» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
305 / 360
»»

mitko25 ::

Kolker vem HBO GO na androidu sploh ni.. Dela pa lepo na videoteki EONA. lp

webmaher ::

je je, na tulifonu zihr, na TV ne, kako je pa z android škatlicami pa zaenkrat še ne vem... čez par dni dobim eno škatlco pa bom pol poročal ako bo iz te moke kruha kaj :)
sicer pa HBO sram vas bodi, SD kvaliteta pa saj niste resni :P

yoco ::

mitko25 je izjavil:

Kolker vem HBO GO na androidu sploh ni.. Dela pa lepo na videoteki EONA. lp

Jaz imam aplikacijo na Samsung TV (tizen os) in pa S7 telefonu!

mitko25 ::

Saj za škatlo sem napisal, da ga ni, no vsaj na Shiedlu ga ni. Ga pa imam na Samsung (TIZEN) in pa seveda v videoteki EONA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

webmaher ::

s tulifončka lahko zalaufam HBO GO in prezrcalim na Sonya kar čem ampak dokler se bo HBO norca delal s SD filmi in serijami stem ne bo nič... En Pickbox in pa sedaj tudi Cinestar se lahko potrudita in ponujata v HD, premium in sploh in oh HBO nas je pa strpal v najbolj zakotno vukojebino s črnobelimi televizorji :))
Komaj čakam, da dobim to čudežno škatlo s 4GB RAMA in 16GB diska ter Androidom 8 :)
Ko smo že pri Androidu naj omenim danes prijazno gospodično na splošnih informacijah, ki sem jo dobil menda zato, ker je bila tehnična pomoč za TV zasedena... pozdravim in vprašam, če je to tehnična pomoč...ne gospod ni ampak vi kar vprašajte... zanima me, če ima ta EON BOX 32 ali 64bitni operacijski sistem... samo trenutek gospod, nekaj časa me ne bo in bo tišina, počakajte... ja OK, razumem... pride čez kaki 2 minuti in izgovori zgodovinski stavek:

Veste gospod, to ni ne 32 ne 64 bitni sistem, to je Android 8 :))

pajdek ::

No pa da vas vprašam se splača prešaltat iz gold trojka extra na Eon premium sicer mam 1 d3 sprejemnik in 2 kartici kar bi dalje mel 1 eon box in 2 kartici mnenja dobrodošla hvala lp

Izaso ::

pajdek je izjavil:

No pa da vas vprašam se splača prešaltat iz gold trojka extra na Eon premium sicer mam 1 d3 sprejemnik in 2 kartici kar bi dalje mel 1 eon box in 2 kartici mnenja dobrodošla hvala lp


mi bomo ziher zamenjal

Veron ::

Telesmeh spet draži mobilne storitve

https://telemach.si/a39430/Pomoc/Novost...

webmaher ::

pajdek je izjavil:

No pa da vas vprašam se splača prešaltat iz gold trojka extra na Eon premium sicer mam 1 d3 sprejemnik in 2 kartici kar bi dalje mel 1 eon box in 2 kartici mnenja dobrodošla hvala lp

če boš gledal dosti HBO OD(ponudba je OK, kvaliteta pa še vedno v glavnem SD) in če ti je brzina interneta važna potem ja, drugače ne... in ker boš imel 2 kartici boš pač plačeval dodatne 3 ojre in bo tvoja cena 64ojrov...

imi ::

Veron je izjavil:

Telesmeh spet draži mobilne storitve

https://telemach.si/a39430/Pomoc/Novost...


Pa za celih 2 EUR :(, kaj bi ze en evro, če lahko kar za dva. Sicer pa so vsi isti. Najprej te premamijo z ugodno ponudbo da se vežeš, nato pa
te začnejo molzti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imi ()

MasterKiD ::

Vsake dve leti neka podražitev, res drugega ne znajo.
Da bi pa zrihtali hitrejši support preko maila, to pa ne.

Veron ::

Vsake dve leti podražitev?
Tole je že druga podražitev letos.

Han ::

Danes dopoldne je imel TELEsmeh popoln izpad mobilnega omrežja. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Filipko ::

Telemach sledi s povišanjem cen ostalim tokrat. Maš pa akcijo 3 mes brez naročnine https://telemach.si/mobilna/super-akcija

harvey ::

MasterKiD je izjavil:

Vsake dve leti neka podražitev, res drugega ne znajo.
Da bi pa zrihtali hitrejši support preko maila, to pa ne.

Njihov support mail je čista smešnica - mail sploh ne dobi "ticketa", odgovor pa največkrat najdeš prej v vetru. Zgodi se, da ti sploh ne odgovorijo. Vsak npr. še tak lev hosting ima e-mail support poštiman, tule pa je recimo znatni igralec na trgu in deluje kot bi bil čisti amater.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

webmaher ::

na mejl bolje da sploh ne pišeš... ko te pa dovolj zjezijo pa v najbližjo poslovalnico z osebnim stražarjem, ki se postavi pred vrata in pove, da nihče ne bo šel ven dokler se ne pojavi big boss :))
še komu HBB ne dela prek međik EON boxa :)

hojnikb ::

eno butasto vprašanje; se da sprememba paketa fiksnih storitev naredit online al je treba it v poslovalnico ?
#brezpodpisa

webmaher ::

meni se niti logirat ni uspelo, v mojemTelemachu pa tudi nisem videl nobene možnosti... Pokliči na splošne info, pripravi Davćno in točno povej kaj bi rad, če se bo dalo kaj pogajat za ceno probaj še stem...potem pa te bo obiskal serviser in ko bo fertik merkaj kaj točno boš podpisal...

zadetek ::

Je našel kdo ta Festival 4K, a je na Smart TV ali na kabelski ga ne najdem ?

mitko25 ::

Samo na EON smart boxu ga lahko gledaš. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

NiKeC ::

Evo, zrihtal tudi jaz prehod na EON Full. Ce kot obstojec narocnik nisi vezan, se za izpogajat 25% popust za 1 leto (ali pa 50% za 6 mesecev) ob vezavi za 24 mesecev, vec niso hoteli dat :).

Glede EONboxa - ima se dolocene porodne tezave (vcasih freezne EON app, ali pa pri live tv dobim samo zvok brez slike). Upam da ga bodo s kakimi updatei porihtali.

st00rm ::

Še mene nekaj zanima:
1. A EONbox mora biti vedno povezan z kabelskim in UTP kablom za delovanje?
2. Kateri AndroidBox dobro deluje z EON aplikacijo in ne rabi pretiranega vzdrževanja?
God must love stupid people because he made so many of them.

Filipko ::

1. Če želiš Popolno EON doživetje je to možno le preko koaksialnega kabla od Telemacha. Na ta način dobiš živo sliko in 4K program. EON doživetje pa lahko dobi vsak, ki ima UTP kabel, brez coax-a, tudi pri drugem internet providerju.

Han ::

Danes je TELEsmehov internet totalni podn. Ping 1044 ms, DL 2,30 namesto 150, UL 3,86 Mbps. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

XS!D3 ::

Han je izjavil:

Danes je TELEsmehov internet totalni podn. Ping 1044 ms, DL 2,30 namesto 150, UL 3,86 Mbps. ;((

Niti ne, ping pod 1ms, UL in DL 200+ Mbps as usual:D

_Sajmon_ ::

Mi lahko nekdo nekaj pojasni glede SK* športnih programov? Uporabljam samo EON aplikacijo in pred kratkim sem opazil, da sem dobil dostop do HD verzij teh programov in sem si rekel, super, zakaj pa ne. Do sedaj sem vse tekme, ki so me zanimale (predvsem špansko prvenstvo), lahko mirno gledal - večinoma na sk1 (ne HD verzija). S pojavom HD SK* programov so izginili ne-HD, pojavil pa se SK HD. No, glej ga šmenta, danes hočem gledati Athletico, pa prenašajo na SK-ju, na katerega pa kot kaže nisem naročen.

A kdo ve, ali je ta SK HD (z ali brez HD-ja) že od prej ali je to kaj novega? Ali je to spet nek trik, da ljudi pritegnejo na dražje pakete?

Insane123 ::

Zdravo,

zanima me kakšne imate izkušnje na Telemach optiki? Trenutno imamo VDSL pri Telekomu in smo se odločili, da gremo k Telemachu na optiko (+ v dveh letih prihranimo), vendar sem slišal, da ima Telemach probleme z televizijo? Ali še vedno potrebuješ Coax kable po hiši tudi, če si na njihovi optiki?

p.s. Vzeli bomo EON Premium

TOP ::

Mene zanima,če EON deluje tudi na Telekom trojčku ali ne,ker tam je Tvin recimo.

strom_15 ::

Insane123 je izjavil:

Zdravo,

zanima me kakšne imate izkušnje na Telemach optiki? Trenutno imamo VDSL pri Telekomu in smo se odločili, da gremo k Telemachu na optiko (+ v dveh letih prihranimo), vendar sem slišal, da ima Telemach probleme z televizijo? Ali še vedno potrebuješ Coax kable po hiši tudi, če si na njihovi optiki?

p.s. Vzeli bomo EON Premium


Stari paketi na optiki so super predvsem zaradi visokega upolada (beri paketi GOLD), ti tanovi pa nimajo več toliko upolada. KAr se kvalitete tiče je njihovoa optika dobra, za tv pa potrebuješ coax, saj se od modema naprej TV signal pošilja preko coax. Edino, če boš imel Telekomovo optiko, potem boš pa dobil sprejemnik, ki podpira Tv preko Ip tehnologije, vendar potem ob prižganem sprejemniku dobiš manjšo internetno hitrost.

Mikrohard ::

_Sajmon_ je izjavil:

Mi lahko nekdo nekaj pojasni glede SK* športnih programov? Uporabljam samo EON aplikacijo in pred kratkim sem opazil, da sem dobil dostop do HD verzij teh programov in sem si rekel, super, zakaj pa ne. Do sedaj sem vse tekme, ki so me zanimale (predvsem špansko prvenstvo), lahko mirno gledal - večinoma na sk1 (ne HD verzija). S pojavom HD SK* programov so izginili ne-HD, pojavil pa se SK HD. No, glej ga šmenta, danes hočem gledati Athletico, pa prenašajo na SK-ju, na katerega pa kot kaže nisem naročen.

A kdo ve, ali je ta SK HD (z ali brez HD-ja) že od prej ali je to kaj novega? Ali je to spet nek trik, da ljudi pritegnejo na dražje pakete?

Kolikor vem, je Telemach izenačil HD in SD programe (če imaš SD verzijo programa v shemi, imaš po novem tudi HD). Zaradi tega so očitno v EON-u odstranili SD programe (saj imajo HD isto vsebino... kvaliteta slike se pa prilagaja internetni hitrosti). Če SK HD ne moreš gledat, ker na njega nisi naročen, je verjetno napaka na njihovi strani.

webmaher ::

SK HD je ekskluzivni kanal, ki ga Telesmeh ne prodaja nikomur..in če sem prav gledal je po novem dostopen samo v najhujšem EON Premium paketu... če imaš stare pakete GOLD pa mislim da v najhujšem in enem nižje...

Insane123 ::

strom_15 je izjavil:

Insane123 je izjavil:

Zdravo,

zanima me kakšne imate izkušnje na Telemach optiki? Trenutno imamo VDSL pri Telekomu in smo se odločili, da gremo k Telemachu na optiko (+ v dveh letih prihranimo), vendar sem slišal, da ima Telemach probleme z televizijo? Ali še vedno potrebuješ Coax kable po hiši tudi, če si na njihovi optiki?

p.s. Vzeli bomo EON Premium


Stari paketi na optiki so super predvsem zaradi visokega upolada (beri paketi GOLD), ti tanovi pa nimajo več toliko upolada. KAr se kvalitete tiče je njihovoa optika dobra, za tv pa potrebuješ coax, saj se od modema naprej TV signal pošilja preko coax. Edino, če boš imel Telekomovo optiko, potem boš pa dobil sprejemnik, ki podpira Tv preko Ip tehnologije, vendar potem ob prižganem sprejemniku dobiš manjšo internetno hitrost.


Kako pa deluje TV? Eni se pritožujejo, da šteka oz. da je slab grafični vmesnik. Ali je to res?

V paketu dobimo 1x EON box in 1x D3 box.

webmaher ::

vmesnik je res predpotopen in najmanj 100let za cajtom, ampak preko EON BOXa dela vse OK...
Vsi, ki imate EON Premium paket bi Vas vljudno prosil, če pogledate v Moj Telemach in mi poveste, če imate pod Dodatni paketi še kaj zabeleženo pa niste naročili...
Pri meni je:
*Digitalni sprejemnik ... 3€
*Dodatni digitalni sprejemnik ... 3€

Včeraj sem imel še en stacionarni tulifonski paket in ko sem jih klical so rekli, da bodo vse popravili oz. odstranili...
Danes pa začudeno zagledam ta dva sprejemnika... ko sem poklical mi je bilo razloženo, da ne bom plačal nič in da je to pač tako narejeno....PAZITE narejeno pod Dodatni paketi...
Počakam na položnico oz. na sledečo, ker ta zdaj ne bo ravno merodajna saj sem menjal konec meseca...

||pSyCh0| ::

@webmaher
V pogodbi, ki sem jo dobil v podpis je bilo vse ok, tudi sedaj na portalu ne kaže dodatnih stroškov.

webmaher ::

ti si podpisal čisto novo pogodbo verjetno?.... jaz sem pa podpisal aneks... lahko ti samo povem, da ko sem prvič podpisal čisto novo pogodbo mi je tu v nadzorni vedno kazalo kaj narobe... v glavnem, če znesek ne bo pravi bo fešta :)

||pSyCh0| ::

Seveda sem podpisal novo pogodbo, saj sem imel pred tem gold paket. Nisem pa vezan in tudi nisem bil. Pri meni tudi ni bilo zmeraj vse kakor bi moralo biti, so pa zmeraj hitro uredili. Upam, da bodo prav tako pri tebi.

webmaher ::

No zdaj je pri meni tudi...kako že pravijo pri konkurenci... Vse tako kot mora biti :) ... ups, samo še večerno polomijo s pritočno brzino morajo zrihtat... 2 meseca teženja od tega mesec po tem, ko so priznali lastno napako pa še vedno nič Tele:))

HappyPills ::

Ugh, prehod sem naroču še preden so mel pakete objavlene na strani pa še vedno čakam na monterja.

quadro933 ::

Zadnjič sta me klicali dve referentki in mi ponujali eon pakete. Enkrat sem se zanimal in imajo moje podatke. Trenutno sem pri konkurenci. Danes dobim sms, da jutri dobim paket od Telemacha preko DPD. Kličem v poslovalnico, da vidim kaj je to en paket??? Po eni uri klicarjenja na vse možne poslovalnice v Sloveniji dobim končno eno na telefon, ki pa mi ni hotla pogledat v bazo, kakšen paket mi je bil poslan.

Pa saj ti niso resni, da se v nobeni poslovalnici ne oglasijo? Zgleda kot da pri nekaterih očitno sploh telefoni ne delajo...

Veron ::

 Telesmeh

Telesmeh



Telemach si pa dovoli, da podizvajalci dobijo vse podatke naročnikov kljub prepovedi komercialnih kontaktov (tud nobenega naročila ni bilo).
Spodaj se podpiše kot "Telemach", dopis pa čisti srednješolski dopis, brez Telemach glave in repa.

mitko25 ::

Pozdravljeni.
Sem naročnik EON Premium paketa in naj vam zaupam svojo izkušnjo. Na portalu Moj Telemach je navedeno, da mi v paketu pripada 1x Eon SMART BOX, 1x D3 BOX in 2 APP licenci za EON SMART TV. Ko sem hotel vklopiti drugo APP licenco (eno sem imel že aktivirano) sem naletel na težavo pri aktiviranju druge APP licence. Seveda je sledil klic na njihov center in po dolgem razgovoru in prevezovanju od enega tehnika k drugemu, sem prišel do odgovora, da EON SMART BOX zasede eno licenco za APP SMART TV! Torej lahko imaš 1x SMART BOX, 1X D3 BOX in 1x APP SMART TV licenco na eno naročnino. Lahko pa kombiniraš z 1x EON SMART BOX, 2x D3 BOX (doplačilo 3 eur) in 1x APP SMART TV ali pa 2x EON SMART BOX (doplačilo 5 eur) 1x D3 BOX in SMART TV APP ali pa 3X EON SMART BOX (doplačilo 10 EUR) in 1x APP SMART TV.

licence za telefon, računalnik, tablico ostajajo nespremenjene (5 različnih naprav 3x sočasno predvajanje)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

bastadu ::

Nikjer ne omenjajo več conax kartic, a te gredo čisto ven ali ostajajo in se zaračunavajo kot sedaj?

mitko25 ::

Če si jih imel ob prehodu iz Gold paketa v Eon, ti kartice ostanejo. Če pa si nov naročnik in skleneš paket EON, jih ni v ponudbi!

Veron ::

conax gre iz ponudbe? Si prepričan?

Conax kartice so še vedno na voljo, če to stranka želi (zadnja informacija cca 1teden nazaj, ko so nam težili za prehod in analogne na digitalno shemo).

Daniel ::

Conax kartice se še dobijo, moraš jo pač posebej zahtevati. Preverjeno pravkar.

Meni je zanimivo to, da imamo v vasi zgrajeno optično omrežje v P2P tehnologiji (bivši Teleing), in tisti, ki smo sklenili naročnine še pod Teleingom imamo P2P optiko, nove naročnike pa popolnoma vse priklapljajo na GPON (videl včeraj), kljub temu, da so položeni kabli z dovolj vlakni za praktično vse hiše v treh naseljih. Tako ima npr. moj sosed 40 metrov stran GPON, jaz pa P2P.

Predvidevam, da so ravno zaradi tega te nove EON pakete nastavili s tako nizkim uploadom, ker na GPON pač ne morejo ponujati neomejene simetrije.

Bakunin ::

mislim, da kar vse (OŠO/GVO) gre na GPON dolgoročno...

Tilen ::

Daniel je izjavil:


Predvidevam, da so ravno zaradi tega te nove EON pakete nastavili s tako nizkim uploadom, ker na GPON pač ne morejo ponujati neomejene simetrije.


GPON je zmožen 2,488 Mbits/sec / 2,488 Mbits/sec.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Daniel ::

Po specifikaciji je upstream 1244 Mbit. Pri nas sicer ni bilo ne OŠO ne GVO ampak zgleda, da gre v novih omrežjih res vse v smeri GPON.

Malcolm_Y ::

Telesmeh ima na https://telemach.si/giga-mreza navedeno "1 Gbps paket, sedaj na voljo kot dodatni paket". A zna kdo najti več informacij o tem, jaz sem preneumen.

Han ::

EON Premium + doplačilo = 1Gbps/50Mbps, kjer je tehnično možno.
««
305 / 360
»»