» »

Bežna srečanja in podobno

Bežna srečanja in podobno

val46rsi ::

Pozdravljeni.
Večkrat se mi je že zgodilo, da sem šel kam na kavo recimo in je pri sosednji mizi, ali pa par miz stran sedela kakšna gospodična, ki sva si namenila par pogledov, nasmeškov pa to. Vendar za kaj konkretnejšega ni bilo ali časa ali pravega trenutka(napr. Da je bila ona ali jaz v družbi).
In potem je to ostal le lep bežen spomin na eno osebo, ki mi je bila všeč. No, fajn bi bilo, če bi napr. Kje obstajala internetna stran, v katero bi se lahko napisalo dan, kraj, uro,... Pač dejstva kje si to osebo videl in če bi bil interes obojestranski, bi si te dve osebi lahko potem izmenjale tel. št., fb profil in kaj jst vem kaj še. Zaenkrat take strani, ali eventuelno programa, kot je napr. Badoo ali twoo, še nisem zasledil. Če obstaja kdo, ki mu bi bil interes in ima kaj znanja iz programiranja spletnih strani ali ustvarjanja aplikacij, bi se lahko povezali in naredili kaj podobnega. Verjemite da potenciala je za kaj takega ogromnega.
Če sem pa spregledal da kaj podobnega že obstaja, bi bil vesel vsake informacije. Hvala.
Lp
  • polepsal: bluefish ()

[D]emon ::

Ce nimas toliko jajc, da bi pristopil in spregovoril kaksno besedo, ti ne bo nobena internetna stran pomagala.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

Enkrat sem izdeloval eno spletišče, pa sem začel razmišljat o tem kako vse skupaj nima smisla, če pa lahko vsak trenutek v planet trešči velikanski meteorit.

Ampak ker po pol ure še ni bilo nič, sem potem nadaljeval z delom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: njyngs ()

gusto ::

Američani imajo to, je bilo pri Kimmlu.:D

http://www.dailymotion.com/video/x1x4gs...

black ice ::

Super, imaš idejo. Fajn, da meniš, da ima potencial. Bom tokrat jaz eden tistih party pooperjev in vprašal - koliko finančnega potenciala ima ta ideja? Ker pri takih objavah se največkrat zgodi "ja, bomo vidli in si razdelili, ko bo prišlo tako daleč".

Jok brate, odpade.

DeeJay ::

smacker ::

Seveda obstaja. Tinder. Zelo priljubljeno in uporablja se tudi pri nas.
Edit: ni čisto isto, ampak rešuje isti problem - omogoča spoznavanje ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

tikitoki ::

nisem uporabil se Tinderja, sam kolikor razumem to ni isto. Se mi pa zdi, da ce imas jajca pristopis k dekletu, ce je interes dobis cifro.
Ce nisi mel takrat poguma, ali pa ni sama izkazala dovolj interesa, ne vem, ce bo potem te iskala na netu. Mogoce pa se motim in bo to next best thing after facebook.

val46rsi ::

Tinder ni niti približno to kar mam jaz v mislih. Tinder deluje na principu kot badoo, twoo in podobne zadeve. Se pravi, mora met oseba tudi inštaliran tinder in bit takrat tam, kot ti, da se lahko najdeta. V mislih sem pa imel zadevo, ko bi recimo nekje videl eno osebo in bi potem doma napr. Dal eno sporočilo na "linijo"... Videl sem te tam pa tam, sem tisti pa tisti... Če te zanimam, se mi oglasi. Nekako tako, na hitro obrazloženo. Tako kot vsi vedo za fb, twitter in podobno, bi zvedeli tudi za ta program ali spletno stran. In če bi nekdo nekoga iskal(lahko iz bežnega srečanja, lahko pa tudi kakega starega kolega, s katerim je izgubil vse stike,... Variant je več), bi sam dal neke osnovne podatke gor in če bi se ta oseba prepoznala, bi lahko nadaljevala stike preko interneta ali kako drugače. Ampak kot sem reku... To je sam neka okvirna ideja, katero bi bilo dobro preučit.

Ok, zdej pa da odgovorim še vsem, ki jim gre moja ideja v nos oz. Imajo preveč za povedat in komentirat... Kot prvo, najbrž si se tudi ti že znašel v položaju, ko ti je bila ena oseba simpatična za pogledat in si morda dobil občutek, da si tudi ti njej simpatičen... Ampak:ne moreš vedno pristopit, ker morda je ona v taki družbi, da je to neizvedljivo(starši, sodelavci, morda celo njen tip ali mož, kaj ti jaz vem kaj) ;), morda si pa ti tolk zaseden in nisi sam, pa to ne moreš naredit. Morda si preveč sramežljiv, pa bi raje najprej "potipal teren" preko sporočil, tudi zato morda, da vidiš, če se ujameta... Ma tega je preveč, da bi zdej psihologijo človeštva tu razlagal. Ampak, tisti ki je že kdaj kaj podobnega doživel, bo že vedel na kaj namigujem in česa bi se rad lotil. Če drugega ne, vpiši sam v google, kolk ljudi je sam v sloveniji, iskalo "potencialne partnerje" na način recimo registrske številke avtomobila... Tako, zaradi bežnih srečanj na kakem semaforju in podobno. Že če pravite, da nimam jajc pristopit k tej osebi... A naj grem sredi križišča iz avta, trkat po šipi sosednjega avta, da bi dobil njeno telefonsko številko? Vidiš, v takem primeru bi bil to več kot zaželjen program oz. Spletna stran.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

val46rsi ::

[D]emon je izjavil:

ce nimas toliko jajc, da bi pristopil in spregovoril kaksno besedo, ti ne bo nobena internetna stran pomagala.


Kot sem že gor napisal demon... Ni vedno prilike, da bi lahko pristopil. Zaradi veliko objektivnih dejavnikov. In verjamem da nisem edini. Če pa maš ti čas in jajca pristopit vedno k vsaki, ki ti je všeč... Četudi je s svojim tipom, starši in ne vem še čem, pol... Vsaka ti čast :)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

maco-maco ::

To imaš pa prav. Ena me je enkrat takole zavrnila, kjub temu, da sem vstrajal, ona pa kazala navdušenje. ''Pa ne morem, a ne vidiš da sem s fantom tukaj.''
Bedno sem se počutil. Da ima neke zadržke zaradi tipa. Pa fejst je bila.

Aja, pa mobijev še takrat nismo imeli. Zdaj je najbrž lažje, da ni treba dat telefonske od doma.
Kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maco-maco ()

kunigunda ::

Mogoce bolje stran v stilu "Ali poznas" pa pol slikco prpopas nekoga, ce ga kdo pozna. Pol pa v stik stopis :)

shadeX ::

Ideja je čist huda. Edini problem pri tej ideji je samo en in sicer to da noben ne bi vedel da tale zadeva obstaja. Za povedat okol in naredit zadevo vsaj en toliko prepoznavno bi rabil ogromen budget. Če tega ni, propade vse v trenutku.

Zakaj?

Jaz bom tole inštaliral in seveda vpisal podatke ko bom srečal neko osebo. Ta oseba itak ne bo imela pojma da ta aplikacija obstaja in tako iz tega ne bo nič. Še 2x se bo to ponovilo in app bom zbrisal iz sistema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bluefish ::

Pravzaprav je leta nazaj izhajala neka mladinska revija, ki je imela prilogo, kjer so objavljali prejete SMS-e z raznimi vprašanji - tudi o srečanjih. Če se ne motim, je bila pokrita predvsem Ljubljana, skupaj z razdelitvijo po naseljih.

In ja, izdelava aplikacije/strani je še najmanjši strošek.

shadeX ::

Pa še hitra računica, koliko ljudi bi približno dobil s 100k € budgeta, če gledamo da je worldwide povprečen install vreden 0.50€ (v USA nad 1€, tretje države cca 0.10€).

100k€ / 0.50€ = 200k downloadov.

Če bi oglaševanje usmeril worldwide, kakšna je šansa da je ravno ta oseba katero si videl ena izmed tisth 200k (katerih je sedaj že polovico manj, ker jih app ni impresionirala ob prvem zagonu - jap, userji so bitch). Če sem prav izračunal je možnost 1:20k(gledano na to da je 2 MLD smartphonov na svetu - assuming da vsak ima samo enega).

Tako aplikacijo sploh ni težko narediti. Idejo bi komot tud sam realiziral, ampak po napisanem zgoraj je nemogoče da bi taka app zaživela.

Razen če bi jo taktično usmeril najprej samo na en trg (npr slovenski) in potem naprej. Še vedno pa bi moral zapraviti ogromne količine denarja, da bi prišel do nekih rezultatov.

Scorpia ::

Verjemi da se luštnim puncam ali ženskam, ne bo dalo ukvarjati s takimi igricami, da bi še zdaj visela na telefonu kdo jo hoče. Take imajo punudbe kokr češ in iščejo tipa ki ima j****. Se najdejo izjeme ampak če je ženska enkrat nora na net in iskanje samozavesti na netu, verjemi da take si nočeš imeti. Edino če misliš ves čas delati selfije. Če je bila v družbi itn, bi pa malo dalj časa čvekal, če bi šla na wc, cigaret ali pa si sam naredil priložnost da jo ogovoriš, kljub temu da je bila v dzružbi. Vsaj nekaj let nazaj smo tako počeli in smo očitno bili uspešni, ker eni imamo družino. Danes pa vidim da nimate j***.
////

Vice ::

Kaj se sploh ubadaš s takimi ljudmi? Če bi se uspešni ljudje ozirali na takšne pajace bi mi še vedno živeli po grmovju z banano v roki. Rabiš potem take pajace?
Če imaš idejo, jo analiziraj, preveri kaj je na trgu, zapiši si pomanjkljivosti, prednosti in boš videl kje si. Potem boš itak vedel kaj rabiš in kje si. Sam mal prehitro si prišel spraševat napačne ljudi na napačen način ;).

?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

MrBrdo ::

Obstaja to, na Craigslist imaš pod Personals kategorijo Missed connections, ki je točno to. Pač v Sloveniji se CL ne uporablja, se pa kje drugod po evropi in US...
MrBrdo

Malajlo ::

A ni bilo v cajtih papirja to nekje proti koncu pod rubriko On išče njo, pa potem sestavek v smislu " na veselici v Sp. Kungoti si bila oblečena v belo haljo, imaš rjave, dolge lase, srečala sva se na parkirišču, ko si iskala svoje kolo"?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685871 (39372) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521060 (17372) BigWhale

Iščem osebo preko registrske tablice

Oddelek: Loža
4026477 (18746) matic123

Več podobnih tem