» »

Fitnes MB

Fitnes MB

black ice ::

Kateri fitnes mi priporočate? Žal nisem v študentskem domu, torej ta varianta odpade. Drugače nisem nek zahteven osebek, tako da mi je skoraj vseeno kam bi hodil.

IgorM ::

Torej ali najbližji ali pa najcenejši, to se pa sam odloči.

gimnazija123 ::

Ima kdo kake izkušnje z fitinn in fitnesom hotel city maribor? Z oktobrom začnem z fitnesom in se odločam med tema dvema, saj v kratkem bom šel pogledat, ampak me zanima, če je že bil kdo tam, da bi povedal kateri je večji, kje je manj gužve? oz. će kdo ve za kak vredu fitnes v mb mi naj prosim pove. :) lp

iNooby ::

Jaz sem se tudi odločal med tema dvema fitnesoma. Šel sem en dan v fitinna in nato še v cityja. Na koncu sem se odločil za fitinn predvsem zato ker je cena svetovna in parkirat maš kje.(garaža v koloseju).

Jaz hodim v Fitinn že pol leta in ti povem da je tako, fitnes je nov in za ceno 20€/mesec ponujajo kvalitetno vadbo. Naprave so vrhunske(ni da ni). Slabost tega fitnesa pa je ta da posebej plačaš tuširanje - 50 centov in pa da se moreš vezat za najmanj eno leto(moje mnenje je da to ni slabost če se odločiš da boš redno vadil). ob vpisu dobiš 10 dnevni preizkus vseh njihovih energijskih pijač(tankaš kolkrat hočeš), ampak jaz še vseeno raje pijem vodo. z gužvo je tako - odviso od časa. največja gužva je od 4 popoldne pa vse tja do 8 zvečer(priporočam prihod od 10 zjutraj do 3 popoldan). Klima je kul, razgled na dravo itd..

Torej če priperjam ta dva fitnesa, zmaga fitinn(novejši,cenejši,maš kje parkirat)
Haters gonna hate...

T-h-o-r ::

en kolega je en čas hodil tja v koloseja, pa mu je bilo ok
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

markmarko ::

Jaz sem se pa tudi odločal med parimi mariborskimi fitnesi, pa sem vzel ta Fitinnov paket. Res je to, kar pravi iNooby, da je treba prit čez dan, ker zvečer vsi hočejo ob istem času trenirat in se malo nabere folka. Ampak saj so skoraj cel dan odprti (od 6.00 do 12.00 zvečer), tak da se da najt tudi termin, ko ni skoraj nobenega v studiu. Drugače pa je za to ceno res težko dobit kaj boljšega (top naprave, lepo opremljeno, top lokacija, parking itd).

Quagmire ::

Mi lahko kdo predlaga kakšen fitnes v Mariboru? Živim blizu glavne železniške postaje. Najbližje mi je fitnes v hotelu Slavija, a mi zaradi klientele, ki tja zahaja ni najbolj simpatičen. Enkrat sem treniral tudi v Fitinnu in se mi ni dopadlo.
Obstaja kakšen manjši fitnes, s sproščenimi člani in ne prepotentnimi narcisi?

Vitez ::

Fitnes Forma na Pobrežju pri pokopališču je fajn. Sproščeno vzdušje.

ramiz?! ::

Vitez je izjavil:

Fitnes Forma na Pobrežju pri pokopališču je fajn. Sproščeno vzdušje.

Kolk je cena za študente? Ker se mi ne da tistega obrazca na njihovi spletni strani izpolnjevat..
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Tilen ::

Quagmire je izjavil:

Mi lahko kdo predlaga kakšen fitnes v Mariboru? Živim blizu glavne železniške postaje. Najbližje mi je fitnes v hotelu Slavija, a mi zaradi klientele, ki tja zahaja ni najbolj simpatičen. Enkrat sem treniral tudi v Fitinnu in se mi ni dopadlo.
Obstaja kakšen manjši fitnes, s sproščenimi člani in ne prepotentnimi narcisi?


Takšne ljudi srečaš vsepovsod. Veliko ljudi se hodi na fitnes samo kazat in bolj malo delat. Osredotoči se nase in ne na druge. Slavija je super, vendar ni poceni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

hurikhan ::

V starem mercatorju je red power. Ponavadi ni neke klientele :) Se mi zdi da so tu še najbolj preprosti ljudje. probaj. www.redpower.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013252 (2786) A110
»

Študentje v Mariboru & fitnes

Oddelek: Šola
82087 (1918) IcyFox
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267827 (6816) Liniss
»

Fitness v Mariboru ?

Oddelek: Šport
103144 (2802) Tilen
»

Fitnesi v centru LJ

Oddelek: Loža
255921 (4037) Izaso

Več podobnih tem