» »

Poslovna informatika 2 -Academia Maribor

Poslovna informatika 2 -Academia Maribor

marko1111 ::

Pozdravljeni,
zanima me, če kdo obiskuje oz. je obiskoval magistrski študij Poslovne informatike 2 na Academia Maribor in lahko kaj več napiše o sami izvedbi študija.
Sam sem pred tem obiskoval študij na FERI- Informatika in tehnologije komuniciranja (VS).
Glede na to, da nisem najbolj programerski tip človeka, me zanima koliko je poudarka na samem programiranju na Poslovna informatika 2?
Koliko časa vam vzame kaj študij, glede na to, da se odločam za študij ob delu? Kako je kaj s potekom vaj pri posameznih predmetih?
Hvala za odgovore. Lep pozdrav

marko1111 ::

Glede na to, da sem na academia izvedel, da se precej predmetov izvaja v Celju na FKPV dobrodosel odgovor tudi tistih, ki ste ali pa trenutno obiskujete studij tam. Lp

beta1 ::

Povem iz 1 roke. Academia je samo posrednik za FKPV Celje.

Vpiši se direktno v FKPV Celje. Na predavanja in izpite boš lahko hodil po celi Sloveniji (torej tudi MB, LJ...).

Večina predavanj se vrši v Celju.

Priporočam ti, da greš na ta študij, če že imate službo in rabite papir. Drugače niste ne ekonomist in ne informatik ter zato tud težje zaposljiv. (tudi povem iz 1 roke).

LP

marko1111 ::

beta1 je izjavil:

Povem iz 1 roke. Academia je samo posrednik za FKPV Celje.

Vpiši se direktno v FKPV Celje. Na predavanja in izpite boš lahko hodil po celi Sloveniji (torej tudi MB, LJ...).

Večina predavanj se vrši v Celju.

Priporočam ti, da greš na ta študij, če že imate službo in rabite papir. Drugače niste ne ekonomist in ne informatik ter zato tud težje zaposljiv. (tudi povem iz 1 roke).

LP

Hvala za odgovor. Si morda tudi sam obiskoval ta program in lahko napišeš kaj več o vajah, predmetniku, težavnosti?
Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Višja šola za informatiko (B2)

Oddelek: Šola
3415835 (6357) Raptor F16
»

Academia - grafično oblikovanje

Oddelek: Šola
71708 (1228) kuglvinkl
»

Študij računalništva in informatike

Oddelek: Šola
133262 (2731) DavidJ
»

vpis na visokošolski strokovni študij Računalništvo in informatika

Oddelek: Šola
52465 (2241) urli
»

Poslovna informatika (isti naziv, drugačen program)

Oddelek: Šola
134235 (3748) urosz

Več podobnih tem