» »

Fitnes v Lj in okolici

Fitnes v Lj in okolici

domen1990 ::

Živjo,
vprašanje za tiste, ki hodite v fitnes v Lj ali okolici. Zanima me kateri fitnesi so solidni? Mislim predvsem na stanje naprav, vzdrževanje, itd.
Sam namreč hodim v Bit center v Lj, pa študiram o menjavi in me res zanimajo vaša mnenja. Šel sem na brezplačni trening v Fitinn in me ni prepričal, edini plus je naprava veslač, ostalo se mi zdi pod nivojem. Kakšno je kaj mnenje o fitnesu 4p? Sprašujem predvsem zato, ker bi se rad vezal za celo leto in bi mi mnenja prišla prav.

manniac ::

Fitnes OAZA, v btc.

greatdrakon ::

Kaj pa je narobe z fitinom? V siski bo kmalu na novo obnovljen fitnes v stegnah (bivsi panter),gres lahko tam pogledat ko bo fertik (cez kak mesec bojda?)

domen1990 ::

Mi lahko poveš kaj več o Oazi? Število in kakovost naprav?
Glede na primerjavo s trenutnim fitnesom se mi zdi, da je kvaliteta samih naprav nekoliko slabša v fitinu. Kot rečeno dopade se mi veslač in to da je kar dosti kardio naprav. Ostalo se mi zdi povprečno, naprava metuljček je sploh čudna, govorim za tega v btc-ju, v šiški nisem bil.
Bom malo počekiral kaj odpirajo v stegnah, zaenkrat imam še čas se odločit, imam še 2 meseca do izteka trenutne pogodbe. Zbiram predloge na podlagi izkušenj, kar mi bo pomagalo pri odločitvi, ali podaljšat tu ali ne. :)
Zakaj razmišljam o menjavi fitnesa? Ker je v Bitu vzdrževanje naprav v podnu. Če gre kaj k vragu, traja dosti časa preden popravijo + drugi podobni razlogi.

System ::

A ni boljše vložit ta denar v opremo, kot da vsako leto placujes najemnino, seveda če imas plac doma...

domen1990 ::

Been there, done that. Ampak kot prvo rabiš ogromno denarja, ker tiste "home" varjante naprav so dokaj nekakovostne, oz. ne dobiš ravno kvalitetne naprave za nek normalen denar, še vedno je bolje dat 300€ ali pa 350€ letno in vsaj delaš na dobrih napravah, ki tudi omogočajo večje obremenitve, itd...pri robi za doma se hitro kaj polomi, začne cvilit, itd...
Kot drugo je pa motivacija, ni isto trenirati doma ali pa v fitnesu, vsaj gledano z moje perspektive.

Drevesce ::

domen1990 je izjavil:

Been there, done that. Ampak kot prvo rabiš ogromno denarja, ker tiste "home" varjante naprav so dokaj nekakovostne, oz. ne dobiš ravno kvalitetne naprave za nek normalen denar, še vedno je bolje dat 300€ ali pa 350€ letno in vsaj delaš na dobrih napravah, ki tudi omogočajo večje obremenitve, itd...pri robi za doma se hitro kaj polomi, začne cvilit, itd...
Kot drugo je pa motivacija, ni isto trenirati doma ali pa v fitnesu, vsaj gledano z moje perspektive.


Točno tako. Pa še v družbi si in tako lahko spoznaš še kakšnega kolega/kolegico. Sicer pa sam sem hodil v fitnes na Viču - Sokol. Kar dober fitnes, tuši so čisti, garderobe po mojem mnenju dovolj velike + savna zastonj, če kupiš letno ali mesečno. Edini minus je gužva v popoldanskem času, ampak predvidevam, da je v času ko se konča služba v vseh fitnesih v LJ gneča. Takrat pa bi res prišel prav kakšen domači fitnes.

domen1990 ::

V Sokol sem tudi rekel, da bom skočil en dan pogledat, še nisem bil. Zastonj savna je sigurno lep plus. Kar se gužve tiče je pa pomojem kar povsod tam po 15h, 16h gužva. Vsaj pri nas je več ali manj tako, zato grem raje zjutraj, ko je to možno.

greatdrakon ::

pozabil sem napisat, da se v stegnah odpira drugače 4P (lahko že greš pogledat, vendar je še vse v razsulu).

drugače pa za dober trening doma rabiš kletko z pullupom barom, štango, nastavljive ročke in uteži ter benč klopco.

nobenih naprav ni potrebno.

koliko kletk in benčov pa majo v fitinu? jaz iščem fitnes, kjer bodo vsaj dve kletki in dva benča, da ne čakam ko bebec ko powerlifterji lomijo kletko :P

domen1990 ::

Aha, to sem že zasledil na njihovi strani, da odpirajo, sem mislim da se še kakšen tam odpira.
Za kletke nisem siguren, bencha pa sta sigurno ene dva, težko rečem, ker tisti dan nisem delal ne enega, ne drugega. :)
Sicer pa pejt probat, zdejle imajo brezplačno karto, pa si sam poglej, kot plus bi tukaj lahko omenil še veliko garderobo:

http://fitinn.si/akcije/dnevna-karta/

Steinkauz ::

Sam hodim že 3 leta v panterja. Sedaj 4P.
Letna je bila 220 + 20 članarine. Kar je naneslo 20 na mesec.

Sicer je bil res potreben prenove, samo cena je bla super.

Zdej bo 4P in bo full večji, nove naprave in vse.
Vendar bi osebno še naprej raje imel panterja, ker je imel vse kar rabim (naprav glih ne nucam neki baš) pa nikol ni blo prevelke gužve.

Zdej bo pa 350 eur na leto kar je pa isto kot sokol.
Tako da ne vem če bom še hodu, ker mi je sokol bližje.

Vsekakor pa vzem neki fitnes ki ti je na poti s službe/whatever ali blizu tebe.

Blum ::

Chagi za Bežigradom je ok, poceni in dobra aparatura. Tudi za študente je solidna ponudba in izbira paketov.

domen1990 ::

Ja, Bita imam relativno blizu, tudi 4p mi ni tako daleč, ravno zato mi je kar zanimiva opcija, pa slišal sem par dobrih besed. Steinkauz, pa kaj veš, boš lahko na isto karto koristil oba 4p fitnesa v Lj in pa ali ima 4p veslača?
Pa še nekaj, do zdaj sem imel celodnevno karto. Kaj pomeni do karta do 17h? To pomeni, da moraš iti do 17h že iz fitnesa, ali pomeni, da imaš do takrat čas da prideš in potem greš tudi po 17h?
Blum, koliko pa ima kaj naprav Chagi? In pa njihova ohranjenost?

Zgodovina sprememb…

LovelyTruth ::

System je izjavil:

A ni boljše vložit ta denar v opremo, kot da vsako leto placujes najemnino, seveda če imas plac doma...


Fitnes je dober ker ne izigravaš osamljeno osebo, posebej pozimi ko ne moreš kolesarit na minus, pa nekateri imajo celo bazene, srečuješ ljudi in tudi ko si not veš da se ne boš zajebavu, delal boš, doma ni iste koncentracije...

Ne poznam enega dobro nabildanega ki je doma treniral, večina rabi motivacijo...

Šus Ilirija mi je blizu samo mi gre na živce ker je od tujcev in vzemajo prstne odtise, kar lep poseg v intimo...pa še dragi so.. nimajo letne kot panter ali sokol..

Izaso ::

Fitinn v Šiški ima eno "kletko" in dva bencha.

V vseh fitnesih, ki laufajo je gužva med 16. in 18. uro.

Je bil kdo v Fitnesu v gimnastičnem centru na Viču (blizu Sokola)? Kako je? Sem slišal, da so pred kratkim odprli in me zanima če kdo hodi.

System ::

LovelyTruth je izjavil:

System je izjavil:

A ni boljše vložit ta denar v opremo, kot da vsako leto placujes najemnino, seveda če imas plac doma...


Fitnes je dober ker ne izigravaš osamljeno osebo, posebej pozimi ko ne moreš kolesarit na minus, pa nekateri imajo celo bazene, srečuješ ljudi in tudi ko si not veš da se ne boš zajebavu, delal boš, doma ni iste koncentracije...

Ne poznam enega dobro nabildanega ki je doma treniral, večina rabi motivacijo...

Šus Ilirija mi je blizu samo mi gre na živce ker je od tujcev in vzemajo prstne odtise, kar lep poseg v intimo...pa še dragi so.. nimajo letne kot panter ali sokol..


Ja se strinjam...je pa res, da se da tudi doma, ce je volja. Naprimer midva z partnerko sma nabavla bench klop z nastavljanjem naklonov, dva droga,utezi in se eno stango za dvigovanje. Delama vaje za celo telo vsaki drugi dan :)Je pa res, ce bi bil sam nevem kako dolgo bi vztrajal. Zdaj trenirama ze 2 leti. Ce pa se imas bazen zraven pa je super :) midva grema 1x tedensko na fontano v MB po treningu, pa je kr drago...najceneje 20€ za 2uri za 2 osebi.

Dracena ::

Če bi koga zanimale zelo poceni letne karte za lj fitnese naj mi piše na zs.:D

Looooooka ::

2 kletki, 2 bencha ma gym24.
Poceni letne karte maš pa v cube fitnesu.
Napravam pa priljubljenost tko al tko pada in polovico nadomesti pravilna vaja.
Važno je število prostih uteži, kletk in palic.
Domač fitnes ponavadi ne opraviči cene. Večina ljudi trenira premalo, zadeva stoji tam, popravljat jo moraš sam in kot je bilo napisano, večina ljudi nima take motivacije.

BivšiUser2 ::

Jutri se selim v ŠD v Rožni, pa me zanima če je fitness (ŠD 8) vreden teh 12EUR ali se naj druge ogledujem? (edit:typo)
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

LovelyTruth ::

BivšiUser2 je izjavil:

Jutri se selim v ŠD v Rožni, pa me zanima če je fitness (ŠD 8) vreden teh 12EUR ali se naj druge ogledujem? (edit:typo)


Za ta keš in tako blzu je težka, je še en poceni v šiški, v srednji šoli, samo ko bo sneg in mraz je bolje da greš domov blizu kot daleč...

12€?

FTad ::

ali 4P ali pa Fitinn. Fitinn v siski ima edino koristno (v primerjavi z BTC-jem) lezeci upogib za hammstringe, ostalo je isto.

[D]emon ::

Konex, Cesta na Brdo :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BivšiUser2 ::

LovelyTruth je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Jutri se selim v ŠD v Rožni, pa me zanima če je fitness (ŠD 8) vreden teh 12EUR ali se naj druge ogledujem? (edit:typo)


Za ta keš in tako blzu je težka, je še en poceni v šiški, v srednji šoli, samo ko bo sneg in mraz je bolje da greš domov blizu kot daleč...

12€?

Sorry, ampak ne zastopim čisto kar si hotel povedati.
12,5€ je mesečna naročnina, če v ŠD LJ nastanjen.
@vsi: bom v naslednjih dneh preučil najboljšo možnost, vseeno hvala za nasvet :)
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

LovelyTruth ::

BivšiUser2 je izjavil:

LovelyTruth je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Jutri se selim v ŠD v Rožni, pa me zanima če je fitness (ŠD 8) vreden teh 12EUR ali se naj druge ogledujem? (edit:typo)


Za ta keš in tako blzu je težka, je še en poceni v šiški, v srednji šoli, samo ko bo sneg in mraz je bolje da greš domov blizu kot daleč...

12€?

Sorry, ampak ne zastopim čisto kar si hotel povedati.
12,5€ je mesečna naročnina, če v ŠD LJ nastanjen.
@vsi: bom v naslednjih dneh preučil najboljšo možnost, vseeno hvala za nasvet :)


jah za ta denar je smešno razmišljat, sploh če si blizu in imaš vsaj kokr tok uredu naprave...
Če imaš souporabo telovadnice recimo da lahko še na koš mečeš je pa zmaga...
mene to najbolj zanima, ker potem si lahko notri vsake tok, mal športaš,mal pa kvihtaš...

LovelyTruth ::

jaz razmišljam kettlebell, je zelo naporen in ne rabiš vsakdan trenirat, iščem pa Šiško,oziroma blizu Šiške..

fosil ::

Če rabiš samo kettle si kakšnega kupiš pa je.
Tako je!

Liniss ::

V šiški imaš najcenejši fitnes v LJ (vsaj nekaj let nazaj je bil). V gimnaziji Šiška nad telovadnico. Verjetno imajo kak kettle tudi na zalogi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013243 (2777) A110
»

fitnes, študentski dom Rožna dolina

Oddelek: Šola
86275 (3104) martincek1
»

Tek in fitnes v Ljubljani

Oddelek: Šport
247852 (4434) otago
»

Fitnes MB

Oddelek: Loža
104054 (2618) hurikhan
»

Fitnesi v centru LJ

Oddelek: Loža
255914 (4030) Izaso

Več podobnih tem