» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
303 / 361
»»

MrStein ::

alesp56 je izjavil:

Še večji problem je količina in podrobnost informacij, ki jih njihova spletna stran (ne)ponuja.

ISP-ji tekmujejo v tem, kdo bo imel najmanj uporabno spletno stran.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

webmaher ::

brzina je bla včeraj zvečer porazna, danes je pa že sedaj padla za celih 60Mb/s... tudi ping, ki je bil vedno od 7-10 je sedaj 13 ali več... če bo sreča v ponedeljek pride ubogi serviser... če sem bil do sedaj prijazen vedno bo tokrat drugače :))

oiwedfhjweif ::

Ker se serviser ful sekira kakšne volje si ti. Če boš tečnaril, se ne bi čudil, da bi rekel samo adijo, pa se sam znajdi.

MrStein ::

Ka-čing!

Šefi bodo ful veseli, da je serviser stranko prepričal, da neha "donirati" denar.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

webmaher ::

tudi jaz se nič ne sekiram, brzina danes zvečer tretina plačane, torej krepko pod 100...ampak NetFlix mi pa šiba 4k HDR prek Kodija s podnapisi brez zatikanja...hip hip huuuuura :))

oiwedfhjweif ::

MrStein je izjavil:

Ka-čing!

Šefi bodo ful veseli, da je serviser stranko prepričal, da neha "donirati" denar.

Če bi bil v tem fahu, bi vedel, koliko pomeni ena stranka in njene težave. Včasih je za firmo ceneje, da gre strnaka proč.

webmaher je izjavil:

tudi jaz se nič ne sekiram, brzina danes zvečer tretina plačane, torej krepko pod 100...ampak NetFlix mi pa šiba 4k HDR prek Kodija s podnapisi brez zatikanja...hip hip huuuuura :))

Na koncu bomo pa ugotovili, da posodabljajo centralo.

webmaher ::

itak, da posodabljajo s polžjo hitrostjo in veliko zamudo, ampak počasi se daleč pride....imajo srečo, da stranke nimajo v večini primerov kam odditi, ker so vsi tu nekje.... kar se pa mene tiče sem jim pa povedal, da nimajo kaj hodit, ker pri meni je vse OK... težave nastopijo v večernih urah od nekje 21 ure... oni pa delajo največ do 19. ure.... torej teoretično in praktično sploh pri meni ne morejo nič narediti :))
In zdaj iz obupa bo v pondelk priletu dopoldne nekdo, čeprav v posnetku moje zadnje seanse tega zahtevka nikjer ni slišati... še več, predlagal sem naj ne hodi nihče takrat, ko vse dela... če v doglednem času ne bo nič rešeno se bomo pač pogajali za nov aneks z nižjo ceno pa bo 8-)

KuntaKinte ::

tudi sam sem imel probleme vsak večer,zadnji teden

spyker123 ::

pozdrav, zdaj več ni gold trojka paketov? na spletni strani vidim samo eon pakete? kaj to pomeni, koliko tv-jev lahko imamo sedaj na digitalni shemi?

mailer ::

Ti se buniš, ker ti je ping skočil za par milisekund. Meni na kablu povezava zvečer trokira, imam paket 40/1 (vem absurd) download okoli 15 upload pa 0.5, ping pa naraste iz cca 25-50 na okoli 600. Ragequit zagotovljen.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

frudi ::

A mi lahko kdo razloži, kako je sedaj s temi EON Smart Boxi? Trenutno sem na Gold Trojka Premium in uporabljam eno Conax kartico in en D3 sprejemnik, po novem bi rad EON Premium z enim EON Smart Boxom in eno Conax kartico. Ko gledam info o paketih na telemach.si, bi predvideval, da je en Smart Box že vključen v paket Premium (in Full). V njihovi poslovalnici pa so mi včeraj rekli, da ni tako, da je v ceno 61€ vključen le navaden D3 sprejemnik in da je potrebno za Smart Box doplačati 5€ mesečno.

Kako je torej, če lahko morda kdo 100% zagotovo potrdi - a je Smart Box že vključen v ceno Premium paketa, ali ga je potrebno še dodatno doplačati?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

mitko25 ::

V paketu EON Premium je 1x EON smart box, 1x D3 box in 1x licenca za EON APP.

Daniel ::

Kot kaže še samo ne vedo več kaj prodajajo. Če gledaš na spletni strani vsekakor izgleda tako kot si rekel.

Da ne omenjam, da pri SBB Srbija ponujajo 1 EON Box in dva D3 sprejemnika brez doplačila (vsaj tako je videti kolikor sem na hitro pregledal stran) v vseh EON paketih. Slovencem je očitno treba računati več.

frudi ::

Tako sem tudi sam predvideval, da bi moralo biti. Pa so mi v poslovalnici trdili, da je Smart Box v vsakem primeru potrebno doplačati. Tako da sem na koncu tudi naročil 'dodatni' Smart Box. Bom videl, če mi bo tehnik na koncu prinesel enega ali dva :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

chucki ::

A so ze komu priklopili? Jaz cakam ze od cetrtka...
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Mitja86 ::

Jaz čakam od petka, na poslovalnici povedali da bo preklop iz DTV OŠO Mix L na EON Premium danes ali jutri

mitko25 ::

Mene je pravkar klicu tehnik, da mi ga pride priklopit...javim čez urco ali dve ;)...
Sem pa vzel paket EON Premium iz GOLD extra...kar se tiče interneta je še vse po starem in tudi profil na Telemachu ''Moj račun'' še ni bil spremenjen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

chucki ::

Bom klical na telemach, ker imam samo danes cas, potem sem v sluzbi po cel dan :|
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

mitko25 ::

Takole na kratko...
Po porodnih krčih priklopa novega boxa, zadeva deluje! ;) Tudi internet so mi upgradala na 300/15 in tudi to deluje...Ima pa ta Box vgrajen Wifi modul, po zagotovilih tehnika bo aktivirina v naslednjem letu (zakaj danes ne, ne vem)..

psychoshorty ::

@mitko25

Porocaj malo, kako kaj tale box deluje... ce je isto lag party kot pri skoraj vseh d3 sprejemnikih. :)

andy2k13 ::

frudi je izjavil:

Tako sem tudi sam predvideval, da bi moralo biti. Pa so mi v poslovalnici trdili, da je Smart Box v vsakem primeru potrebno doplačati. Tako da sem na koncu tudi naročil 'dodatni' Smart Box. Bom videl, če mi bo tehnik na koncu prinesel enega ali dva :)


Ce dodam EON Premium v kosarico na njihovi strani me pride skupaj 64 EUR. V tem znesku je EON Box, 1x connax kartica (0 EUR) in 1x interaktivni digitalni sprejemnik (3 EUR).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

Han ::

Prav neverjetni so. Klikneš EON paketi, "naročiš" EON Light (prvo leto €29,90/mesec, potem €41/mesec), se prijaviš z imenom in geslom (ker si obstoječi naročnik Silver2) in samo debelo gledaš in se čudiš:

MOJA KOŠARICA

Naprave za TV:

1. Interaktivni digitalni sprejemnik
- Mesečna plačilo 0,00 EUR/mesec

2. Interaktivni digitalni sprejemnik
- Mesečna plačilo 3,00 EUR/mesec

Naprave za NET in TEL:

Interaktivni digitalni sprejemnik
- Mesečna plačilo 3,00 EUR/mesec

Skupaj za plačilo

Mesečna cena 47,00 EUR/mesec

Še dobro, da je mesečna plačilo in mesečna cena na mesec. JAO!!! ;((

chucki ::

Za nove naročnike je akcijska cena
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Han ::

Za obstoječe (zveste) bi morala biti še posebna ugodnost, tako pa potem začneš resno razmišljat, da bi šel drugam, sploh če je medtem TELEkom napeljal optiko.

Pred dvema tednoma so mi poslali aneks k pogodbi za Silver2 za 25% popust na naročnino za obdobje 6 mesecev, če se vežem za 2 leti. Blazen prihranek (skupno 56 eur), če želiš predčasno zamenjat paket ali pobegnit h konkurenci, pa plačaš penale. Dobesedno podjebavanje strank!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

misek ::

Han je izjavil:

Blazen prihranek (skupno 56 eur), če želiš predčasno zamenjat paket ali pobegnit h konkurenci, pa plačaš penale.
Vsak si mora sam preračunati kaj se mu splača. Tebi se očitno ne, če imaš namen zamenjati ponudnika v bližnji prihodnosti.

mitko25 ::

psychoshorty je izjavil:

@mitko25

Porocaj malo, kako kaj tale box deluje... ce je isto lag party kot pri skoraj vseh d3 sprejemnikih. :)

...
Box deluje ful fajn kar se eona tiče (preklapljanje in odzivnost), daljinec se sinhronizira z tv in nato uporabljaš samo enega..Zaenkrat vse ok.
Pa še to: Če imate v prejšnjem paketu aktiviran eon app za smart tv, ti le ta ostane in dobiš zraven še enega. V mojem primeru, ko sem šel iz Gold extra imam sedaj v paketu EON premium: 2x APP za smart tv, 1x EON TV box in 1x D3 box, za ceno 55 eur (eno leto), nato je cena 61 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

webmaher ::

a 4K Festival ti dela? A ta EON box je zdaj all in one škatla... se pravi če grem na ta paket mi stari modem zamenjajo?
Bitno na SportKlubih so zaradi mojega teženja dvignili za astronomskih 2,1Mb/s...sedaj imajo vsi glavni sportski kanali 8,2Mbs :))


Obiska serviserja nisem dočakal..očitno se boji in bere ta forum :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

mitko25 ::

webmaher je izjavil:

a 4K Festival ti dela? A ta EON box je zdaj all in one škatla... se pravi če grem na ta paket mi stari modem zamenjajo?
Bitno na SportKlubih so zaradi mojega teženja dvignili za astronomskih 2,1Mb/s...sedaj imajo vsi glavni sportski kanali 8,2Mbs :))


Obiska serviserja nisem dočakal..očitno se boji in bere ta forum :))




Da, 4K Festival dela? Tako kot si napisal, EON Box je all in one wonder ;), lahko nameščaš različne app-e iz google playa (kodi, plex, itd..), modem ostane isti, saj pri meni je (CISCO EPC 3212), odnesel je samo en D3 box.

andy2k13 ::

mitko25 je izjavil:

webmaher je izjavil:

a 4K Festival ti dela? A ta EON box je zdaj all in one škatla... se pravi če grem na ta paket mi stari modem zamenjajo?
Bitno na SportKlubih so zaradi mojega teženja dvignili za astronomskih 2,1Mb/s...sedaj imajo vsi glavni sportski kanali 8,2Mbs :))


Obiska serviserja nisem dočakal..očitno se boji in bere ta forum :))




Da, 4K Festival dela? Tako kot si napisal, EON Box je all in one wonder ;), lahko nameščaš različne app-e iz google playa (kodi, plex, itd..), modem ostane isti, saj pri meni je (CISCO EPC 3212), odnesel je samo en D3 box.


Se prav to sploh ni docsis 3.1

mitko25 ::

To pa ne vem...mogoče je samo kakšna softwearska posodobitev na modemu bila?

strom_15 ::

Han ::

misek je izjavil:

Han je izjavil:

Blazen prihranek (skupno 56 eur), če želiš predčasno zamenjat paket ali pobegnit h konkurenci, pa plačaš penale.
Vsak si mora sam preračunati kaj se mu splača. Tebi se očitno ne, če imaš namen zamenjati ponudnika v bližnji prihodnosti.

Sem preveril konkurenco, pa je vse skupaj še večja žalost in nateg. ;(

misek ::

Han je izjavil:

Sem preveril konkurenco, pa je vse skupaj še večja žalost in nateg. ;(
Ah, to pa že ne more biti res :D

webmaher ::

Tudi jaz imam CISCO EPC 3212...tole je kot kaže samo 3.0 in nižje:

EuroDOCSIS ? Eight (8) bonded downstream channels with data rates in excess of 440 Mbps ? Four (4) bonded upstream channels with data rates in excess of 120 Mbps ? Designed to meet EuroDOCSIS 3.0 specifications as well as backward compatibility with existing EuroDOCSIS 2.0, 1.1 and 1.0 networks...


se pravi nič od nič od DOCSIS 3.1.... meni pa brzina danes s5 pod 100... max. mi je ponavadi mal čez 210....220 še nisem videl.... torej dokler ne spedenajo omrežje in centralo lahko 300 samo sanjam :)

mitko25 ::

Meni pa sedaj tole, na WI-fi... Drugače pa gre tja do 286/15
 Speedtest

Speedtest

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

webmaher ::

dobro ti leti brez žic :)
a maš kje zapisane tehnične lastnosti EON boxa...kakšen procesor koliko RAMa in diska...

če sem prav skapiral gre preko EON BOXa v živo IPTV... kakšna je bitna hitrost pri HD kanalih, še posebno športnih...gre kaj več kot 8Mb/s?
Pri EON aplikaciji si limitiran na max4Mb/s... torej edini razlog, da še furajo DVB C je zanič omrežje in prešvoh centrale :)

XS!D3 ::

webmaher je izjavil:

dobro ti leti brez žic :)
a maš kje zapisane tehnične lastnosti EON boxa...kakšen procesor koliko RAMa in diska...

če sem prav skapiral gre preko EON BOXa v živo IPTV... kakšna je bitna hitrost pri HD kanalih, še posebno športnih...gre kaj več kot 8Mb/s?
Pri EON aplikaciji si limitiran na max4Mb/s... torej edini razlog, da še furajo DVB C je zanič omrežje in prešvoh centrale :)

Pri EON aplikaciji je max profil okrog 7Mb/s že od samega začetka. Kolikor vem, je za IP isto na boxu, ampak gre live, če si na njihovem omrežju, preko DVB-C, kjer je bitrate višji, preko IP pa samo CUTV in VOD.

webmaher ::

oprosti jaz več kot 4Mb/s na EON android aplikaciji ne morem nastaviti...
nisem opazil priključka oz. omembe pri navodilih za priklop koaksialen kabel ni omenjen ... sem kaj zgrešil?

XS!D3 ::

webmaher je izjavil:

oprosti jaz več kot 4Mb/s na EON android aplikaciji ne morem nastaviti...
nisem opazil priključka oz. omembe pri navodilih za priklop koaksialen kabel ni omenjen ... sem kaj zgrešil?

Jaz imam na mobilnem appu 4 opcije, in sicer nizka (do 1Mbps), sredja (do 2Mbps), visoka (do 4Mbps) in samodejna. Mogoce so nastavitve malo ponesrečeno poimenovane ampak na somodejni je max profil 7Mb/s. Na smart TV appu pa mislim, da za CBR prav pise 7Mb/s, na ABR pa mozno, da je enako poimenovano kot na mobilnem appu, ampak kolikor sem nazadnje gledal je bil stream ravno tako 7Mb/s.

Box ima zadaj coax ja, kaj je v navodilih pa ne vem, bi pa skoraj moralo pisat :)

webmaher ::

OK, hvala bom ju3 še enkrat pogledat app za Sony android TV... če ne bom našel 7 bom pač dal na samodejno... torej coax je, nič ne bo z IPTV prek Kodija :)
Je komu uspelo poskenirati na TVju 4k Festival...meni in kolegu na Sony-ju kljub nastavitvi full območja nič ni našlo... sem pa uspešno poskeniral na PCju...če še koga zanima frekvenca je 186MHz, 6875, 256QAM.... ko pogledam prek DVB Viewerja je samo črna slika in pretok 0,19Mb/s... imam LAV kodeke in grafikuljo, ki bi to morala z lahkoto prikazati.... analiza streama je pokazala za video bitno 20Mb/s...

techfreak :) ::

Je sploh kaksna prednost IPTV pred DTV za live tv, razen da box ne potrebuje coax elektronike in uporabniki ne potrebujejo COAX kabla do televizije?

webmaher ::

Recimo napamet:
najhitrejše preklapljanje med kanali (android TV pri meni rabi okoli 2 sekundi)
m3u listo lahko vržeš v kolikor TVjev hočeš brez doplačila :)
nepopolni in netočni EPG zamenjaš s svojim :)

Ker imam trenutno v android TVju KOdija preko katerega ganjam EON (HBO OD in Pickbox), NETFlix, BBCi Player, Movie Theater Butter bi pasala še ena IPTV, da je vse na enem mestu...
Sicer lahko DVBC s HTPCja prikazujem tudi preko Kodija, vendar je zaradi mreže za bogi Sonyev procesor in samo 2GB RAMa mal preveč in tu in tam zašteka... morda bi to delovalo na pregrešno dragih letošnji modelih, ki premorejo 4GB RAMa in boljši procesor...

LeQuack ::

Mene sam zanima glede na to da smo 2018 oni najbrž večino kanalov dobijo v HD, se pravi če hočejo ljudem ponujat SD morajo dejansko poslabšati/kompresirati sliko, oziroma dodatno delo zato da lahko v slabši kvaliteti oddajajo?
Quack !

XS!D3 ::

webmaher je izjavil:

Recimo napamet:
najhitrejše preklapljanje med kanali (android TV pri meni rabi okoli 2 sekundi)
m3u listo lahko vržeš v kolikor TVjev hočeš brez doplačila :)
nepopolni in netočni EPG zamenjaš s svojim :)

Ker imam trenutno v android TVju KOdija preko katerega ganjam EON (HBO OD in Pickbox), NETFlix, BBCi Player, Movie Theater Butter bi pasala še ena IPTV, da je vse na enem mestu...
Sicer lahko DVBC s HTPCja prikazujem tudi preko Kodija, vendar je zaradi mreže za bogi Sonyev procesor in samo 2GB RAMa mal preveč in tu in tam zašteka... morda bi to delovalo na pregrešno dragih letošnji modelih, ki premorejo 4GB RAMa in boljši procesor...

To zdaj predpostavljaš, da imaš na voljo IPTV brez DRM, avtentikacije in bilokašne druge zaščite, da lahko kr vzameš statično playlisto in jo vržeš na poljubno število naprav.

Tudi če EON box vzameš kot OTT storitev neoddvisno od internet providerja, kjer gre potem tudi live čez IP, nimaš statične playliste ampak HLS/DASH preko SSL z avtentikacijo, DRM itd...

Je pa po mojih izkušnjah preklpljanje kanalov na IPTV res hitrejše, sploh na proper hardwareu, kot je Nvidia Shield, kjer recimo EON kanale preklplja instantno. Pa tudi na mojem lanskoletnem LGju je recimo preklapljanje kanalov v EON SmartTV appu občutno hitrejše od vgrajenega DVB-C tunerja. Je pa na drugi strani spet odvisno od DVB-C tunerja in delno tudi conax modula.

Dokler imajo kanale na DVB-C in to običajno z višjim bitrateom, je nekako dobrodošlo, da se uporablja za live tudi na EON boxu. Z vidika uporabnika zaradi bitratea, z vidika providerja pa tudi zaradi same obremenitve omrežja. Zdaj če bi gradili (fiber only) omrežje iz nule, verjetno v DVB-C ne bi šli več vlagat.

XS!D3 ::

LeQuack je izjavil:

Mene sam zanima glede na to da smo 2018 oni najbrž večino kanalov dobijo v HD, se pravi če hočejo ljudem ponujat SD morajo dejansko poslabšati/kompresirati sliko, oziroma dodatno delo zato da lahko v slabši kvaliteti oddajajo?

Kompresirajo sigurno, sploh za mobilne naprave, kjer je adaptive bitrate. Da bi šli pa spreminjat resolucijo (HD v SD) pa prvič slišim. Če dobro pogledaš boš videl, da ima kar nekaj televizijskih hiš na na HD kanalu drugačen (HD) logo, nekateri celo drugo vsebino kot na SD kanalu (dejansko drug kanal) ali pa celo ponujajo SD only kanale. Telemach ali pa bilokater drug operater tukaj ne more kaj dosti, čeprav smo v letu 2018, in pač dostavijo kar lahko dobijo.

LeQuack ::

XS!D3 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Mene sam zanima glede na to da smo 2018 oni najbrž večino kanalov dobijo v HD, se pravi če hočejo ljudem ponujat SD morajo dejansko poslabšati/kompresirati sliko, oziroma dodatno delo zato da lahko v slabši kvaliteti oddajajo?

Kompresirajo sigurno, sploh za mobilne naprave, kjer je adaptive bitrate. Da bi šli pa spreminjat resolucijo (HD v SD) pa prvič slišim. Če dobro pogledaš boš videl, da ima kar nekaj televizijskih hiš na na HD kanalu drugačen (HD) logo, nekateri celo drugo vsebino kot na SD kanalu (dejansko drug kanal) ali pa celo ponujajo SD only kanale. Telemach ali pa bilokater drug operater tukaj ne more kaj dosti, čeprav smo v letu 2018, in pač dostavijo kar lahko dobijo.


V USA je bil HD standard že ene 10-15 let nazaj, pri nas pa 720p še vedno prodajajo kot nadstandard, čeprav smo v dobi 4K.
Quack !

webmaher ::

največja sramota Telemacha je ta, da niti svojih SportKlubov, kjer strime za večino športnih tekem (razen nekaterih balkanskih) dobijo prek satelita v odlični kvaliteti, nečejo predvajat tako kot se spodobi... zdaj kakopak že pripravljajo teren za 4K kanale in je treba obstoječe HD malo poslabšati, da bo folk videl razliko... kajti, večina tega sploh ne bi opazila, če bi bilo kot je treba... zdaj so na mojo pritožbo (19.10 poslal mejl in še do danes niso odgovorili) sicer dvignili na 8,2 kar je seveda še vedno premalo.... jasno je da je cel kup kanalov, ki sploh še ne oddajajo v HD (HRTji, RTSji in ostali EX YU) po drugi strani pa nečejo recimo nemških in nekaterih filmskih pa informativnih, ki so že mnogo let v HD... kar se tiče 720p sploh ni tako slabo, še posebno ker gre ponavadi za 50Fps (SRF, ORF, BBC...) in če je bitna okoli 10 je slika najmanj enakovredna 1080i...
@XS!D3 ni problem DVBC tuner in Conax...to pri meni na HTPCju deluje skoraj tako kot IPTV... problem je Android oz. slabo narejen softver... seveda bodo DVB C uporabljali še lep čas, ker njihovo šopirjenje z GigaBitno mrežo je še v stadiju MegaSlabo :)

crniangeo ::

a dons malce Telemach štrajka ? :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

ETI3n ::

Jaz ne vem, a se oni budale delajo, ali sem jaz tisti ki je enostavno bedak.Se pravi že drugič sem dobil sms, da nisem več upravičen do posebne ugodnosti, ki sem jo bil deležen ob sklenitvi mobilnega paketa VEČ (ker kao nimam fiksnih storitev, a dejansko imam njihove storitve na 3 lokacijah) Prime me da jih odjebem

webmaher ::

nisi edini bedak, tako, da ne tako hitro obupat :)
Včeraj se kao prijavil za super EON nadgradnjo, dal vse podatke z davčno in neka blondinka po imenu Aleksandra full dobre volje razloži da je vse urejeno in da dobim prek mejla še v predogled aneks... in ker po nekih 5ih urah nič ni prišlo pokličem še enX in gospa XY pravi da nikjer nimajo nič zabeleženo...in sva šla še enX yovo na novo... zdaj čakam klic serviserja... imajo srečo, da se mi ne da v Ljubljano hodit :))
««
303 / 361
»»