» »

zvocna ne dela

zvocna ne dela

Binji ::

Nadgradil sem sistem s Cyrixa 190 na Durona 700 in plato Abit KT7/RAID. Vse dela (disk in sistem je isti) le zvocna (na ISA portu) ne spusca zvoka. Windowsi jo zaznajo in vse, ko pa hocem kaj predvajati oz. priti do nastavitev glasnosti vseskup frizne. Any advice??

VASkO ::

menjaj zvocno, mogoce ni kompatibilna. Kolega je imel tudi problem z modemom (Conexant cip) pa mu je vedno frizno, pol ga je zamenjal in so mu dali od Diamonda tudi s conexant cipom pa lepo dela. No probaj se novejse gonilnike najt. Mogoce pa bo. Kaj pa ce imas kaki IRQ konflikt?

Binji ::

Konflikta ni. Mam pa Yamaha OPL3-SAX WDM. Driverjev pa ne najdem tud ce se obesm!

R@C@ ::

Ja v nadzorni plošči, pod multimedija moraš izklopit neki, sam sem že pozabu kva...mislim da je neki podobnega kot DMA!

Binji ::

Hm.. jst ne najdem nc. Kaj pa naj bi tisto nardilo?

bostjan1s ::

Ej neki ti povem; jaz sem mel tole zvočno ker je bla pocen in yahaha:) ampak ti povem skoz je neki blo ali je vse zaštekalo al pa plav zaslon in nič skratka, kupil sem creativovo in je vse oki, res da je mal dražja pa se ti le splača 128 in tud 1024 live!;)

Binji ::

kein geld8-)
Oziroma nc kesa:(

VASkO ::

5 jurjev nimas?

Binji ::

Niti ne.. Kaj pa dobim za 5 cuku?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pinnacle PCTV + winXP velik problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
152783 (1967) oton
»

Kakšna je razlika med r9200 in r9200SE

Oddelek: Kaj kupiti
241340 (1054) frenk
»

Kateri interni modem 56K naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
7802 (742) MRtwister
»

Leadtek GF4 4200 brez velikega heatsinka?

Oddelek: Strojna oprema
151101 (869) Dr_M
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181257 (922) ||_^_||

Več podobnih tem