» »

Kaj početi?

Kaj početi?

A120 ::

Zgodilo se je pač, kakor se je in zaradi lenobe pavziram. Program imam definitivno namen nadaljevati. Izpite ki so mi ostali bom dokončal pozimi. Status sem si uredil. Zdaj pa me zanima je kakšna ideja kaj naj čez leto počnem? Z sportom se ze zdaj veliko ukvarjam, ampak jas sem clovek, ki se nezna zamotiti sam saj sem navajen da sem vedno bil nekje s prijatelji (na kavah, tekmah, zunaj po klubih,...). Za kakšnih 6 mesecv bom nekaj delal, ampak vseeno, kaj početi v prostem času glede na to, da je velika večina prijateljev med tednov na studiju v ljubljani? Se posebej pa kaj početi pomladi, ko se bodo ucili za izpite, jaz pa delati ravno namena več nimam (dohodnina in podobno). na misel mi je prišlo, da bi šel malo po evropi ali aziji ampak imam nekako pomisleke iti sam. če je imel kdo podobno izkušnjo in se je uspešno zamotil bi bil vesel predlogov :D
  • spremenil: A120 ()

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Isotropic ::

2x na dan v fitnes
to je en moj sosolc delal ko je bil v zaporu

pa bf1

A120 ::

igrice me ne zanimajo razen kaksen druzaben vecer ob fifi ali cem podobnem

BigWhale ::

Predlagam, da obnovis slovnico in pravopis.

paraboŁa ::

Loti se kakega inštrumenta, delaj na sebi (razne self-help knjige), nauči se česa novega - s pomočjo interneta to ni nikakršen problem. Najdi si kak nov hobi. Mislim kakšna vprašanja, stvari za početi imaš milijon :)

A120 ::

Instrument ze znam dokaj dobro igrati ampak me ne veseli več ravno preveč in že kakšno leto (po več kot 10 letih aktivnega igranja) stoji. Najvecji problem mi je kaj poceti SAM. Pač do zdaj nikoli v življnju nisem bil sam, ali pa sem hitro (na novih krajih) spoznal nove ljudi. Doma v mestu pa ni ravno več dosti nepoznanih (vsaj na videz) ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A120 ()

Machete ::

Pa ravno 'self-help', ki so največja potrata časa. Bolje da bere kuharske recepte. :]
Sicer pa res, beri knjige, če ne boš gejmal. 'Načitan' boš vreden več. Pa še športaj zraven in to je to. Ostalo pa sex, drugs & r'n'r
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Miki N ::

Predlagam ti internetno flirtanje! Samo ne glej sosednje teme, ni nobenega koristnega nasveta tam.

Heavy ::

Kupiš star RX7 in ga renoviraš. V klub ljubiteljev se včlaniš pa bo takoj klapa ;)

Lahko se med ribiče vpišeš, strelska društva... tam se vedno najde ok druščina. Ali pa si najdeš punco, partnerja za aktivnosti. Mogoče prostovoljno delo...
#TeamFelix

paraboŁa ::

Machete je izjavil:

Pa ravno 'self-help', ki so največja potrata časa. Bolje da bere kuharske recepte. :]
Sicer pa res, beri knjige, če ne boš gejmal. 'Načitan' boš vreden več. Pa še športaj zraven in to je to. Ostalo pa sex, drugs & r'n'r

S tem se ne strinjam, saj si lahko precej razširiš obzorja in dobiš vpogled vase ter na splošno kako ljudje funkcioniramo. Je pa v teh zvrsteh čtiva res največ bullshita in balasta in malce težje dobiš nekaj, kar je vredno branja.

Cruz ::

Poskusi iti na počitnice sam. Boš videl, da je čisto kul iti sam nekam. Večina ljudi je takih, da ne morejo biti sami s sabo, kot ti trenutno. V življenju boš veliko sam, nauči se uživati pri tem. Pa kakšne knjige beri, filme, loti se kakšnih nedokončanih projektov..
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

tlozej ::

Na faksu se dogovori, da poslušaš in opraviš nekaj izpitov v naprej za naslednji letnik. Tako boš imel letos dovolj časa, pa tudi drugo leto boš precej razbremenjen.
Sicer ne vem kateri faks in kakšna so dandanes pravila, pred leti na FS se je to brez problema (uradno) dogovorilo.

LP

cebelar123 ::

Mastrubacija poskusi podreti svetovni rekord.

harmony ::

Jaz bi sel potovati. Mogoce celo s kolesom. Spet odvisno kok imas kesa. Vsekakor bi se odpravil nekam stran.

Jaz menim, da vsem nam to manjka. Nekam popolnoma stran od interneta, od ljudi...okej pri tebi je drugacen problem, ti bi rad med ljudi sel...ampak, na potovanjih jih lahko tudi veliko spoznas.

loveJDM ::

Heavy je izjavil:

Kupiš star RX7 in ga renoviraš. V klub ljubiteljev se včlaniš pa bo takoj klapa ;)

Lahko se med ribiče vpišeš, strelska društva... tam se vedno najde ok druščina. Ali pa si najdeš punco, partnerja za aktivnosti. Mogoče prostovoljno delo...



Sem mu želel predlagat nekaj podobnega,sicer ne RX7 ker kot vidiš nima ravno vsak mesec 2k€ prihodka,ampak nekaj podobnega,samo sem potem videl da je napisal zgoraj da je v mestu doma,tako da odpade.

Lej,šiht si najdi preko študenta,fitnes,na igrišče pojdi,ziher je kaka ekipa tam...Torek,sreda maš tak ligo prvakov,četrtek euro liga,čez vikend si pa tak zunaj si rekel :)

Tenis začni gledat,noro dober šport ko začneš dejansko gledat,prej tudi meni ni bil nekaj,pa čez teden se igra.

djabi ::

Vpišeš se v kakšno društvo ali več njih ... npr. gasilci so vedno veseli pomoči.

Če imaš status študent, bi lahko šel kaj delat ...

Izaso ::

Pejt delat, potovat, vpiši se v društvo/klub v športu, ki si ga vedno hotel igrati (baseball, ameriški nogomet, balinanje, karkoli...) in uživaj življenje.

hojnikb ::

inštaliraj linux. bo hitro minil čas >:D
#brezpodpisa

janezvalva ::

pojdi nekam daleč pa bodi tam da ne boš delal tukaj kravala pa gneče med pavziranjem

tardusm ::

hojnikb je izjavil:

inštaliraj linux. bo hitro minil čas >:D

Uči se na splošno kaj "koristnega".
1. Linux je kul, kaliliux - še bolj hec.
2. Knjižna slovenščina, kreativno pisanje .
3. Tuji jeziki - po svoji presoji (angleščina, srbščina!! , nemščina, ruščina, kitajščina...). Za vsak normalen job moraš znati pisati in govoriti (vsaj) angleško (tukaj mislim zares; ne na nivoju kakega Trumpa ali z akcentom ruskega ali slovenskega tajkuna ). Zabavaj se. Tar.

tikitoki ::

Potovanje se slisi super! Brez dvoma ti ne bo zal. Lahko pa pridobivas izkusnje, ki ti bodo koristile pri zaposlitvi.

stara mama ::

Najd si zaposlitev pa babo.
Boš pozabu, kaj je to dolgčas!

Aston_11 ::

A120 je izjavil:

Najvecji problem mi je kaj poceti SAM.
20.000 milj z biciklom v času enega leta. Če ti manjka motivacija, potem pač čakaj, da čas opravi svoje.

737 ::

Pojdi na tečaj meditacije in jo dnevno prakticiraj. Dobil boš za nekaj življenj idej, kaj početi.

mikojan ::

Ce bi prihajal domov z joba ob 18. uri kaj bi si zelel pocet? Lahko treniras tudi vec reci hkrati, ne samo eno.

holabaluza ::

OP, odpri si pir pa poisci en dober pr0n za zacetek. Kasneje pa se ena halo katra dostava. In je dan popoln :)

Zgodovina sprememb…

tech1 ::

op je očitno res zgubljen

Alien123 ::

Na tvojem mestu bi šel babe šmekat.. oh ta samski stan

jype ::

https://www.etsy.com/listing/235965099/...

Da vam ne bo dolgčas, ko pavzirate.

Snowflake2 ::

kot so ti že predhodniki povedal rabiš
sexual healing
P.S. Admini malo zbrišite te troll poste, pa začnimo znova z bolj resno razpravo kaj početi. Rabili bi bolj psihološko razčistit, kaj početi ker bo folku vedno nove teme odpiral. Imam identičen problem.

MasterTade ::

Ti maš problem kaj početi jaz pa imam toliko idej ampak premalo časa da bi sprobal vse..

Lahko se učiš kak tuj jezik ali kaj drugega kar te zanima
Ukvarjaj se s hobiji, lahko se včlaniš v kako športno društvo
Preberi kakšno knjigo
Lahko greš v tujino, lahko pa greš tudi malo po Sloveniji, je precej več za videt pri nas kakor si mislimo
Lahko greš pa iskat ljubezen ;)
Mors omnia aequat

koyotee ::

Pridruži se nam v facebook skupini: jamranje
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

N0t0ri0us ::

začni igrat travian. Leto gre okoli kot bi mignil.. je pa res da rabiš malo izkušenj kar jih boš ravno dobil do druge pomladi, ko bo konec serverja :D, potem boš lahko drugo leto ob travianu še hodil na faks (bolj zaradi dobre vesti kot pa zaradi zanimanja):))

matobeli ::

A120: nimaš nobene to do "knjižice"? Si v super obdobju da poiskusiš marsikaj, poiskusi ne vršt časa stran z stvarmi ki bi pomenile samo preživljanje časa.

Been there, done that. Mi je mejčken žal, ker vem da bo naslednji tak čas ko bo penzija.

Vpiši se v tečaj borilnih veščin, poiskusi streljanje z orožjem, pojdi na preživetje v naravo, bodi gasilec, vzemi kakšno vožnjo z supercar-om, pojdi na safari z terencem, udeleži se enega izmed hudih glasbenih dogodkov (exit, metal days...), probaj tiste droge ki so te vedno matrale, ob kakšni naravni katastrofi pojdi pomagat (baje bodo spet begunci), prijavi se k gozdarjem, kupi raspberry pi in napravi pametni dildo, lahko greš služit vojaški rok, obišči Černobil in Legoland, pojdi na igro airsofta, paintballa in archery wars, probaj se pridružit bandu, razišči deep web,...

Stvari je miljon ;)

A120 ::

izpite lahko opravljam v naprej ampak se mi ne splaca biti v ljubljani za dokaj nepomembne predmete ki jih lahko opraavljam vnaprej. morda se jih bom sam doma naucil in sel samo na izpit. drugace fakulteta je fmf. Problem je, da sem preikusil v zivljenju ze toliko stvari da je redko kaj novega. Tuji jeziki me ne veselijo najbolj, knjige se manj. Delo sem si ze poiskal ampak navajen sem biti ves cas v neki aktivnosti, interakciji z ljudmi zdaj bo pa tega (verjetno) veliko manj. Verjetno bom pomladi/poleti sel na kaksno potovanje samo z nahrbtnikom za kaksen mesec.

BivšiUser2 ::

Od kod si?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

matobeli ::

Začni razmišljat o resni zvezi. Konec vseh težav z brezdeljem za naslednjih,... No, forever.

otago ::

OP ima problem, da ne najde strasti za nekaj novega. Lahko tudi pogledas 10 sezon friendsov, northern exposure. Tudi sitcomi imajo kdaj kaksno zivljensko modrost. Ima pa @matobeli koncni odgovor zate :)

D3m ::

Jup. Ko pride ženska in otroc je čisto drug life. Tko poleg oroginala še expansion pack. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Rias Gremory ::

@A120
Ven iz "komfort zona" pojdi.
Sem spadajo tudi knjige in tuji jeziki. Pa še veliko jih je!
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

TheKekec ::

postani aktiven član kluba študetnov, iz katerega kraja prihajaš. Verjemi, da je dela dovolj, pa nikoli nisi sam, sploh ko se odpre pivo :)

r00k ::

Športne stave, v enem letu lahko obrneš toliko, da boš imel dvome o nadaljevanju študija :)

Cruz ::

r00k je izjavil:

Športne stave, v enem letu lahko obrneš toliko, da boš imel dvome o nadaljevanju študija :)


Pa izgubiš tudi. :))
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

vostok_1 ::

I didn't even read and i knew "fap" is the best answer.


Ampan ne, resno. Delaj na sebi. Mene sicer v fitnes zvlečeš samo še v verigah, ampak if you think it will be worth it...do et.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

maco-maco ::

Jaz glasujem za otagov predlog. Severna obzorja. Maggie je bila kar fukiš. Zdaj je igralka sicer stara, nadaljevanke pa jo še vedno pokažejo v dobri luči.
Če bi bila OP študentka, bi pa itak že našli rešitev.
Kaj?

vostok_1 ::

D3m je izjavil:

Jup. Ko pride ženska in otroc je čisto drug life. Tko poleg oroginala še expansion pack. :))


A really shitty and overpriced DLC? :P
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nurse013 ::

Ne it travian igrat,probaj najti kakšno boljšo bedarijo
:)
you gotta be kidding me...

D3m ::

vostok_1 je izjavil:

D3m je izjavil:

Jup. Ko pride ženska in otroc je čisto drug life. Tko poleg oroginala še expansion pack. :))


A really shitty and overpriced DLC? :P


Niti ne, ker imam finance zaprte.
|HP EliteBook|R5 6650U|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit za radioamaterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
646418 (3853) hipertija
»

Dodatna služba znotraj službe

Oddelek: Loža
112701 (1366) FireSnake
»

Kaj početi celi dan v Mariboru?

Oddelek: Loža
3512329 (10222) Netrunner

Dolgcas - Kaj poceti v zivljenju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8411033 (6869) jype
»

Ah to življenje... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10116856 (12136) Vitez

Več podobnih tem