» »

Trgovine s srajcami v Lj

Trgovine s srajcami v Lj

elomat ::

Pozdravljeni
Ali ima kdo kakšen seznam oz pozna dobre (ne predrage) specializirane trgovine s srajcami v Ljubljani.

Spletne trgovine ne, ker želim "v živo" videti in sprobati.

Iščem sicer srajce z ruskim ovratnikom (ali tudi z visokim ovratnikom) in teh tipov srajc ni veliko.

Hvala

huelz ::

Sem bil pred par tedni slucajno v Nami in bil presenecen nad izbiro srajc. Je bil bolj problem dobit tako brez zepov sicer :)

elomat ::

V Nami praviš? Tam je več nadstropij, al kako? Nisem bil že dolgo?

STASI ::

V Cityparku sta dve samo za srajce:
-7CAMICIE
-Naracamicie
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

bambam20 ::

elomat je izjavil:

Pozdravljeni
Ali ima kdo kakšen seznam oz pozna dobre (ne predrage) specializirane trgovine s srajcami v Ljubljani.

Spletne trgovine ne, ker želim "v živo" videti in sprobati.

Iščem sicer srajce z ruskim ovratnikom (ali tudi z visokim ovratnikom) in teh tipov srajc ni veliko.

Hvala


V Modiani imajo dobre, kvalitetne in kakovostne srajce.

STASI je izjavil:

V Cityparku sta dve samo za srajce:
-7CAMICIE


Lahko pa zaviješ sem, pa boš eden izmed mnogih. Saj ne, da bi bilo kaj narobe ampak srajca naj bo elegnatna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

ales85 ::

Važno, da imajo kvalitetne in kakovostne...

kosta ::

Kaj pa Modiana?

elomat ::

Iščem takšne z ruskim ovratnikom ki jih večinoma ni, sem opazil.

huelz ::

Nama 2. nadstropje se mi zdi, ampak imajo vecinoma klasiko, ceprav se mi zdi, da bi se naslo tud kaj vec, nisem bil pozoren, iskal sem cisto obicajno crno srajco z dolgimi rokavi (imajo tudi s podaljsanimi), crno, brez zepov.

Cruz ::

Kaj pa ve kdo za kakšno trgovino z veliko izbiro hawaii srajc?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Kroos ::

Srajco z ruskim ovratnikom je nazadnje dobil kolega v trgovini SENS v Diamantu (zraven Emporiuma). Ne vem sicer kakšen je tvoj budget za srajco, ampak ta je stala okoli 50 eur.

elomat ::

Ok, hvala, bom pogledal.

joze67 ::

Srajco z ruskim ovratnikom sem dobil enkrat v Merkatorju (ja, med solato in tablicami), drugič v H&M. Saj ne da bi še imeli, ampak najdejo se na presenetljivih mestih.

          ::

Za srajce ali druge kose oblačil se veliko bolj izplača pokukati malo čez mejo k našim sosedom Italijanom. Izbire je precej več, če se ne motim pa je trenutno še čas znižanj. Mi se običajno naberemo 3 ali 4, da si malo razdelimo stroške prevoza in potem nabavimo "na debelo". V Trstu ali Gorici sicer že nekaj časa nisem bil, precej izbire pa je v Vilešu in Vidmu (za tiste, ki se nam da peljati še kak kilometer več).

Filipko ::

Morro sartoriale v BTCju v nakupovalni galeriji kristalne palače. Naredijo kvalitetno po meri po tvojih željah. Priporočam.

STASI ::

Filipko je izjavil:

Morro sartoriale v BTCju v nakupovalni galeriji kristalne palače. Naredijo kvalitetno po meri po tvojih željah. Priporočam.


Kaj pa cena?
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

jakan123 ::

Jaz sem včasih srajce kupoval v 7camicie, ampak potem so začeli prodajati same staenaste, ki mi pa niso všeč. Nazadnje sem 3 kupil tu: http://kolar.si/ in sem zelo zadovoljen.

elomat ::

Filipko je izjavil:

Morro sartoriale v BTCju v nakupovalni galeriji kristalne palače. Naredijo kvalitetno po meri po tvojih željah. Priporočam.


Ja res, cena?
Jat iščem takšno srajco:
https://www.google.si/imgres?imgurl=htt...
https://www.google.si/imgres?imgurl=htt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: elomat ()

Izaso ::

Meni so tudi tile iz morro-ta naredili srajico. Res vse na mero in ne neki ceneni materiali, cena je bila okol 100€. Je pa najboljše, da jih tukaj kontaktiraš in poveš kaj rabiš. Mislim, da te ne bodo ignorirali.

Muuu ::

A pod 50€ se da dobiti srajco po meri kje v Ljubljani?

joze67 ::

Domnevam, da bi šlo - če si najameš študentko tekstilne smeri, ki ti bo šivala za 5€/ura.

Heisenberg ::

Ruski ovratnik sem videl v C&A Villach Atrio ! Sicer je bilo to v avstriji, ampak imajo podobne zaloge povsod v njihovih trgovinah.



Me pa zanima ali sploh še obstajajo kakšni krojači. ki delajo po merah?
Sam imam problem pri srajcah da so mi vse srajce čez ramena in roke preozke, v kolikor pa vzamem 4XL pa spodaj lahko skrijem še kakšenga "begunca" ;)

Heisenberg je izjavil:

Ruski ovratnik sem videl v C&A Villach Atrio ! Sicer je bilo to v avstriji, ampak imajo podobne zaloge povsod v njihovih trgovinah.



Me pa zanima ali sploh še obstajajo kakšni krojači. ki delajo po merah?
Sam imam problem pri srajcah da so mi vse srajce čez ramena in roke preozke, v kolikor pa vzamem 4XL pa spodaj lahko skrijem še kakšenga "begunca" ;)


edite: spregledal da je že debata o krojačih. Še vseeno pa me zanima ali je še kak razen Moro? Kakšen striček v kakšni zakotni trgovini kjer dela za pol manj kot Moro?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup likalnika

Oddelek: Loža
426955 (330) SonjaP
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134641 (20332) leiito
»

kakovostne moške srajce - kje kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416257 (11024) knap
»

Obleka

Oddelek: Loža
51239 (895) motorc

Več podobnih tem