» »

Shadow Tactics: Blades of the Shogun (aka ZOMG! koncno novi Commandosi!)

Shadow Tactics: Blades of the Shogun (aka ZOMG! koncno novi Commandosi!)

sesobebo ::

se pomni kdo Commandosov -- najboljse realno-casovne strategije (ali pa mogoce bolj realno-casovne uganke), kjer si se s pescico psihopatov puzal po travi in grmadil stotine nacisticnih trupel v najbolj skrite koticke, zato da si za finale lahko razstrelil se za nekaj miljard nemskih mark logistike, in tako lastnonozno zmagal ww2?

a ne bi bilo cist najbollj hudo, ce bi se kdo po 15 letih spet spravil izdelat kaksen podoben spil?


PA SAJ SO SE GA!

Shadow Tactics: Blades of the Shogun
se dogaja v srednjeveski Japonski
upravljas 5 razlicnih specializiranih morilcev
izide enkrat proti koncu leta (steam page pravi 6. decembra)
izide na konzolah, windowsih, macu in linuxih




tl;dr:
Commandos + ninjas == GOTY

BivšiUser2 ::

Jo že kdo igra?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

sesobebo ::

vceraj sem jo uspel samo nalozit, tako da danes, ko pridem domov.
sem pa preigral demo, in je zadeva precej verodostojen naslednjik commandosov.

djabi ::

A bi deloval na intelovi integriranki (HD530)?

BivšiUser2 ::

moglo bi iti, glede na to, da lahko špilaš GTA V na medium :D. Igra je kul, vendar contorller obvezno. By the way, na steamu imam še Commandose, ki bi jih rad ob priložnosti obrnu (najdlje prišel v 2ki - na nek otok), pa me zanima če obstaja kakšen mod, ki podpira tudi kontroler? Z miško & tipkovnico je igra skoraj neigriva.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

opeter ::

BivšiUser2 je izjavil:

moglo bi iti, glede na to, da lahko špilaš GTA V na medium :D. Igra je kul, vendar contorller obvezno. By the way, na steamu imam še Commandose, ki bi jih rad ob priložnosti obrnu (najdlje prišel v 2ki - na nek otok), pa me zanima če obstaja kakšen mod, ki podpira tudi kontroler? Z miško & tipkovnico je igra skoraj neigriva.


Kako, prosim? Te igre so bile delane za miško in tipkovnico.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

sesobebo ::

djabi je izjavil:

A bi deloval na intelovi integriranki (HD530)?

glede na to, da meni dela na 6 let stari 5850HD popolnoma gladko na najvisjih nastavitvah, mislim, da ne bi smel imeti problemov. lahko pa probas najprej demo.


BivšiUser2 je izjavil:

... Igra je kul, vendar contorller obvezno. By the way, na steamu imam še Commandose, ki bi jih rad ob priložnosti obrnu (najdlje prišel v 2ki - na nek otok), pa me zanima če obstaja kakšen mod, ki podpira tudi kontroler? Z miško & tipkovnico je igra skoraj neigriva.

vmesnik od shadow tactics je res malce lesen (komu, dafuq, se je zdelo prakticno, da je treba za skoraj vsako najbolj uporabljano stvar drzati tipko ctrl?! -- aja, najbrz apple userju...), toda daaaaalec od tega, da bi bila igra neigralan.
commandos 2 pa -- kot je rekel opeter -- imajo vmesnik popolnoma prilagojen tipkovnici in miski (vse shortcute imas direktno pod prsti okrog WASD obmocja, inventory management dela na drag&drop, vedno zelo prakticne camera controlse mas pa na funkcijskih tipkah/num-padu -- se ne spomnim tocno) in si sploh ne predstavljam, kako bi lahko bil tu kontroler bolj primeren.

BivšiUser2 ::

opeter je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

moglo bi iti, glede na to, da lahko špilaš GTA V na medium :D. Igra je kul, vendar contorller obvezno. By the way, na steamu imam še Commandose, ki bi jih rad ob priložnosti obrnu (najdlje prišel v 2ki - na nek otok), pa me zanima če obstaja kakšen mod, ki podpira tudi kontroler? Z miško & tipkovnico je igra skoraj neigriva.


Kako, prosim? Te igre so bile delane za miško in tipkovnico.

Nwm no,sem špilal 2ko, tako na PS2 kot na PCju, pa se mi igralnost na plejki 2 bolj vidi, nasploh se mi igre na tipkovnici zdijo neigralne, ko imaš za vse posebej tipko pa še tak daleč so.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

opeter ::

BivšiUser2 je izjavil:

Nwm no,sem špilal 2ko, tako na PS2 kot na PCju, pa se mi igralnost na plejki 2 bolj vidi, nasploh se mi igre na tipkovnici zdijo neigralne, ko imaš za vse posebej tipko pa še tak daleč so.


Uh, pol je boljše zate, da ne poskusiš kakšno simulacijo :D

Glej navodila za igro B-17 Flying Fortress


+ še Joystick je potreben.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ghenghiz ::

JFC this game is FUN!

sesobebo je izjavil:

tl;dr:
Commandos + ninjas == GOTY

QFT

PH03N1X ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Commandos 2

Oddelek: Igre
355243 (539) OutOfTheBox
»

Konzole vs. PC - Od začetka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14234387 (9903) dolenc
»

Steam - Controller (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20329397 (14228) Mare3
»

Must play SP igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
608798 (7295) branc
»

PlayStation 4 že v razvoju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7622158 (19796) St235

Več podobnih tem