» »

AMD Navi - GPU

AMD Navi - GPU

Temo vidijo: vsi
««
147 / 173
»»

FireSnake ::

ladoslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Je kje kak obširen test 7900XT kartic kjer bi se prikazale razlike v temperaturi med različnimi proizvajalci?
Primer tale je tacenejša:
https://geizhals.eu/sapphire-radeon-rx-...
919
A pri tapoceni robe se je nekje šparalo (hlajenje VRMji, ....)

Čudi me, da je Asus druga tacenejša:
https://geizhals.eu/asus-radeon-rx-7900...
929
Za Asusko bi skoraj rekel, da je zagotovo dobra.


Jaz sem naredil točno to študijo, kot ti. Tako je kot pravi @Furbo pred mano- Obe sta enaki, obe narejeni v isti tovarni, samo nalepka je gor druga. Tudi od Powercolor je ista - https://www.amazon.de/-/en/PowerColor-R... (Trenutno 964 eur + 12 eur dostave, sold in dispached je od Amazona tako da nimaš nobenih stroškov ekstra)

Na koncu sem se odločil za Sapphire, ker je to uveljavljen proizvajalec AMD robe. Naročil sem jo na Amazonu tukaj https://www.amazon.de/-/en/Sapphire-Rad...
Sedaj trenutno nimajo zaloge. Pazi, da je Amazon dispatcher, če kupuješ na Amazonu. Včasih je lahko tudi kakšna druga firma.

Igram WZ2 je na 69-71 stopinj. Jaz sem jo undervoltov iz 1100 mV na 1035. Dobil sem 4 fps na 151 podlage, kar je 2,58% razlike. Navil sem samo da sem probal, pa ti iz prve roke povem da imajo ventilatorji ogromno fore :D Nastavljeni so precej konzervativno, da ne ružijo. Če jih boš dal na 100%, bodo kar glasni, dosti bolj kot je bila prej moja 2060 RTX. Če vzameš Sapphire Nitro+ boš dal 1200 eur, dobil boš boljše hlajenje, malenkost večjo frekvenco in RGB. Boost clook ima iz 2500 stock dvignjen samo na 2560. Dobil boš torej manj navito kartico, kot si jo lahko naviješ sam :) Za 1271 eur dobiš pa že 7900 XTX referenčno.

Drugače ima kartica ogromno fore. Sploh pa driverji in igre še niso optimizirane za njo - vidi se, da so pohiteli z release pred božičem zaradi nakupovanj. Odvisno katero igro boš igral in ali misliš uporabljat fsr. Jaz sem šel na 7900 XT izključno zaradi native performans. Če ni nujno, počakaj še na release novih driverjev, pa se potem odloči za 6950 ali 7900 xt ali 7900 xtx ali 4070ti.


Hvala za tole pisanje.
Sploh tista na prvi povezavi je res ugodna.
Takih cen na geizhals ni.
Bolj kot ne sem se že odločil za 7900XT, ker ima XTX porabo tako, da mi ne diši preveč.
Vsekakor bom pa tudi jaz undervoltal. To se splača, ker so temperature potem res milina.
In računalnik je tih, tudi zelo pomembno.
Performančno je pa tako ali tako več, kot dovolj dobra. Jaz želim zmogljivost 3090+ in tu ke to komot doseženo in preseženo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

ladoslo ::

FireSnake je izjavil:

ladoslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Je kje kak obširen test 7900XT kartic kjer bi se prikazale razlike v temperaturi med različnimi proizvajalci?
Primer tale je tacenejša:
https://geizhals.eu/sapphire-radeon-rx-...
919
A pri tapoceni robe se je nekje šparalo (hlajenje VRMji, ....)

Čudi me, da je Asus druga tacenejša:
https://geizhals.eu/asus-radeon-rx-7900...
929
Za Asusko bi skoraj rekel, da je zagotovo dobra.


Jaz sem naredil točno to študijo, kot ti. Tako je kot pravi @Furbo pred mano- Obe sta enaki, obe narejeni v isti tovarni, samo nalepka je gor druga. Tudi od Powercolor je ista - https://www.amazon.de/-/en/PowerColor-R... (Trenutno 964 eur + 12 eur dostave, sold in dispached je od Amazona tako da nimaš nobenih stroškov ekstra)

Na koncu sem se odločil za Sapphire, ker je to uveljavljen proizvajalec AMD robe. Naročil sem jo na Amazonu tukaj https://www.amazon.de/-/en/Sapphire-Rad...
Sedaj trenutno nimajo zaloge. Pazi, da je Amazon dispatcher, če kupuješ na Amazonu. Včasih je lahko tudi kakšna druga firma.

Igram WZ2 je na 69-71 stopinj. Jaz sem jo undervoltov iz 1100 mV na 1035. Dobil sem 4 fps na 151 podlage, kar je 2,58% razlike. Navil sem samo da sem probal, pa ti iz prve roke povem da imajo ventilatorji ogromno fore :D Nastavljeni so precej konzervativno, da ne ružijo. Če jih boš dal na 100%, bodo kar glasni, dosti bolj kot je bila prej moja 2060 RTX. Če vzameš Sapphire Nitro+ boš dal 1200 eur, dobil boš boljše hlajenje, malenkost večjo frekvenco in RGB. Boost clook ima iz 2500 stock dvignjen samo na 2560. Dobil boš torej manj navito kartico, kot si jo lahko naviješ sam :) Za 1271 eur dobiš pa že 7900 XTX referenčno.

Drugače ima kartica ogromno fore. Sploh pa driverji in igre še niso optimizirane za njo - vidi se, da so pohiteli z release pred božičem zaradi nakupovanj. Odvisno katero igro boš igral in ali misliš uporabljat fsr. Jaz sem šel na 7900 XT izključno zaradi native performans. Če ni nujno, počakaj še na release novih driverjev, pa se potem odloči za 6950 ali 7900 xt ali 7900 xtx ali 4070ti.


Hvala za tole pisanje.
Sploh tista na prvi povezavi je res ugodna.
Takih cen na geizhals ni.
Bolj kot ne sem se že odločil za 7900XT, ker ima XTX porabo tako, da mi ne diši preveč.
Vsekakor bom pa tudi jaz undervoltal. To se splača, ker so temperature potem res milina.
In računalnik je tih, tudi zelo pomembno.
Performančno je pa tako ali tako več, kot dovolj dobra. Jaz želim zmogljivost 3090+ in tu ke to komot doseženo in preseženo.


Počakaj na zalogo na drugem linku, zaloga se osvežuje na dnevni bazi večkrat in boš videl razliko v ceni. Zna bit 950 :)

https://de.camelcamelcamel.com/product/...
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 64 GB ram / Fractal D7 XL
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

lojz123 ::

ASUS Phoenix GeForce GTX1660 SUPER OC na mimovrste 2.070 €
in to vključno z ddv NORO
https://www.mimovrste.com/graficne-kart...

Jarno ::

Če ni heker, se je nekomu pri Mimovrste odpipalo ali pa gre za le femme.
#65W!

FireSnake ::

DarwiN je izjavil:

Sej ne bodo dobili dostavljeno, šaljivci. 8-)

Se namreč z letala vidi, da je šlo nekaj hudo narobe..)


in nato:

SLO_Robert je izjavil:

"Vaše naročilo je pripravljeno na prevzem" , storno my ass :)) tole je bil pa deal desetletja


Komentar?

Jaz imam XFX naročeno za 930. Če bo kdo prodajal novo po bolj ugodni ceni ... jaz imam prevzem danes.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

DarwiN ::

Kaj naj rečem. Čestitke, če vam rata.. Sploh RTX4080 za 720EUR, huh.

Pejt hitro prevzet, preden pogruntajo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

ladoslo ::

FireSnake je izjavil:

XFX Mimovrste 930€

https://www.mimovrste.com/graficne-kart...



Si dobil????
Newschool: MPG X570 / Ryzen 5800X3D / RX 7900 XT / 64 GB ram / Fractal D7 XL
Oldschool: AMD K5 / 16 mb ram / 512 mb disk / win 95 / custom case

FlyingBee ::

Dont do it!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarvice ::

X
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarvice ()

FireSnake ::

ladoslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

XFX Mimovrste 930EUR

https://www.mimovrste.com/graficne-kart...



Si dobil????


Sem hotel it iskat. Sem klical. Bluzijo o zalogi v centralnem skladišču, ne v trgovinah.
Zategadelj bi naj osebni prevzem bil možen šele v ponedeljek.
Poročam kako je šlo skozi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Jarvice ti proda za 40eur ceneje.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Jarvice ::

Midva sma zmenjena še za manj, ampak zgleda hoče dat 930€.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

FireSnake ::

Jarvice: drži in za to se iskreno opravičujem (več pa na PM).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

ladoslo je izjavil:

FireSnake je izjavil:

XFX Mimovrste 930€

https://www.mimovrste.com/graficne-kart...



Si dobil????


Danes pa izgleda, da bom le dobil. Je pripravljeno za prevzem.

Zdaj bom pa komaj čakal, da končam s treningom, da bomo šraufali :)
(jutri pa megleno videl v službi)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Kaj si vzel?

Link ne dela.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Wrop ::

Smo dobili.



Je pa velik problem. Prevelik.

Jarvice ::

34cm of pure awesomeness 8-)
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

scythe ::

Wrop je izjavil:

Smo dobili.



Je pa velik problem. Prevelik.



Kolk si dal? Ker je bila nenormalno nizka cena ob 16.30 na Mimovrste, še na geizhals.eu nisem našel tako poceni 8-O
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Jarvice ::

780€
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

Wrop ::

Tako je. 780 €. Podpiramo domače. Če vsaj izenačijo nemške cene. Tokrat jim je ratalo in so presegli samega sebe. Pohvale trgovini. Poklon tudi tistemu (SLO_Robert, Jarvice), ki sta objavila na slo-techu. :D

Magic1 ::

Zna bit, da so si pri Mimovrste rekli, da morajo nekaj naredit, ker niso nobene grafične že par let prodal. Zdaj bo njihovo ponudbo spremljalo kup ljudi in kar nekaj jih bo obupalo in kupilo kaj po polni ceni.
Magic

Meizu ::

Zdaj bo njihovo ponudbo spremljalo kup ljudi in kar nekaj jih bo obupalo in kupilo kaj po polni ceni.


Ne verjamem. Malo naivno je poslovat na tak način.

inzenir1337 ::

Jaz nisem vzel merca. Vprašanje če bi ga lahko prodal za dosti več kot 780€. Tveganje je bilo preveliko da mi ostane na zalogi.

FlyingBee ::

Jarvice je izjavil:

780€

Radeonka enostavno ni imela šans, da ostane pri tebi, haha.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

scythe ::

Jarvice je izjavil:

780€



To zna med Mimovrste nek ¨bug¨ v spletni trgovini, pa še sami ne vedo da ga imajo. Bodo ugotovili, ko bodo morali uvozniku plačat. :))

X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

inzenir1337 ::

Končno je vsak prišel do karte po razumni ceni.

Meizu ::

inzenir1337 je izjavil:

Jaz nisem vzel merca. Vprašanje če bi ga lahko prodal za dosti več kot 780€. Tveganje je bilo preveliko da mi ostane na zalogi.


Posredovano inšpekciji.

Bodo ugotovili, ko bodo morali uvozniku plačat.


Plačujejo vnaprej.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarvice ()

Jarvice ::

FlyingBee je izjavil:

Jarvice je izjavil:

780€

Radeonka enostavno ni imela šans, da ostane pri tebi, haha.


Res je :))

Pa še pisal sem, da grem raje nazaj k zelenim in uspelo mi je :D
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

shark_nm ::

Meizu je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Jaz nisem vzel merca. Vprašanje če bi ga lahko prodal za dosti več kot 780€. Tveganje je bilo preveliko da mi ostane na zalogi.


Posredovano inšpekciji.

Bodo ugotovili, ko bodo morali uvozniku plačat.


Plačujejo vnaprej.


Marže pobje, marže...

Meizu ::

Eni smo dejansko kar nekaj časa delali v računalniških trgovinah, pa vemo kako to gre.

namig: glede na Nvidiin MSRP je niso niti v nabavni ceni kupili po takšnih vsotah. Ni šans.

scythe ::

Meizu je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Jaz nisem vzel merca. Vprašanje če bi ga lahko prodal za dosti več kot 780€. Tveganje je bilo preveliko da mi ostane na zalogi.


Posredovano inšpekciji.

Bodo ugotovili, ko bodo morali uvozniku plačat.


Plačujejo vnaprej.


Čudno da ne ugotovijo, da nekaj ne štima pri njih na spletni trgovini.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Jarvice ::

inzenir1337 je izjavil:

Jaz nisem vzel merca. Vprašanje če bi ga lahko prodal za dosti več kot 780€. Tveganje je bilo preveliko da mi ostane na zalogi.


Jaz bom verjetno tudi pustil tega merca in bom preklical naročilo. Se mi ne da ubadat za par € zaslužka. Še moram staro 7900 XT spravit.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

FireSnake ::

D3m je izjavil:

Kaj si vzel?

Link ne dela.


Tole:
https://www.mimovrste.com/graficne-kart...

Ampak: baje so mi ob prevzemu hoteli fturiti rabljeno (odprto škatlo).
Na reklamacijaj so potem našli zapakirano.
Zdaj je pa že vgrajena.
Ker imam veliko dela bo test šele v sredo.
Najprej undervolt.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Magic1 ::

Jarvice je izjavil:

inzenir1337 je izjavil:

Jaz nisem vzel merca. Vprašanje če bi ga lahko prodal za dosti več kot 780€. Tveganje je bilo preveliko da mi ostane na zalogi.


Jaz bom verjetno tudi pustil tega merca in bom preklical naročilo. Se mi ne da ubadat za par € zaslužka. Še moram staro 7900 XT spravit.

Pizde dve sta pobrale zalogo dobrih cen, ene zdaj preprodajata po dvojni ceni, drugih pa niti vzela nista, da jih lahko zdaj Mimovrste naprej prodaja po 1100€. Fak je en folk pokvarjen...
Magic

inzenir1337 ::

Zakaj pokvarjen? Saj pa je vsak imel šanso kupit, ko se je začelo pisat je bilo še vse na zalogi. Sam si si kriv če nisi dobil Merca za 780€ ali Suprimke za 720€.
Zdaj obsojat nekoga, ki naprej proda novo kartico 500€ pod slovensko ceno in 100€ pod nemško, se mi zdi zelo kretensko. Vsak bi maksimiziral dobiček in sem 100% da se nihče ne bi šel dobrotnika ter prodal Suprimko za 800€, če pri nas stane 2000€, samo zato ker jo je dobil za 720€. Je pa res da uradno ne smeš prodajat po višji ceni od nakupne, ker je to v nazvkrižju z zakonom, ampak sem sam že vsaj 10x poscalpal fkng gamerje, ki so polni novcev in me ni nihče preganjal. Inšpektorji imajo polno dela z drugimi stvarmi in se ne ukvarjajo z bagatelnimi kaznivimi dejanji.

Magic1 ::

Kaj misliš, da so imeli nemoejeno zalogo? Vidva sta naročila večino robe, ki je bila razpoložjiva, pol ure kasneje zato ni bilo več možno nič dobit. Zdaj so pa popravili cene, vidva pa stornirata naročila... Pač sta pokvarjena in vaju ne gane, da sta dobila grafične za super ceno PO INFORMACIJI OD TUKAJ, zajebala pa kup drugih ljudi na slo-techu s svojo pogoltnostjo.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Jarvice ::

Magic1, kupiš merca? Za 900€ prodam.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

DarwiN ::

Inženir, ti bom enkrat dal benefit, da tokrat ne trolaš...

Kaj bi ti osebno raje vzel za podoben denar: Second hand Suprimko z računom, ki te varuje do 720EUR, ali ta Innotov model iz trgovine? Še posebej, ko upoštevaš, da imajo vse 4000 kartice odlične hladilnike in so hladne+tihe, ne glede na znamko in model. (da Nemčije sploh ne omenjam).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Jarvice ::

Nisem jaz kriv, če je imela trgovina takšno ceno. Garancija normalno velja v primeru uveljavljanja.

Primerjaj še ceno ene in druge iz trgovine.

Suprimka za 1300€ je super nakup.

Žere vas samo dejstvo, da imam dobička pri 1300€, 580€ in čisto nič druga ;)

A bi naredil vsak enako, če bi imel možnost.

Pač slovenska nevoščljivost. Nič novega.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

DarwiN ::

Če bi bila super nakup, bi jo že prodal.

Če slučajno crkne čez 3 leta, ko so kartice EOL oziroma nimajo nadomestne, ti Mimovrste vrne 720EUR in ne 1400EUR. Sicer majhna možnost za tak scenarij, ampak ...
Pa videl boš reakcije potencialnih kupcev, ko bodo videli, da jih hočeš "nategnit" in jim prodat za dvojno ceno. :) Kako bi se ti počutil ob dejstvu, da neznancu delaš precej večjo uslugo kot samemu sebi, ko vendar dobiš podoben model za podobno ceno direkt iz trgovine?

To so ti sočni detajli, sicer pa poročaj. Me res zanima končni epilog te prigode. Kdo bo končni osmoljenec. :D

edit: Jp, tudi sam bi jo takoj vrgel na bolho, ampak točno za 1200EUR, pa še za to ceno sem mnenja, da bi pod temi pogoji potreboval kar precej sreče, da bi našel kupca.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Meizu ::

Prej skalpaška grabežljivost, nič drugega.

Mislim, da bo za 1300€ še kar zelo lep čas čakal na kupca. Uja, mogoče si bo pa nabil obe noter pa bo malo nerdal doma na minecraftu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Jarvice ::

Pa to so majhne številke, ki niso življenjskega pomena. Toliko, da se nekaj dogaja.

Sem že imel ponudbo za 1300€ in sem bil za, ampak je kar tiho potencialen kupec. Zgleda mu predstavlja zalogaj 1300€.
AMD Ryzen 7 5800X3D - Gigabyte B450 Aorus Elite - MSI GeForce RTX 4080 SUPRIM X
G.Skill 32GB 3600 - Be quiet! Straight Power 11 850 - Be quiet! Pure Base 500DX
Dell 32 Curved 165Hz S3220DGF - LG OLED55B13LA HDR 120Hz 4K - Sony PlayStation 5

DarwiN ::

Inženir oziroma temp te trola preko bolhe. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Meizu ::

Sem že imel ponudbo za 1300€ in sem bil za, ampak je kar tiho potencialen kupec.


Bi rekel Firesnake, to se prodaja ko vroče žemljice :)):))

D3m ::

Jarvice je izjavil:

Nisem jaz kriv, če je imela trgovina takšno ceno. Garancija normalno velja v primeru uveljavljanja.

Primerjaj še ceno ene in druge iz trgovine.

Suprimka za 1300€ je super nakup.

Žere vas samo dejstvo, da imam dobička pri 1300€, 580€ in čisto nič druga ;)

A bi naredil vsak enako, če bi imel možnost.

Pač slovenska nevoščljivost. Nič novega.


Jaz ti nisem favš. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

Uf, eni se boste razpočili.
Kot, če on ne bi vzel teh dveh bi pa oni dobili.
Kdo to garantira?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

ZAkaj za MERC na mimovrste piše 20GB pomnilnika:
https://www.mimovrste.com/graficne-kart...

na geizhals pa 24:
https://geizhals.eu/xfx-radeon-rx-7900-...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

Zato ker gledaš XTX in XT.

FireSnake ::

Bo držalo! :D
Hvala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
147 / 173
»»