» »

Mi Band 2

Mi Band 2

mat11 ::

Če prav razumem, če hočeš da ti pokaže kdo te kliče mora biti telefon naštiman na angleški jezik? Slovenščina ne gre?

Mi lahko kdo pove kako do prikaza klicatelja?
mat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat11 ()

PINki ::

Se ze kaj ve o nasledniku mi band 3?

batuk ::

mat11 je izjavil:

Če prav razumem, če hočeš da ti pokaže kdo te kliče mora biti telefon naštiman na angleški jezik? Slovenščina ne gre?

Mi lahko kdo pove kako do prikaza klicatelja?


Se da. Malo se boš moral poigrati.

oemdzi ::

Tomson je izjavil:

Tale je pa iz EU skladišča, sicer dražja poštnina, a dostava v 2-5 dni ...

Xiaomi Mi Band 2 s kodo: 2018GBGR000224 iz 24€ na 16€


Potekla ali jaz kaj narobe klikam? The Code you entered is not for this product.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Tomson ::

Ne, nič narobe ne klikaš, je potekla. Žal pa ta hip ni nobene delujoče za Mi Band 2, bo zdaj od 26. dalje, ko imajo konec novega leta in na kitajskem spet normalno zaživijo, sigurno spet kaj prišlo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

harvey ::

PINki je izjavil:

Se ze kaj ve o nasledniku mi band 3?


Znano je da bo in da bo nekako v tem stilu:
The Mi Band 3’s model number is listed as XMSH05HM and is said to support Bluetooth 4.2 LE (Low Energy). Production is still handled by Anhui Huami Information Technology Co. Ltd (Huami).
A lot about the design and specifications of the Mi band 3 are still unknown but it should come with some of the default features such as a heart rate sensor, pedometer, and calorie counter.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

oemdzi ::

Tomson je izjavil:

Ne, nič narobe ne klikaš, je potekla. Žal pa ta hip ni nobene delujoče za Mi Band 2, bo zdaj od 26. dalje, ko imajo konec novega leta in na kitajskem spet normalno zaživijo, sigurno spet kaj prišlo ...

Hvala ;) Verjetno boš sam zalimal (tako kot vedno), te ne rabim opominjat ? :P:D
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Tomson ::

Ne rabiš, že imam v mislih, ker se že kar čaka na kakšno novo kodo, ki bo sigurno v kratkem, ko se drugi teden kitajci vrnejo z novoletnih počitnic ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

clancy ::

Še vedno ni nobene kode?
Očitno jim grejo te zapestnice tako dobro v promet, da ne rabijo dati kod ven:)

Tomson ::

Nope, nič še ...

Sedaj bolj promovirajo novejšo, podobno zadevo, Mpow D6 za 15€ (s kodo: GBCE za 14€). Glede na teste precej podobna zadeva (klik, klik). Sem tudi sam pred časom naročil, dobim vsak čas pa lahko sporočim kako se obnese ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

GupeM ::

Uf... Pri tejle mi je pa zelo všeč, da ne rabiš kabla za polnjenje. Včasih bi na šihtu dal filat, pa nimam kabla.

Moti me pa pašček, ki je preveč trdno zapet na roki. Ker igram basket, lahko nekdo s prstom zapne pod pašček in si tako zlomi/izpahne prst. Pri Mi Band 2 se pašček odpne in zapestnica zleti z roke, zato ni nevarnosti za resnejšo poškodbo prsta. Včasih se sicer odpne prehitro (zapnem ob lasten dres/podrgnem z zapestnico ob drugega igralca), večinoma je pa kar v redu. Uporabljam jo sicer samo na treningih in neuradnih tekmah, saj je na uradnih tekmah ne smeš nositi.

kostollany ::

clancy je izjavil:

Še vedno ni nobene kode?
Očitno jim grejo te zapestnice tako dobro v promet, da ne rabijo dati kod ven:)


Mogoče ti to pride prav....ni sicer Xiaomi ampak meni zgleda identično

https://www.efox-shop.com/m2-042-zoll-o...

Lp

NejcSSD ::

A še komu zapestnica povzroča fleke po roki. Jo moram prestavljati iz ene roke na drugo. Verjetno jo bom nehal uporabljati,
sem zgleda alergičen.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

primozzzz ::

Kaj, če si omisliš drug pašček, al pa mal bolj odšponaš?
NI PODPISA

Mat2000 ::

NejcSSD je izjavil:

A še komu zapestnica povzroča fleke po roki. Jo moram prestavljati iz ene roke na drugo. Verjetno jo bom nehal uporabljati,
sem zgleda alergičen.


Imam 3 različne zapestnice za Mi band 2 in z nobeno ni problema.

Probaj nabaviti kakšno novo. Link na Aliexpres

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mat2000 ()

GupeM ::

Nimam flekov, se mi pa na mestu, kjer je senzor za srčni utrip, suši zgornja plast kože. Povsod okrog je v redu. Pašček imam sedaj bolj odšponan, tako da se mi ura bolj premika, in ni več tako očitno. Med treningom pa ga za eno luknjo bolj zategnem.

kriko1 ::

Tudi jaz sem opazil rahlo bolj iritirano kozo na mestu pasa (rdece), ko sem menjal iz 1S na 2.
Sedaj imam druge pasove in je ok.

buttcrack ::

NejcSSD je izjavil:

A še komu zapestnica povzroča fleke po roki. Jo moram prestavljati iz ene roke na drugo. Verjetno jo bom nehal uporabljati,
sem zgleda alergičen.

Meni se je pri enmu paščku pojavil flek na koži. Zgleda kot da ga povzroča žebljiček.
Se pa ne širi in se ne obremenjujem (še). Fake paščki pa propadejo v enem mescu.

andromedar ::

Jaz pa imam zdaj fake pašček iz ebaya za USD 0.79, pa zaenkrat ni videt da bi bilo kaj narobe...
Eh?

GupeM ::

Tudi jaz imam fake pašček za manj kot 1 €, že od oktobra, pa je zaenkrat še povsem v redu.

oemdzi ::

GupeM je izjavil:

Tudi jaz imam fake pašček za manj kot 1 €, že od oktobra, pa je zaenkrat še povsem v redu.

Enako, zdi se mi najmanj enako kvaliteten.

Naročil pa sem točno te: https://www.aliexpress.com/item/Origina...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

buttcrack ::

Men je na dveh v dobrem mescu razpadel. Snel se je tisti notranji del, kjer je elektronika.

oemdzi ::

buttcrack je izjavil:

Men je na dveh v dobrem mescu razpadel. Snel se je tisti notranji del, kjer je elektronika.

Meni je tako original razpadel, smola se mi je pripetila ravno na kolesu, na srečo sem se obrnil kontra in po parih km našel zadevo sredi ceste :D Mislim pa, da sem malce grdo ravnal med vstavljanjem ure v pašček, parkrat sem celo s kontra smeri ven jemal.

Fake mi sedaj drži cca pol leta in izgleda kot nov, fake rezerva pa še kar počiva...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

buttcrack ::

Očitno sem imel smolo s fejki.
Grem zapravljat mastne denarce :)

Tomson ::

@clancy, @Ajrina, če še prav pride, le prišla nova koda: GBGRNEW41 za tale Mi Band 2 iz 22EUR na 18EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

clancy ::

Seveda prav pride. Že naročeno:). Hvala.

batuk ::

Koliko vam zdrži baterija? Meni komaj en teden, pa imam vklopljeno zgolj uro in stanje baterije.

Okapi ::

3-4 tedne, z vklopljenim skoraj vsem.

clancy ::

Meni enako. 3-4 tedne. Vklopljeno vibriranje ob klicih/sporočilih, vklop zaslona ob dvigu zapestja in merjenje HR med spanjem.

andromedar ::

Meni zdrži okoli 2 meseca :)
BT na telefonu imam izklopljen, tako da nimam stalne povezave. Podatke sinhroniziram samo 1x na dan ali na 2 dni.
Eh?

GupeM ::

Tudi meni 3-4 tedne. Vibriranje za klice, Viber, SMS-e in FB Messenger, vklop zaslona ob dvigu zapestja, HR med spanjem, stalna povezava s telefonom.

batuk ::

Potem je pa tole malo čudno.

Vseskozi imam povezan bluetooth, saj za to jo pač imam. Vklopljene imam zgolj klice, smse, fb, msn, mail in alarm zjutraj. Prej sem imel 3 ponavljanja opomnikov, kar sem izklopil.

Teden je povsem dovolj, le da ne bo čez pol leta to zgolj dan ali dva.

Btw...zelo hitro se izprazni zadnjih 20 %.

GupeM ::

Prikaz stanja baterije tudi meni dela zelo čudno. Prvih 25 - 30 % pade zelo hitro (2-3 dni), nato zelo počasi do nekje 20 % (do 3 tedne), na koncu spet zelo hitro (2-3 dni).

Koliko časa jo pa polniš? Imam občutek, da se zadeva kar polni, čeprav kaže, da je že na 100%. Ponavadi jo pustim kar celo noč priključeno. Se mi zdi, da če sem jo odklopil prej, se je veliko hitreje spraznila.

polpo ::

batuk je izjavil:

Potem je pa tole malo čudno.

Vseskozi imam povezan bluetooth, saj za to jo pač imam. Vklopljene imam zgolj klice, smse, fb, msn, mail in alarm zjutraj. Prej sem imel 3 ponavljanja opomnikov, kar sem izklopil.

Teden je povsem dovolj, le da ne bo čez pol leta to zgolj dan ali dva.

Btw...zelo hitro se izprazni zadnjih 20 %.


Pa jo polniš preko USB porta na računalniku/prenosniku? Lahko gre za slab primerek, koliko časa pa jo že imaš? Mogoče poizkusi reklamirat.

gregyk ::

Meni teče 11 dan in ima še 44%. Imam nonstop vklopljeno BT povezavo za notifikacije o klicih, sms, itd.

oemdzi ::

gregyk je izjavil:

Meni teče 11 dan in ima še 44%. Imam nonstop vklopljeno BT povezavo za notifikacije o klicih, sms, itd.

Približno enako je pri meni. Manj od 2 tednov zdrži le v primerih, da jo uporabljam na kolesu, kjer nenehno meri utrip po več ur skupaj... Sicer je pa zelo natančna, le zategnit jo je treba malo bolj... Sem parkrat kolesaril tudi s pasom za čez prsni koš, kot kontrolo in je bilo odstopanje minimalno, oz. vse kar sem opazil je, da ima par sekund zamude, kar se real time pulza tiče.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

jizzer ::

Kako vam deluje merjenje utripa? Na uri kaže 61 na fitnes stezi pa 114. Katero laže? :)

Okapi ::

Pomeri s prstom na zapestju, boš hitro vedel.

oemdzi ::

jizzer je izjavil:

Kako vam deluje merjenje utripa? Na uri kaže 61 na fitnes stezi pa 114. Katero laže? :)


Miband laže, če nimač orng zategnjeno in pazi, miband ima kar nekaj sekund laga. Meni, ko konkretno zategnem pašček, meri brez odstopanj v primerjavi s Polarjevim paščkom za čez prsni koš, je pa enih 10 sekund zaostanka.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

clix ::

Se da kje v sloveniji kupiti pascek za miband 2? Originalni se mi je unicil, tiste z kitajske pa se cakam.

polpo ::

clix je izjavil:

Se da kje v sloveniji kupiti pascek za miband 2? Originalni se mi je unicil, tiste z kitajske pa se cakam.


Na mishop.si jih je nekaj po 4.90-5.90EUR, poštnina 5EUR za nakup pod 50EUR..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

Tomson ::

Pa Gizzmo, Enaa, Hrckam ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

GupeM ::

clix je izjavil:

Se da kje v sloveniji kupiti pascek za miband 2? Originalni se mi je unicil, tiste z kitajske pa se cakam.

Od kod si? Doma imam nekaj kitajskih na rezervi. Sem mislil, da bodo bolj za en drek, pa sem jih vzel 5. Že dolgo uporabljam prvega, tako da imam 4 še doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

gregyk ::

Če koga zanima, MiBand 2 v akciji na Gearbest za 17.38€ skupaj s poštnino.

gregyk ::

Še cenejši MiBand 2 na Gearbest za 16.19EUR skupaj s poštnino s kodo IT$GB4th, če koga zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregyk ()

Tomson ::

Sveža koda za Mi Band 2 in sicer: IT$GB4th iz 22€ na 15€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

clancy ::

Sem dobil enako na mail, vendar je koda že potekla. Ne morem verjeti, da so prodali že 1000 kosov.

Matija82 ::

Lovim tale MiBand2 že kar nekaj časa in zmeraj mi uide koda. Jao.

GupeM ::

MiBand2 je stalno nekje v akciji. Ko sem jo jaz pred več kot enim letom kupoval, sem dal ~25€. Danes jo skoraj vsak dan dobiš za ~17-20€. Če pa se ti gre za tisti € ali 2, pa premisli, če si jo zares lahko privoščiš.

clix ::

Naj bi kmalu prišel mi band 3. Mogoče se splača počakati :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819395 (5704) OK.d
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755241 (21515) Kawl6
»

Zapestnica / Merilec Aktivnosti ?!

Oddelek: Šport
5942 (664) j4nm4n
»

Apple Watch prehitel vso konkurenco

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
267396 (5410) MrStein
»

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Oddelek: Loža
163415 (2743) Machete

Več podobnih tem