» »

Googlov dogodek: Pixel in Pixel XL, Google Home, Google Wifi, Chromecast Ultra

1
2
3

D3m0r4l1z3d ::

Looks like iPhone, feels like HTC 10, made by Google.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jerry000 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Looks like iPhone, feels like HTC 10, made by Google.

Pod to se pa podpišem :D

no comment ::

Ob tem je tudi samo majčkeno predrag, medtem ko je iPhone 3x predrag ;)

pirlo ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Looks like iPhone, feels like HTC 10, made by Google.

No ja, HTC ima že od m7 podoben dizajn. Je nek križanec :)

hojnikb ::

upajmo da bo QC vsaj koker tok, glede na to da ga htc dela...
#brezpodpisa

gddr85 ::

hm..2700mah pa 8.5mm debel..medtem pa xiaomi, meizu & co. po 4000+ mah :P

D3m0r4l1z3d ::

Samo bedasta firma bi popolen telefon izdala.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

gddr85 ::

glede na to, da je od htcja, zna bit res daleč od popolnega :))

Jerry000 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Samo bedasta firma bi popolen telefon izdala.

Zakaj? Izdaš popoln telefon, itq se tehnologija spreminja vsako leto, samo upgrejdajo pa majo nov telefon :). Bi pa biu seveda dražji kot so tile

next3steps ::

next3steps je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Če sem prav prebral je Daydream zaenkrat podprt samo na Pixel telefonih.

Vsi snapdragoni 821 podpirajo Daydream.

Daydream podpira vsaj ze 8 proizvajalcev. Med njimi tudi Asus in ZTE.

mrTwelveTrees ::

Tole se pa ne bo prodajalo kot vroče žemljice.... tak telefon bi moral biti max 500eur.

Jerry000 ::

Tut 5X so pljuvali vsepovprek, pa jim pomoje ni šlo slabo :)

Formula 1 ::

Jerry000 je izjavil:

Tut 5X so pljuvali vsepovprek, pa jim pomoje ni šlo slabo :)

Dokler niso cen spustili jih prav veliko najbrž niso prodali, jaz sem za svojega dal skoraj za Samsunga Galaxy S7 manj kot pa je trenutno tale Pixel.

Ganon ::

shadeX je izjavil:

S huwaei same slabe izkušnje, ne vem zakaj bi bilo s tem kaj drugače.


Kakšne pa?

Jerry000 ::

Formula 1 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Tut 5X so pljuvali vsepovprek, pa jim pomoje ni šlo slabo :)

Dokler niso cen spustili jih prav veliko najbrž niso prodali, jaz sem za svojega dal skoraj za Samsunga Galaxy S7 manj kot pa je trenutno tale Pixel.

No tle so osebne preference tudi, jaz raj plačam za Pixel kot pa da mam grd telefon od Samsunga.

MrNighthawk ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Looks like iPhone, feels like HTC 10, made by Google.


iPhone looks like HTC....hmm več al manj so vsi telefoni skor isti. Razlika je samo v obliki sprednjega gumba in kje je fingerprint senzor :)

Blazz ::

Pixle nima wireless charginga right?

Sami ::

Blazz je izjavil:

Pixle nima wireless charginga right?


Nima, od N5 ga ni imel nobeden več.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

shadeX ::

Ganon je izjavil:

shadeX je izjavil:

S huwaei same slabe izkušnje, ne vem zakaj bi bilo s tem kaj drugače.


Kakšne pa?


1. telefon
Okvara proximity senzorja. Šel na servis - popravljeno.
Okvara zvočnika. Šel na servis - popravljeno
Okvara proximity senzorja drugič - menjava telefona.

2. telefon
Telefon padel iz rok na mizo, cca 15 cm. Počena plastika (wtf?)
Isti telefon čez 4 mesece - okvara matične plošče - menjava telefona

3. telefon
slaba odzivnost touch displaya..

To so izkušnje raznih ožjih družinskih članov. Kolega pa ga recimo ima že 3. leta in dela bp. Anyway v vsakem primeru, mi njihovi telefoni že na pogled delujejo cheap. Kaj pa sicer bi pričakoval od kitajčka. Sej ni problema, sam nej majo tudi potem temu primerne cene (kolikor sledim je recimo xiaomi dober primer tega kar dobiš za ceno ki jo plačaš).

Najboljše izkušnje sem pa imel zanimivo ravno s HTC-ji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PARTyZAN ::

Meni je Galaxy S3 padel iz 15cm na tla, pa je za tem cel zaslon crknil. Telefon je bil v etuiju, in ni imel niti ene praske.

Po drugi strani imam pa zdaj Nexusa 6P pa nimam pripomb. Prvi proper Android telefon, ki sem si ga lastil. Tudi ohišje niti približno ne deluje cheap.

klinker ::

Ne vem no, imeli ze 3 Huawei doma (P8 Lite, P8 in P9 Lite) in kar se mene tice boljse od vseh Samsungov.
Kolega je tudi sel iz S5 na P8 in se danes dela odlicno, medtem ko ga je S5 stalno nekaj drsal, sodelavka iz S6 na P9 Lite...pravi, precej boljse vse skupaj :)

Jerry000 ::

Imejte OnePlus X brez ovitka...to je šele adrenalin :)

amacar ::

Imam iphone že od 4ke naprej vsak model brez ovitka, nobenega adrenalina. Če paziš na telefon in ga ne mečeš, nima kaj bit.

Jerry000 ::

OnePlusX ma stekleno spredaj in zadaj...moraš pazit res kam ga odložiš ker je spolzek zelo. No, jaz vedno nabavim ovitek...zih je zih :) (nisem še imel noben telefon poškodovan)

ales85 ::

Tudi Sony Xperia Z3 Compact je steklen spredaj in zadaj pa me nikoli ni strah kako in kam ga odložiti.

D3m0r4l1z3d ::

A da je spredaj steklen?

VR bi bil kar zanimiv, upam, da je dobra izvedba.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

c00L3r ::

Končno stock Android telefon z dobro kamero. Če bi bil še vodoodporen, kot konkurenca bi resno premislil o menjavi.

klinker ::

Sej ima ze 5X precej dobro kamero.

BorutK-73 ::

shadeX je izjavil:

Ganon je izjavil:

shadeX je izjavil:

S huwaei same slabe izkušnje, ne vem zakaj bi bilo s tem kaj drugače.


Kakšne pa?


1. telefon
Okvara proximity senzorja. Šel na servis - popravljeno.
Okvara zvočnika. Šel na servis - popravljeno
Okvara proximity senzorja drugič - menjava telefona.

2. telefon
Telefon padel iz rok na mizo, cca 15 cm. Počena plastika (wtf?)
Isti telefon čez 4 mesece - okvara matične plošče - menjava telefona

3. telefon
slaba odzivnost touch displaya..

To so izkušnje raznih ožjih družinskih članov. Kolega pa ga recimo ima že 3. leta in dela bp. Anyway v vsakem primeru, mi njihovi telefoni že na pogled delujejo cheap. Kaj pa sicer bi pričakoval od kitajčka. Sej ni problema, sam nej majo tudi potem temu primerne cene (kolikor sledim je recimo xiaomi dober primer tega kar dobiš za ceno ki jo plačaš).

Najboljše izkušnje sem pa imel zanimivo ravno s HTC-ji.

Moj crapy Huawei je delal 4 lete, nikoli v ovitku, padel na beton, asfalt, ploščice.. preživel vse. Sedaj počiva v predalu.

OK.d ::

Ja za pod smrekco si bo potrebno nabaviti google home + chromecast, aja za pixel phone bo pa potrebno poČakati, da cena pade na 500€;)
LPOK.d

keitai ::

Sami je izjavil:

Blazz je izjavil:

Pixle nima wireless charginga right?


Nima, od N5 ga ni imel nobeden več.


Nexus 6 says Hi.

fujtajksel ::

c00L3r je izjavil:

Končno stock Android telefon z dobro kamero. Če bi bil še vodoodporen, kot konkurenca bi resno premislil o menjavi.


Nima OIS. Sicer kolikor razumem pravijo da "ne rabi", ampak glede tega imam resne zadržke.

veqlargh ::

Prevelik senzor je, tud xiaomi za ta senzor ni dal zraven OIS-a. Isti "izgovor" v smislu, da je senzor velik, posledično pixli itd..., da ni potrebe po OIS-u. Imajo pa, se mi zdi, softwersko stabilizacijo pri snemanju. Vsaj pri xiaomiju izgleda precej OK (za 1080p, za 4k pa je izklopljen).

fujtajksel ::

Ja to razumem da v isti prostor za kamero lahko stlačiš malo večji senzor če ni IOS, ampak to pri tako majčkenih senzorjih še ne reši nič. Poleg tega mislim da je pisalo zaslonka F/2 kar ni nek čudež, so tudi taki s F/1.7 (vprašanje sicer koliko distorzije in vinjetiranja na ta račun).
IOS naj bi nadomestili z digitalnim združevanjem več zaporednih posnetkov s kratko osvetlitvijo kjer naj bi po ta novem uprabljali tud gyro. Dejansko ni jasno kolk dobro to deluje v praksi vs OIS beyond marketing claims. Tehnika je v principu znana ampak ni omnipotentna in vprašanje kolk učinkoviti so algoritmi ki so hkrati ultrahitri ;) Po drugi strani tudi OIS izvedbe niso perfektne. Za HDR uporabljajo isti princip, kar je tudi v principu znano da je načeloma mogoče, ampak da je zlivanje dveh različnih osvetlitev praviloma bolj učinkovito v krajšem času zajema...

gregor ::

vse skupaj veliko predrago!

MrStein ::

So že kaki review-i?
Povzetki?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mavrik ::

Ne še, telefoni še niso na voljo. Okoli 20tega baje.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Potem vidim da bodo nekje sredi novembra ready za nakup (reviewi zunaj, mogoče tudi naprave že pri nas

klinker ::

fujtajksel je izjavil:

Ja to razumem da v isti prostor za kamero lahko stlačiš malo večji senzor če ni IOS, ampak to pri tako majčkenih senzorjih še ne reši nič. Poleg tega mislim da je pisalo zaslonka F/2 kar ni nek čudež, so tudi taki s F/1.7 (vprašanje sicer koliko distorzije in vinjetiranja na ta račun).
IOS naj bi nadomestili z digitalnim združevanjem več zaporednih posnetkov s kratko osvetlitvijo kjer naj bi po ta novem uprabljali tud gyro. Dejansko ni jasno kolk dobro to deluje v praksi vs OIS beyond marketing claims. Tehnika je v principu znana ampak ni omnipotentna in vprašanje kolk učinkoviti so algoritmi ki so hkrati ultrahitri ;) Po drugi strani tudi OIS izvedbe niso perfektne. Za HDR uporabljajo isti princip, kar je tudi v principu znano da je načeloma mogoče, ampak da je zlivanje dveh različnih osvetlitev praviloma bolj učinkovito v krajšem času zajema...


Jst sem si na 5x uklopu EIS in dela presenetljivo dobro. Baje se da celo brez roota zadevo usposobit...vec na XDA.

MrStein ::

Mavrik je izjavil:

Ne še, telefoni še niso na voljo. Okoli 20tega baje.

Za testerje so ponavadi na voljo prej.
Sicer potem testov objaviti ne smejo do določenega datuma...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Heisenberg ::

MrStein je izjavil:

So že kaki review-i?
Povzetki?











itd...

klinker ::

Samo fon je grd za umret. Koji k so delali z zadnjo stranjo. Bljak. Pa se vsi majo zdaj ta iPhone design. A se res ne znajo kaj svojega domislit, no.
Razocaranje na celi crti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

D3m0r4l1z3d ::

Ko ga boš v roke dal, ti bo drugače.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Heisenberg ::

klinker je izjavil:

Samo fon je grd za umret. Koji k so delali z zadnjo stranjo. Bljak. Pa se vsi majo zdaj ta iPhone design. A se res ne znajo kaj svojega domislit, no.
Razocaranje na celi crti.


Se povsem strinjam!

Kitajci delajo telefone z ekranom od roba do roka in ca. 1cm zgoraj in spodaj! S tem da stlačijo notri VSE tudi 3.5mm za slušalke, ogromno baterijo preko 3500mAmp, fotoaparat nima "camera hump", zgleda noro dobro... itd... ne razumem zakaj to ne more potem narediti top šit firma kot je Google (in pa tudi Samsung in Apple)...

Jerry000 ::

Nekaj ugotovil (prej že) in sedaj ob gledanju. VSE okrogle ikone...slaba stvar za UX. DXOMARK...zakaj to prvič slišim ravno sedaj ko je Pixel izšel? Zakaj tega ni bilo pri nexusih zraven?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Nekaj ugotovil (prej že) in sedaj ob gledanju. VSE okrogle ikone...slaba stvar za UX. DXOMARK...zakaj to prvič slišim ravno sedaj ko je Pixel izšel? Zakaj tega ni bilo pri nexusih zraven?


Je tudi bilo, samo jih Google ni omenjal, ker še niso uradno sodelovali z njimi. Ostali smo si že nekaj let tam ogledovali točkovanje.

Jerry000 ::

Se samo men zdi al je to marketinška fora tako kot tile megapixli na kameri?

fujtajksel ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Nekaj ugotovil (prej že) in sedaj ob gledanju. VSE okrogle ikone...slaba stvar za UX. DXOMARK...zakaj to prvič slišim ravno sedaj ko je Pixel izšel? Zakaj tega ni bilo pri nexusih zraven?


Je tudi bilo, samo jih Google ni omenjal, ker še niso uradno sodelovali z njimi. Ostali smo si že nekaj let tam ogledovali točkovanje.


in se čudili od kod vlečejo svoje številke, precej krneki. Za fotoaparate so vsaj njihove meritve če se doklikaš do njih nekako informativne, čeprav so ta "direktorske" ocene in top lestvice tudi krneki.

MrStein ::

Heisenberg je izjavil:


itd...

To hands-on (imeli v roki 5 minut) "testi" oziroma bolje: občutki
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrNighthawk ::

MrStein je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Ne še, telefoni še niso na voljo. Okoli 20tega baje.

Za testerje so ponavadi na voljo prej.
Sicer potem testov objaviti ne smejo do določenega datuma...


Dobijo ga že lahko prej ampak review pa lahko objavijo šele, ko je telefon uradno zunaj.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google predstavil telefona Pixel 2 in Pixel 2 XL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9427947 (11497) poweroff
»

Googlov Daydream je mrtev

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
134787 (3711) PrimozR
»

Google predstavil novi pametni telefon Pixel 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8618346 (13538) pirlo
»

Googlov dogodek: Pixel in Pixel XL, Google Home, Google Wifi, Chromecast Ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10234680 (26712) OK.d
»

Googlov nov brezžični usmerjevalnik preprosto Wifi

Oddelek: Novice / Ostale najave
75093 (3522) Loaded

Več podobnih tem