» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
351 / 351
»
»»

XS!D3 ::

Mitja17 je izjavil:

Od vceraj je mozno na novem portalu telemach registrirati android naprave in smart app za VOYO

www.telemach.si

Pa res, hvala :)

gregyk je izjavil:

Kje? Jaz te opcije be najdem...

EON Postpaid -> Voyo

gregyk ::

gregyk je izjavil:

EON Postpaid -> Voyo

Nimam te opcije nikjer. Ne na moj.telemach.si ne na telemach.si dopuščam možnost da sem slep... meni so rekli da moram na info poslati davčno pa mi pošljejo nazaj kodo za voyo.

XS!D3 ::

moj.telemach.si je izgleda še tastar portal. Jaz sem šel na telemach.si, zgoraj desno na prijavi se in se prijavil s podatki, ki sem jih uporabljal na starem portalu. Potem pa na prvi strani vidim mobilno pod Mobilna telefonija in fiksni priključek pod EON Postpaid. Če kliknem na fiksni priključek, imam tam tudi Voyo sekcijo, kjer sem našel opcijo za aktivacijo na drugih napravah ali nekaj takega (sedaj mi piše, da je že aktiviran). Link me je peljal direktno na voyo stran, kjer je bila že predizpolnjena koda in sem samo potrdil. Tako mi je aktiviralo voyo na accountu, ki sem ga prej plačeval posebaj (in prekinil, ko so napovedali, da bom vključeno v EON paketu).

gregyk ::

XS!D3 je izjavil:

moj.telemach.si je izgleda še tastar portal. Jaz sem šel na telemach.si, zgoraj desno na prijavi se in se prijavil s podatki, ki sem jih uporabljal na starem portalu. Potem pa na prvi strani vidim mobilno pod Mobilna telefonija in fiksni priključek pod EON Postpaid. Če kliknem na fiksni priključek, imam tam tudi Voyo sekcijo, kjer sem našel opcijo za aktivacijo na drugih napravah ali nekaj takega (sedaj mi piše, da je že aktiviran). Link me je peljal direktno na voyo stran, kjer je bila že predizpolnjena koda in sem samo potrdil. Tako mi je aktiviralo voyo na accountu, ki sem ga prej plačeval posebaj (in prekinil, ko so napovedali, da bom vključeno v EON paketu).

Hvala. Našel.

misek ::

Kako se vam zdi dizajn novega telemach uporabniškega portala? Za moj okus je potrebno daleč preveč klikanja. Pa tudi izgled ni ravno posrečen.

Malcolm_Y ::

Za tistih par minut na teden, kolikor ga rabim, je v redu.

Pinturicchio ::

Vsekakor boljše kot prej, tudi portal moj telemach, ki deluje celo brez zatikanja.

PrimozR ::

Čakaj, kje pa zdaj pregleduješ status oz. lastnosti naročnine, odstranjuješ EON naprave, itd.?? o.O

misek ::

PrimozR je izjavil:

Čakaj, kje pa zdaj pregleduješ status oz. lastnosti naročnine, odstranjuješ EON naprave, itd.?? o.O

Klikaš in klikaš ter na koncu najdeš :)

andy2k13 ::

misek je izjavil:

Kako se vam zdi dizajn novega telemach uporabniškega portala? Za moj okus je potrebno daleč preveč klikanja. Pa tudi izgled ni ravno posrečen.

Jest upam, da niso koga dejansko placal, da je spacal to skupi.

yogy ::

Meni se ne dopade, preveč zakomplicirano, da najdeš stvari. Moj Telemach je bil boljši, bolj pregleden, user friendly.

delavec44 ::

Edina dobra stvar je da kaže enote na revoluciji. Bonusa sicer še ne. Ampak to bi lahko dali tudi na starega, ki je bil veliko bolj pregleden.
««
351 / 351
»
»»