» »

Destiny 2

Destiny 2

oo7 ::

A to imajo kakšno proti hekersko zaščito ?

yoco ::

Očitno jim nekaj ne štima, če je forum poln primerov ot pri meni. Folk je enostavno zbrisan ne da bi prej dobil kakšno obvestilo kaj in kako. jaz sem še včeraj zvečer igral čist lepo, danes zaženem pa vidim obvestilo da je account banned! lol

Tr0n ::

Si spet auto-aimal in DDOSal v Trials of the Nine ne? :P

yoco ::

Jaz še Nighfall misije nisem začel. Sem ravno prišel do 260 power!

Tr0n ::

Bungie you're temporarily banning comfirmed ddos cheaters and permanently banning PC players running software they were unaware would get them banned.

Banali so PvP cheaterje in DDOS attacke. Pa ce si imel kak cuden overlay program v ozadju, je tudi to lahko vzrok.

scipascapa ::

in vi kupujete tak šrot?

Tr0n ::

Kmalu bom mel 60 ur v igri.

GOTY 2017!

(ce ne bi blo Breath of the Wild in Super Mario Odyseey) :P

Zmajc ::

GOTY 2017 je Horizon: Zero Dawn ne Destiny 2 :P

Tr0n ::

Jutri se zacne prvi Faction Rally event na PCju, ki bo trajal od 7.11 do 14.11.

Faction Rally - What you need to know v2

Future War Cult amirite? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

PC Hotfix 1.0.6.2 - Monday, November 6th 2017

Hotfix 1.0.6.2 should address framerate 'hitching' issues introduced in Hotfix 1.0.6.1

Gregex ::

Tr0n je izjavil:

Kmalu bom mel 60 ur v igri.

GOTY 2017!

(ce ne bi blo Breath of the Wild in Super Mario Odyseey) :P


Za vice obstaja druga tema.

oo7 ::

Moj goty zaenkrat še vedno Prey :) Ta igra mi je bila res dobra.

Tr0n ::

Gregex je izjavil:

Za vice obstaja druga tema.

Ni vic, igra ima super weapon feel, dober loot sistem, in cool strikes in raids. Bungie pac. :)

Tr0n ::

https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame...

We do not ban players for simply having cheat tools installed, but do ban for running them while playing Destiny 2. We do not differentiate between cheat tools for Destiny 2 and cheat tools for other games because it would be easy to avoid a ban by making a Destiny 2 cheat tool that pretends to be a cheat tool for another game. Make sure you turn all cheat tools off before running Destiny 2 and you won’t have to worry about bans. No one is being banned for third-party applications that try to inject overlays like Discord, XSplit, OBS, RTSS, Shadowplay, etc.

Pazite torej, da nimate Cheat Engine-a zagnanega ali kaj podobnega.

yoco ::

Še en njihov bullshit. Imam inštaliran cheat engine, a ga ne uporabljam v ozadju, še posebej kadar igram online igre.

Tr0n ::

Mogoce ti je laufal v ozadju ali pod drugim userjem, pa nisi vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

yoco ::

Ne, sem siguren, da ni bil odprt. Nisem edini, folk po forumu ima isti problem, in skoraj vsi imamo nekaj skupnega. Asus hardware, al je to MB al je GPU.

Tr0n ::

Nekak dvomim, da je hardware kriv. :) Mam sam Asus Z170 board.

Je pa res, da nimam CE in podobnih bedarij instaliranih.

Tr0n ::

Prve informacije o novem expansion packu, ki pride istocasno tudi na PCja 5. decembra. :)




Curse of Osiris Stream Summary

Vracajo se heroic strikes (se tezji od nightfall), pa nov raid lair (ista mapa, druga lokacija, drugi boss etc.). Zgleda, da bo tudi veliko weapon questov po koncani kampanji.

Ce ste na PCju, se splaca instalirat zadnje NVIDIA gonilnike 388.31. Lep performance boost v Destiny 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

krefi ::

pozdravljeni zanimam se za nakup igre. pa me zanima kasno je vase mnenje ali se splaca kupiti? ter kaj moram kupiti ce je season pass obvezn?
do sedaj sem igral wow pa me je malo minilo in cakam nov expansion,
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tr0n ::

Season pass ni obvezen, edino ce hoces dostop do novega contenta/planetov/nadaljevanje zgodbe.

Kar se tice pa priporocila. :D

ahac ::

Slo-tech klan ne obstaja več?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Free trial od 28. novembra naprej.

yoco ::

https://www.gamespot.com/articles/desti...
In potem naj mi nekdo reče, da so vsi njihovi bani legit! LOL ;(

Zmajc ::

As Destiny 2 Players Rage, Bungie Struggles To Respond
https://kotaku.com/as-destiny-2-players...

krefi ::

pozdravljeni zanima me kje ste kupili igro sam sem jo hotel preko battle.net ker je biu dopoudne popust 30% a sem jo prvo želel testirati sedaj ko pa sem se odločil za nakup pa ni več popusta zato me zanima kje najceneje dobiti igro ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

ahac ::

Poglej tole:
https://isthereanydeal.com/search/?q=de...

Jaz sem sicer kupil zadnjič v akciji pa me ni preveč navdušil.
Sicer ni slaba igra, ampak v nobenem pogledu si ne zasluži hype, ki ga je imela pred izidom.

Gameplay je povprečen, movement je prepočasen.
Stranski questi so čisto generični open world questi, glavne misije so pa čisto generične FPS misije.
Story je krneki, characterji niso zanimivi, voice acting je povprečen.
Map design je slab. Sploh Titan je obupen s tistim platformingom. Če bi želel skakat po scifi platformah, raje igram Titanfall 2, kjer je to 10x bolje narejeno.
Enemy AI je zabit. Če si dovolj daleč, ti nasprotniki dovolijo da jih streljaš in se niti ne premaknejo...
UI je preveč konzolast (na nekatere stvari se ne da kliknit, ampak moraš držat nek gumb, itd).

Poleg tega te pa igra slabo nauči novih stvari. Npr. ravno zadnjič sem v neki knjigi bral, da je slabo, če ima igra nasprotnike, ki eksplodirajo in igralec to ugotovi šele ko umre ter da mora igralec takega nasprotnika spoznat drugače. To so ugotovil indie developerji, v Destiny 2 sem takoj umrl, ko sem srečal prvo skupino takih enemyjev...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

krefi ::

hvala za odgovor se kdo kasno mnenje ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

yoco ::

Jaz na tvojem mestu ne bi kupoval igre. Hype je bil res velik, a žal igra razočara po vsej črti. Prvič in zadnjič, da sem kupil igro od Bungija!

Tr0n ::

krefi je izjavil:

hvala za odgovor se kdo kasno mnenje ?

Jaz sem jo kupil na cdkeys.com, ko je bila okoli 38 EUR. Trenutno je zgleda ze 48 EUR. :)

https://www.cdkeys.com/pc/games/destiny...

Tr0n ::

Kar nekaj zanimivih novosti prihaja, med drugim tudi masterwork level itemov, armor ornaments in boljsi sistem nagrad.

The State of Destiny 2

dolenc ::

Kolk časa pa traja trial?

chucki ::

Kupi kdo key? Sem ga dobil zraven gtx 1080
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Tr0n ::

dolenc je izjavil:

Kolk časa pa traja trial?

Ce bo isto kot pri D1, neomejeno, seveda z omejitvami kontenta.

next3steps ::

Tr0n je izjavil:



Ce ste na PCju, se splaca instalirat zadnje NVIDIA gonilnike 388.31. Lep performance boost v Destiny 2.

Changelog pravi do +50%, kar lahko s prve roke potrdim. Pri meni je edino namesto + znak -.

dolenc ::

Ja nč pol bo pa za vikend destiny pel :P

dolenc ::

"Battle to level 8 in the free trial..." S tem si omejen.. Ql zame k se hiter naveličam :)

dolenc ::

@ahac, če ti je prepočasna pa probej Warframe :)

Tr0n ::

next3steps je izjavil:

Changelog pravi do +50%, kar lahko s prve roke potrdim. Pri meni je edino namesto + znak -.

Heh aja? V nasem klanu so vsi z NVIDIA karticami imeli kr lep FPS boost. Nekaj mas pri sebi v qurcu. :)

dolenc je izjavil:

"Battle to level 8 in the free trial..." S tem si omejen.. Ql zame k se hiter naveličam :)

Bolj natancno:

# Campaign Mission on EDZ & Titan
# Adventure and Explore two full worlds
# PvP Multiplayer: Crucible Quickplay Playlist
# Character Progression: to Level 7
# Gameplay carries over to full game with purchase
# Clan Functionality

oo7 ::

Destiny 2 gets new content, new systems and a new focus on giving you reasons to keep playing this week.


Destiny 2: Curse of Osiris releases later today (check what time Destiny 2: Curse of Osiris releases in your region), but whether you buy into the expansion or not, you'll benefit from a series of major updates in December and early 2018 as part of the Season 2 retuning.


Destiny 2 Season 2 update downtime
Destiny 2 will be down for three hours from 7am PST while Bungie rolls out Curse of Osiris and the Season 2 update. We've converted that to a few other timezones below and provided a link where you can check your region. Note that the end time is an estimate, and there's a possibility it may be pushed back.

US West: 7am to 10am
US East: 10am to 1pm
UK: 3pm to 6pm
West Europe 4pm to 7pm
Sydney: 2am to 5am (Wednesday)
Other timezones - click here


When you can download Destiny 2: Curse of Osiris
You can download Curse of Osiris from 8am PST, after Destiny 2 has been down for about an hour. Again, we've got that in a few timezones below with a link to check other regions.

US West: 8am
US East: 11am
UK: 4pm
West Europe: 5pm
Sydney: 3am (Wednesday)
Other timezones - click here


When you can play Destiny 2: Curse of Osiris
Destiny 2: Curse of Osiris will unlock for play when the Destiny 2 servers come back online at the end of the scheduled downtime. As mentioned above, this is an estimated time early and may be pushed back. Once again, here are a few timezones plus a link to manually check the time in other regions.

US West: 10am
US East: 1pm
UK: 6pm
West Europe: 7pm
Sydney: 5am (Wednesday)
Other timezones - click here

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Zmajc ::

Naslednjo zimo bo genau dovolj contenta za en mesec igranja. :))

Same shit kot Destiny 1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

krefi ::

prišel sem do stopnje 260 zato sem hotel sprobati raid a vidim da ti ne najde fireteama kako je najlažje najti skupino?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zmajc ::

Še vedno ni za raide nobenega matchmakinga in moraš iskati grupo peški? Ne hvala, to smo delal leta 2004.

krefi ::

ja vidm da majo zkreseno tole
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tr0n ::

krefi je izjavil:

prišel sem do stopnje 260 zato sem hotel sprobati raid a vidim da ti ne najde fireteama kako je najlažje najti skupino?

V igri izberes Guided games pod raid menijem, ali preko Bundgie find fireteam foruma. Ampak svetujem, da igras s folkom, ki jih ali poznas ali pa sami dobro poznajo raid. Ker je kr zajeban content, kjer brez voice komunikacije ne bo slo. :) Pa power level 260 je premalo. Za kolko tolko normalen raid, moras bit vsaj 280.

https://www.bungie.net/en/Forums/Recrui...

Destiny 2 expansion day!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

krefi ::

Tr0n je izjavil:

krefi je izjavil:

prišel sem do stopnje 260 zato sem hotel sprobati raid a vidim da ti ne najde fireteama kako je najlažje najti skupino?

V igri izberes Guided games pod raid menijem, ali preko Bundgie find fireteam foruma. Ampak svetujem, da igras s folkom, ki jih ali poznas ali pa sami dobro poznajo raid. Ker je kr zajeban content, kjer brez voice komunikacije ne bo slo. :) Pa power level 260 je premalo. Za kolko tolko normalen raid, moras bit vsaj 280.

https://www.bungie.net/en/Forums/Recrui...

Destiny 2 expansion day!


kako najhitrjr nalevelat powe od 260 naprej do ene 290 ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tr0n ::

krefi je izjavil:

kako najhitrjr nalevelat powe od 260 naprej do ene 290 ?


Expansion je zunaj!

Destiny 2 Update 1.1.0 patch notes

krefi ::

Tr0n je izjavil:

krefi je izjavil:

kako najhitrjr nalevelat powe od 260 naprej do ene 290 ?


Expansion je zunaj!

Destiny 2 Update 1.1.0 patch notes


kje se pogleda ogralni cas ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tr0n ::

krefi ::

kje bi lahko videl katere stvari so najbolj op za hunterja?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google's Stadia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8414222 (3106) Ghost007
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521384 (9091) dolenc
»

Shadow of War (Shadow of Mordor 2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7610822 (3920) oo7
»

Po pol leta AMD-jevi procesorji še vedno s hroščem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5411134 (8266) MrStein
»

Destiny (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10619993 (11328) Zmajc

Več podobnih tem