» »

Ali še potrebujemo vremensko napoved na TV?

1
2
»

zmaugy ::

Precej je zanimivo, ko kakšen od tistih, ki naj bi mu bila vremenska na RTV namenjena, pet minut po koncu oddaje ne ve kakšno bo vreme naslednji dan.

kuglvinkl ::

zmaugy je izjavil:

Precej je zanimivo, ko kakšen od tistih, ki naj bi mu bila vremenska na RTV namenjena, pet minut po koncu oddaje ne ve kakšno bo vreme naslednji dan.


In bo čakal na poročila ob desetih hahah :).
Your focus determines your reallity

filip007 ::

Še dobro, da se zemlja počasi vrti, drugače bi rabili vreme vsako uro.

Večinoma uporabljam: http://vreme.24ur.com
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Apofis ::

Že sam zarad vremenark ne smejo ukint vremenske...pač še mal razvedrila

Enterprise ::

Malajlo je izjavil:

Nimate pojma ...
Če Danica napove vreme, se ti vtisne v kratkoročni spomin. A ni luštno gledati?

Lovrenjak



To ni Danica, to je Katja :)

Drugače tudi jaz že par let pregledam vremensko napoved zjutraj na telefonu, pa mi še nikoli ni prišlo na misel, da je napoved na TV nepotrebna ... pač spada v sklop novic, in prav je tako. Kdor je ne želi gledati, je pač ne gleda.

Meni osebno se precej bolj bizarni zdijo prenosi športnih dogodkov po radiu ... Za vreme še najdem nekaj ljudi v glavi, za katere sem prepričan, da ga po televiziji spremljajo vsakodnevno, za šport po radiju pa ... In potem RTV namigne, da bo DAB+ omogočal tudi tematske radie, in da bi bil prvi lahko ravno športni.

Yohan del Sud ::

Itak da. :D Sem se spomnil, nekje zasledil, da topless vremenarke niso unikaten pojav tam nekje v latinski ameriki. Hiter gugling me ni razočaral. Full monty strip (varna različica) tukaj
www.strancar.com

Okapi ::

Enterprise je izjavil:

Malajlo je izjavil:

Nimate pojma ...
Če Danica napove vreme, se ti vtisne v kratkoročni spomin. A ni luštno gledati?

Lovrenjak



To ni Danica, to je Katja :)

Drugače tudi jaz že par let pregledam vremensko napoved zjutraj na telefonu, pa mi še nikoli ni prišlo na misel, da je napoved na TV nepotrebna ... pač spada v sklop novic, in prav je tako. Kdor je ne želi gledati, je pač ne gleda.

Meni osebno se precej bolj bizarni zdijo prenosi športnih dogodkov po radiu ... Za vreme še najdem nekaj ljudi v glavi, za katere sem prepričan, da ga po televiziji spremljajo vsakodnevno, za šport po radiju pa ... In potem RTV namigne, da bo DAB+ omogočal tudi tematske radie, in da bi bil prvi lahko ravno športni.

Očitno nisi še nikoli spremljal športnega prenosa v avtu, med vožnjo.

poweroff ::

Hmm, a ne obstaja celo nek standard za vremenske podatke? ARSO bi se lahko registriral kot vir, in bi dobili natančne lokalne vremenske napovedi.

Saj po moje se bo to slej ko prej zgodilo.
sudo poweroff

kuglvinkl ::

Vremenski podatki so najbolj tipičen primer ponovne uporabe informacij javnega značaja, eden redkih sicer, kjer stoji zadaj industrija (ne pri nas, da ne bo kdo iskal oštarije, kjer se zbirajo vremenarji).
Your focus determines your reallity

Matako ::

Looooooka je izjavil:

Zadnjič je bilo tukaj objavljeno, da se starejši prej navadijo na novitete in da je mladina kar se tega tiče precej bolj nesposobna.


Vsi starejši so v osemdesetih programirali videorekorderje in furali MSDOS.

Junci ne bi vedeli kje začeti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Weather Pro HD. Super zadeva.

Okapi je izjavil:

Butasto vprašanje. Saj tudi novice izvemo sproti, na telefonu, zakaj so poročila na tv? In zakaj še tiskajo časopise (in knjige)?


Časopisi (papirnati) so ravno tako dinozavri. V bistvu še hujši in bolj zaostali.


Trenutno se sicer zdi, da so vcasih casopise dejansko brali, sedaj pa ljudje samo naslove on-line clankov berejo. Pa se te dostikrat povrsno.

petrusko ::

Matako je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Zadnjič je bilo tukaj objavljeno, da se starejši prej navadijo na novitete in da je mladina kar se tega tiče precej bolj nesposobna.


Vsi starejši so v osemdesetih programirali videorekorderje in furali MSDOS.

Junci ne bi vedeli kje začeti.


Top reply!!!!>:D

Malajlo ::

Pa da te vidim uro na VCR nastavit! Kje šele snemati določen program ob določeni uri toliko in toliko minut (in RTV LJ je vedno zamujala vsaj 15 minzt). Uh ...

stara mama ::

Js gledam samo še mehiško vreme, čeprav so temperature nekoliko višje, kot pa ko grem iz bajte.. nevem zakaj :8)

Zgodovina sprememb…

GizmoX ::

Na hitro pogledam pro-vreme.net meteogram, da dobim občutek o vremenu:

pro-vreme.net meteogram

Gledam sicer samo:
- oblačnost: ali bo sonce?
- temperatura: kakšna oblačila + obutev?
- padavine: dežnik? grem s kolesom? bo sneg za kidat?

Mi je pa zadnje čase zelo všeč forecast.io:

forecast.io

Enostavnost, preglednost (oblačnost, temperatura, padavine na veliko bolj enostaven način).

Problem je le v tem, da pro-vreme pravi, da bo deževalo, forecast.io pa pravi, da ne bo.:|
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GizmoX ()

noraguta ::

Okapi je izjavil:

Butasto vprašanje. Saj tudi novice izvemo sproti, na telefonu, zakaj so poročila na tv? In zakaj še tiskajo časopise (in knjige)?

od kar so prišli pametni telefoni je itak brezveze brati knjige. saj imaš povzetek dva klika stran v petih stavkih.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

McMallar ::

Mogoce bi pa ARSO lahko imel svoj app? V Svici ga imajo in moram reci, da dela zelo dobro. Nekje do dva dni naprej kar tocno zadanejo celo kolicino/intenziteto padavin glede na uro. Tako lahko precej tocno ugotovim, ali bom drug dan rabil deznik na poti na kosilo....
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Rias Gremory ::

Naj še ostane nekaj časa. Moja babi zvesto gleda vreme na RTV-ju, sam pa preverim napoved in radarsko sliko na ARSO strani, ker mi najbolj odgovarja. Na telefonu pa uporabljam prednaloženo "Vreme MSN" in v primerjavi z ARSO-m fali pri temperaturi za 1°C.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

SuperVeloce ::

zmaugy je izjavil:

blackbfm je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ne vem kdo to žalost ob vsej tehnologiji in instant novicah z vsega sveta še gleda.



maš ljudi ki jim ni do drkanja telefonov/računalnikov nonstop, potem maš pa še ljudi ki pač ne morejo ali pa težko uporabljajo take naprave


Ko voli, nek si izvoli to plačati iz lastnega žepa, ne vem zakaj moramo vsi plačevati za to sranje.

A. Smith je izjavil:

Strinjam se s komentarji, ki pravijo, da bo TV napoved zatonila skupaj s televizijo kot tako. Z manjšanjem števila pripadnikov starejših generacij se bo tudi delež televizije kot medija (in s tem TV napovedi) vztrajno manjšal.

A kdo na tem forumu še gleda dnevnik? Jaz vse, kar me zanima, izvem na spletnih portalih.

Dnevnika ne gledam nikoli. Vse novice izvem na portalih - tujih in domačih. Med vožnjo ne poslušam radia, vedno zgolj glasbo, ki jo imam s sabo.
Zame je RTV čisto metanje denarja stran.

zakaj bi plačeval katerikoli davek, ki je namenjen splošni populacini? zakaj moram odvajati več od plače? zakaj nimam polne olajšave? zakaj plačujem višje davke za javno šolstvo, čeprav ga ne koristim (in so že starši verjetno vplačali za 10 otrok, ne samo za mene)? zakaj plačujem opasan % zpiz-u, če penzije ne bom imel in v družini ni invalidov? zakaj plačujem zdravstvo, če sem popolnoma zdrav, okoli mene pa pijanci, debeluhi, kadilci, norci...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

BigWhale ::

Koliko so pa 'vremenske napovedi' nekih takih servisov tocne? A pri izracunu teh napovedi upostevajo vse lokalne posebnosti, ki jih poznajo nasi meteorologi? Tko mal bolj laicno pogledano na vse skupaj, bi rekel, da lahko nasi meteorologi bolj natancno napovedo vreme v Spodnjem Dupleku, kot katerakoli druga avtomatska vremenska postaja.

artplant ::

V vremenske napovedi po naši reliefni državici, kjer ima Slovenj Gradec drugaćno vreme od Velenja in ta drugačno kot je v Celju (pa smo 10 km zračne linije narazen) bo glede vremena vedno težko karkoli napovedovati, če pa vam kaj pomeni grafična predstavitev vremenskih procesov je pa po moje neprekosljiva www.windyty.com ...

Okapi ::

BigWhale je izjavil:

Koliko so pa 'vremenske napovedi' nekih takih servisov tocne? A pri izracunu teh napovedi upostevajo vse lokalne posebnosti, ki jih poznajo nasi meteorologi? Tko mal bolj laicno pogledano na vse skupaj, bi rekel, da lahko nasi meteorologi bolj natancno napovedo vreme v Spodnjem Dupleku, kot katerakoli druga avtomatska vremenska postaja.
Najbolj natančna krajevna napoved;)

Arctander ::

Na telefonu imam WeatherPro od Meteogroup (plačljivo verzijo) in moram reči, da so kar točni, tudi glede hour-by-hour padavinske napovedi. To velja za do 2 dni vnaprej. Kar je več, je itak loterija. Sicer lahko približno računaš na to, ali bo sonce, ali dež, ne moreš pa se zanašati na točne napovedi ploh, neviht, itd.

Vitamin-B ::

WTF??!??!?
Vremenska napoved je povsem primerljiva vsebina ostalim zabavno/sprostitvenim vsebinam (nekaterim / obcasno pa celo koristi informacija).
Ce pa je vprasanje a 'potrebujemo' za kaj uporabnega... mislim kaj od trenutnega TV programa sploh 'potrbujemo', kaj ima toliko vec dodane vrednosti od npr. vremena?!?
...ce vremeneska napoved ni dovolj vredu za na TV, pol boljse, da se TV vrze cez okno, pa se posveti lastni zivljenjski poti.

zmaugy ::

SuperVeloce je izjavil:

zmaugy je izjavil:

blackbfm je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ne vem kdo to žalost ob vsej tehnologiji in instant novicah z vsega sveta še gleda.



maš ljudi ki jim ni do drkanja telefonov/računalnikov nonstop, potem maš pa še ljudi ki pač ne morejo ali pa težko uporabljajo take naprave


Ko voli, nek si izvoli to plačati iz lastnega žepa, ne vem zakaj moramo vsi plačevati za to sranje.

A. Smith je izjavil:

Strinjam se s komentarji, ki pravijo, da bo TV napoved zatonila skupaj s televizijo kot tako. Z manjšanjem števila pripadnikov starejših generacij se bo tudi delež televizije kot medija (in s tem TV napovedi) vztrajno manjšal.

A kdo na tem forumu še gleda dnevnik? Jaz vse, kar me zanima, izvem na spletnih portalih.

Dnevnika ne gledam nikoli. Vse novice izvem na portalih - tujih in domačih. Med vožnjo ne poslušam radia, vedno zgolj glasbo, ki jo imam s sabo.
Zame je RTV čisto metanje denarja stran.

zakaj bi plačeval katerikoli davek, ki je namenjen splošni populacini? zakaj moram odvajati več od plače? zakaj nimam polne olajšave? zakaj plačujem višje davke za javno šolstvo, čeprav ga ne koristim (in so že starši verjetno vplačali za 10 otrok, ne samo za mene)? zakaj plačujem opasan % zpiz-u, če penzije ne bom imel in v družini ni invalidov? zakaj plačujem zdravstvo, če sem popolnoma zdrav, okoli mene pa pijanci, debeluhi, kadilci, norci...


NI primerljivo. To da modeli na RTV kao nekaj delajo, kar bogvedi koga še sploh zanima, ni primerljivo z javnim zdravstvom, šolstvom itd. Razen po tem, da vsi to financiramo.

Furbo ::

Unknown_001 je izjavil:

Najbolj potem da ukinemo radio, najbolj da ukinemo televizijo, najbolj da vse zrinemo na jeben internet in smo potem odvisni od njega. Seveda mestjanarji itak ne vidijo problema ker njim bi pač tako čist ustrezalo (ker ta sistem pr njih lahko funkcionira) in ostalo tak ni potrebno... lepo da se misli samo na svojo sebično rit, ostali naj se pa jebejo. Napoved naj bo po televiziji, če se pa vam televizija ne zdi potrebna, je verjetno itak nimate v doma tako da kaj vas kurca sploh moti?

Hepani jedni. Boli vas kurac za druge.

Jaz nisem v mestu, imam za en kurc internet, ampak RTV se lahko jutri pogrezne v zemljo, pa ne bom opazil.

Oziroma me tudi motila ne bi, če mi ne bi trgali iz računa ti krvosesi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

zmaugy ::

BigWhale je izjavil:

Koliko so pa 'vremenske napovedi' nekih takih servisov tocne? A pri izracunu teh napovedi upostevajo vse lokalne posebnosti, ki jih poznajo nasi meteorologi? Tko mal bolj laicno pogledano na vse skupaj, bi rekel, da lahko nasi meteorologi bolj natancno napovedo vreme v Spodnjem Dupleku, kot katerakoli druga avtomatska vremenska postaja.

Na mojem appu ponavadi kar štimajo stvari. Za moje potrebe povsem zadovoljivo, klasične vremenske napovedi nisem gledal/poslušal že nekaj let.

PS: Se pa še spomnim pompozne najave snega za naslednje jutro na RTV (s posnetki od prej in opombo da tako bo jutri zjutraj) nekaj let nazaj, naslednje jutro pa nič. Preveč hrupa za...

Arctander je izjavil:

Na telefonu imam WeatherPro od Meteogroup (plačljivo verzijo) in moram reči, da so kar točni, tudi glede hour-by-hour padavinske napovedi. To velja za do 2 dni vnaprej. Kar je več, je itak loterija. Sicer lahko približno računaš na to, ali bo sonce, ali dež, ne moreš pa se zanašati na točne napovedi ploh, neviht, itd.


To imam tudi sam in sem zelo zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SuperVeloce ::

zmaugy je izjavil:

...
NI primerljivo. To da modeli na RTV kao nekaj delajo, kar bogvedi koga še sploh zanima, ni primerljivo z javnim zdravstvom, šolstvom itd. Razen po tem, da vsi to financiramo.

Seveda ni primerljivo. Ampak, vsakdo ima nekaj, kar po svojem mnenju ne rabi plačevati ali pa preplača v svoji delovni dobi za toliko, da bi se mu lahko z dividendami vračalo. Jebiga, tudi za (relativno) objektivno televizijo, šport in kulturo pač plačamo, pa če nam paše ali pa ne. Če se pa reže, se pa naj povsod. Pa se kamot lahko gremo USA style, nizki davki vsepovsod, potem pa jokcanje, ker niso priviligirani 1%. Pa ne pravim, da je denar v tej malhi (kot vse luknje brez dna) dobro in učinkovito zapravljen... vsekakor ne.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Nista samo dve skrajnosti. Lepo si povedal tudi sam, da ni primerljivo. Zahtevati, da naj se poleg RTV ukine tudi javno zdravstvo in šolstvo, je čisti nesmisel in kaže na to, da nisi ravno objektiven.

SuperVeloce ::

Jaz seveda tega ne zahtevam, če nebi ti tako selektivno bral... Lahko pa to nekdo zahteva, ki iz svoje plače vrže več denarja za socialno državo, kot znaša povprečna slovenska bruto plača, medtem si pa mora sam doplačevati praktično na vsakem koraku, če želi dobiti normalno storitev. Tebi in meni se zdi RTV nesmisel/nekoriščen, ampak nekomu drugemu pač ne. Je pa res, da bi lahko budget za rtv črpali iz drugih sredstev, ne direktne obremenitve s položnico državljanu. Lahko pa organizirama protest ob naslednji Emi/evroviziji, če želiš ;) i'm in.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Ales ::

zmaugy je izjavil:

Nista samo dve skrajnosti. Lepo si povedal tudi sam, da ni primerljivo. Zahtevati, da naj se poleg RTV ukine tudi javno zdravstvo in šolstvo, je čisti nesmisel in kaže na to, da nisi ravno objektiven.

Ali pa se mogoče ti ne zavedaš kako pomemben je kar se da neodvisen vir informacij, ki ga ne financirajo posamezni lobiji. RTV je daleč od idealnega, ampak nasploh obstoj nacionalnih medijskih servisov je ključnega značaja za družbo. Če imaš konkretne predloge, kako na drug način priti do učinkovitejšega in kvalitetnejšega neodvisnega vira informacij in nasploh medijskih vsebin, kot je nacionalni medijski servis, ki ga financirajo direktno prebivalci in ne proračun, kar na plano s predlogom. Je pa to najbrž za neko drugo temo, ne za tole.

next3steps ::

Jaz uporabljam zelo zanesljivo metodo za ugotavljanje vremena v prihodnosti. Enostavno predvidevam, da v primeru, da je danes sončno, bo tudi jutri sončno. Če se zmotim, napoved spremenim in ostane enaka za naslednje dni dokler se spet ne zmotim.
Uspešnost je kar visoka.

zmaugy ::

Ales je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Nista samo dve skrajnosti. Lepo si povedal tudi sam, da ni primerljivo. Zahtevati, da naj se poleg RTV ukine tudi javno zdravstvo in šolstvo, je čisti nesmisel in kaže na to, da nisi ravno objektiven.

Ali pa se mogoče ti ne zavedaš kako pomemben je kar se da neodvisen vir informacij, ki ga ne financirajo posamezni lobiji. RTV je daleč od idealnega, ampak nasploh obstoj nacionalnih medijskih servisov je ključnega značaja za družbo. Če imaš konkretne predloge, kako na drug način priti do učinkovitejšega in kvalitetnejšega neodvisnega vira informacij in nasploh medijskih vsebin, kot je nacionalni medijski servis, ki ga financirajo direktno prebivalci in ne proračun, kar na plano s predlogom. Je pa to najbrž za neko drugo temo, ne za tole.


Medij, ki ga nihče ne gleda in se financira iz obveznega prispevka državljanov, je sam sebi namen in služi zgolj zaposlenim na tem mediju.
Naj uvedejo naročnino in predvajajo kodiranega in potem jih bo plačal tisti, ki jih bo hotel gledati. V čem je tukaj problem?
Ampak saj vem, pri nas bodo verjetno prej razmišljali o uvedbi kamer v dnevnih sobah in obveznem gledanju RTV programa.

SuperVeloce ::

Medij, ki ga nihče ne gleda

Kako ga nihče ne gleda? Po kateri statistiki si to povzel? Glede na tvojo širšo družino in znance?
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

zmaugy ::

Med ljudmi moje generacije, ki jih poznam, jih zelo malo spremlja RTV. Verjetno je mlajših takšnih še manj. To je dinozaver in njegovo vzdrževanje je neracionalno in nesmiselno.

Ampak če se motim in ljudje to množično spremljajo, potem ni problem uvesti kodiranje in dati ljudem možnost, da za to ne plačujejo, če jih ne zanima, ane? Ljudje bodo zagotovo prepoznali kvaliteto in plačevali še naprej, čeprav ne bo več obvezno, ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Dr_M ::

Brez skrbi, nacionalke bodo znami se vsaj kaksno generacijo, mogoce celo dve.
Premocni lobiji, da bi jih lahko vsak mlecnozobec odjebal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zmaugy ::

Dr_M je izjavil:

Brez skrbi, nacionalke bodo znami se vsaj kaksno generacijo, mogoce celo dve.
Premocni lobiji, da bi jih lahko vsak mlecnozobec odjebal.


A vidiš, še naziv je politično nekorekten. To bi morali skenslat na hitro.

BorutK-73 ::

stara mama je izjavil:

Js gledam samo še mehiško vreme, čeprav so temperature nekoliko višje, kot pa ko grem iz bajte.. nevem zakaj :8)


+1
Sem hotel postat pa si me prehitel. Njegov odziv je pa epic:)).

BigWhale ::

zmaugy je izjavil:

Na mojem appu ponavadi kar štimajo stvari. Za moje potrebe povsem zadovoljivo, klasične vremenske napovedi nisem gledal/poslušal že nekaj let.


Men recimo zdej kaze oblacno. V resnici pa sije sonce in pada dez. Oboje. ;>

Jaz dokaj redno gledam napoved na meteo.si, kjer je objavljena napoved v besedi. Moram priznat, da tist prej preberem in dobim okvirno sliko, kot pa da tapkam po telefonu in ugibam kaj pomeni UI trenutno popularne vremenske aplikacije. V resnici se nisem nasel ene, ki bi bila dovolj prijazna.

zmaugy ::

Weather Pro HD ki ga sam uporabljam, se mi zdi zelo praktičen, lahko v naprej pogledam za vreme na lokaciji kamor se odpravljam ali o kateri razmišljam za dopust, pokaže za posamezni dan po urah kakšno bo vreme itd. Plačal enkrat in od takrat uporabljam.

Jst ::

In razne turistične agencije plačajo tem "vremenskim" stranem/aplikacijam, da kažejo lepo vreme, kadar je veliko povpraševanja na neki eksotični/dragi lokaciji. Baje je bil prispevek na to temo na 24ur, a sam sem bral članek drugje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

zmaugy ::

kredibilen link?

stara mama ::

Jst je izjavil:

In razne turistične agencije plačajo tem "vremenskim" stranem/aplikacijam, da kažejo lepo vreme, kadar je veliko povpraševanja na neki eksotični/dragi lokaciji. Baje je bil prispevek na to temo na 24ur, a sam sem bral članek drugje.

Tako kot smučišča, ki dejansko količino snega množijo vsaj x2.
Sj ne, da živim blizu enega.

Sam recimo v egiptu jim pa menda ni treba glumit sončnega vremena, a :)

Zgodovina sprememb…

Markoff ::

Če že gledam vremensko napoved, jo gledam na Planet TV. Ona frajla je njami! Itak pa moram po oddaji vedno pogledat na net ali pa telefon, kakšno bo jutri vreme...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali še potrebujemo vremensko napoved na TV? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
9324821 (19886) Markoff
»

Kabelska televizija ideje

Oddelek: Zvok in slika
7929 (741) cordoba
»

Napovedovanje vremena

Oddelek: Loža
4710144 (6988) NoSee
»

Nov Dnevnik na TV Slovenija !

Oddelek: Loža
282459 (1753) Gre^gor
»

Napovedljivost vremena

Oddelek: Znanost in tehnologija
242897 (2492) Thomas

Več podobnih tem