdušila, Gameboy 3DS in 2DS pa imata za moj okus premajhen zaslon, gobice in gumbe.

note3 ::

Pa ga imamo zaenkrat top stvar8-)

AndreAS ::

Imam tudi sam že od začetka. Cool stvar, ZELDA, MARIO RABIDS + MARIO KART 8 zaenkrat v zbirki.

Prava meka :D

Ganon ::

note3 je izjavil:

Pa ga imamo zaenkrat top stvar8-)


Dobrodošel v klubu. Kupi Mario Rabbids.

alenh ::

Bo kdo kupil fifo 18 ali pa nba2k18 za switcha zgleda obetavno?

Ganon ::

Bi kupil, če bi me interesirale športne igre.

note3 ::

Eh dans dobil fifo 18 za switcha totalni nateg.
Igra dobesedno steka ni vredna 10€

Tr0n ::

note3 ::

note3 je izjavil:

Eh dans dobil fifo 18 za switcha totalni nateg.
Igra dobesedno steka ni vredna 10€


Se popravljam ocitno so imeli tezave v serverju zdaj igra deluje kot mora juhhhhhuuu

next3steps ::

Sonyeva PS Vita ...

PS Vita je postala pravi raj za visual novel igre in zatorej za ciljano skupino must buy.

Ganon ::

EDGE je kot prvi ocenil Mario Odisejado in to s čisto desetko. To je že druga letos. Za igro leta se bodo potegovale Nintendo igre. Kakšen nor začetek za Stikalo!



Nintendo je tudi pospešil proizvodnjo konzol in to na dva milijona konzol mesečno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

staher ::

Sin ni dal miru in smo kupili omenjeno konzolo Nintendo swich
Zanima me ali ima kak program za surfanje po netu ali kaj podobnega?

Melanholija ::

Ne kolikor vem ne. To ni tablica ampak prenosna igralna konzola. Sicer so pa videi na netu, kako se da surfat, samo je skrajno omejeno in zamudno.

Ganon ::

staher je izjavil:

Sin ni dal miru in smo kupili omenjeno konzolo Nintendo swich
Zanima me ali ima kak program za surfanje po netu ali kaj podobnega?


Odličen nakup, sin bo užival. V petek mu kupi še Super Mario Odyssey. Brskalnika nima, ni pa rečeno, da ga nikoli ne bo imela. Za Netflix in podobne zadeve se že ve, da prihajajo.

opeter ::

Neuradno ima neke vrste spletnega brskalnika, ampak za to je potrebno narediti določene korake:

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

staher ::

Super Mario Odyssey VERJETNO BO CNA 50+€ se k neki obeta iger do kona leta.
Sedaj igra Splatun2 ne vem katera iga j še dobar za 10 letnika

Ganon ::

Naročaj igre iz VB, te bo prišlo ceneje. Jaz bom pri Mariu sicer naredil izjemo, ker je bil v Big Bangu ob prednaročilu znižan (zdaj ni več) in ga želim igrati že ta vikend. 8-)

S Splatoonom si naredil dobro potezo. Kupi mu Breath of the Wild, če so mu všeč pustolovščine. ARMS, če ima rad pretepaške igre. Mario Kart 8 Deluxe, če bi rad dirkal. Mario Rabbids, potezno bojevanje. Ena izmed iger, ki je letos najbolj navdušila in presenetila. In še precej drugih.

Pa naj ne igra samo on. Preizkusi Zeldo. Ti garantiram, da se bosta še kregala, kdo bo imel kontroler v rokah.

MisterM ::

Se ti zdi, da je Zelda BOTW primerna za 10 letnika? Mladi se namreč hitro ustrašijo tako obsežne in kompleksne igre, da ne omenjam še potrebno znanje angleščine. Za pretepačine pa itak ni dileme: USF2

111111111111 ::

Ganon je izjavil:

Naročaj igre iz VB, te bo prišlo ceneje. Jaz bom pri Mariu sicer naredil izjemo, ker je bil v Big Bangu ob prednaročilu znižan (zdaj ni več) in ga želim igrati že ta vikend. 8-)

Kolk te je prišel mario?

Ganon ::

51 evrov.

mirkuma ::

MisterM je izjavil:

Se ti zdi, da je Zelda BOTW primerna za 10 letnika? Mladi se namreč hitro ustrašijo tako obsežne in kompleksne igre, da ne omenjam še potrebno znanje angleščine. Za pretepačine pa itak ni dileme: USF2

Naš 6.letnik jo igra b.p. Tam kjer je malo več teksta pri questih pa prosi, da mu preberemo. Je pa kot je zgoraj @Ganon napisal, včasih komaj čakam da gre mali spat, da še jaz kontroler dobim v roke :-).

In odlično je ker se lahko uporabo Switcha zaklene preko aplikacije na telefonu. Pri nas imamo zemenjeno tako, da lahko igra dnevno 30min (če je prej že narejena domača naloga), po 30min se avtomatsko zaklene Switch in igranje ni več možno.

Zelda je tako dolga in obsežna igra, da bo vsaj za 3-6 mesecev dela. Naš se Arms, in Mario Karta ne dotakne več odkar igra Zeldo, tako da bo tudi novi Mario Odyssey počakal na vrsto. Zelda je vreda vsakega centa, četudi jo plačaš po SLO tarifah.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

MisterM ::

mirkuma je izjavil:


Naš 6.letnik jo igra b.p. Tam kjer je malo več teksta pri questih pa prosi, da mu preberemo. Je pa kot je zgoraj @Ganon napisal, včasih komaj čakam da gre mali spat, da še jaz kontroler dobim v roke :-).


Ajme, zdaj bom pa jaz komplekse fasal. Ravno včeraj sem končno spucal brlog Yiga klana po dveh tednih mučenja in umiranja.

Ganon ::



Spet jim je uspelo.

Tr0n ::

98% po 45 opisih. Bo se verjetno padel za kak procent ali dva.

http://opencritic.com/game/4504/super-m...

Ganon ::

Big Bang jih ima na zalogi, so me pravkar klicali! Če bi ga kdo imel, naj se takoj zapelje do trgovine. :D

Tr0n ::

Bomo kr na US eShopu kupli za cca. 50 EUR. :)

Super Mario Odyssey - Review Thread

AndreAS ::

Že špilamo... [:D]

Ganon ::

Zanimivo, da je bila igra na zalogi v vseh trgovinah, zdaj pa ni niti v eni več. Imajo pa trenutno 15% popust na igre.

AndreAS ::

Yeah... Prednaročilo plačal nekaj čez 52 €, redno pa majo ceno 50.9 € WTF BB?

Ganon ::

AndreAS, v katerem kraljestvu si? Ne morem odložiti kontrolerja z rok. 8-O

AndreAS ::

Trenutno v puscavi. Tam me heca tista hisa s tistimi bombami. Ne pridem mimo ovir..... grrr
Sicer pa po vseh mario landih (gameboy), warioland in ostalih nintendo produktih tole tudi v mojih letih seka. vsec meni in otrokom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndreAS ()

OK.d ::

LPOK.d

cordoba ::

Zanima me, če je kdo sprobal mario igro v 2 player mode? Ali je enak story kot, če igraš sam?

Ganon ::

V treh dneh preteklega tedna so prodali več kot 2 milijona izvodov Odisejade.

cordoba je izjavil:

Zanima me, če je kdo sprobal mario igro v 2 player mode? Ali je enak story kot, če igraš sam?


Poanta igranja dveh igralcev je ta, da eden kontrolira Maria, drugi pa Cappyja.

AndreAS je izjavil:

Trenutno v puscavi. Tam me heca tista hisa s tistimi bombami. Ne pridem mimo ovir..... grrr
Sicer pa po vseh mario landih (gameboy), warioland in ostalih nintendo produktih tole tudi v mojih letih seka. vsec meni in otrokom.


V četrtem, torej. :D Te čaka še veliko presenečenj. Jaz sem že precej dlje, nazadnje sem sklatil šefa, za katerega si nikoli ne bi mislil, da se bo pojavil v Mario igri. Se pa trudim v vsakem kraljestvu pobrati kolikor se da veliko lunic, preden se odpravim na pot. Zelo dobro so skrite.

staher ::

Če si jo dol potegneš mislim, da je 59€ mi še čakamo na pravi trenutek odločitve!

Ganon ::

111111111111 ::

Ne mi s takimi. Glih gledam solznih oči v BB: 390€ switch + mario potem pa še 80€ za kontroler pa še 60€ za zeldo in si na 500€. Porkaduš.

Ganon ::

Switch kupiš pri nas (lahko navaden ali SMO), ostalo naročiš iz tujine. :P
««
7 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14852 (295) acookook
»

Vrtoglave cene Nintendo NES konzole

Oddelek: Novice / Igre
3911851 (1324) patrickgr
»

Jeseni prispe prenovljeni Switch z OLED zaslonom

Oddelek: Novice / Konzole
417405 (5047) Gagatronix
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516123 (9483) hojnikb
»

Nova Nintendova prenosna konzola Switch

Oddelek: Novice / Konzole
298930 (6671) zmaugy

Več podobnih tem