» »

Academia - grafično oblikovanje

Academia - grafično oblikovanje

vidusi ::

Zanima me, če kdo obiskuje oz. je obiskoval dodiplomski študij iz grafičnega oblikovanja, na Academia Maribor. Zanima me predvsem kakšen je potek vaj oz. predavanj (kje in kdaj).
Vsaka informacija bi bila dobrodošla!

Anica123 ::

jaz se imam oktobra namen vpisati na Academio in me zanima če se bo še kdo? Če se vpišeš s sorodnikom ali prijateljem ti namreč priznajo 50% popusta na celotno šolnino v 1. letniku. Tako da če se kdo zanima naj mi prosim javi.

martincek1 ::

Kaj pa te zanima, veseli? Meni se zdi program grafičnega oblikovanja povsem sfaljen, ker se naučiš vsega po malo in nič v detajle, sploh ker gre za privat program.

BivšiUser2 ::

Da smer naštudiraš rabiš Max 2 tedna potem pa gasa. Škoda plačevati za take bedarije.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

martincek1 ::

Nam je to precej očitno, ampak nekomu, ki se je na hitro prisiljen odločiti kam naprej, žal ne. Lahko le svetujem, da se pred vpisom pozanimajo pri ljudeh, ki ta poklic opravljajo in to na več različnih koncih. Se mi zdi, da je neka fakulteta za marketing, komunikologijo, psihologijo trenutno veliko boljša pot za nekoga, ki ga zanima grafično oblikovanje, če se s tem v prostem času že ukvarja. Diploma je pomembna samo za državne službe, za vse ostalo pa izključno reference in poznanstva.

Anica123 ::

Mene zanima smer računovodstvo

martincek1 ::

O računovodstvu pa ne morem svetovati :)

Če do vpisnega roka ne najdeš 'sorodnika ali prijatelja', jih lahko še vseeno pokličeš oz. greš tja in lepo prosiš za popust pri šolnini, mislim da ti bodo šli na roko.

kuglvinkl ::

A to pricakujes tako obrtno znanje? Ce ja, res dobro premisli. Ce je pa vec talenta, pa poglej na ALU.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.P. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577757 (5597) Kleemen
»

Prepis?

Oddelek: Šola
191841 (1402) Invictus
»

Študij grafika/računalništvo...

Oddelek: Šola
143724 (3371) opeter
»

Kater faks?

Oddelek: Šola
123646 (3191) JayKay

Spletni oblikovalec

Oddelek: Loža
403856 (2868) Tody

Več podobnih tem