» »

Iščem program za administracijo v zvezi s pacienti (CRM?)

Iščem program za administracijo v zvezi s pacienti (CRM?)

cactustree ::

Pozdravljeni,

od osebe, od katere sem "podedoval" zadolžitve, sem dobil nekaj zvezkov, map, tabelo v excelu... Vse je dokaj neurejeno in slabo pregledno, slabo sledljivo, predvsem pa nezanesljivo in časovno potratno. Tole bom (verjetno) počel nekaj mesecev, proces pa si želim spraviti na nekoliko boljšo raven.

Informacije, ki si jih preko mene izmenjujejo zdravniki in pacienti, bi rad zanesljivo posredoval, hranil in do njih hitro dostopal. Če sem pravilno ugotovil, iščem kak CRM program. Me lahko kdo usmeri, če sem sploh na pravi poti, in kaj priporoči, preden grem težit nadrejenim, da stanje, kakršno imamo, ni okej, in predlagam, kako lahko delo poteka optimalneje.

Nujno je, da se vse beleži le lokalno. Zelo zaželeno je, da je program brezplačen, saj je moj proračun precej verjetno 0EUR.

Hvala za vsakršno pomoč!

Ice-Heki ::

Malo več boš moral povedati, kaj točno vse te informacije zajemajo in kakšen je proces dela, sicer težko predlagamo dotične CRM rešitve.
Ponavadi je tako, da se CRM prilagodi procesom podjetja ali pa se procesi podjetja prilagodijo načinu dela CRM sistema.

Če ne gre za kompleksno stvar in obvladaš Excel, si lahko pomagaš tudi z njim.

deadbeef ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadbeef ()

cactustree ::

@Ice-Heki: zdaj vidim, da bo za moje trenutne potrebe res šlo z Excelom. Važno mi je predvsem, da ne izgubljam časa z listanjem po zvezkih.

@deadbeef: OpenMRS bom vsekakor preizkusil doma.

Verjetno se še oglasim, hvala obema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ERP/CRM za manjše proizvodno podjetje (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
7115510 (954) Goran's Blog
»

crm za mala podjetja

Oddelek: Programska oprema
346696 (2875) DJ-DUST
»

Cena takšne aplikacije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
7114486 (11564) Looooooka
»

Program za "klicni center"

Oddelek: Programska oprema
71998 (1846) poweroff
»

Program za vodenje "projektov"

Oddelek: Programska oprema
383017 (1917) Poldi112

Več podobnih tem