» »

Srednja šola in njihova malomarnost

Srednja šola in njihova malomarnost

BorutO ::

Že dve leti opažam, da ima srednja šola, ki je nasproti mene, velike probleme s pazljivostjo ...

Ne vem kako je stanje notri v šoli - kakšni so stropi, kakšna tla itd ... ampak to je pa res žalostno. Se mi prav smilijo šolarji, ki obiskujejo to šolo.

Se pravi, na tej šoli imajo že od petka pa do danes, vse dneve prižgane luči notri, okna pa na veliko odprta.
Ogromnokrat opažam, da (verjetno čistilke) pozabijo ugasniti luči, in cel vikend notri gorijo luči.
Sredi počitnic je skoraj teden dni notri luč gorela, kot da je zastonj elektrika ...
Sredi zime, ko sneg na veliko naletava, imajo tam na veliko odprta okna, in sneg veselo notri naletava. Me prav zanima kakšna imajo tla tam, še posebej pa strope.





Malomarnost pač.
  • zavaroval slike: Mavrik ()

Blinder ::

Ce bi se slo za njihov denar bi ze pazili. Ce pa placa nekdodrug pa jih ne briga.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Matevz96 ::

Potem pa se pritožujejo, da nimajo dovolj sredstev.
#hooldthedoor

bluefish ::

BorutO je izjavil:

Že dve leti opažam, da ima srednja šola, ki je nasproti mene, velike probleme s pazljivostjo ...
In po dveh letih opazovanja si se le odločil, da nekoga na to opozoriš... forumske anonimneže brez vpliva seveda, ne vodstva šole ali ministrstva,...

Alien123 ::

in zakaj bi moral?.. Kaj so na šoli tolko nesposobni?

Thuban ::

zakaj pa bi moral na slo-tech objavit, če ni obvestil vodstva šole in ministrstva?

ps.: če želiš pomagat kupi zračno puško in ponoči streljaj žarnice.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

bobby ::

Op: kaj bi s tem postom rad dosegel? Na s-t ne bos nic, se posebej pa, ker si objavil samo tcoje izsledke brez cesaekoli. Napacen naslkv. Vse to naslovi na ministrstvo za solstvo in sport ampak bos moral podat tudi svoje podatke, pac kdo je prijavitelj. V nasprotnem primeru lajas v Zemljin satelit.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

s1m0n ::

Tudi sam, sem nekaj krat opazil, da imajo v šoli zvečer ponekod luč (med počitnicami) en klic po telefonu je bil dovolj :)

drvo ::

Kaj, to ni še nič.
Sem bil na začetku maja lani ali predlani se ne spomnim točno v UKC Maribor na pregledu. Zunaj prijetnih 20-25 stopinj. V čakalnici pa do polnega odprti radjatorji, da smo vsi komaj dihali od vročine. Nakar nekdo nekaj omeni enemu izmed zdravnikov in prižgali so klimo, okna se seveda ni dalo odpreti, tako da se je čakalnica hkrati grela(radjatorji) in hladila s klimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

donvito ::

Zanimivo, da gorijo luči samo v tem nadstropju in to ob 7 zvečer in ob 1h zjutraj. Drugje pa ne, mogoče obstaja razlog za to? :)

BigWhale ::

donvito je izjavil:

Zanimivo, da gorijo luči samo v tem nadstropju in to ob 7 zvečer in ob 1h zjutraj. Drugje pa ne, mogoče obstaja razlog za to? :)


A je kak dijak pogresan? Se je kdo nenadoma izpisal? Je kak ucitelj dal nepricakovano odpoved?!?!

;>

BorutO ::

ne, saj marsikje grotijo. Zdaj pač v tem nadstropju gorita dve sobi učilnici ... pač, površni so. Ni meni nuja klicati na ministrstvo za šolstvo in samo šolo. Samo pokazat sem hotel kako pazijo.

čuhalev ::

Ah, v šolah pogosto pozabijo tudi kakšen projektor prižgan čez noč ali pa klimo ... pač neizobraženi.

MasterTade ::

To majo profesorji notri afere ob enih ponoč ;)
Mors omnia aequat

TheKekec ::

Lahko je to luc v kaksni bioloski ucilnici, kjer imajo kaksne zivalce pa rastline.

next3steps ::

bobby je izjavil:

Op: kaj bi s tem postom rad dosegel? Na s-t ne bos nic, se posebej pa, ker si objavil samo tcoje izsledke brez cesaekoli. Napacen naslkv. Vse to naslovi na ministrstvo za solstvo in sport ampak bos moral podat tudi svoje podatke, pac kdo je prijavitelj. V nasprotnem primeru lajas v Zemljin satelit.

Velike misli malega človeka.

Tear_DR0P ::

sami carji, ki v življenju vse delajo brez napak in nikoli ničesar ne pozabijo. Še posebej pa ne na napačen naslov javit, da je nekdo pozabil luč ugasnit.

Če kdo hoče pomagat, pač pove odgovorni osebi, da imajo odprta okna ali luči vso noč. Če pa noče, pol se pa zgovarja, da to ni njegova naloga, med tem ko obrekuje povsod okrog.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

njyngs ::

Zaposlenim v OŠ je vseeno za stroške iz enega razloga: imajo določen budget, ki ga lahko izkoristijo, če ne se jim preostanek denarja vzame. Dokler vidijo, da jim budget gre skozi jim je vseeno, če celo noč gorijo luči. Če pa budget gre proti koncu, pa začnejo šparati na najbolj absurdne načine.

m0LN4r ::

njyngs je izjavil:

Zaposlenim v OŠ je vseeno za stroške iz enega razloga: imajo določen budget, ki ga lahko izkoristijo, če ne se jim preostanek denarja vzame. Dokler vidijo, da jim budget gre skozi jim je vseeno, če celo noč gorijo luči. Če pa budget gre proti koncu, pa začnejo šparati na najbolj absurdne načine.

Jaz se spomnim, ko nam je uciteljica rekla da moramo sparat z kredami, milom in wc papirjem :))
Podajalnik papirnatih brisac je bil vedno prazen.

Na drugih solah pa cist kontra, vojna z mokrimi kepami papirja...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem glede izpisa in vpisa na fakulteto

Oddelek: Šola
62934 (2630) bajsibajsi
»

Novega razpisa za pripravništvo v avgustu ne bo

Oddelek: Šola
152870 (2258) m0LN4r
»

Prva pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5318759 (17556) šernk
»

še malo slovnice

Oddelek: Šola
231782 (1124) Ramon dekers
»

Wikipedija zbrala 16 milijonov dolarjev donacij

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3712212 (9887) Jst

Več podobnih tem