» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
304 / 360
»»

alesp56 ::

Identično se je pri meni zgodilo, ko sem prešel z mobilno telefonijo k njim. Prva pogodba je šla v /dev/null. Po parih dnevih pokličem sam in jovo na novo, ker ničesar niso našli. V tej firmi marsikej ne štima, očitno.
in to je to...

chucki ::

Danes so mi prisli priklopit, testiral se nisem nic, ker sem komaj prisel domov. Sem pa dobil Ubee evw32c modem :)

https://www.speedguide.net/routers/ubee...

Ouuuu jeaaa 1600mbit podpira wifi :P
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

chucki ::

wtf? Kaksen dodaten sprejemnik in 3eur na mesec? Imam eon box + 1 sprejemnik

AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

webmaher ::

to mam jaz tut že skozi... pa niso popravili, ker so romarji na kubik... glej samo da bo znesek na položnici tak kot mora biti...
tale Ubee tudi ne podpira 3.1 ... je DOCSIS 3.1 nateg ali so ugotovili, da so sami sebe nategnili :))
je že kak junak priklopljen na nov standard, ki je že star nekaj let :))

webmaher ::

uganite, kaj se mi je zgodilo danes, ko je zazvonil telefon....ah bolje da ne povem :))
Ah naj vam bo...poklicala me je tista Aleksandra :))

Han ::

In...??? >:D

Kekec ::

Enostavno vprašanje ali se splača zamenjati Gold Extra za kateri drug novi paket ali giga, jaz cen za ta giga sploh ne najdem na njihovi strani in kaj dobim za to?

Malcolm_Y ::

Sem se obrnil Telemah, pa vprašam še tu, če mogoče ve kdo, bo prej:

- Han je že prej spraševal, da EON light obljubljajo za 41 evrov, izračun na moj.telemach.si pa pokaže 47 evrov, 2 x 3 evre za digitalni sprejemnik. Mogoče komu več jasno?
- Kot obstoječemu naročniku, ki bi ostal na cenovno podobnem paketu, mi najbrž ne pripada nobena ugodnost v smislu znižanega plačila, in tudi 50 evrov za preklop me čaka?
- Kako naj vem, če moj TV podpira aplikacijo EON Smart TV? Če je ne, potem obvezno rabim dodatni plačljiv sprejemnik?

Zgodovina sprememb…

ETI3n ::

webmaher je izjavil:

nisi edini bedak, tako, da ne tako hitro obupat :)
Včeraj se kao prijavil za super EON nadgradnjo, dal vse podatke z davčno in neka blondinka po imenu Aleksandra full dobre volje razloži da je vse urejeno in da dobim prek mejla še v predogled aneks... in ker po nekih 5ih urah nič ni prišlo pokličem še enX in gospa XY pravi da nikjer nimajo nič zabeleženo...in sva šla še enX yovo na novo... zdaj čakam klic serviserja... imajo srečo, da se mi ne da v Ljubljano hodit :))

No sumim da me je enako gospodična Urška zajebala, se pravi 18.10.18 (naročil Eon paket) na novi lokaciji, in še do danes me nihče od tehnikov ni poklical za priklop (bo telekom optika) , definitivno podn od podna njihov odnos, raje da ne omenjam borih informacij glede giga paketov, ter da ni imela pojma o novih paketih :D Izgleda da bo treba vse prestavit konkurenci hah

FeniksX ::

Malcolm_Y je izjavil:

Sem se obrnil Telemah, pa vprašam še tu, če mogoče ve kdo, bo prej:

- Han je že prej spraševal, da EON light obljubljajo za 41 evrov, izračun na moj.telemach.si pa pokaže 47 evrov, 2 x 3 evre za digitalni sprejemnik. Mogoče komu več jasno?
- Kot obstoječemu naročniku, ki bi ostal na cenovno podobnem paketu, mi najbrž ne pripada nobena ugodnost v smislu znižanega plačila, in tudi 50 evrov za preklop me čaka?
- Kako naj vem, če moj TV podpira aplikacijo EON Smart TV? Če je ne, potem obvezno rabim dodatni plačljiv sprejemnik?


- Glede 2x3€ za digitalni sprejemnik, imaš priklopljene 3 TVje? Ker 1 digitalni sprejemnik (EON, D3 ali Conax kartica) ti pripada v naročnino, vsak nadaljnji (do max 2 dodatna) je vsak 3€
- Nope, obstoječi uporabniki smo samo zato, da rečem po domače "molzejo kot ovčke", važno da te enkrat dobijo potem pozabi na ugodnosti ki jih imajo novi uporabniki :)
- Nekje naj bi obstajal seznam podprtih televizorjem, ampak na žalost imajo na njihovi strani vse skrito kot da bi varovali ne vem kaj :)

hojnikb ::

a ce gres iz gold trojka na eon full ti lahko ostane star d3 box al ti vsilijo tanovga ?
#brezpodpisa

Malcolm_Y ::

FeniksX je izjavil:

Malcolm_Y je izjavil:

Sem se obrnil Telemah, pa vprašam še tu, če mogoče ve kdo, bo prej:

- Han je že prej spraševal, da EON light obljubljajo za 41 evrov, izračun na moj.telemach.si pa pokaže 47 evrov, 2 x 3 evre za digitalni sprejemnik. Mogoče komu več jasno?
- Kot obstoječemu naročniku, ki bi ostal na cenovno podobnem paketu, mi najbrž ne pripada nobena ugodnost v smislu znižanega plačila, in tudi 50 evrov za preklop me čaka?
- Kako naj vem, če moj TV podpira aplikacijo EON Smart TV? Če je ne, potem obvezno rabim dodatni plačljiv sprejemnik?


- Glede 2x3€ za digitalni sprejemnik, imaš priklopljene 3 TVje? Ker 1 digitalni sprejemnik (EON, D3 ali Conax kartica) ti pripada v naročnino, vsak nadaljnji (do max 2 dodatna) je vsak 3€
- Nope, obstoječi uporabniki smo samo zato, da rečem po domače "molzejo kot ovčke", važno da te enkrat dobijo potem pozabi na ugodnosti ki jih imajo novi uporabniki :)
- Nekje naj bi obstajal seznam podprtih televizorjem, ampak na žalost imajo na njihovi strani vse skrito kot da bi varovali ne vem kaj :)


Thanks, samo 1 TV imam, ne vem od kod so našli še 2. Seznam sem pa našel, tule, ampak je jako bogi, navodila pa tudi nikakva. "Na svoj pametni televizor prenesite in namestite aplikacijo EON." To je to, nič kako se to naredi, kje,... Amatersko. Pa še s "priporočene naprave" so se zazihrali, kar pomeni, da verjetno dela tudi na drugih, ampak ni se za zanest.

LG Store imam na svojem TV-ju, ampak EON aplikacije ne najdem.

Bom še počakal, da bo vsaj nam tukaj bolj jasno, ker Telemahovcem zaenkrat še ni.

webmaher ::

@Han in kaj rečeš kaj a :)
Najprej se je opravičila, ker je lepo povedano vse zeznila ampak zeznila je potem tudi una druga... jaz mislil, da me kliče serviser, ki že čaka v nizkem startu, potem pa tale šmorn..
Vsa sreča, da ima ta Aleksandra en tak poseben glas in je vse skupaj pri meni dajalo vtis, da ji je resnično žal pa še kao novinka je...
Torej 2X sem dal vse svoje podatke vključno z davčno številko in nič od nič... trije delovni dnevi verjetno pomeni obisk v ponedeljek ali torek, če... če je bilo to sploh še resnično :))

@hojnikb nimajo ti kaj vsiljevati...pripadata ti dva sprejemnika ali pa dve CONAX kartici ali pa 1 sprejemnik in 1CONAX kartica... če češ še kako je 3 €, EON box je pa 5€...

@kekec ako imaš Gold extra za 54,5ojra se ti prehod na EON FULL za 51 ne izplača, ker boš izgubil celo kopico HD kanalov med njimi recimo vse športne, FOXe in še kaj...
če se ne motim tudi 1 sprejemnik.... v tem primeru je potem edino smiselno na najvišji EON Premium za 61 ojrov....imaš še 1X hitrejši internet in HBO Premium...

Vprašanje za milijon bi se sedaj glasilo, kdo me bo poklical ju3? Verjetno nihče :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

neooo ::

Pa kaj je to zdaj docsis 3.1 al 3.0 ?

6151 ::

3.0

chucki ::

Kaksna je koda za starsevski nadzor? Ne dobis zraven ne navodil,nicesar.....na spletu pa tudi ne najdem
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

M.B. ::

1234? Vsaj tu je privzeta tak, pa nismo nič spreminjali.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

chucki ::

Ne prime. Mi eni kanali potem ne delajo, ker rabi kodo :|
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

hojnikb ::

@hojnikb nimajo ti kaj vsiljevati...pripadata ti dva sprejemnika ali pa dve CONAX kartici ali pa 1 sprejemnik in 1CONAX kartica... če češ še kako je 3 €, EON box je pa 5€...

A 2 sprejemnika sta možna ? Tole je pa potem bolš kot trojka v vsakem pogledu, tam je samo en sprejemnik :/
#brezpodpisa

FeniksX ::

chucki je izjavil:

Ne prime. Mi eni kanali potem ne delajo, ker rabi kodo :|

0000?

webmaher ::

poglejte, kaj se zgodi, ko greš na EON Premium



kakšna štorija je bila s5 s serviserjem in priklopom :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

Han ::

chucki je izjavil:

Kaksna je koda za starsevski nadzor? Ne dobis zraven ne navodil,nicesar.....na spletu pa tudi ne najdem
Greš v EON, odpreš nastavitve in si jo nastaviš?

zadetek ::

Dobili EON box, kr zadovoljen z vmesnikom in hitrostjo, ampak ce na drugi napravi EON nastavim opomnik za oddajo, ki jo bi gledal na tisti napravi, javi tudi v sosednji sobi na temu boxu, bug or feature ?

mitko25 ::

Tudi meni javi tako ker je vezana na naročnika...torej če na eni EON napravi npr. narediš svojo favorite playlisto, jo boš videl na vseh EON napravah, ki so na tvoji naročnini.

starfotr ::

Za profile še niso slišali?

webmaher ::

za marsikaj še niso slišali :))
Na srpskoj stranici se hvale sa SK 4K kao o devetom svetskom ćudu a Japanci, će da prenose OI u 8k
V glavnem najjači su i niko im ništa ne može...bogi Telekom in še bolj bogi T2 :))
Hvala Telesmeh, vse tako kot mora biti ne, edino cena je na nivoju pa še tu bi se dalo kaj znižati, saj Srbi in še kdo plačujejo samo 42ojrov in nekaj centov pa še ta nesrečni SK 4 imajo v UltraHD HDR :))

chucki ::

Han je izjavil:

chucki je izjavil:

Kaksna je koda za starsevski nadzor? Ne dobis zraven ne navodil,nicesar.....na spletu pa tudi ne najdem
Greš v EON, odpreš nastavitve in si jo nastaviš?


Ne moreš, če je že nastavljena. Zgleda mi je debilen serviser jo nastavil, to je neverjetno.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

Se koga moti daljinski upravljalnik, da je tako ozek in se hitro zatipkas? Danes sem ga ze skoraj v steno vrgel ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

misso ::

chucki je izjavil:

Se koga moti daljinski upravljalnik, da je tako ozek in se hitro zatipkas? Danes sem ga ze skoraj v steno vrgel ;((


Ženi ga dej v roke :D

Malo more biti heca.

mitko25 ::

chucki je izjavil:

Han je izjavil:

chucki je izjavil:

Kaksna je koda za starsevski nadzor? Ne dobis zraven ne navodil,nicesar.....na spletu pa tudi ne najdem
Greš v EON, odpreš nastavitve in si jo nastaviš?


Ne moreš, če je že nastavljena. Zgleda mi je debilen serviser jo nastavil, to je neverjetno.



Poskusi 4321. To je EON tovarniška koda

chucki ::

Ne prime ;(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mitko25 ::

Potem pa ti predlagam, da pokličeš na podporo in ti potem ona resetira geslo na tovarniško kodo...(pa naj ti pove katera je) lp

MadMen ::

1234 je ponavadi...

webmaher ::

chucki je izjavil:

Se koga moti daljinski upravljalnik, da je tako ozek in se hitro zatipkas? Danes sem ga ze skoraj v steno vrgel ;((

jaz kar s Sonyem pokomandiram, zdaj, ko imam vse nastavljeno... ko se mi bo dalo bom gor ruknil še beta Kodija ako bo to sploh dovoljeno :)

Kekec ::

Ima še kdo visok ping na Celjskem območju zadnje čase?

webmaher ::

hojnikb je izjavil:

A 2 sprejemnika sta možna ? Tole je pa potem bolš kot trojka v vsakem pogledu, tam je samo en sprejemnik :/

vzeti moraš najhujši paket EON Premium...barabini vseskozi nekaj spreminjajo...prisegel bi, da sem videl da je tudi v paketu nižje EON Full pisalo nekaj časa 2 ;(
Kaj imaš ti trenutno in koliko plačuješ?

Aja, da ne pozabim omeniti da upscalanje na 4k HDR dela kar OK... čudežev ne pričakujte...slika je na HD kanalih z višjo bitno boljša kot na onih z nižjo... je pa slika na splošno na vseh kanalih boljša, kot če je HDR izklopljen... Sony TV avtomatsko preklopi na HDR... Telesmehu je uspelo nekaj kar sploh ne vejo in s5 so prvi na Balkanu :))

hojnikb ::

Gold Trojka

Torej EON FULL imaš lahk sam en sprejemnik ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

webmaher ::

Najbolje da jih pokličeš oz. greš v poslovalnico...bilo naj bi tako, da če doplačaš 3€ imaš lahko še enega ali pa CAM modul... če hočeš še en EON BOX pa doplačaš 5€ na mesec... samo ne vem, ali to lahko narediš v vseh paketih ali samo EON Premiumu...

hojnikb ::

torej če prav štekam lahk obdržim obstoječ D3 box, al ga dam pa nazaj in dobim EON BOX in mam sam to. Vse ostali pa doplačilo, kot sedaj ?
#brezpodpisa

webmaher ::

Nekako tako, ja... sam za vsak slučaj bi jaz na tvojem mestu šel v poslovalnico in se tam vse zmenil in podpisal... ker serviserji se stem kaj preveč ne obremenjujejo, važn jim je sam tvoj podpis :)

Han ::

Kekec je izjavil:

Ima še kdo visok ping na Celjskem območju zadnje čase?
Jaz ga imam okrog 10 ms.

Fsegula62 ::

 Pa je :D

Pa je :D

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

FeniksX ::

Fsegula62 je izjavil:

 Pa je :D

Pa je :D


Se pravi ko bo 10Gbps downloada, bo mogoče 100Mbps uploada :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FeniksX ()

Sade ::

FeniksX je izjavil:

Fsegula62 je izjavil:

 Pa je :D

Pa je :D


Se pravi ko bo 10Gbps downloada, bo mogoče 100Mbps uploada :D


No zdej jim pa napiš še kir modem maš

mujek ::

Ali je možno, da kot fizična oseba dobim poslovni paket?
Ima mogoče kdo kaj izkušenj s tega področja?
Namreč, poslovni paketi imajo nekaj več uploada.

MadMen ::

Lahko dobiš kot fizična oseba poslovni paket.

XS!D3 ::

mujek je izjavil:

Ali je možno, da kot fizična oseba dobim poslovni paket?
Ima mogoče kdo kaj izkušenj s tega področja?
Namreč, poslovni paketi imajo nekaj več uploada.

A so poslovne tudi prenovili? Na fizičnih (trojčkih) imaš sedaj 75/5, 150/10, 300/15 in 1000/50, kar je več, kot si do sedaj dobil poslovnih (če govorimo o coaxu). Razen, če imajo sedaj na poslovnih še več.

mujek ::

Ponudbo poslovnih storitev ne poznam (niti nisem našel na spletni strani).

Od storitev potrebujem samo internet (nekaj z vsaj 8 Mbit uploada) in statični IP. Ostala solata me ne zanima.
Glede na to, da so novi paketi dražji razmišljam v smeri poslovnih paketov - če so seveda kaj bolj ugodni.

mitko25 ::

Na EON Premium imaš lahko 4 TV (2x licenca APP, 1x EON smart box in 1x D3 sprejemnik + 5 naprav eon). Vse za ceno 61€. Pri meni je 1 leto cena 55€ ker sem šel iz gold extra na eon premium.

webmaher ::

danes gledal prvič El Clasico v HDR, hvala Telesmeh :)
Ko bi še kekci dvignili bitno na vsaj 16 bi rekel, ko webe 4K resolucijo :))
Namestil tudi beta Kodija in Kaonček dela ko bombonček :)
Edino kar moti je blokada kar nekaj app-ov, med njimi tudi HBO GO in mamicu im Netflixa >:D
Bo treba rudarit ups rutat al kako že :)
««
304 / 360
»»