» »

Reševanje podatkov iz diska

Reševanje podatkov iz diska

boogie ::

Že nekaj časa nazaj sem imel nesrečo, da mi je prenosni disk padel po tleh. V poizkusu priklopa je bilo videti, da disk ne bo dal nič od sebe. Ker je bilo na njem nekaj dragocenih podatkov, sem obnovo zaupal podjetju, ki se ukvarja z obnovo podatkov iz okvarjenih diskov. Njihova diagnostika pokaže, da mi lahko obnovijo 98% podatkov in se odločim za obnovitev. Po preteku dveh mesecev in vmes parih telefonskih klicih mi sporočijo, da za obnovo nimajo ustrezne strojne opreme oz. nadomestnih delov. Grem po disk in ga predam drugi priznani firmi, kjer ugotovijo, da je bil disk "šelebajzarko" odprt in da je na ploščah kar nekaj prstnih odtisov, prav tako pa so opažene delne poškodbe plošče. Prav tako dobim odgovor, da z njihovo strojno opremo težko obljubijo uspešno obnovitev podatkov.
Ker vas je na forumu kar nekaj strokovnjakov, me zanima katero podjetje je v EU najboljše in še cenovno sprejemljivo, ki je sposobno in ima opremo za rešitev podatkov iz diska?
Zaželjena priporočila oz. Linki.
Hvala za pomoč....

darkolord ::

Anni/Kotar (to verjetno že veš), Seagate, Ontrack

crniangeo ::

Anni/kotar ; maitim pri kamniku
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Valentin ::

crniangeo je izjavil:

Anni/kotar ; maitim pri kamniku


Priporočam maitim, cenovno in kvalitetno :)

boogie ::

Ma, Anni/kotar odpade, ker je že bil en od akterjev v tem procesu...

Baja ::

lol, svašta. prosim napiši kera firma je pustla prstne odtise na ploščah, da se jih izognemo na veliko. pa jaz bi jih še tožil zaradi malomarnosti. pa ne more rečt da ni kriv, maš odtise na ploščah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reševanje podatkov - data recovery - velik šmorn

Oddelek: Pomoč in nasveti
151973 (1044) Han
»

Slika gole punce / na disku ki crkuje :)

Oddelek: Strojna oprema
4913890 (7578) Miha 333
»

Podjetje za reševanje podatkov

Oddelek: Strojna oprema
264450 (3571) solatko
»

Storitev za obnovo podatkov iz zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
6703 (602) Jerry000
»

Pomoč Prosim Vista!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202404 (2184) mala00

Več podobnih tem