» »

Narocilo iz kitajske.

Narocilo iz kitajske.

Pesimist ::

Trenutni podatki za paket so.

 paket

paket



Kdo ga zadržuje? Kitajska ali ze Slovenija? Sej neglede da spodaj pise slovenija nisem preprican da to pomeni da se tudi nahaja ze pri nas? Gre za navadno free pošto za neko tehnicno napravo v vrednosti preko 50€

Tesko verjamem da bi iz kitajske prispelo tako hitro, potem ti pa slovenci zadrzujejo po mesec dni?

Ceprav je tako izgledalo tudi pri enem ovitku za 5$, sledec po ebay trekingu, da se je v sloveniji nahajal zelo hitro, nasi bi ga pa nej zadrzevali tako dolgo. Mogoce ga je vsak postar mogo sprobat po 1 tedn. :D
  • spremenilo: Pesimist ()

Klemen86 ::

Uporabi tracking storitev slovenske pošte. Načeloma bi to moralo biti že pri nas.

Pesimist ::

in kako naj to v sloveniji sledim? z isto stevilko ki je na tem singapuru?

Klemen86 ::

Tako je. Singapurci so hitri, isto Švedi...dober teden ali dva, pa imaš s Kitajske. China post je pa druga zgodba :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemen86 ()

Pesimist ::

ok hvala najsel. Pise da je v ljublani v carinskem potopku. Torej so kitajci poslali izredno hitro. Nasi bojo pa 1 mesec drkali? ali to jaz prav razumem?

Klemen86 ::

Zakaj en mesec? V dnevu ali dveh bi moral imeti že obvestilo o carinskem postopku. Lahko pa že sam samoiniciativno poskusiš na https://carinska.posta.si/ vnesti podatke in pohitriti zadevo. Vnos je omogočen takoj, ko opravijo postopek in že prej, ko po pošti dobiš njihovo obvestilo.

zee ::

Kreh.

Kitajska != Singapur ;(

V splosnem pa drzi, kar je napisal uporabnik Klemen86. Tvoj paket zadrzujejo slovenski cariniki.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Pesimist ::

:D ok bom probal kaj se da, ce mir ata pred dopustom torek.

Klemen86 ::

Govorimo o pošti...Singapur post vs. China post. Roba v obeh primerih pride s Kitajske.

Pesimist ::

zee je izjavil:

Kreh.

Kitajska != Singapur ;(

V splosnem pa drzi, kar je napisal uporabnik Klemen86. Tvoj paket zadrzujejo slovenski cariniki.



No. Jaz sem narocil na ebayu, item location Hong Kong. Kitajc pac singapur post uporabo kot bi jaz DHL ce bi v tujino posiljo.

Zankerat nemorem nic pospesevat. Moram pocakati da zakljucijo postopek ki pa ze traja nekaj dni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501559451 (4208) hotig
»

DealExtreme - poceni gadgeti (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2052317282 (62367) Karen
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529765 (23792) darkolord
»

Pošiljanje vrednih stvari po pošti v tujino

Oddelek: Loža
3610751 (10100) lexios

Več podobnih tem