» »

Stranger Things (2016)

Stranger Things (2016)

1
2
3

Izi ::

Le kaj bi Američani počeli brez Rusov :))

2dark ::

Pravijo, da je to izvirna serija, potem imaš pa body snatcherse. Res izvirno.

Cruz ::

2dark je izjavil:

Pravijo, da je to izvirna serija, potem imaš pa body snatcherse. Res izvirno.

Eh, to je daleč od izvirne serije. Ravno zato je všečna, ker je mešanica različnih filmov, serij, knjig z 80's atmosfero. Sem na redditu prebral sledeč komentar: Does anyone else think Stranger Things just wants to constantly look cool? in se mi zdi še najboljši opis serije. Preveč igrajo na "kul" varianto. Kar je kul, saj gre za zabavno serijo in je nima smisla resno jemati. Sem pogledal 3 epizode in se mi zdi malce boljše od druge sezone. Ampak seveda so ravno zaključki bili vedno slabi, zatorej bom še malce počakal.

Izi je izjavil:

Le kaj bi Američani počeli brez Rusov :))

Sem se kar nasmejal, ko so jih pokazali. :))

yoco ::

Za pogledat je. Prva sezona je itak daleč najboljša!

VaeVictis ::

2dark je izjavil:

Pravijo, da je to izvirna serija, potem imaš pa body snatcherse. Res izvirno.


Nekdo drug bi rekel, da je vse to prebarvan IT.

Po drugi strani pa, itak imaš samo 7 osnovnih zgodb in vse zgodbe so samo variacije in kombinacije teh osnovnih 7 zgodb.

Cool serija, čeprav po eni strani prav upam, da bodo, kakor sta Duffer brata rekla, zaključila zgodbo in serijo z 4. ali 5. sezono.

Upam, da ne bodo raztegovali tega v neskončnost.

ps: Kdo je The American na koncu?

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Kdo le? Ko napravo prvič raznese, ljudi tam okrog scvre na nič kaj prijeten način. Ko jo drugič "izklopijo", ni naokrog nobenih napol spraženih trupel.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Drevesce ::

Upam, da bo 4. sezona res zadnja, še ta bo odveč. Razen prve sezone, mi je bilo ostalo bolj meh. Pretiravanje in nelogične stvari (štirje otroci so se brez problema šetali po Ruski bazi, pa jih nihče ni opazil, čeprav je bilo več kot očitno, da to ni mogoče).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

svecka ::

tretja sezona ne doseže 1 sezone, ampak nekaj trenutkov v 3 sezoni je EPSKIH. Kapo dol za take momente. Mi je pa 3 sezona bila dosti bolj "romantična", kot ostale.
Kapo dol za "neverending story" moment. Najbolj top moment meni v 3 sezoni.

Machete ::

Stranger Things 3: The Game
https://store.steampowered.com/app/1097...

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Nikec3 ::

Meni je tretja sezona odlična. Seveda slabša od prve, ampak precej boljša od druge. Serija se ravno prav ne jemlje resno, da je super. Aja pa Rusi so zakon. Čisti 80's klišej. :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Cunami80 ::

Najboljša scena 3. sezone:>

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cunami80 ()

PunkDude ::

Meni je bila tretja super. Četrta bo najverjetneje tudi?

ahac ::

PunkDude je izjavil:

Četrta bo najverjetneje tudi?

Bo.

Stranger Things 4 | Official Announcement
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Stranger Things 4 | From Russia with love... | Netflix

bedarija ::

pa dober kako lahko teaser vsebuje tako velik spoiler, pa kaj ni jasno tem montažerjem ki delajo traielrje in teaserje. vse za marketing briga jih fanbase

DamijanD ::

Jaz jih nikoli ne gledam, ne berem opisov...

oo7 ::

Igralec z game of thrones je tudi v trailerju.

oo7 ::

STRANGER THINGS. SEASON 4. AUGUST 21, 2021.

oo7 ::

Stranger Things 4 | Eleven, are you listening? | Netflix

bedarija ::

počasi se bo treba spet spravit vse dele gledat.

DarwiN ::

Prvi dve sezoni sta bili kul, tretja pa katastrofa do te mere, da so uničili celo serijo in močno dvomim, da jo lahko še rešijo. Sicer bom vseeno pogledal/prevrtel četrto sezono, ampak ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bedarija ::

prva sezona je bila res dobra za ljubitelje crepy serij, kar sam nisem. in ker so ugotovili da veliko ljudi gleda serijo, čeprav ne marajo grozljivk, so zato v drugi sezoni precej zmanjšali grozoto, medtem ko je treja že komedija, skoraj meji na parodijo. meni osebno je tretja sezona najbolj všeč, razumem pa da to ni več ista serija kot je bila in da žanr precej odstopa od originala, ampak meni pa ravno ta ustreza.

stevemcq_ ::

Prva sezona je bila dobra zadeva, vse ostalo pa za v pozabo. Upam da bo četrta sezona zadnja in s tem zaključek forsiranja vsega povezanega s to serijo.

Izi ::

Otroci hitro rastejo.
Prva in druga sezona sta bili še otroški, tretja je bila mladinska, v četrti bodo pa že praktično vsi igralci polnoletni. Zgodbo bodo morali prilagoditi letom, drugače bo vse skupaj zanič.

vnetidebater ::

Izi je izjavil:

Otroci hitro rastejo.
Prva in druga sezona sta bili še otroški, tretja je bila mladinska, v četrti bodo pa že praktično vsi igralci polnoletni. Zgodbo bodo morali prilagoditi letom, drugače bo vse skupaj zanič.


Se mi zdi da je osnovna tema te zgodbe takšna da jo pač težko prilagodijo odraslim vlogam. Že v tretji sezoni me je hudo živciralo da so v zgodbo začeli vsiljevati neke bolj zrele, odrasle probleme ko se otroška družba pač razgubi in oddalji.

Pač zaključijo naj epic serijo dokler je še neka "dobro zaključena celota", preden se razvodeni vse skp. Drugače bo ratalo kot Heroes, kjer je bila prva sezona noro dobra ampak zaradi ostalih epizod zdaj tudi celotne prve sezone ne morem videt :D

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Stranger Things 4 | Creel House | Netflix

oo7 ::

Stranger Things 4 | Welcome to California | Netflix

oo7 ::

Stranger Things četrta sezona bo razkosana na dva dela prvi kos 27 maj in drugi 1 julij. Peta sezona bo zadnja.

oo7 ::

Stranger Things 4 | Official Trailer | Netflix

Ganon ::

Niso rekli, da je četrta sezona zadnja? Berem, da bo to šele naslednja, peta. Ne pritožujem se. :P

bedarija ::

malo pozno ta 4 sezona prihaja. bi moral pogledat vse tri sezone spet da bi nazaj not padu, pa mi nekako ne diši. če bo res še peta bom mogoče počakal pa takrat vse na horuk pogledal

Ganon ::

Nisi edini. Tri leta razmaka je občutno preveč. Če me vprašaš, kaj točno se je dogajalo, bom v zadregi. Je ušlo iz glave.

MetalLord ::

bedarija je izjavil:

malo pozno ta 4 sezona prihaja. bi moral pogledat vse tri sezone spet da bi nazaj not padu, pa mi nekako ne diši. če bo res še peta bom mogoče počakal pa takrat vse na horuk pogledal

3 leta kasneje, ta Covid je zjebal veliko serij ter filmov, ki bi bili lahko posneti vmes.
Bo veljalo pogledati kak YT recap.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MetalLord ()

bedarija ::

vem da je covid ustavil dost produkcij ampak, to je bilo prve pol leta 2020, potem so v večini začeli nazaj. ti stranger things so pa nekaj mutili. problem pri njih je pa še da imajo "otroško" zasedbo, kjer se vsako leto pozna, ker se otroci hitro starajo. vsi filmi/serije z otroci so snemali hitro eno za drugim da ni preveč opaznih preskokov med filmi.

Groot ::

Ah vsi pozabljate: We are not in Hawkins anymore ;)

oo7 ::

Na IMDB piše 1-7 epizoda 27 maj. 1 julij pa izideta še 8 in 9 epizoda ?

Ganon ::

Drži, v dveh delih bo.

scipascapa ::

ZUNAJ :)

a_borlak ::

In, je že kdo pobingal zadevo? Ker po prvih dveh delih lahko rečem le meh ...

Okapi ::

Prvi del je bolj za ogrevanje, da se spomnimo glavnih likov.

DarwiN ::

Sej je že tretja sezona jasno pokazala v katero smer gre serija.. Prvi dve sezoni sta bili namreč dobri, tretja pa totalna katastrofa, skoraj kot neko humoristično sitcom sranje. Dvomim, da si serija lahk opomore po takšni blamaži, ker praviloma gredo stvari samo še na slabše. IMO bo četrta sezona samo za premotat na hitro.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

weasel ::

Tretja sezona je bila res slaba, četrta pa do sedaj (prvih 7 delov) presenetljivo dobra.

Nikec3 ::

DarwiN je izjavil:

Sej je že tretja sezona jasno pokazala v katero smer gre serija.. Prvi dve sezoni sta bili namreč dobri, tretja pa totalna katastrofa, skoraj kot neko humoristično sitcom sranje. Dvomim, da si serija lahk opomore po takšni blamaži, ker praviloma gredo stvari samo še na slabše. IMO bo četrta sezona samo za premotat na hitro.

Ravno obratno je. Druga sezona je bila slaba, tretja je bila dobra. Četrta za zdaj ok.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Voss ::

Za pogledat sicer je tale četrta sezona ampak vse skupaj je bolj meh. Predolge epizode, dolgi nesmiselni dialogi. Na trenutke sem že kar druge stvari začel početi med gledanjem. Določeni karakterji so v seriji samo še zato, ker morajo biti. Družba iz Calija zaenkrat sploh ni nič storila razen bežala. Tudi tole s tem ruskim zaporom je bilo že res komično vse skupaj.

Je bilo pa hudo razkritje, kdo je Vecna in kako se je pravzaprav vse skupaj sploh začelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

kow ::

Sem pogledal dve episodi 1. sezone. Gledljivo, vseeno nic posebnega. Je pa res, da ne maram prevec fantastike. Domnevam, da je ta "retro feel" glavni selling point serije. Scenarij ne more biti.

ahac ::

Stranger Things 4 | Volume 2 Trailer | Netflix
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Ravno danes pogledal zadnjo epizodo v 4 sezoni se pravi 7 epizodo. Jutri menda izide še zaključek četrte sezone.

Men je bila 4 sezona kar dobra še posebno zadnji del.

Ganon ::

Ni slaba sezona, presenetila me je dolžina epizod. :D

Ganon ::

Prav vidim, zadja epizoda je dolga 2 uri in 19 minut?!

DamijanD ::

Jp ni kratka - po ogledu sicer mislim, da bi jo malo lahko brez škode skrajšali :)

Ehm a ni bilo za ST rečeno, da je 4. sezona zadnja - ali sem zamešal z eno drugo serijo ?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija] (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1220248493 (1290) oo7
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
692212429 (4121) oo7
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021924 (1120) Likalnik
»

Lost in Space (TV serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
426176 (1543) Djuro

Več podobnih tem