» »

The Crew

The Crew

«
1
2

NemecSLO ::

Naložil sem si The Crew s expansion Wild Run in nekaj časa igral.
Zdaj pa ko se mi nalaga mi vrze ven iz igre in mi piše The Crew ne deluje več :(
Kaksen nasvet?

Branimir ::

Probaj glavno datoteko igrice s končnico .exe nastaviti, da jo zaženeš kot administrator.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

NemecSLO ::

Probal, brez sreče :(

Branimir ::

Mogoče je edina opcija da reinštaliraš zadevo. Jaz igrice nimam ampak sošolec mi je rekel, da potrebuješ product key. Preden reinštaliraš se raje pozanimaj, če lahko isti product key uporabljaš tudi po reinštalaciji. Mogoče ima pa igra tudi opcijo "repar" ki pregleda vse datoteke in popravi če je kaj narobe.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

NemecSLO ::

Prej sem odprl Opravitelja opravil in opazil da disk deluje s polno močjo cca. 100%..

MacGyver141 ::

Branimir je izjavil:

Mogoče je edina opcija da reinštaliraš zadevo. Jaz igrice nimam ampak sošolec mi je rekel, da potrebuješ product key. Preden reinštaliraš se raje pozanimaj, če lahko isti product key uporabljaš tudi po reinštalaciji. Mogoče ima pa igra tudi opcijo "repar" ki pregleda vse datoteke in popravi če je kaj narobe.


Zakaj pa rabiš product key, če je igra na Uplay?

ahac ::

Mislm, da je tukaj potrebno postavit vprašanje:

Imaš original?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

NemecSLO ::

Ja kupljeno prek steam.. Igra se pa prek steam in Uplay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NemecSLO ()

MacGyver141 ::

ahac je izjavil:

Mislm, da je tukaj potrebno postavit vprašanje:

Imaš original?


Špil je online only, tak da crack gotovo ne obstaja.

NemecSLO ::

Upam da cimprej ugotovim kaj je narobe :)

ahac ::

OK, potem pa najprej klikni "verify files" v programu, ki ti je downloadal igro. Normalno bi dal to na Uplayu, ampak ne vem točno kako to deluje pri Uplay igrah kupljenih na Steamu. Mogoče Steam downloada in updata igro... v tem primeru bo tudi to delal Steam.

A drugih informacij ne dobiš, ko se sesuje?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

NemecSLO ::

Sem že probal, sicer mi je pogledalo in mi kazalo ka je vse ok.. Drugače pa sploh drugega mi ne pokaže..

NemecSLO ::

Nwm ali ima disk kakšne veze s tem, in nenavadno je dela nonstop s 100%.. Kako naj to zmanjšam?

oo7 ::

The Crew - Calling All Units Gameplay

ahac ::

The Crew bo kmalu free v UBI30 akciji:
https://club.ubisoft.com/en-GB/ubi30
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

grobijan ::

ahac je izjavil:

The Crew bo kmalu free v UBI30 akciji:
https://club.ubisoft.com/en-GB/ubi30


No zdej je zastonj. Go grab it fellow seamen!

Alien123 ::

če bi blo na steamu bi probal, da pa si še morem uplay dol potegnit? no tnx

Buggy ::

@NemecSLO: Jaz sem tudi vceraj tole igro dol potegnu in mi je CTD delalo ze pri prvem zagonu in to se pred introjem. Opazil sem, da crasha samo takrat, ko imam vklopljen volan. Ce volan izklopim se je spil prizgal normalno in ko sem ga ingame se enkrat prizgal spet sesutje. Resil sem tako da sem brez volana sel v settinge in pod controller izbral namesto "automatic" -> "wheel". S cim pa ti igras to igro? Mogoce pobrisi se konfiguracijske file v C:/users/xxxx/documents/The Crew in poskusi se enkrat zagnati.

Drugace pa se mi zdi da tale spil ni ravno namenjen voznji z volanom, bolj gamepadu, celo tipkovnica je pomoje boljsa izbira...se motim?

Ima kdo od prekaljenih igralcev kaksen tip za nas noobe, ki smo se ravnokar pridruzili :P

MacGyver141 ::

Kater volan pa imaš, da te tako heca? Men pri fanatech porche volan dela vse normalno.

Moti me pa sklokpa v špilu in da ti avto začne pod hitrosjo 20km/h sam bremzat. Sklopko bi pa morali prekopirati iz TDU 1 (glede na to, da so isti razvijalci).

Buggy ::

Imam Fanatec ClubSport + Universal HUB obroc. Glede na to da je supportan ne vem kaj bi lahko bilo, saj imam namescen zadnji firmware in driverje za ta volan, se FanaLeds sem isklopil, ker sem mislil da ga to heca, pa ni pomagalo.

Sej sedaj po prvem uspesnem startu in nastavitvah volan dela bp, sam prvic, ko dela conf file ni uspelo...nwm :8)

Seljak ::

Jaz sem si tudi dol potegnil ta špil,ko je ravno zastonj. Moram probati. Buggy kako pa je kaj to igrati z volanom? Zgleda namreč kot arkada :D

MacGyver141 ::

Je arkada, ampak je vredu vozit na volan.

Buggy ::

Seljak je izjavil:

Jaz sem si tudi dol potegnil ta špil,ko je ravno zastonj. Moram probati. Buggy kako pa je kaj to igrati z volanom? Zgleda namreč kot arkada :D


Jaz sem ga instaliral zdej se na masino, kjer je gor projektor in XBOX 360 kontroler. Mislim da bo tole bolsi environment za ta spil kot moj sim setup. Porocam.

Seljak ::

Tako nekako sem tudi sklepal iz videnega (You Tube),poskusil pa bom danes,če bom utegnil. Bom menda tudi sam raje uporabil za začetek xbox gamepad,ker mi špil deluje bolj kot ne družabna arkada in se mi včasih ne da poditi z volanom. Po mojem za krajšanje zimskih noči zelo dobra zadeva. Bom tudi sam poročal kako se mi zdi.

Branimir ::

Sem si potegnil dol in je grafika zelo, zelo, zelo odlična!
Vse nastavitve sem dal na največ in imam okoli 50 FPS-ov z i5-4440 quad core 3.1GHz, 8GB RAM-a in nVidia GTX 750.
Zaenkrat ker nimam volana vozim kaz z yoke in rudder pedali za simulator letenja in ga začuda podpira.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Cveto ::

A je to navadna verzija ali Wild Run? Ker v uplay-u piše kot da je navadna, ko greš igrat je pa Wild Run, ki meni ni tako všeč, kjer so neki pick-upi in podobne gare...

grobijan ::

Navadna verzija je, vmes ti pa morijo da mors kupit Wild Run.

Branimir ::

Wild run je, ker ko se prižiga piše The Crew: Wild run, pa vse stvari, ki so bile dodatne pri Wild run imam npr. monster trucki, drag race itd...
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

grobijan ::

Ja nevem ane, men pr summit qualifierju namest enter, piše buy TC Wild Run...

Seljak ::

Tudi meni piše Wild Run.

Seljak ::

Morda pa ti ni namestilo tega DLC-ja. Malo preveri.

Branimir ::

Jaz sem online po pravilih brez praske s ročnim menjalnikom peljal od Detroita do New Yorka. Ful dobra igrica. Pa všeč mi je ker je okolica tako živa, enkrat mi je med vožnjo ponoči pred avto skočil pes in sem ga skoraj zbil.
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Branimir ()

Seljak ::

Ja,tudi folk ti kar skače pred avto in je prav hecno,ko se jim moraš umikati :)

Branimir ::

Jaz sem enkrat vzvratno parkiral, za mano so pa sedeli ljudje za mizo in se neki pogovarjali in sem mislil da imam v prvi prestavi sem imel pa v vzvratni in sem pohodil plin in... sem jim uničil pogovor in so se potem stoje pogovarjali. Noro!
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Branimir ()

grobijan ::

Pa sej men tud piše Wild run... sam za DLC pa hočejo 20EUR

sennheiser ::

Men pa špil ne štarta. Probano brez volana, z volanom, ni nobene razlike. Ima še kdo te težave? Probal že reinstall U-play in špila.

Dr_M ::

Ne da se folka povozit, skoda.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Branimir ::

Ne da se folka povozit, skoda.

To pa zato ker to ni namen igre kot npr. GTA...
i7-10700 (16 thread @ 4.8GHz)
16GB RAM DDR4, 500GB NVMe SSD, 500GB SSD, 480GB SSD, 1TB HDD, 2TB HDD
Gigabyte RTX 2070 Super

Buggy ::

sennheiser je izjavil:

Men pa špil ne štarta. Probano brez volana, z volanom, ni nobene razlike. Ima še kdo te težave? Probal že reinstall U-play in špila.


imas mogoce se The Crew (trial) tudi v Steamu?

lahko poskusis se s tem:

Additional clarified that the alleged conduct recommended solutions:
The Crew

- Erase The Crew folder in documents Folder.
- Also To change location of the folder of documents as suggested Ubisoft.

But none worked for me so I share effective solution that worked me.

* Steps to resolve the error "The Crew stopped working":

1- Go to The Crew Documents folder located in:

C:\Users\[USERNAME]\Documents\The Crew

2- Open the "PCScalability.xml" file with a text editor such as Notepad.

3- Change the digit "2" for "1" in "Appearance"

4- Save the file

5- to enjoy The Crew.

http://steamcommunity.com/app/241560/di...

sennheiser ::

Ne dela. Tut stari / novi driverji, ponovno nasnet uplay in špil. The Crew trial nimam, tudi preko steama nimam nič - samo uplay pač free verzija.

ahac ::

Naredil sem vse misije, prišel do max lvl... pa je še vedno 3/4 mape neraziskane. :D

Všeč mi je kako so dobro narejene različne lokacije kot so mesta in znamenitosti. Sicer so včasih na čisto napačnem koncu, ampak vseeno pa imajo vse lokacije pravi feeling: cel kup je znamenitih zgradb, arhitektura je prava za tisto lokacijo, še svetloba cestnih luči ni povsod enaka. Prav fino se je vozit okrog in raziskovat. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

Assassin's Creed 3 Prince of Persia Sands of Time Splinter Cell Rayman Origins The Crew Beyond Good and Evil Farcry Blood Dragon https://club.ubisoft.com/en-US/ubi30

Sssaga ::

ahac je izjavil:

Naredil sem vse misije, prišel do max lvl... pa je še vedno 3/4 mape neraziskane. :D

Všeč mi je kako so dobro narejene različne lokacije kot so mesta in znamenitosti. Sicer so včasih na čisto napačnem koncu, ampak vseeno pa imajo vse lokacije pravi feeling: cel kup je znamenitih zgradb, arhitektura je prava za tisto lokacijo, še svetloba cestnih luči ni povsod enaka. Prav fino se je vozit okrog in raziskovat. :P


Key, pad oder wheelz?

Cveto ::

Pad.

ahac ::

Jaz sem na tipkovnici igral, ker je taka arkada, da je čist OK... :P

edit:
V bistvu mislm, da sem probaval tudi z nekim gamepadom pa mi ni delal.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

dottor ::

Xbox360 deluje super in je full lepše za igrat kot pa s tipkovnico.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Kokosvilek ::

Veš zakaj ubisoft šenka igerce kot so the crew? Zato ker bojo non-stop gušli da naj kupimo the crew wild run dlc, pol pa še calling all units dlc in hop za zastojn igro doplača 40€...
Sicer je pa to zelo dobra igra, trenutno moja najljubša. Na 750 ti mi laufa 60fps fhd high, celo na hd4400 se z veliko potrpežljivosti da igrat(20fps low 720p)
Skratka ena najbolših iger, sam sem najprej imel samo the crew, ko pa je wild run vun prišel pa so mo neprestano gušli naj kupim dlc. Potem sem v bb kupil the crew plus wild run za 20€. Zaj pa je prišel calling all units pa mi nonstop gušijo da naj kupim dlc... to me pri vrhunski igerci najbolj moti, da maš microtransakcije, ne samo dlc, ampak tudi za nekatere avte... ampak se da brez doplašil normalno igrat.

Cveto ::

Kdo te guši?

Pač ne kupiš in je to to.

ahac ::

Moteče je mogoče edino to, da prideš v igro in ti avtomatsko nastavit waypoint na neko stvar, ki zahteva expansion.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Kokosvilek ::

kaj kdo ve ali se splača kupiti calling all units dlc?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost Recon: Wildlands (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21233464 (1005) oo7
»

The Crew 2

Oddelek: Igre
373864 (579) oo7
»

Payday 2

Oddelek: Igre
233245 (237) oo7
»

Assassin's Creed: Unity (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8911786 (3101) oo7
»

The Crew

Oddelek: Igre
183641 (2666) RejZoR

Več podobnih tem