» »

Izvoz digitalnega potrdila.

Izvoz digitalnega potrdila.

kandelaber ::

Rad bi izvozil digitalno potrdilo z nlb klik a ko ga želim izvoziti je opija "da, izvozi zasebni ključ" siva. Mislim da mi je v preteklosti nekako uspelo uvoziti z računalnika na prenosnik, saj ima mdelujoče potrdilo na obeh ampak se ne spomnim kako. Ali je to mogoče?

andromedar ::

Ko si ga uvažal v ta računalnik, nisi označil "Make private key as exportable" (ali nekaj takega, govorim iz glave). Zdaj lahko izvoziš samo javni del certifikata. Če se je zgodilo to, potem verjetno nisi mogel tega certifikata prenest na drug računalnik...no, lahko - ampak je brez privatnega ključa več ali manj neuporaben.
Eh?

dukedl ::

lp dukedl

kandelaber ::

protivirusni zazna kot nevarnost

Yacked2 ::

Saj to tudi je ? Izvoziti hočeš certifikate, ki so označeni kot read only
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

Tomas 33 ::

Ampak vseeno deluje.
Če ne želiš novega potrdila in nimaš kopije s privatnim ključem uporabi ta Jailbreak.

kandelaber ::

Uspelo. Hvala vsem za pomoč!

polde66 ::

Oj, se mi je zgodilo isto na DH kluču, a mi lahko kdo opiše na kratko postopek, dal sem Jailbraek gor pa hčem izvoziz in imam še vedno nedostopen ključ- sibo obarvan. Tako da izvoz ne gre. Hvala za odgovor
polde

Karen ::

Iz fizičnega ključa ne gre. Ta jailbreak dela samo iz software-skega kontejnerja v računalniku.

janezvalva ::

jaz pa imam certifikat na IE, a se ga da "predelat" za v firefox?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

polde66 ::

Sem probal novejšo verzijo jailbrejka pa je okno ni več sivo za uvoz s ključema, ampak ko izvozim ni problema, če ga pa hočem uvoziti na drug komp pa pravi da ni ok. Ga uvozi vendar Delavska hranilnica preko ključa ne dela. Bo treba novo digitalno potrdilo zgleda. Sovražim to ker ga nisem najprej dal v Firefox pa bi potem z celo datoteko firefoxa lahko operiral, sem ga pa dal v Chrome tam pa nič ne morem. Pa ne da bi to prvič počel, ampak pri sebi sem pa naredil šolsko napako. Saj sem ga izvozil takoj na začetku in naredil beckup ampak ve dela. Še dobro da nisem sformatiral kompa.
polde


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup in uvoz SIGEN-CA certifikata

Oddelek: Omrežja in internet
4412345 (1234) kow
»

digitalno potrdilo

Oddelek: Pomoč in nasveti
262504 (1011) Dober dan
»

Kje na disku je shranjen certifikat za banko

Oddelek: Pomoč in nasveti
4520223 (18259) technolog
»

eDavki certifikat

Oddelek: Loža
3111826 (10241) lopov
»

Težave iz KlikNLB

Oddelek: Pomoč in nasveti
81784 (1551) player1

Več podobnih tem