» »

Nier: Automata

Nier: Automata

1 2
3
4

wired ::

scipascapa je izjavil:

to je to 37,5€ ali preko playasia za 36€...igra je vredna tega denarja.

Tole na playasia je verjetno US verzija, za kak DLC je potem treba v US PS Store?

scipascapa ::

da ZDA...da rabiš us store, kar ni panike.

scipascapa ::

še enkrat sem odigral demo, super je, komaj čakam retail :)

yayo ::

ubodel pri Simplygames za GBP 32.35 s poštnino, deset dni nazaj, so imeli flash znižanje nekaj ur, danes prišlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Tr0n ::

yayo ::

pa peezda kje je prvi save point v prologu? Sem začel igro na hard in vsakič ko umrem (tja do 15-20 minut po uvodu) me vrže na sam začetek. Kako debilno: če igraš na normal postane igra kmalu prelahka, če igraš na hard ne moreš priti skozi prolog...;((

Zmajc ::

Prolog nima save spota.

mjolnir ::

Ne, normal skoz prolog, pol pa prešalti na hard.

yayo ::

zanimivo, pred par meseci sem igral demo, ki v bistvu zaobjema cel prolog, na normal in sem ga končal iz prve. Včeraj sem trikrat na normal igral prolog in trikrat umrl tam, ko te stisnejo tisti dve "cirkularki", pred končnim šefom. Očitno nekaj nisem skapiral v zvezi z evade manevrom, baje, če ga spamaš ti cirkularka nič ne naredi, čeprav žaga po tebi. Malce glupa finta ampak ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

tako je, spamanje evade tipke reši vse, končni boss prologa, takoj za cirkularkami, pa je bil mala šala. Končno sem lahko sejval :D

scipascapa ::

Gregex ::

scipascapa ::

jaz pa norc mesec nazaj iz playasie :(

yayo ::

jebat ga, jaz sem dal 32,5 funtov s poštnino manj kot mesec dni nazaj, sedaj bi ga dobil za 27. That's life.

yayo ::

fak, ta tretji boss v igri, Simone De Beauvoir :)) je na hard težavnosti pravi pain in the ass, mislim tisti energetski krogi, ki jih začne oddajati proti koncu bitke. Sem umrl verjetno tridesetkrat... I'm too old for this shit.

scipascapa ::

a je kakšna trofeja vezana na težavnost? oz. dobiš kaj več robe pri ubijanju?

yayo ::

njet, samo pimpek se ti poveča :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

dolenc ::

Glory to mankind!





yayo ::

jep, lepi screenshoti. Po odigranem Automati sem nabavil Nier in Drakengard za PS3. Kdaj bom igral? Nimam pojma... :'(

dolenc ::

Ni tko dobre riti, da bi te motivirala k igranju :D

wired ::

yayo je izjavil:

jep, lepi screenshoti. Po odigranem Automati sem nabavil Nier in Drakengard za PS3. Kdaj bom igral? Nimam pojma... :'(

Enako, isto nabavil obe. Nier (Gestalt) sem uspel 2x preigrati. Vsekakor vredno. Drakengard še čaka.

Če koga zanima razlaga celotne serije do Nier:Automata (Drakengard, Nier), se je ta punca potrudila:

oo7 ::

NieR Replicant Upgrade Announced for PC/PS4/XO; Will Feature Fully voiced, Re-recorded Voices and New Characters



During the series' 10th-anniversary live stream, Square Enix announced an updated version of NieR Replicant for PC, PlayStation 4 and Xbox One.

According to Square Enix, the game isn't a remaster or remake of but an updated version instead and will feature newly recorded, fully-voiced voiceovers alongside various new additions and some new characters.

https://wccftech.com/nier-replicant-upg...






Jaz pa še vedno nisem preigral Nier automata ;(

wired ::

Mogoče pa dodajo fotra (Gestalt) kot DLC :))

oo7 ::

NieR Replicant ver.1.22474487139... - Gameplay Trailer

YesMan ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

dolenc ::

Pred kratkim preigral Nier-a na ps3 emulatorju, pozabu da pride remake.
Pr seb vem, da je špil dober, če razmišlam o njemu, tud pol ko ga je konec, tko da... Dober špil ni kej :D






To je sicer že na konc, ne prvem, tko da je bil karakter že rahlo op.

oo7 ::

NieR: Automata igra je prodala več kot 5 miljonov kopij in je najbolj prodajana igra studija Platinum.

oo7 ::

NieR Replicant ver.1.22474487139... The Barren Temple Gameplay

scipascapa ::

kaj tečnarijo z verify id?

Zgodovina sprememb…

yayo ::

scipascapa je izjavil:

kaj tečnarijo z verify id?

kdo tečnari za kaj? Kdo te razume, človek. :))
EDIT
misliš za ogled videa? Nier igre pogosto kažejo gole ritnice, to bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yoco ::

Mogoče glupo vprašanje, a je Nier Automata mišljeno, da jo moraš preigrat večkrat, da dobiš različne konce?

acookook ::

Ja, s 2B končaš, naložiš tisti save in začneš direkt s 9S (malo je brezveze, ker so isti dogodki s POV od 9S) (A in B konec) potem pa naložiš spet save in dobiš skoraj nov campaign z A2 (C). Potem pa še D in E konec dobiš ,takrat se odpre chapter select in sta D in E konec samo še stvar kakšne slabe ure - pazi ker je treba delati tudi prave odločitve za E konec. Ostali "konci" do vključno s "Z" koncem, pa se dajo odkleniti z aktivnostmi navzmes (F mislim, da je, da OS čip de-equipaš, P - je nek spoiler, pa da nekšno ribo al kaj poješ,...). Poglej si wiki, A-E so glavni konci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

yoco ::

Da pa dobim te konce, moram celo igro od začetka spet igrat?

dolenc ::

Najprej končaš igro kot 2b. Potem preigraš skoraj isto, skozi oči 9s, v tretje igraš z 2a, kjer nadaljuješ naprej od prvih dveh koncev in to ti da pravi konec.

Isto kar je šajni povedal, sam krajše.

acookook ::

Odvisno, A-E so samo čisti napredek, oz. ti po koncu z A2 da chapter select, da doživiš C/D in E konec. Ostali (bad) konci so nekateri missable. Hitri pogled na wiki kaže,da je konec "Y" edini missable.

pomotoma sem odklenil T, U in G potem pa še P (za N si nisem ziher),K in J namerno, A-E pa itak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

oo7 ::

NieR Replicant Remaster PC Requirements
MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows(R) 10 64-bit
Processor: AMD Ryzen™ 3 1300X; Intel(R) Core™ i5-6400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon™ R9 270X; NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: 60 FPS @ 1280×720



RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows(R) 10 64-bit
Processor: AMD Ryzen™ 3 1300X; Intel(R) Core™ i5-6400
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon™ RX Vega 56; NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1660
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
Additional Notes: 60 FPS @ 1920×1080

oo7 ::

Nier Automata na vseh platformah prodala 5,5 miljona kopij. Igra je zelo velik uspeh za Square Enix za razliko od porazne prodaje igre Marvels Avengers.

oo7 ::

Po 4 letih bo igra Nier Automata dobila prvi patch za PC.

After more than four years, NieR Automata will receive its first PC patch

yoco ::

Očitno se "review bombing" le "splača"! :)

Zmajc ::

Ko oni kitajski prodajalci na Aliexpress so ... "gif gud rivju, yes? we gif ju pečh"

oo7 ::

yoco je izjavil:

Očitno se "review bombing" le "splača"! :)


Jaz je še nisem kupil in preigral tako, da naj jo popravijo :)

oo7 ::

NieR Replicant ver.1.22474487139..




Igra na Steamu izide 23 aprila 2021.

oo7 ::

NieR Replicant ver.1.22474487139 trenutno 82% na Open critic - https://opencritic.com/game/11154/nier-...

Gogyto ::

Bogato. Sicer moram še enko odigrat do konca, ampak vsekakor pride na vrsto tudi nadaljevanje.

Hatchback678 ::

60 evrov? So pa kar navili cene v enem letu.

Bom definitivno počakal na 50% znižanje.

yayo ::

€44.79 na cdkeys, ampak tako nimam časa, ker dokončujem Doom dlcje, potem pa RE8 na PS5.

Zmajc ::

Pa ni šanse da še kdaj finančno podprem Nier igre, glede na to kako se trudijo popraviti bugaste porte.

scipascapa ::

yayo je izjavil:

€44.79 na cdkeys, ampak tako nimam časa, ker dokončujem Doom dlcje, potem pa RE8 na PS5.


si vzel retail*?

yayo ::

kaj pa drugega, lol. Pri gamecenter.si je, zgleda, najceneje. Nikoli še nisem pri njih kupoval, bomo videli kako se obnesejo. Če jo potem prodam bom mogoče zaslužek investiral v Nierja. Pravim mogoče, ker se mi še nekje valja Nier (Replicant) za PS3 katerega še nisem igral. Na japonskem je predzadnji Nier izšel v dveh izdajah: Nier Replicant, ki je na zahodu postal Nier, in Nier Gestalt, kateri je izšel le na Japonskem in, ki zdaj na zahodnem tržišču prvič vidi luč dneva kot NieR Replicant ver.1.22474487139 remake. Jaoooo, še nepreigrani Drakengard se mi nekje valja - to pa je prednik vseh treh Nierjev.

oo7 ::

Sem včeraj probal tole igro pa žal mi ni bila všeč. Igral sem okoli 40 minut nato me je en šef ubil in me vrže na začetek igre.
Ni mi bila tako zanimiva igra kot Dark Souls, da bi jo ponavljal v nedogled.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Sinking City

Oddelek: Igre
454531 (155) oo7
»

Nier: Automata

Oddelek: Igre
211822 (1142) acookook

Nier: Automata

Oddelek: Konzole
121192 (786) acookook
»

Nioh

Oddelek: Igre
353325 (985) oo7
»

Najboljša glasba v igrah 2017

Oddelek: Igre
182057 (1376) yoco

Več podobnih tem