Forum » Pomoč in nasveti » Zakaj?
Zakaj?
Stewie ::
M-XXXX ::
U faak, hitro ugasni računalnik ker nimaš priklopljenega procesorskega kabla za napajanje!!!!!!! Pa ga priklopi pa bo normalno!!
Stewie ::
Hvala za odgovor.
To bo to ja :)
U faak, hitro ugasni računalnik ker nimaš priklopljenega procesorskega kabla za napajanje!!!!!!! Pa ga priklopi pa bo normalno!!
To bo to ja :)
Zgodovina sprememb…
- spremenilo: Stewie ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | UPS? (strani: 1 2 3 )Oddelek: Kaj kupiti | 36568 (17979) | Vuli |
| » | Monitor nima signalaOddelek: Pomoč in nasveti | 2094 (1832) | MIHAc27 |
| » | Laptop bluescreen + kako resiti podatkeOddelek: Pomoč in nasveti | 1822 (1679) | dzinks63 |
| » | Računalnik se ne zaženeOddelek: Pomoč in nasveti | 7030 (6491) | CyberAD |
| » | 6600GT problemOddelek: Pomoč in nasveti | 1303 (1234) | kikicar |
