» »

Problem AGP

Problem AGP

Grey ::

Hi!

Enkrat sm že odpru to temo in nism dubu odgovorov. Vprašanje pa je, kako se nastavi AGP na plati Epox 4SDA5+? Tega nikjer v BIOSu ne najdem. V Detonator drajverjih mi pa piše da kartica laufa na AGP4X!!! Tam v Detonatorjih mi pa tut nč ne piše kje je kaj za nastavit. Imam GeForce FX 5200 in ta kokr vem je tud AGP8X a ne? In plata tut piše da ma AGP8X...Torej zakaj js ne morem tega vraga spravt na AGP8X? Zdele sm biu glih na novo naložu Windowse, drajverje in vse ostalo.
  • premaknilo: bastadu ()

rap3r ::

Ok mogoče te res moti da zakaj bi meu na agp4 če maš lahko na 8. Sam tvoja grafična nikol ne doseže teoretičnega maximuma agp4 kaj šele 8! Tko da je to čist za brez veze zejbancija.
Simogoce gledu ooz probu nove driverje od sisa?
Sm gledu tvoj bios in v biosu nimas za nastavlat agp zgleda da plata to avtomacko dela.
Probi nove driverje za chipset od sisa.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Evo tuki maš use: klik
Zber category-chipset utilities
Sub category-agp
product-sis 648
os syste-zber tistga k mas pol se ti odpre stran in po daumu potegn najnovejše mislm da so verzija 116
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Highlag ::

Očitno tega ta plata nima ? Mogoče z kako nadgradnjo biosa? Sicer so pa hitrostne razlike tako male, da se ne sekirat zaradi tega.

rap3r ::

Hihghlag plata podpira agp 2x 4x in 8x! Tko da ma razlik pr tej grafi kukr sm reku ni, enim graficnim celo bol pase da delajo na agp 4x.
Grey probi driverje
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Grey ::

OK tnx, bomprobu drajverje za AGP port.
:))

Sami ::

Brobi naložit novi BIOS na plato, mogoče so napake z AGP vodilom odpravljene. Čeprav pa me čudi kako, da te nastavitve ni v BIOSu.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9600(XT)/9800 in VIA (morda tudi nVidia) čipovje = veliki problemi!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
312503 (1782) dzinks63
»

Spremenit GeForce FX 5200, da deluje s 4X AGP-jem

Oddelek: Strojna oprema
6922 (787) lopov
»

Kako se nastavi AGP8X?

Oddelek: Strojna oprema
151038 (839) C_maniak
»

Agp 4x problem!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271322 (967) VASkO
»

KT7 & AGP 4x?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101313 (1177) Yohan del Sud

Več podobnih tem