» »

Napad v Nemčiji

Napad v Nemčiji

Temo vidijo: vsi
««
6 / 32
»»

Utk ::

BlaY0 je izjavil:

@Utk: A zdaj si pa jo?

Po vsakem napadu je kje kakšna parada ja.

BlaY0 ::

?

AC_DC ::

BlaY0 je izjavil:

Verjameš tisto kar želiš verjeti...

So bili Marsovci ? Ali spet izoliran z islamom nepovezan slučaj ? Si star 5 let da to verjameš ?
Kaj misliš da se bo zgodilo z vsemi temi muslimani, ki bi radi v Eu živeli kot v prejšnjem Zafukistanu (vključno z Eu plusi brez vseh minusov, ki veljajo za običajne državljane), od koder so pobegnili ?
Če bodo politiki še naprej držali glavo v pesku skupaj z sjw tralala zgodbico se bo z parih letih zgodila vojna med muslimani prišleki in domačini, ki jih bodo imeli dovolj, tako kot budisti muslimanov v Burmi - vsakdo ima mejo potrpežljivosti.

spoiler alert: rekonkvista 2 ali po domače remove kebab, ki ne bo omejena samo na Španijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

morbo ::

V članku piše da je povezava z Breivikom zgolj domneva in sploh ni nujno da je šlo za politično / versko motiviran napad.

Ampak piko vseeno dobi bližnjevzhodna kultura, saj je bil tip Iranec, potomec imigrantov.

BlaY0 ::

AC_DC je izjavil:


Kaj misliš da se bo zgodilo z vsemi temi muslimani, ki bi radi v Eu živeli kot v prejšnjem Zafukistanu (+Eu plusi brez vseh minusov, ki veljajo za običajne državljane), od koder so pobegnili ?
Če bodo politiki še naprej držali glavo v pesku se bo z parih letih zgodila vojna med muslimani prišleki in domačini, ki jih bodo imeli dovolj, tako kot budisti muslimanov v Burmi - vsakdo ima mejo potrpežljivosti.

Domačini so tudi muslimani (5 mio).

Po moje je najbolje da kar začneš formirat svojo privatno vojsko. To je verjetno najboljša možna rešitev.


morbo je izjavil:

V članku piše da je povezava z Breivikom zgolj domneva in sploh ni nujno da je šlo za politično / versko motiviran napad. Nihče pa ni rekel da tudi kaj več...

Ampak piko vseeno dobi bližnjevzhodna kultura, saj je bil tip Iranec, potomec imigrantov.


Povezava še ni motiv... skupna z Breivikom mu je edino frustracija pa veselje do orožja. Nihče ni trdil da imata kaj več skupnega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

maco-maco ::

Upam da je bilo razvidno, da tudi ko je kazalo na desničarja, sem bil milosten in ga do neke mere ''razumel''. Vam se sicer to zdi zabavno, samo to so resnično neki reveži. Pa ne da opravičujem njihiva dejanja, so obsojanja vredna. Tudi Natasha pravi, da je težko /po-10-letih-od-kar-je-kampuscheva-usla-svojemu-ugrabitelju-njeno-zivljenje-se-vedno-ni-normalno.

Kakšna policija in vojska naj tukaj pomagata? Da nam berejo možganske valove?
Kaj?

AC_DC ::

BlaY0
Domačini so tudi muslimani (5 mio).

Po moje je najbolje da kar začneš formirat svojo privatno vojsko. To je verjetno najboljša možna rešitev.

Muslimanov v Eu je 20 milijonov http://www.pewresearch.org/fact-tank/20... .
Sami "domačini":


Lani jeseni smo napovedovali, kaj se bo začelo dogajati po masovnem uvozu islamopitekov (pazi na glagolski vid, ki sem ga uporabil, dogajati ne zgoditi).
Takrat ste se smejali, tako kot se smejiš sedaj.Drugo leto te bo smeh minil.Je čisto navadno jutro, ko se zbudiš kot "naci".
Dejstvo: policaji in vojaki te bodo varovali tako kot so varovali one, ki so sedaj rip (ne bodo te).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

BlaY0 ::

AC_DC je izjavil:


Muslimanov v Eu je 20 milijonov

Govorim o Nemčiji.

AC_DC je izjavil:


Lani jeseni smo napovedovali, kaj se bo začelo dogajati po masovnem uvozu islamopitekov (pazi na glagolski vid, ki sem ga uporabil, dogajati ne zgoditi).

Kako se imenuje vaša paravojaška hunta, ki bo rešila to vprašanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

AC_DC ::

BlaY0
Kako se imenuje vaša paravojaška hunta, ki bo rešila to vprašanje?

Napačno vprašanje, jaz nimam nobene hunte okoli sebe.

A si že nabavil konzerve za primer Armageddona?

Boš povedal drugo leto, kdo se bo smejal.Če te ne bo prej kakšen multi-kulti melaninsko obogaten Akhmed fojbiral.

Razumem da si prestrašen ampak daj potem naredi kaj ne samo trabunjat tukaj po forumu...

Ne polagaj mi besed, ki jih nisem izrekel.
Kam "pelje" Eu vlak mi je jasno, tebi še ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

BlaY0 ::

In kaj se bo spremenilo ko se mi bo (po tvoje) posvetilo? Sploh pa ne vem kaj se zdaj tukaj vsajaš na mene... nisem ne musliman ne katolik ne levičar ne desničar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

krneki0001 ::

Tip je bil reven, komaj se je preživjal, ampak je bil nemški državljan in mu država pač ni pomagala dovolj. Ko je pa še videl, da ima golazen in zalega, ki prihaja sem iz BV, privilegije in da dobijo več kot domačini, se mu je pač strgalo in je začel pobijat. Ne bo zadnji, ker država mora vedno prvo dobro poskrbeti za svoje, potem šele za zalego in golazen ki prihaja sem.

BlaY0 ::

Od kod ti to, da je bil reven in se je komaj preživljal??? Kolikor jaz vem je hodil v šolo, preživljala pa sta ga starša. A pri tebi ni bilo tako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

morbo ::

Je prišleki rabijo stanovanje in službo takoj, sicer se bodo razstrelili. Tako je lani zagrozil fojbmajster Dupe.

Zanimivo kako EU "rabi delovno silo iz tujine", čeprav v nekaterih EU državah (Grčija, Italija, Španija) vlada absurdno visoka brezposelnost med mladimi.

Matako ::

krneki0001 je izjavil:

Tip je bil reven, komaj se je preživjal, ampak je bil nemški državljan in mu država pač ni pomagala dovolj. Ko je pa še videl, da ima golazen in zalega, ki prihaja sem iz BV, privilegije in da dobijo več kot domačini, se mu je pač strgalo in je začel pobijat. Ne bo zadnji, ker država mora vedno prvo dobro poskrbeti za svoje, potem šele za zalego in golazen ki prihaja sem.



Ja saj. Lani sem napovedal, da bodo največji naciji recimo temu prejšnja generacija gostov. Sploh tisti, ki jim iz tega ali onega razloga.. ni uspelo. In potem si lik reče "jaz sem se jebal z vsemi vizumi, dobil klinac, tile tukaj... payback time, biach!". Na koncu se mu še res sproži alakbar instinkt, za katerega niti ni vedel, da je bil nevro-lingvistično programiran v male možgane.

Da smo si na jasnem: ta občutek upravičenosti in užaljenosti ni nič boljši od unih Sirijcev iz gornjega intervjuja, ki Merkelci zamerijo, da jim ni zrihtala stanovanja, šihta in avta - pa tako malo so zahtevali!

Ampak menda je to argument _za_ brezciljno priseljevanje, ker... ker menda se mora in je tako bolje za vse.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

krneki0001 ::

Ta občutek je slabši, ker je tip v podrejenem položaju in golazen uživa, on mora pa delat za davke, da bo ta golazen dobila socialno. In ja dostim se bo ravno zaradi tega strgalo.

BlaY0 ::

Matako je izjavil:


Ja saj. Lani sem napovedal, da bodo največji naciji recimo temu prejšnja generacija gostov...

Kje si to napovedal? Na tem forumu? Iz domačega fotelja? In zdaj se s tem še hvališ. Skratka če povzamem... nič nisi naredil.

Utk ::

Sej to je jasno od zmeraj, da bojo največji naciji stari priseljenci.

Kako veš da ni nič naredil, morda si je pa zrihtal orožni list?

krneki0001 ::

BlaY0, je, je, Matako je že pred časom to povedal v temi o beguncih, samo brati moraš njegove poste.
In to je točno ta primer. Tipi so se trudili, da so si uredili papirje, plačali vse in si nekaj ustvarili, tiler sedaj bodo pa vse dobili podarjeno, nikomur se ne bo treba nič potrudit. In to gre tapravim migrantom, ki so se trudili za vse kar imajo, v nos in se počutijo izigrane, češ oni so morali nekaj dokazat, nekaj dati, da so si lahko nekaj ustvarili, tile bodo pa vse zastonj dobili, in to brez spoštovanja do česarkoli.

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

krneki0001 je izjavil:

BlaY0, je, je, Matako je že pred časom to povedal v temi o beguncih, samo brati moraš njegove poste.

Vem da je! Saj pravim, če je to napisal na enem slovenskem tech forumu je ravno tako kot če ne bi naredil nič. Ravno tako kot če bi se jaz na placu z branjevko pogovarjal kako je treba rešiti vprašanje drugega tira...

Utk je izjavil:


Kako veš da ni nič naredil, morda si je pa zrihtal orožni list?

Zakaj bi pa nucal orožni list? Kdo pa v vojni pregleduje orožne liste? Pol bi pa vojna pršla in vsi bi prišli do orožja brez orožnih listov samo on bi izpadel budala ker si je toliko dela za prazern nič naredil. In bi ga vsi zafrkavali kakšen bedak da je potem bi se mu zmešalo in bi jih par pokokal. Na koncu bi pa nekdo še knjigo o tem napisal in fino zaslužil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

gruntfürmich ::

BlaY0 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

BlaY0, je, je, Matako je že pred časom to povedal v temi o beguncih, samo brati moraš njegove poste.

Vem da je! Saj pravim, če je to napisal na enem slovenskem tech forumu je ravno tako kot če ne bi naredil nič. Ravno tako kot če bi se jaz na placu z branjevko pogovarjal kako je treba rešiti vprašanje drugega tira...

nekomu bi se posvetilo da je človek veliko pametnejši kot on, bi utihnil, in mu sledil.
seveda pa za večino slovenske drhali to ne velja...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BlaY0 ::

Hočeš reči da Slovenci ne _sledimo_?

gruntfürmich ::

BlaY0 je izjavil:

Hočeš reči da Slovenci ne _sledimo_?

ne, butastih vas je veliko preveč
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dice7 ::

je pa zanimiva ta teorija da je sel mal folk postrelit, ker je videl kako so drugi prisli do _zastonj ugodnega zivljenja_. me zanima v kaj se bo to jutri razvilo

BlaY0 ::

gruntfürmich je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Hočeš reči da Slovenci ne _sledimo_?

ne, butastih vas je veliko preveč

Torej a Slovenci sledimo ali ne sledimo? To je bilo vprašanje in prosim če odgovoriš!

Al pa dajva raje tako... zakaj recimo sem jaz butast?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Matako ::

Nekako sem samo hotel nakazati, da ta tip "emigrantske politike", kjer imaš na koncu neznano število folka, ki praznujejo RD 1.1. enostavno ni pošten do nikogar. Še najmanj do tistih, ki so šli čez malo več birokratske gnjavaže. Iz tega dobiš občutek užaljenosti, ki potem aktivira druge vzgibe ...

Ko so naše hidžab-mamce se vile v dolgih neudobnih vrstah na Ellis Islandu in so fantje morali vsak pokazati kurca, da so dokazali, da ni sifilitičen je tudi verjetno iz današnje perspektive izpadlo "sramotno in nečloveško"... ampak fer.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Spajky ::

Zgleda, da so ga policaji ranili, pa jim je ušel še za en km, preden se je fental; vprašanje je pa kaj je res ... malce so zadeve le mutne, se mi zdi ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

BlaY0 ::

Matako je izjavil:

Nekako sem samo hotel nakazati, da ta tip "emigrantske politike", kjer imaš na koncu neznano število folka, ki praznujejo RD 1.1. enostavno ni pošten do nikogar. Še najmanj do tistih, ki so šli čez malo več birokratske gnjavaže. Iz tega dobiš občutek užaljonosti, ki potem aktivira druge vzgibe...

Ampak to je isto kot recimo z gradbenim dovoljenjem. Eni zgradijo hišo kar brez, ti si se pa recimo jebal 5 let da si ga dobil. Pa dajmo še to rešit. Vsem gradbena dovoljenja ali pa nikomur.

Matako ::

V bistvu... nekaj je treba reči za Jenkse preteklih dni: včasih so precej bolje znali furati integracijo.

Legendarna mi je slika iz "tečaja amerikanizacije" (dejansko uradno ime), z "zakletvo Republiki" zadaj na tabli in vse.



Čeprav un Guido na sredi... kdo ve, če se ni kasneje zaposlil pri Caponejevi Import-Export firmi. Pa tako malo Italijanov je bilo gledano na celotno populacijo. Le kje bi lahko nastopile težave?

Morala zgodbe: integracija je težka.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

morbo ::

Matako je izjavil:

Legendarna mi je slika iz "tečaja amerikanizacije" (dejansko uradno ime), z "zakletvo Republiki" zadaj na tabli in vse.


Bistvena razlika je tudi da tej ljudje niso imigrirali v socialno državo, kjer si plačan že za to ker obstajaš. Folk na sliki je motiviran da se integrira v družbo, nauči jezika in dobi zaposlitev (in delo je dejansko obstajalo), ker alternativa je crkot od lakote.

ZDA takrat = "American dream", EU danes = "gib moni, infidels".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: morbo ()

Matako ::

morbo je izjavil:

Matako je izjavil:

Legendarna mi je slika iz "tečaja amerikanizacije" (dejansko uradno ime), z "zakletvo Republiki" zadaj na tabli in vse.


Bistvena razlika je tudi da tej ljudje niso imigrirali v socialno državo, kjer si plačan že za to ker obstajaš. Folk na sliki je motiviran da se integrira v družbo, nauči jezika in dobi zaposlitev (in delo je dejansko obstajalo), ker alternativa je crkot od lakote.


Ja samo vseeno. Bil je saj nek ... plan z repom in glavo. Vsak je bil popisan, saj na oko zdravstveno pregledan, zaposlen je bil folk, ki se je s temi ljudi ukvarjal in jim povedal celo kaj koristnega. EDIT: ok, če ni pomagalo jih je pa mogoče tudi počil, ne bom trdil.

Primerjaj tiste tečaje z današnjimi brušuricami in zblojenimi socialnimi delavkami. Skratka obstajala je "emigrantska politika", ki je verjetno več zahtevala, kot dajala in država je vanjo tudi vrgla prenekater miljonč'k - kot investicijo, ne strošek. V bistvu se je verjetno denar precej bolje poplačal, kot katerakoli sociala.

Čeprav Guido je pa še vedno sumljiv. Nekaj ima za bregom!

EDIT: na desni imajo celo Ahmeda, upam, da se je tudi zanj vse dobro izteklo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Massacra ::

Priporocam ogled filma Made in France, ki so ga v Franciji videli sele letos aprila.
Po ogledu filma sem razmisljal tako: mi, katoliki, trenutnega konflikta ne bomi resili - ker ga preprosto ne znamo. V bistvu: ninamo pojma, kaj Islam v bistvu je.

Konflikt bodk resili muslimani znotraj "svojih vrst", med sabo. Izlociti bodo morali "rakavo" militantno-dzihadisticno tvorbo oz. posameznike.

Zdi se, da v imenu napacne interpretacije Korana in dzihada, psihicno motene osebe poczrocajo terorizem nad nedolznimi civilisti.

Vi, militantni pisci tukaj na forumu, ki vse tako posplosujete, pa bi bilo najbolje, ce bi v smislu "boja proti terorizmu" prevzamite raje akrivno vlogo in pojdite problem resevat k izvoru (ali vec njih) in ne razpihujte sovrastva tukaj na forumu. Prav bedni ste!

morbo ::

Massacra je izjavil:

Konflikt bodk resili muslimani znotraj "svojih vrst", med sabo. Izlociti bodo morali "rakavo" militantno-dzihadisticno tvorbo oz. posameznike.

Ne bodo, ker se jim ne da. V EU muslimani ne prihajajo zato ker bi cenili našo kulturo, sistem in radi postali del tega, ampak ker se finančno splača. Potomci prvega vala imigrantov izpred 30 let, danes pobijajo po Franciji in Belgiji, ker so bolj zvesti ideologiji iz bližnjega vzhoda, kot pa državi kjer so se rodili in izšolali. Muslimanska mladina danes sovraži Francijo in Evropo.

Že zdaj ko je sociale dovolj za vse, se muslimani radikalizirajo in getoizirajo. Ko bo enkrat zmanjkalo free moni, boš imel urbano gverilo ki se bo širila navzven iz islamističnih sosesk. Bejrut je bil včasih smatran za "Pariz vzhoda", dokler države niso uničile razne islamofašistične frakcije - nekoč bo Pariz postal "Bejrut zahoda".

Levičarska ideologija s pljuvanjem po zahodu, kapitalizmu in krščanstvu, še dodatno pomaga muslimanskim subverzivnim elementom verjeti v to da si Evropa zasluži bit uničena.

Vanich ::

Tip je bil zgleda integriran, in se je celo sam imel za Nemca. Kot tak je bil seveda takoj izpostavljen maltretiranju in mučenju neintegrirani muslimanski drhali, ki so ga imeli za najhujšega izdajalca ahmedovstva in pa ahmedovskega pogleda na svet. Poleg tega je bil pa še Šiit. Shit.
Ni kaj, zgleda da so tukaj res prve točke za nas, naceljne, je pa dokaj ironično, da jih je zabil ravno - musliman.
Situacija tudi nazorno prikazuje realno stanje stvari, ki je očitno še dosti hujše, kot si mislimo - še celo muslimanom gredo očitno ahmedi totalno na kurac.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

zaraf ::

Premalo se evropa zaveda da kljub temu da je islam religija miru, ostaja dejstvo, da gre za zelo strogo relativno primitivno religijo, ki dopušča zgoćj dobesedno branje zastarelih tekstov, ki v sodobno družbo ne spadajo. Neštete primerjave s staro zavezo zgrešijo pomembno dejstvo evolucije krščanstva, ki že več 100 let vztraja kot postranska zadeva brez pravega odnosa do (osebnega) boga in ki ne zahteva dobesednega branja niti ne doslednega sledenja starim tekstom. Zato se nihče ne boji krščanskih fundamentalistov, ker je odnos do boga drugačen in v osnovi ne omogoča tega, da bi lastno varnost, lastno ugodje postavil pod "božjo zahtevo".
In trenutno videvamo ravno to- problem s katerim se sooča evropa ni organizirana združba isis, temveč posamezniki, ki so v svojem obupu nad lastno situacijo našli orodje kako se vzdigniti. Efektivnp je islam predvsem odlično orodje za upravičitev lastne samopomembnosti. Gre za isti pojav kot v ameriskih masovnih pobojih a s to razliko da kjer so ameriski morilci morali sami sebe upravičiti z lastno pomembnostjo in so to pod nujno morali biti duševno zelo moteni posamezniki, imajo vsi z muslimanskimi koreninami tu široko odprto opcijo, da upravičijo svoja dejanja z "nečim večjih od njih samih".
Kolikor je to morda na prvi pogled bizarno je potrebno te moderne teroristične napade bolj kot karkoli drugega primerjati s subkulturami, čeprav gre seveda za najbolj ekstremno subkulturo doslej.

Oči si zatiskamo če razumemo isis kot problem evrope danes. Isis relativno dobro nadzorujemo in menim da so protiobveščevalne službe uspele preprečiti kar nekaj akcij med evropskim prvenstvom ... Problem so ti bolj kot ne obveščevalnim službam neznani samotni volkovi katerih napadi ne vključujejo velikega števila ljudi in so relativno preprosti za izvedbo. Kar je tudi razlog da zelo redko gre za dobro koordinirane napade ki v istem času napadejo več tarč (primer 9/11).

In če je moja analiza pravilna se ne gre bati teh nekaj teroristov ki jih je evropa spustila preko meje (ti bi z denarjem ki jim je na voljo tako ali tako prišli preko) temveč množic neizobraženih ljudi, ki bodo potisnjeni na rob družbe razloge za svoj neuspeh iskali povsod drugje kot pri sebi. Dobrodošli v evropo, ki bo v 10-15 letih izgledala kot palestina.

Matako ::

Še enkrat: džihad za mohamedance ni povračilna akcija ampak _naloga_. Ne bo nehal, če boste prijazni do njih in jim ideološko "hodili nasproti", ali nehali bombardirati njihove poroke, če smo iskreni. To je napaka, ki jo počnejo SJWji, ker verjamejo, da če sovražijo iste stvari kot džihadisti to karkoli pomeni oziroma, da ti vodijo nekakšno "bilanco nasilja" in temu primerno prilagajajo inteziteto džihada.

Začnite gledati na džihad bolj kot na tehnični, ne ideološki problem (čeprav je seveda tudi). Na koncu vedno zmaga hladnokrvnejši maddafaka.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

thramos ::

Aja, potem pa dajte še malo bombardirati poroke. No biggie.

morbo ::

Pravi džihad šele pride, ko se bosta udarila sunitski in šiitski blok (proksi vojna med Iranom in KSA v Siriji je le predigra). Ne vem koga bodo takrat krivili muslimani (Mossad valjda :))), ampak clusterf**k bo spektakularen...

arnecan1 ::

Matako je izjavil:

Še enkrat: džihad za mohamedance ni povračilna akcija ampak _naloga_. Ne bo nehal, če boste prijazni do njih in jim ideološko "hodili nasproti", ali nehali bombardirati njihove poroke, če smo iskreni. To je napaka, ki jo počnejo SJWji, ker verjamejo, da če sovražijo iste stvari kot džihadisti to karkoli pomeni oziroma, da ti vodijo nekakšno "bilanco nasilja" in temu primerno prilagajajo inteziteto džihada.

Začnite gledati na džihad bolj kot na tehnični, ne ideološki problem (čeprav je seveda tudi). Na koncu vedno zmaga hladnokrvnejši maddafaka.

Iz tvojih ust v božja ušesa. Ker SJW-ji te ne bodo razumeli.

morbo je izjavil:

Pravi džihad šele pride, ko se bosta udarila sunitski in šiitski blok (proksi vojna med Iranom in KSA v Siriji je le predigra). Ne vem koga bodo takrat krivili muslimani (Mossad valjda :))), ampak clusterf**k bo spektakularen...

morbo je izjavil:

Pravi džihad šele pride, ko se bosta udarila sunitski in šiitski blok (proksi vojna med Iranom in KSA v Siriji je le predigra). Ne vem koga bodo takrat krivili muslimani (Mossad valjda :))), ampak clusterf**k bo spektakularen...

In zopet bodo "človekoljubi" imeli razlog za sprejem milijonov beguncev. Eni zato, ker sovražijo sami sebe, oz. zahodno kulturo, drugi hočejo pristriči peruti papežu, itd. Posledica bo premik črte Bližnjega Vzhoda do Škotske.

jk ::

Kolektivna krivda torej. Aha.

A ko nek islamist pobije 100 ljudi pa je to le izpad nekega neuravnovešenega bolnika.

Bolano. Dvojna merila.

Niso vsi muslimani grozni. Jih pa je kar nekaj čistih norcev. Žal. Niso vsi evropejci svetniki. Jih je veliko čistih psihopaqtov. Žal. Obsojam vojne zločine kot so bombandiranje porok, bolnic, šol itd. Obsojam teroristične napade kjerkoli po svetu.

Ne razumem pa tistih, ki se sprenevedajo tako kot dice7, harmony in podobni. Trobijo o krivdi belega človeka, izmikajo se direktnim odgovorom. Žalostno.

Da ne bo kdo mislil, da pozivam nasilju. Niti slučajno. A realnost je, da bo evropa končala v njem. Tisti, ki smo jih izvolili so totalno nesposobni. Idiotsko nesposobni. Od soglasja uničenju Iraka, Libije do odprtih mej, vodenja gospodarstva itd. Kreteni. Je sedaj vsak Janez in Hans kriv za to? Naj se gre kar obesit ali pa nastavit pred nož nadobudnega islamista? To, po prebiranju prispevkov nekaterih tu gor je edino pravilno. Hinavstvo prve klase.

Evropa se bo uprla prej ali slej. V zgodovini večkrat videno in takrat ne bo lepo nobenemu. Ne evropejcem, niti ostalim. Ne lristajnom, ne ateistom ne muslimanom. Ja morda sem preveč črnogled a tako bo...moje mnenje.

morbo ::

Islamisti niso nikoli zadovoljni:

ZDA sesujejo Sadama in pahnejo Irak pod (demokratično) kontrolo šiitov in nedemokratičen vpliv Irana -> boooohhoooo!!
Izdajalski EU voditelji sesujejo Gadafija in Libijo pahnejo pod kontrolo sunitskih islamistov -> BUUU!!!
EU podpira islamistično vstajo v Siriji -> dirka dirka jihaaad!!
Ne-načelna EU še naprej podpira sultana Erdogana -> alhuekberrrr, bravo EU!!
ZDA prodaja bombe Saudovi Arabiji ki pobija jemenske "krivoverce" šiite -> *črič, črič* (vsaj tukaj se sunitski islamisti strinjajo)

Ko potegneš črto, vidiš da zahod večinoma pomaga islamistom. Tisti muslimani ki podpirajo islamizem bi morali nad US/EU posredovanji bit navdušeni in v prostem času kiparit spomenike Obami. (ne saj ne, upodabljanje živih bitij se v Islamu kaznuje s sekanjem rok ;))

Poldi112 ::

Matako je izjavil:

Še enkrat: džihad za mohamedance ni povračilna akcija ampak _naloga_. Ne bo nehal, če boste prijazni do njih in jim ideološko "hodili nasproti", ali nehali bombardirati njihove poroke, če smo iskreni. To je napaka, ki jo počnejo SJWji, ker verjamejo, da če sovražijo iste stvari kot džihadisti to karkoli pomeni oziroma, da ti vodijo nekakšno "bilanco nasilja" in temu primerno prilagajajo inteziteto džihada.

Začnite gledati na džihad bolj kot na tehnični, ne ideološki problem (čeprav je seveda tudi). Na koncu vedno zmaga hladnokrvnejši maddafaka.


Sliši se mogoče še smiselno, nima pa nobene veze z realnostjo. Ti tvoji mohamedanci so leta ignorirali svojo "nalogo" v EU. Če bi bilo to, kar pišeš res, bi se jih dnevno razstrelilo vsaj par 10.000. Tako je pa vse tvoje petelinjenje in pametovanje zgolj to - pametovanje.

Zdaj mi pa hitro reči, da sem mohamedanec in izdajalec, ker se ne pustim ustrahovati nečemu, kar ima manj šans da me ubije, kot strela.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

thramos ::

jk je izjavil:

Je sedaj vsak Janez in Hans kriv za to? Naj se gre kar obesit ali pa nastavit pred nož nadobudnega islamista? To, po prebiranju prispevkov nekaterih tu gor je edino pravilno. Hinavstvo prve klase.


A je zdaj vsak musliman, rojen v Evropi, kriv za nasilje vseh muslimanov? Naj se izseli iz svojega rojstnega kraja? To, po prebiranju prispevkov nekaterih tu gor je edino pravilno. Hinavstvo prve klase.

jk ::

thramos je izjavil:

jk je izjavil:

Je sedaj vsak Janez in Hans kriv za to? Naj se gre kar obesit ali pa nastavit pred nož nadobudnega islamista? To, po prebiranju prispevkov nekaterih tu gor je edino pravilno. Hinavstvo prve klase.


A je zdaj vsak musliman, rojen v Evropi, kriv za nasilje vseh muslimanov? Naj se izseli iz svojega rojstnega kraja? To, po prebiranju prispevkov nekaterih tu gor je edino pravilno. Hinavstvo prve klase.


Ne, ni vsak musliman, rojen v Evropi, kriv za nasilje muslimanov, Tega nisem nikjer napisal in če prebereš še enkat potem boš to tudi videl. Kot sem napisal, država bi morala reševati te probleme na bolj učinkovit način. PA ne...ker so kreteni in gonijo svojo zmešano politiko. Lahko pa spet obrneš moje besede kakor želiš. Sej to je bistvo te teme....obračanje besed tako da ustreza posameznikovi agendi. Aja...pa izogibanje vprašanjem, ki jim niso všeč.

morbo ::

Poldi112 je izjavil:

Zdaj mi pa hitro reči, da sem mohamedanec in izdajalec, ker se ne pustim ustrahovati nečemu, kar ima manj šans da me ubije, kot strela.

Relativiziranje politične ideologije z naključnimi naravnimi pojavi / nesrečami, je slaba dolgoročna strategija.

Tam pred l.1939 je še vedno več ljudi umrlo v ladijskih nesrečah, kot pod nacističnimi škornji, bi argumentiral kak SJW akademik iz tistega časa.

thramos ::

jk je izjavil:


Ne, ni vsak musliman, rojen v Evropi, kriv za nasilje muslimanov, Tega nisem nikjer napisal in če prebereš še enkat potem boš to tudi videl.


Če nisi napisal ti, se opravičujem.

V tej temi je pač prevladujoče mnenje, da so vsi muslimani odgovorni za dejanja zgolj nekaterih in morajo tudi kolektivno odgovarjati.

gruntfürmich ::

Massacra je izjavil:

Po ogledu filma sem razmisljal tako: mi, katoliki, trenutnega konflikta ne bomi resili - ker ga preprosto ne znamo.

res je. katolik je butast posameznik. tak problemov resnično ne bo rešil. čeprav jih kar dosti nagonsko ve kako bi se problem pa dal rešiti...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Matako ::

Poldi112 je izjavil:

Matako je izjavil:

Še enkrat: džihad za mohamedance ni povračilna akcija ampak _naloga_. Ne bo nehal, če boste prijazni do njih in jim ideološko "hodili nasproti", ali nehali bombardirati njihove poroke, če smo iskreni. To je napaka, ki jo počnejo SJWji, ker verjamejo, da če sovražijo iste stvari kot džihadisti to karkoli pomeni oziroma, da ti vodijo nekakšno "bilanco nasilja" in temu primerno prilagajajo inteziteto džihada.

Začnite gledati na džihad bolj kot na tehnični, ne ideološki problem (čeprav je seveda tudi). Na koncu vedno zmaga hladnokrvnejši maddafaka.


Sliši se mogoče še smiselno, nima pa nobene veze z realnostjo. Ti tvoji mohamedanci so leta ignorirali svojo "nalogo" v EU. Če bi bilo to, kar pišeš res, bi se jih dnevno razstrelilo vsaj par 10.000. Tako je pa vse tvoje petelinjenje in pametovanje zgolj to - pametovanje.


Džihad obsega veliko več kot le bojevanje in razstreljevanje - pri tolikem številu pripadnikov to niti ne bilo praktično. Je vojaška doktrina, ki daje zelo velik pomen tajmingu in logistični podpori. Da, tudi strateški proizvodnji džihadistov pa si pod to predstavljaj karkoli. Ker je karkoli.

Drugače tole s strahom je zadnje čase izredno priljubljena diverzija, ki se ji počasi izteka rok uporabe. Še celo willkomerji jo uporabljajo manj, ko vidijo, da ne prijemlje. V osnovi je obupan poizkus osramotitve nasprotnika. Vam je dobri sirijski profesor v intervjuju zgoraj razložil, kakšen je pomen tega in kaj se s tem želi doseči.

Nobenega strahu ni. Bolj... naveličanost.

Zloraba potrpljenja gostiteljev zna na koncu privesti še do procesa deahmedizacije na industrijski ravni, neprizadeto, z breivikejansko hladnostjo. Ne bom rekel, da upam, da do tega ne pride - popolnoma vseeno mi je.
Bom pa takrat zelo, zelo zmeren in bom stvar poizkušal kar najbolje relativizirati. Ker to sem vam pa dolžen. >:D
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Utk ::

thramos je izjavil:

jk je izjavil:


Ne, ni vsak musliman, rojen v Evropi, kriv za nasilje muslimanov, Tega nisem nikjer napisal in če prebereš še enkat potem boš to tudi videl.


Če nisi napisal ti, se opravičujem.

V tej temi je pač prevladujoče mnenje, da so vsi muslimani odgovorni za dejanja zgolj nekaterih in morajo tudi kolektivno odgovarjati.

Ne da JE odgovoren, ampak da BO odgovarjal ko bo tega sranja ljudem dovolj. Takrat se ne bo vprasalo kdo pa kaj je naredu ampak sekalo povprek, kot v vsaki vojni. Do tega bo pa prislo zaradi levicarjev in nesposobnih politikov, ki tega ne znajo niti nocejo ustavit, zdaj ko je morda se cas.

jk ::

Točno to tudi mene skrbi. Ko bo pizdarija bo šlo vse povprek. Tako kot v vsaki vojni, najebejo vsi. Zmagovalci so redki pa še tisti...niso.

thramos ::

Utk je izjavil:

Ne da JE odgovoren, ampak da BO odgovarjal ko bo tega sranja ljudem dovolj. Takrat se ne bo vprasalo kdo pa kaj je naredu ampak sekalo povprek, kot v vsaki vojni. Do tega bo pa prislo zaradi levicarjev in nesposobnih politikov, ki tega ne znajo niti nocejo ustavit, zdaj ko je morda se cas.


In kaj naj naredijo?
««
6 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998149520 (135183) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419201342 (161163) Alencica

Več podobnih tem